• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Tak mi už boby a sáně zvládáme, ale museli jsme malou přemlouvat a jezdíme s ní a ona tahá boby a tlačí sáně, prostě pořád u toho vymýšlíme nějaký blbosti a ona je pak i ráda že může jenom sedět a nikdo po ní nic nechce :grinning:. Holky příští rok to bude určitě lepší, to už se nám třeba ani nebude chtít a jim jo :grinning:, nám kyblík a lopatičky zamrzly na pískovišti tak chodíme bez nich :frowning2:
14. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a zkoušely jstě někdo ty dětský lyže a brusle? Malou to baví jenom chvíli a pak už nene.
14. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lyže by manžel už chtěl zkoušet, ale podle doporučení by dítě nemělo na lyže dřív než ve třech letech...takže jsem ho ukecala, že až za rok...
14. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsem nevěděla, a nevíš proč?
14. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla jsem to asi 2x v televizi, když byly nějaké debaty kdy a jak začít...tak tam mluvili lékaři i lyžaři, že je to pro dítě velká zátěž, že sotva umí chodit, tak ho stavět na lyže, že na to nemá ještě dost silné nohy...

ale příští rok už to zkusíme, letos jsme byli na horách a Verunka 2x "sjela" kopec s tatínkem, byla z toho vychechtaná a chtěla furt...ale on ji jen držel před sebou nohama postavenou na jeho lyžích...
14. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme malou spíš tahali za hůlky, my holt všechno děláme dřív :grinning:
14. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus zeny :slight_smile:

Lenul tak to odchytavani moci fakt nezavidim a doufam ze to Verca bude mit uz dobry...

Jinak u nas jsou boby vzate na milost, spis z nich nechce vystupovat :slight_smile: a kdyz jedeme dopoledne na bobech tak na nich i usne :grinning:

Jo a holky normalne se musim pochlubit, prisel mi email od fotografky co fotila matyska kdyz mu bylo 9mesicu, jestli muze ty fotky poskytnou do casopisu :grinning: :wink: Tak treba budeme mit doma hvezdu :slight_smile:)))) :grinning:
14. únor 2010 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Plechy, tak to gratuluju modelovi :wink:, tak to je Matýsek frajer, že takhle usne, Kája taky jezdí v leže, ale zatím neusnula :grinning: . Jak Vám dopadla kontrola na kyčlích?
14. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kycle ok :slight_smile: Zatim teda..... :wink: sama se divim, pac ty nohy poradne nechce roztahnout, ale to je snad i dobre :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a pruuuuuser - dneska mi konci 6ti nedeli a moje obdobi hajeni je v cudu :angry: :sunglasses: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z7deni :grinning: :grinning: :grinning:

to já mám hájení s novou prací, ale asi to už dlouho neukecám :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča na saních taky spí...

a holky, světe div se, načůrala mi teď večer předpisově do sterilní lahvičky...nejdřív jsem ji hodinu nutila na podložce, ale už se tam nedala vleže udržet...tak jsem ji přenesla do sprchy a šlo to, takže jsme splnily...ufff :dizzy_face:

a Matýsek je teda frajer :wink:
14. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni to jste šikulky šikovné :wink:
14. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si řekla, že to zkusím, dr. říkala, že nemusí být ranní moč, tak jsem to chtěla mít z krku...a zkusila jsem dle rad podložku, ale tam se trápila fakt hodinu, tak jsem ju přenesla, pustila vodu a ona začla...a snad ani nepostřehla, že jsem jí tam tu skleničku strčila...to je úleva holky... :slight_smile:

tak teď popíjíme s manžou vinko :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zasložená odměna
14. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenula tak to jste šikovný, já taky vždycka měla radost když byla moč v skleničce :grinning:
14. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt super :wink:

a ještě jsem pořešila, že ráno vrazim Verču švagrovi, protože má odpolední a nemusím se k doktorce štrachat i s ní, k nám se totiž neodhrnuje chodník, tak nevím jak bych s kočárem jela...jet se dá jen na saních, ale pak dál do obce zas ne...tam je odhrnuto, takže mám super večer...
14. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to dobře dopadlo :grinning:
Usnout na bobech? To si já neumim vůbec představit...
14. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak opět krev v té moči, takže zítra po výsledcích z laborky asi dostanem nějaké prášky...
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lenula, tak to je mi líto, a neřikala doktorka z čeho to tam má?
15. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak počítám, že to je zánět močáku, já na ně jako děcko hodně trpěla, tak to má asi po mně :frowning2:
15. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Verunka nemá teploty? My jsme měly zánět močáku vloni a malá u toho měla teploty, ale dlouho jsme nevěděli co jí je (doktorka myslela že je to jenom viroza) takže jsme nakonec skončily v nemocnici, tak snad to zachytíte v začátcích.
15. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to mě mrzí, tak ať je líp :frowning2:
15. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravim po dlouhe dobe i nove prichozi i kdyz ja jsem taky :grinning: :grinning:

tak ja se hlasim ze mam anginu ,Dominik takzez takze si zas supr uzivame :grinning: :grinning:
ale tak nas kontaktuje tatinek tak to je nejake podivuhodne,ale to je na dyl
15. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, tak hlavně ať jste brzo ok :pensive:
15. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jak kontaktuje ?? :confused:
16. únor 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - ať je lépe rychle :slight_smile:
a taky jsem se chtěla zeptat jako Plehi :confused:

a zdravím i ostatní :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
plehi plehi plehi,mame doma blehi :slight_smile:)) :grinning:
16. únor 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no soryyyy :grinning: to je asi ta těhudemence

..........omluva............

mělo tam být samozřejmě PLECHI

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo možná Plechy - ale to by zas bylo jak ty placatý věci na pečení, ne? :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek