• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
rrk ja nemam praci, takze jsem na materskou nesla, ale rovnou na rodicak na mladsi dite...bez moznosti zvolit si vysi rodicaku..
5. únor 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrkoc spojim to s necim dalsim az mi prijde
5. únor 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo, děkuju. Musim pádit přijeli nám babička s dědou. Pá a hezký víkend :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk když to vyjde takhle, že jsi doma na rodičáku a čekáš další mimčo, tak se pak před porodem normálně nastoupí na mateřskou a peníze se počítaj z výdělku před prvním těhotenstvím, aspoň tak mi to řekla naše účetní...
5. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenul děkuji, já jsem právě nevěděla jak to je, a já jsem měla hezkou mateřskou narozdíl od rodičáku, tak jsem chtěla vědět jak bych na tom byla s druhým prckem.
5. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ja bych materskou taky brala vsema 10 :angry:
5. únor 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech jjj rana to mi mame vetsinou v pohode (milionkrat tuk tuk tuk, to je tak asi jediny :angry:) zato jako zbytek dne ofsem stoji za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale co ti budu povidat :grinning:
Tak ted jen nevim ktery ze to mladatko ti spi ty 3 hodiny v kuse, ale typuju ze princezna toho naspi jeste o neco malo vic, tak ze by Mates...no u nas se dneska spalo asi 2.5, ale bohuzel to nema absolutne na nic vliv. Hyyyysterka nase hysterkovata :grinning:
5. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo Mates si dava 3h pres den :wink: a princezna pres den to sami, jen v noci spi sikula kolem 5 v kuse :slight_smile: Je to mamina chytra holcicka a vi co se slusi a patri :wink: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim proc jako ziskavam pocit, ze s tema holcickama je to vsechno nejaky jednodussi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja nemam s cim srovnavat u nas jsou sami pindici i v okoli :wink:
5. únor 2010 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam spis pocit, ze to je o tom, ze uz to je druhy dite a clovek neni ze vseho tak vysranej a spoustu veci ocekava :wink:
5. únor 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v okoli jsou jen samy hodny deti, bez ohledu na pohlavi, ale holcicky jasne vedou, tedy do urcityho veku, pak je zase treba bat se jinych veci :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj termínovky, jen jsem vás přišla pozdravit. Doufám, že se máte fajn. Těhulkám přeji příjemné těhulkování, snažilkám brzké otěhotnění a těm ostatním, aby se měly prostě fajn. :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako ahojky, doufám že u vás pohoda :wink:
8. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze se vse vraci do starych koleji co ? :frowning2:
9. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte? nikdo nikde tu??
my jsme byly dneska na plavcu, tak Aný už spí, ted nastává hodinka pro maminku :grinning:
9. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinn, tak co my mame v okloli dětičky, tak Anička je z nich nejživější a nejzlobivejsi, spis mi příjde, že ty kluci co máme v okloli, jsou hodnoucky
9. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdaaar, aspon je videt jak je to subjektivni..
taky vetsinou je to dost o tom, ze je rozdil videt dite 10minut, hodinu nebo ho mit za zadkem cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj taky uzivam zaslouzeneho odpocinku, na plavku jsme od zacatku roku jeste nebyli, uz jsme asi vsechno zapomneli pocitam :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj quin, no nevim, co kamaradim s holcinou co ma o 2 hodiny mladsiho chlapecka, tak sama rekne, ze Ana je hodne ziva, a pak mame kamarada HOnzika a toho kam posedis tam ho najdes, pak mame kamaradku Jolanku a ta se zase celej den nezastavi, jeste ji neni ani rok a je to taky motorova myska, ale mame taky holcicky co jsou hodnoucky, je to proste ditetem, dle meho to neni rozdeleni kluk holka :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mijo tak abysme Vam neprijeli s Matyskem ukazat hodneho chlapecka :grinning: :grinning: :grinning:

me taky oba hadi spej, a doufam ze oba aspon na 2,5h :slight_smile: potrebuju slozit cast loznice :sunglasses:
9. únor 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo spat 2,5 hodiny, Ana da nejvic 1,5, zavidim
9. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je normal, obcas me Mates potesi i 3 a ctvrt :slight_smile:)) :grinning:
9. únor 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni vid rikam, ze je to proste ditetem, ja to vidim u segry, ma 3 deti a vsichni maji stejnou vychovu a kazde je uplne jine
9. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zato poradne nespi v noci, respektive spi ale budi se a rve :angry:
9. únor 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mi chces nastvat vid :grinning: u nas je 1,5 max :grinning:
9. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Ana taky, i kdyz ted uz se to lepsi, nez driv, ale porad jsem nemela jeste celou noc v kuse, navic spi u nas v posteli :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni z Matyska roste peknej klucina :wink:
9. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se spi ty 2.5, kdyz chce byt moc hodnej na maminku tak i 3 hodky :dizzy_face:

a hodnyho chlapecka my taky muzeme predvadet. Dost by me zajimalo co si asi sousedi mysli ze se stalo, mesic tu byl klid a ted je tu zase reeev :grinning:

Zdeni cast loznice jo, to nech manzovi ne :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Ana taky umi predvest hodnou holcicku, hlavne kdyz jsou kolem starsi deti co ji zabavi, ale kdyz jsem s ni sama, to mi nekdy tak tecou nervy, hruza :grinning: vsak ted maji to vztekaci obdobi - super vec tohleto, uz se tesim na pubertu, to moje dite mi ignoruje uz ted :grinning:
9. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek