• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
áááá tady to nějak žije ne? :grinning:

Tak jsem zkoukla dětičky jak povyrostly a to je mazééééc, tak strašně to letí a všem to tak sluší :dizzy_face: Jinak plechi chce abych si to těhu ještě asi protáhla, takže mi fakt přeje až do května.... neblázni čéče, stačí ten duben :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jako já nevím proč musím mít obě děti tak šíleně aktivní... Neluš byla divočák v břichu a taky se vykopala o 3 týdny dřív ven a Sárinka ji nechce asi zahambit, takže fatk super zážitky, mám pocit, že mi břichem vyběhne ven a to jako doslova, co co tam předvádí to je konec a ne že by to bylo extra příjemné... takže kdyby se rozhodla o ty 2 týdny dřív, tak bych se vůbec nezlobila :pensive: :sweat_smile:

Jinak Nelinka je pořád stejný divočák a jak tak čtu tak období vzdoru je asi všude, takže paráááda že.. kolikrát mám pocit, že ji snad zakousnu :angry: ale jinak je s ní sranda a už i pěkně kecá, takže se fakt nenudím :wink:

JO a jak to máte s nočníkem a plínama holky?
10. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vzdor je u nás asi od roka furt, jeden den je klid a dálší týden je zase rachot, takže paráda :angry: . Tak na krtkovi taky ujíždíme, ten díl s pánem a čepicí taky máme, ale malá ho nekomentuje, naštěstí. E.K.T. jak to děláš s Jolankou, že můžeš chodit do práce? Máš hlídání,nebo děláš při malý? Pistacia konečně jsme zvládly nočník a plínky máme jenom na noc a zatím na ven, protože nechci malou venku slíkat. Ale byl to boj to Ti řeknu.
10. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rrk no já jsem směnař a mm taky takže chodíme na střídačku a když to nevychází, tak zatím ochotně pohlídá babi a děda, ale snažíme se co nejvíc svépomocí, co jsem nyní od února v nové stanici tak to zatím vycházelo fakt super, takže si Joli v únoru užili jen jeden večer :grinning:
10. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to tě obdivuju, jak to zvládáš. To mě bohatě stačí malá a domácnost a mam dost. A manžel je teda taky frajer když tě dokáže takhle dobře zastoupit :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zv ládáme, jen domácnost teda trpí, těžce nestíháme uklízet, ale to neřešíme
10. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se to ne..., viď. Koukala jsem (na fotce) že Jolanka si hezky hraje s pastelkama, už něco umí nakreslit, nebo to je zatim jenom čmárání?
10. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom čmaryky čmaryky :wink:
10. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to znam, kája pořád kreslý pejska, krásnou čmáranici :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkočka, i Tobě díky za přivítání.
Náš Páťa je taky děsně aktivní, ale před návštěvama je svatoušek, takže věčně slyšíme, jak si zbytečně stěžujeme :wink: a největší svatoušek je na návštěvách. Naučil se strkat si ruce do kapes, takže nám bloumá po baráku s rukama v kapsách, břicho vyšpulené, no vypadá, jako kdyby mu to tady všechno patřilo.
Včera poprvé pomaloval zeď, říkala jsem si, jak si pěkně hraje, tak jsem ho šla zkontrolovat a pochopitelně škodil :grinning:
Začíná mluvit a dožaduje se odpovědí, nebo aspoň naší reakce, že ho vnímáme. Takže moje nejčastější věta je teď: a jó :grinning: To mu stačí.
S nočníkem jak kdy, spíš chce lézt na záchod, jako dospělák, má tam svoje malý prkýnko.
...snad jsem Vás nezahltila, to bych nerada :dizzy_face:
10. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irasku, naše Kája je taky na návštěvách hodná, teda pokud jí někdo nevezme něcco co zrovná potřebuje :slight_smile: , babičky si jí nemůžou vynachválit a zato doma, ale zase můžu být ráda že zdravá a má chuť do života :grinning: . Kája zatim nic nepočmárala, ale myslim si že se tomu nevyhnem, že ty dětičky lákají zrovna zdi a sedačky. A kde Vám Páťa tu zeď počmáral, bylo to aspon v pokojíčku?
10. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hih počmáranou zeď nemáme, ale naši mají počmáranou postel v ložnici a my jídelní sestavu :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsou dva zářezy pomalování :angry: . první je pod schodama, tam to vcelku nevadí, tam zalejzá stejně jenom Páťa (já se tam sotva vejdu), ale druhý je u jídelního stolu. Taky by si toho nikdo nevšiml, ale hrdě se k tomu hlásí a vodí k tomu návštěvy :grinning:
11. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je průšvih, když se takhle práskne :grinning:
11. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat jestli neděláte nějakou dobrou pomazánku, co můžou i prckové? Já dělam samý co nejsou moc vhodné do prcky.
11. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rkk. je to fakt sranda, on na sebe práská úplně všechno: kam co zahodil (často odpadkový koš), co kde utrhl, nebo co kde shodil, kde sám upadl (to mě tam dovede se slovy bác tady bác a to několikrát denně se tam chodíme dívat), co kde upatlal, manželovi hned hlásí, že tu byla návštěva, teď přidal pomalování zdí...určitě je toho více :grinning:
pomazánku neporadím, páč já neporadím s jídlem vůbec, u nás je to docela boj :angry: , dokázal by žít jenom na jogurtech, pečivu a hroznovém vínu...

ale ráda si přečtu nějaké nové recepty, zase zkusim a pak asi opět po Páťovi dojím :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte taky veselo, to Kája si spíš vymýšlí třeba že u nás byl nějakej strejda a tak, to pak chudák manžel neví kdo k nám chodí :grinning:. Jinak práská asi jenom to že si udělala bebí to pak ukazeje a chce to místo foukat. Když jsem jí jednou omylem skřípla prstík do dveří (naštěstí jenom lehce) tak to týden každýmu ukazovala a stěžovala si. My jsme na tom s jídlem taky špatně, malá zbaští téměř všechno, ale strašně málo, pak mam pocit že musí mít hlad, ale přitom neni vyzáblá, tak jí to asi stačí. Prosim Tě dáváš malýmu normální mléko, nebo kupuješ nějaký to dětský?
11. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, dávám mu sunar. Ale on ho vypije jenom ráno a to max.150ml. Pak už nemůže mlíko ani vidět. Normální jsem ještě nezkoušela, říkám si, že to nechám do věku 2let.
Špatně jsem to napsala, on jinak taky všechno jí, ale pidiporce. Pouze jogurty, pečivo a to hr. víno sní ve velkém. Já jíst jako Páťa, tak jsem jako proutek :grinning: jenže to já ne....
Ty už si zkusila i kravský mlíko?
11. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rkk- zkoukla jsem fotky, určitě nevypadá, že by strádala, je moc pěkná :grinning:
11. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je oblíbená pomazánka:
tvaroh/lučina (co mám), vajíčka na tvrdo, strouhaná mrkev, strouhaný tvrdý sýr, osolit, možno nějaké bylinky (lze doladit taveným sýrem nebo majonézou, no ale to už není tak vhodné pro batolata)
11. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je stejný s tim jídlem, ale asi jim to fakt stačí, když nejsou vyzáblinky :grinning: . Jo taky bych potřebovala jíst jako malá, pořád se nějak nemůžu zbavit přebitečných kil po porodu a co jsem přestala kojit, tak mam nějaký navíc. Já jsem malý koupila levnější mlíčko pro dětičky(došly penízky a čekáme na mateřskou) , ale to jí bohužel nechutná (takže jsem zase ušetřila :angry: ), tak jsem dneska zkoušela kravský s kakaem, to jí chutnalo, ale pak mi zase ségra řekla že kakao neni vhodný tak jsem jí zkoušela dát jenom to mlíko a to jí taky nechutnalo (je rozmlsaná a chce s příchutí), takže po vejplatě opět najedem na sunárek, nejspíš kakaovej, nebo banánovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titido, nakoupím suroviny a vyzkouším, děkuju.
11. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tady jsem nebyla ani nepamatuj,tka jdu skouknout co nového! :slight_smile:
My kubujem mlíčko do Nestlé s bifidus(to v té pixle) je bez příchuti ale malému moc chutná,řekla bych,že je to jedno z nejlepších neochucených mlék...a výjde levněji než sunat zvlášť s tím kuponkem do DM :wink:
11. únor 2010 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme zatim neměly, nevim proč, ale měla jsem dojem že je dražší. My kupujem Sunar a ten jí chutná, ale když chce máma ušetřit, tak to vždycky dopadne nějak takhle :angry:
11. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irasku ona je dobře rostlá po mě :grinning:
11. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rrk,onej dražší,le je ho víc...a s tím kuponkem výjde dokonce levněji :wink:
11. únor 2010 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
super tipy, pomazánku jsem si zapsala a mlíčko taky na zkoušku koupim. Páťovi dřív chutnal taky jenom kakaový sunar, ale už je ochotný vypít i Nutrilon a Hami. Tak uvidim, co řekne na Nestlé
Jaký kuponky do DM?
11. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuponky mam, tak to taky vyzkoušíme, doufam že bude chutnat
11. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iriasek,když se u nich zaregistruješ,tak ti pošlou slevové kupony pro prcka!
A ono je an tom mlíku dobrý že má v sobě ty laktobacilíky...dělají od roku a pak od dvou :wink: Oni dělají i malé balení,tak můžete pro azčátek koupit to,ale ten kupon je jen na to velké
11. únor 2010 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ne že mě kumanujete,když to prckům enbdue chutnat :grinning: :grinning: A myslím si,že udělat z toho obyč mlíka kakao není špatné..když tam dáš to obyč a trochu dosladíš,tak nevím co by mělo avdit..v grangu je možná kdesi cosi,ale nevím nezkoumala jsem to,ale zase tka špatné to být nemůže když ej to pro děti. Kámoška dělá amlé třeba Caro :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný,že dostaneš když malý nebude chutnat :grinning: , vyzkoušíme to malý balení a uvidí :wink: . Ono to levný mlíko je nějaký divný ani nám nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a zkoušela jsem z něj dvakrát koktejl a stejně jsme ho vylili. S tym grankem mi ségra řikala že v kakau je moc alegrenu takže to neni vhodný pro děti, tak nevim, já si právě myslela že normálně můžou granko.
11. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek