• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jo to alergen asi bude,ale mě třeba doktorka varovala i před banánem,tkaže to si asi fakt nevybereš..my granko normoš jíme třeba na krupici nebo tak
11. únor 2010 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu asi je to přehnaný. já taky dávam na krupicovou kaši kakao
11. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mlíčko od nestlé Joli vysloveně chutná, kakaový sunar ani náhodou, banánový jakš takš a vanilikový ten jo :grinning: mlsnice :grinning: :grinning:

jinak dnes si řekla čurat na záchod a povedlo se, sice v plínce byla výbušná nálož ale do záchoda se pěkně vyčurala, tak to vypadá že nčník bude sloužit jen jako sezení v teplákách :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my se zatím vyčůráme do nočníku vždy když ho tma posadíma a chce se mu,ale ještě si enřekne,tak ale aspon už ví na co ej to dobrý :slight_smile:

Jinak to mlíčko v té pixle je fakt dobrý a ta pixla je hlavně praktická
11. únor 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t. nám nočník od roka sloužil na jezdění po bytě (máme ten s řidítkama), a teď už konečně začal sloužit i na to co má :grinning:, třeba si to Joly ještě rozmyslí :wink:
11. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neřeším to, tak přeskočínočník, to nen problém :grinning:
11. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jste tady někdo?
12. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem, jen mi padá nt a příspěvekpíšu Xx
12. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem také, i když teď mě čeká uspávání, což je takových 20 minut...
12. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to u nás ani uspávání nepomáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes uspáno během deseti minut :wink: . jdu to taky zalomit, večer máme vinnou koaludaci, tak abych vydržela :grinning:
12. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, včera jsme byly na 18-ti měsíční prohlídce a to až jsem napsala sestře smsku, jestli na nás náhodou nezapomněli....
takže vážíme 10830g a měříme 85cm
akorát má Verča krev v moči, takže musíme v pondělí znovu s močí, jenže do sterilní lahvičky a nesmí to jít přes nočník...což je docela problém, dneska jsme to zkoušely vestoje ve sprše, ona čůrá, ale jak jí tam dám ruku se skleničkou, tak přestane a křičí nééé a tak asi 3x...na ruku mi prostě odmítá čůrat...dělaly jste to už některá a popř. jak?
13. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, vůbec neporadim, ale přemýšlím nad tím, jak na to, u holek...kámoška odchytávala u kluka moč do takovýho jakoby kondomku, měl to nasazené na pindíku, bylo to taky sterilní...ale u holky fakt netušim, jak by se to nasazovalo. Asi bych to taky tedy zkoušela ve sprše, nebo to nějak usadit v nočníku, něčim to tam podepřít?
A u Vás se na prohlídkách odebírá moč? Nebo jak přišli na to, že tam má krev?
13. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já jsem donesla ranní moč z nočníku přelitou...a teď chcou právě tu sterilní a přes nic to nesmí jít, jen přímo do sterilní lahvičky a mám jen jeden pokus... :unamused:
a prej se to dá naučit mi řekla, že však na to mám víkend, tak nevím jestli si jako myslí, že budu celej víkend trávit s děckem ve sprše a nutit ho čůrat do sklínek...
13. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Lenulo.b tak to odchytavani ti nezavidim, my ho taky male museli odchytnout, je to tedy nadlidskej výkon, v nemocnici jsem ji chytala celej den a to byla na kapacce a nehejbala se, mela jsem pod ni podlozku a byla u ni ohnuta a cekala, samo, ze se vzdycky vycurala, kdyz jsem se narovnala, nebo si odskocila na WC, fak jsem ji chytala celej den, to bylo hrozny a pak jsme ji meli chytat jeste i doma a to fakt neslo, presne jak rikas, kdyz zacala curat, ja se na ni vrhla a ona instinktivne prestala a sekla se, tak nam nakonec dr. povolila z toho nocniku, ptala jsem se ji i na ty pytliky co muzes prilepit na pipku a ty prej se taky nesmi, ze nejsou sterilni. Tak preju uspesnej lov :frowning2:
13. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím, kdyžtak přeleju nočník vřelou vodou a donesu to přelité z nočníku...
13. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou vřelou vodou do nočníku mi to zas tak blbej nápad nepřijde...je to vlastně druh sterilizace, i když asi 100% to nebude. Oni si to představují děsně jednoduše, co? Tak tedy také přeji úspěšné odchytávání...
13. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ho můžu dát do vody s tou sterilizační tabletou...
13. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky řešení a můžeš přestat se stresovat ve sprše :grinning:
13. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenula když měla malá zánět močáku, tak jsme moč chytali, že malá ležela na podložce a já čekala až začne čůrat a pak jsem chytala do skleničky, ale bylo to pěkně blbý a nešlo to, přesně jak píše Mija, ale nakonec se nám to povedlo, ale to byla malá a dalo se jí udržet v leže, ale teď by jsme to už nezvládli. Když ten nočník vysterilizuješ tak by to mělo stačit a myslim si že když jim o tom neřekneš tak to vezmou a bude to, protože to je fakt stres to chytat.
13. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ráno to zas zkusím ve sprše a kdyžtak sterilnu ten nočník a bude...
13. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jjsem taky pro sterilizovaný nočník a tvrdit že se povedlo :wink:
14. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt je to stres, já jsem šla spát a pořád jsem přemýšlela jak to ráno udělám a že to určitě zase nepude, no šílený. Třeba se Vám to povede v tý sprše, ale nemá cenu se stresovat, nějak to dopadne.
14. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, Leni, jak to dopadlo?

Holky, mám dotaz, nechají se Vaši děti vozit na sáňkách, nebo bobech? Náš Páťa vystupuje asi tak po vteřině :angry: , vůbec tam nechce sedět. O kočárku ani nemluvim, v něm už neseděl od Vánoc, tam vříská a dělá vše pro to, aby se mu podařilo vylézt. Takže chodíme na procházky pěšky (a s lopatkou, tu potřebuje, naopak bez ní se ven nechodí :dizzy_face:), ale nikam se moc nedojde.
14. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni pokud más rozumnou dr, tak to pochopi, pokud ne, tak jí to neříkej :wink: ja ten nocník taky pred tim vysterilizovala
irasek, Aňa jezdi na sanich a bobech, jen kdyz ji reknu, ze bude drzet kyblik s lopatkoou :grinning: jeste ze je snih a daji se delat babovky, to si pak pripada strasne dulezita, jinak taky moc na ne nechce, na kopci zasadne jezdi jen po ledovce po brisku, pac tak jezdi starsi deti :grinning:
14. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás boby taky nééééééé, bábovky ze sněhu u nás moc nefrčí, joli řve když se trochu postudí sněhem, no z toho tajy vyroste :wink:
14. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, tak je to asi normální :grinning: . U nás kolem všichni na bobech, jsou to většinou o kousek starší děti, jenom my pěšky a s tou lopatkou. Takže si mě Mijo potěšila, že jí taháte ven taky. Škoda, že se nepotkáme, takhle jsem tady před ostatníma za cvoka sama :dizzy_face: (jako ve smyslu, že mu nedopřeju ani boby, když je kolem tolik sněhu, jenom lopatku...)
14. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi Joli teda bere na milost i kočár, když jezdíme vlakem když jede mm do práce a já z práce a předáváme si ji ve vlaku, to se prospí, je spokojená, včera se neprobudila ani když jsem s ní večer byla ještě cestou z práce nakoupit :grinning: , večer kupodivu usla kolem 22 což je jeí obvyklý čas :wink:
14. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešní pokus nic, ani kapka, takže asi nočník...

tak sáňky u nás jdou, ale taky někdy vystupujem...boby nemáme, tak nevím...a lopatky si taky berem :wink:
14. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek