Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
5. únor 2010
rrk ja nemam praci, takze jsem na materskou nesla, ale rovnou na rodicak na mladsi dite...bez moznosti zvolit si vysi rodicaku..
plechajdaautor
5. únor 2010
vrkoc spojim to s necim dalsim az mi prijde
rrk
5. únor 2010
Aha tak to jo, děkuju. Musim pádit přijeli nám babička s dědou. Pá a hezký víkend 🙂
lenula.b
5. únor 2010
rrk když to vyjde takhle, že jsi doma na rodičáku a čekáš další mimčo, tak se pak před porodem normálně nastoupí na mateřskou a peníze se počítaj z výdělku před prvním těhotenstvím, aspoň tak mi to řekla naše účetní...
rrk
5. únor 2010
lenul děkuji, já jsem právě nevěděla jak to je, a já jsem měla hezkou mateřskou narozdíl od rodičáku, tak jsem chtěla vědět jak bych na tom byla s druhým prckem.
plechajdaautor
5. únor 2010
jo ja bych materskou taky brala vsema 10 ]-(
quinny
5. únor 2010
plech jjj rana to mi mame vetsinou v pohode (milionkrat tuk tuk tuk, to je tak asi jediny ]-() zato jako zbytek dne ofsem stoji za to :-p :-pale co ti budu povidat 😃
Tak ted jen nevim ktery ze to mladatko ti spi ty 3 hodiny v kuse, ale typuju ze princezna toho naspi jeste o neco malo vic, tak ze by Mates...no u nas se dneska spalo asi 2.5, ale bohuzel to nema absolutne na nic vliv. Hyyyysterka nase hysterkovata 😃
plechajdaautor
5. únor 2010
jojo Mates si dava 3h pres den 😉 a princezna pres den to sami, jen v noci spi sikula kolem 5 v kuse 🙂 Je to mamina chytra holcicka a vi co se slusi a patri 😉 😃
quinny
5. únor 2010
nevim proc jako ziskavam pocit, ze s tema holcickama je to vsechno nejaky jednodussi 😃 :-p
plechajdaautor
5. únor 2010
no ja nemam s cim srovnavat u nas jsou sami pindici i v okoli 😉
plechajdaautor
5. únor 2010
ja mam spis pocit, ze to je o tom, ze uz to je druhy dite a clovek neni ze vseho tak vysranej a spoustu veci ocekava 😉
quinny
5. únor 2010
u nas v okoli jsou jen samy hodny deti, bez ohledu na pohlavi, ale holcicky jasne vedou, tedy do urcityho veku, pak je zase treba bat se jinych veci :-N
novako
6. únor 2010
Ahoj termínovky, jen jsem vás přišla pozdravit. Doufám, že se máte fajn. Těhulkám přeji příjemné těhulkování, snažilkám brzké otěhotnění a těm ostatním, aby se měly prostě fajn. 🙂
e.k.t
8. únor 2010
novako ahojky, doufám že u vás pohoda 😉
cerven2008
9. únor 2010
koukam ze se vse vraci do starych koleji co ? 😞
mija_
9. únor 2010
Ahoj holky, tak jak se máte? nikdo nikde tu??
my jsme byly dneska na plavcu, tak Aný už spí, ted nastává hodinka pro maminku 😃
mija_
9. únor 2010
quinn, tak co my mame v okloli dětičky, tak Anička je z nich nejživější a nejzlobivejsi, spis mi příjde, že ty kluci co máme v okloli, jsou hodnoucky
quinny
9. únor 2010
no zdaaar, aspon je videt jak je to subjektivni..
taky vetsinou je to dost o tom, ze je rozdil videt dite 10minut, hodinu nebo ho mit za zadkem cely den :-p

jj taky uzivam zaslouzeneho odpocinku, na plavku jsme od zacatku roku jeste nebyli, uz jsme asi vsechno zapomneli pocitam :-N
mija_
9. únor 2010
ahoj quin, no nevim, co kamaradim s holcinou co ma o 2 hodiny mladsiho chlapecka, tak sama rekne, ze Ana je hodne ziva, a pak mame kamarada HOnzika a toho kam posedis tam ho najdes, pak mame kamaradku Jolanku a ta se zase celej den nezastavi, jeste ji neni ani rok a je to taky motorova myska, ale mame taky holcicky co jsou hodnoucky, je to proste ditetem, dle meho to neni rozdeleni kluk holka 🙂
plechajdaautor
9. únor 2010
mijo tak abysme Vam neprijeli s Matyskem ukazat hodneho chlapecka 😃 😃 😃

me taky oba hadi spej, a doufam ze oba aspon na 2,5h 🙂 potrebuju slozit cast loznice 😎
mija_
9. únor 2010
ty jo spat 2,5 hodiny, Ana da nejvic 1,5, zavidim
plechajdaautor
9. únor 2010
no to je normal, obcas me Mates potesi i 3 a ctvrt 🙂)) 😃
mija_
9. únor 2010
zdeni vid rikam, ze je to proste ditetem, ja to vidim u segry, ma 3 deti a vsichni maji stejnou vychovu a kazde je uplne jine
plechajdaautor
9. únor 2010
zato poradne nespi v noci, respektive spi ale budi se a rve ]-(
mija_
9. únor 2010
zdeni mi chces nastvat vid 😃 u nas je 1,5 max 😃
mija_
9. únor 2010
to Ana taky, i kdyz ted uz se to lepsi, nez driv, ale porad jsem nemela jeste celou noc v kuse, navic spi u nas v posteli :-N
mija_
9. únor 2010
Zdeni z Matyska roste peknej klucina 😉
quinny
9. únor 2010
u nas se spi ty 2.5, kdyz chce byt moc hodnej na maminku tak i 3 hodky x-)

a hodnyho chlapecka my taky muzeme predvadet. Dost by me zajimalo co si asi sousedi mysli ze se stalo, mesic tu byl klid a ted je tu zase reeev 😃

Zdeni cast loznice jo, to nech manzovi ne :-N
mija_
9. únor 2010
jo Ana taky umi predvest hodnou holcicku, hlavne kdyz jsou kolem starsi deti co ji zabavi, ale kdyz jsem s ni sama, to mi nekdy tak tecou nervy, hruza 😃 vsak ted maji to vztekaci obdobi - super vec tohleto, uz se tesim na pubertu, to moje dite mi ignoruje uz ted 😃