• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
no tak snad uz spi...skoda ze se za chvili vzbudi zas ten vetsi :angry:

mijo ja bych si ani nedovolila na to nejak sahat, spis jsem myslela dr, ale viditelne to je normos tak to necham a jsem rada ze aspon nikam nemusim....mates to nemel a pritom jsme na preocokovani nemuseli
4. únor 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no tak ji tam zatim dej ja dohonim novou ano ?a pak to vymenime ok?
4. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zivot jde dal nebudu tady hazet nejaky chmury ,spatnou naladu ci tak,,proste prejdeme pres to snazim se zit dal,nesem prvni ani posledni :grinning: :grinning: ,tak uvidime.,.a vykladejte prehanejte!
4. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak slavi nemas jen ty vzteklouna nevidela jsi Dominika co ten dokaze ,,ty jo jako dokaze zmydlit vsechnö co mu stoji v ceste treba i me a kluky od segry (5let) :grinning: :grinning: :grinning: hazi se vsim co ho nebavi ,a ze hazel zada tak pak chodil hlavou proti zdi,,ted spis vsechno kolem sebe odhazuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: muj milovany Dominik
4. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že teď začínají zkoušet, co všechno můžou....ale někdy jsem z toho v depce :grinning: a když něco zakážu, tak běží a spadne, nebo do něčeho začne mlátit, venku si lehá na zem....někdy je fakt na zabití a nebo když mi provokativně kouká do očí a dál dělá co nesmí....to bych ho seřezala :grinning: ale jinak je to taky bobek milovanej :wink:
4. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny vsak clovek si malicko musi na ty lumpici postezovat :grinning: :wink:
4. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam vsude stejny :slight_smile: akorat ze mi tohle mame doma uz tak 3 mesice :grinning:
4. únor 2010 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smradosi mrnavy drzy :grinning:
4. únor 2010 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne děvčata,tohle ti andělé určitě nedělají :grinning: :grinning: :grinning:
alespoň já jsem zjistila,že Zuzanka se vzteká a vrčí většinou když to vidí u mě,tak se snažím krotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže babička mě absolutně ničí,jsem vzteky bez sebe a ona naprosto v klidu :angry: :angry: :angry: jenže je jí 86 a co mám dělat,když je Zuzka u ní a ona jí zpívá,teda sorry,ale kráká :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to nesnáším,protože mě dusí tak,že je mi protivný už vechno :unamused: jestli si to tu nehodím,tak to bude zázrak :angry:
4. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer .. my jsme dorazili domů z návštěv ..

Zdení - žádnou kavárnu s dětským koutkem jsem nevypátrala .. bohužel .. zatracená MB ..

jdu přebalit smraďocha, pchhh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jenom 3 měsíce? :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petru skoda, ale dik :wink:

Oli :grinning:
4. únor 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u náš už se spinká :dizzy_face:

jinak Jani děkuji za IP ..
4. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti gratulaceeeeeee :wink:
4. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nové působiště zatím působí super, tak předpokládám že se mi tu bude líbit :wink:
4. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno .. dneska budíček v 6,30 hod .. čekáme na taťku až se nám vrátí z práce :dizzy_face:
5. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,,,teda koukám do tabulek a milé překvapení další těhulky,,je to pěkné a když to vidím láká mě to taky,ale jěšte tak pul roku...Mějte se at Vám děičky rostou a jsou zdravé :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky patek vam vsem,,doufam ze se vam dari

petrusam :u nas byl budicek v pul devaty :grinning: ,ale od pulnoci jsem ho mela u sebe po tom co vyvadel
5. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Zdeni tobe to jde!!! :grinning: nee vazne mas pochvalu mazackou :dizzy_face:

u nas se vstavalo v 7 na mliko a pak se hezky jeste povaloval skoro do 9ti

Jani no aspon neco dobryho ze kdyz ho vezmes k sobe tak dobry, nase ditko jak odvyklo nasi posteli tak marast, kdyz je prob a chtela bych aby spal u nas tak ani nahodou, to ma hned raaano klidne i o pulnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tim darenim bych to tak ruzove nevidela, jsem pripikla solidne zeleninu pod kuretem, ale kure nastesti mnami, uz ho mame v briskach a mlade uz chrni. Jeste ze to MM nevidel, to by zase bylo povidani :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se tady zase po sakra dlouhý době ukazuju. Plechy děkuji za přiřazení do albíčka :slight_smile: . Quinny tak s naší Kájou je to úplně stejný v jedenáct si usmyslí že má vyspáno a když jí vezmem k nám tak dělá blbosti a u sebe nadává :grinning:
5. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin to mate nejaky pohodovy rana ne ?? U nas prej dnes vnoci rev kazdou hodku, nevim spala jsem s malou a vstavala jen jednou :wink: Budicek v 6 a chrni az ted, ale je fakt ze zas pres den spi i 3h v kuse :slight_smile:

nicmene mliko u nas uz nejede hodne dlouho, ted uz jsme presli definitivne na plnotucny pac delat kasi ze sunaru je fakt drahy,navic kdyz ji ani nedojida :angry:
5. únor 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rrk neni zac a chod casteji :slight_smile: :wink:
5. únor 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu se snažit,ale s malou to moc nejde u počítače ukradne myš a nechce mi jí vrátit :slight_smile: . Můžu jedině takhle po obědě když usne, nebo večer, když usne :slight_smile: . Né teď se polepšim. A jak zvládáš dva prcky? Taky bych moc chtěla druhýho cvrčka.
5. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak ja mam toho starsiho zas porad na kline a leze mi do klavesnice - kdyz ho nepustim tak me strika ze zidle - jako treba ted :slight_smile:

ertrddcxdsdwě - pozdrav od Matyska :slight_smile:

Zvladnout se to da, mala je hodna...vic prace je s Matesem teda a to podstatne :angry: :wink:
5. únor 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak s tou židlí to je to stejný, teď mam naštěstí klid protože spí. A jak bere Matýsek malou sestřičku? Nežárlí?
5. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me prijde ze ani ne, spis se obcas pri kojeni zacne nudit a chce po me abych si snim sla hrat....ale proste musi vydrzet,nicmene mu asi jeste nedochazi ze to je kvuli Anezce a rve na me :sunglasses:
5. únor 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to je možná pro ně lepší když jsou takhle malý než když jsou potom starší, to si asi uvědomujou víc. koukala jsem že dost holek čekají miminka nebo by chtěly. Já si taky myslim, že čim míň jsou od sebe tak je to lepší. Prosim Tě chtěla jsem se zeptat jak to je s mateřskou, ty jsi před porodem normálně nastoupila na mateřskou jako když jsi čekala Matýska a měla jsi i stejný peníze, nebo se ti peníze změnily.
5. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechajdi:Psala jsem ti mail,,prosim zmen mi to at tam nejsme jak obrici :slight_smile: diky a promin
5. únor 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek