• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
hele quinn, ted koukam, ze na plavcu ma uz HOnzik rukavky a pasek a plave sam, to je super :slight_smile:
my ted mame na plavco holcinu, co mi tedy nevyhovuje, az dodelame tyhle lekce, tak tam reknu, ze chci chodit k nekomu jinymu, minule jsem to nezvladla, pac jsme na poslednich 5 hodinach nebyly
9. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vztekaci obdobi maji odted az do dospelosti pocitam :grinning: :grinning:
jj uz plave sam, ale skakat se mu pred vanocema moc nechtelo tak to chci videt az zase zacneme chodit...ale snad dobry, vecer ho vetsinou nemuzeme dostat z vany :sweat_smile:
a s tou instruktorkou to urcite udelej, u nas to bylo stejny, ale nez jsem se stihla prihlasit, ze chci k nekomu jinymu tak ta nova je nejaka dlouhodobe nemocna a mame tu puvodni :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já teda musím říct, že teď je to zas chvíli s Jáchymkem zas mnohem lepší :wink: ale jinak je to teda fakt síla, to vůbec neznám, ale podle toho, co jsem viděla, slyšela ap., tak máme doma normální dítě :grinning: mě spíš teď hodně vytáčí Hynďa, a to jako fakt... nechci vidět tu pubertu, když jsem z něj tak vyřízená už teď :unamused:
9. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mijo peknej klucina ? Dik :slight_smile: Tak 3h dneska hodnous jeden - kdyz spi teda samozrejme :wink: Jinak Mates nesnasi spat s nama :slight_smile: nastesti, ale obavam se, ze Anezka to bude jiny orisek :slight_smile:))

No aspon jsem stihla tu komodu az na dvere teda, ty nesnasim ty si namontuje mm :wink:
9. únor 2010 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted uz jen postel a skrin :slight_smile: brnkacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Oli kdy ty deti pusti veci jako - vymotani celyho toaletaku, jedeni jakychkoliv kremu, piti saponatu apod ???
9. únor 2010 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky u nás si Verča namáčí dudlík do pracího prášku, utírá ho do jarové houbičky, krémy patlá všude...toaleťák taky vymotává :grinning:
9. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenul :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vážně... :wink:

a dneska chudina blije, už mi bylo divné, že usnula před polednem, bez oběda a na mně v obyváku, jindy chodí až ve dvě...a vstala a začla gejzíry jak sviňa...ale chtěla papat, jenže za chvilku šel i vývar ven... :frowning2: tak dostala suchej rohlík a černej čaj, ale ani jedno jí nejede...furt mě vodí k lednici a chce salám...a hrozny...a jak jí mám vysvětlit, že dneska neee
9. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zkus piskoty jeste treba - ty jsou aspon trosku sladky....salam teda asi nenahradej, ale lepsi nez rohlik :wink:
Prej radej nejaky strevni virozy...
9. únor 2010 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila jsem grahamové tyčinky...
9. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudera snad ji to brzy prejde...

ja se chystam zitra s Anezkou na kycle tak uvidime jak dopadnem . pocitam ze budeme muset latkovat, protoze ty nohy nechce poradne roztahovat (coz je samozrejme do budoucna dobre :slight_smile: ) ale ted se to zrovna nehodi :unamused:
9. únor 2010 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to držim pěsti, ať to dobře dopadne...

no teď to šlo zas spodem ven, počtvrté...tak uvidíme co bude zítra a kdyžtak navštívíme doktorku...
9. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem zpět z práce a Joli sluola polívku a teď jsme četly knihu :wink:
9. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se přidat? Vím, že už se tu jistě všichni znáte, že už je to dlouhodobá diskuze :slight_smile:.
Mám Páťu, je narozený v červnu 08, jsem z Prahy východ a moc ráda s Vámi pokecám.
9. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že to tu můžeš klidně oživit :wink:
9. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hura koncne praha vychod, my taky :wink: Odkud muzu-li se ptat ? :sunglasses:
9. únor 2010 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Irasku, vítej :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za přivítání :grinning: . Budu se snažit oživit, ale nevím jak e.k.t.?
Plechajda, jsem od Říčan. Co vy? Jste o akorát o 4 dny mladší
Lenula a od Vás jsme jenom o 5 dní starší. Náš Páťa taky měl být ráček, ale stihl být blížencem.
Musim prostudovat, co všechno tady probíráte, abych byla v obraze :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajda- koukám a musim hned gratulovat k Anežce :grinning: S bráchou jí to mooooc sluší.
9. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to máš co dočítat, těch diskuzí už bylo několik :D
Verunka měla být blíženec, první termín měla 14., ale nějak se jí nechtělo...
Říčany? já mám ségru v Újezdě nad Lesy, vždycky jedem přes Říčany...
oživit tím, že tady diskuze upadá, málo sem chodíme....
9. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páťovi se ven taky nechtělo, ale musel :angry: . V Újezdě to znám, mám tam švagra a hlavně jezdim přes Újezd za našima do Úval, ty jsou hned vedle. A odkud jsi od Přerova, že jezdíte tudy? Teď totiž honem nevim, kde to přesně je, promiň. Ten, co jezdí vlak od Kolína? Jestli si to nepletu s Přeloučí... :sweat_smile:
Málo sem chodíte? Vždyť je tady děsně popsanejch stránek, to se jen tak nevidí.
9. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee tak zas druha strana ..... nevadi ja jsem od Libeznic :wink:
9. únor 2010 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irasek a Páto,,vitejte
My mame holky ted taky nejaky sileny obdobi.Vypada to na nejakou prvni pubertu fakt sila...ona jde z jednoho do druheho.Kdyz ji necham chvili bez dohledu uz dela vylomeniny.Je to takovej malej certik.Uz nas tu zna pulka obce :slight_smile: Nebude se konat zase nejaky srazik? :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrkoc zkus neco zorganizovat, rada dorazim :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak těhotenství potvrzeno dr.,ale podle velikosti jsme teprve 3-4tt.kontrola za 3týdny,tak doufám,že bude vše o.k.
10. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr - gratuluji :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše Káča je hodná, všichni nám to říkají (ovšem když se vztekne, tak to taky stojí za to). Za poslední týden dva se děsně rozkecala, tak to bude myslím teprve sranda. Moc pěkně umí "nekci" a říká to teď na všechno, ale zatím ji přeperu, tak dobrý :grinning:
10. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám problém dostat ho od telky.celý den je schopný se dívat na krtka.tady si sám přesunul konferák až pod telku,řehtá se pořád když chlap honí čepici a ty jeho komentáře!!!! :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=d2NzUJHSDZE
10. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irásku Přerov je na Moravě, kousek od Olomouce, jezdíme autem po dálnici a v Říčanech sjedeme :grinning:
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irásku přesně jak už holky napsaly, není tolik času sem chodit, takže nová tvář to tu vždy oživí,

pro sraz jsem všema 20ti, posledně to byla práda :wink:

tigr tak tmoc moc gatuluju, jak niki, už je na tom s těma zoubkama líp, nebo fakt bude muset na zákrok?, doufám že něco vymyslí :wink:

Diti tak se daří :grinning: :grinning: :grinning:

u nás se včera večer chtěla Jolina samozavraždit, pokoušela se o skok přes postranici postýlky střemlav, naštěstí se zalomila přes pupík a začala fńukat a tak byla zchráněna,ale spát šla až po 23 a to byla vražda na mou unavenou hlavu, vstávala jsem totiž v 5 do práce :wink:
10. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek