Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
lenula.b
16. únor 2010
ahojky, tak ten nález v moči na antibiotika není, ale musíme jít ještě na UTZ ledvin...
e.k.t
16. únor 2010
teda aby už byl od nemocí pokoj u všech, u nás zatím ťuk ťuk 😉
janinnna
16. únor 2010
dekuju moc jsem tu jen na skok

taky gratuluju novym tehulkam drzte se a setrete 🙂

no snad bude lepe,uz no a tamten dotaz tu nebudu rozmazavat...snazi se...snazi vic nemuzu psat 🙂
plechajdaautor
16. únor 2010
tak jsme se krasne venku provetrali skoro 2h 😉

Jani 😉 tak at to dopadne jak si ty prejes 🙂
irasek
16. únor 2010
taky se venku skvěle provětráváme, dopo i odpo, Páťa má vždycky červený nosík a já už od neděle chodím ven v oteplovákách 😃 Páč my než někam dojdeme...a když už někam dojdeme, tak ho většinou domů už nesu. Všude rejpe tou lopatkou...
Včera u nás byla bezdětná kamarádka, to bylo úžasné: krmit, nosit, oblíkat i uspávat chtěla s nadšením ... x-)

holky, nemáte ještě nějaký tip na pomazánku? Já mám pocit, že ty svačinky má pořád nějaký stejný.
titida
16. únor 2010
jani - tak fajn, že se snaží (?), držím palec 😉

irasek - tak různý věci do lučiny/tvarohu (různou třeba zeleninu, nastrouhat), nebo luštěniny, pomixovat s cibulkou a tak (ale myslím, že těm dětem moc neva, že mají furt to stejné)
irasek
16. únor 2010
titida, díky a i s Tebou se vítám, já k Vám zabrousila nedávno 🙂

taky mám pocit, že je mu to jedno, ale mě přijde fakt blbý, jak by pořád jedl: jogurt-houska-jogurt-houska... bojím se, že si sám ty ogurty znechutí. Žádný mléčný výrobky totiž nechce, myslím hlavně mlíko (pouze milostivě ráno max.150ml sunaru)
rrk
16. únor 2010
Lenula, držim palce aby to nic nebylo.
irasek - včera jsem zkoušela droždovou pomazánku: na půlce cibule jsem rozvařila dvě kostky droždí, když se roztekli, tak jsem na to dala dvě vajíčka, přidala sušenou pažitku a když byly vajíčka hotový tak jsem to rozmixovala a měla jsem úspěch. 😃
irasek
17. únor 2010
díky za tip, už jsem si to opsala a opět zkusím. Dám vědět, jestli i já budu slavit úspěch...
plechajdaautor
17. únor 2010
u nas taky jedem do to sami dokola - ja jsem rada ze ji aspon tohle 😉 jogurt - banan - presnidavka - chleba se syrem a tak nejak to stridame

jinak jsme dneska byli na ko v 6ti tydnech a pani nam pribrala skoro 700g za 14 dni takze super 😃
rrk
17. únor 2010
Irasek - snad bude chutnat 😉
Plechy - máš holt dobrý mlíčko 😃, to se pak přibírá samo
plechajdaautor
17. únor 2010
rrk no nevim covece, s Matyskem to tak slavny nebylo ale on nechtel sam poradne jist - zato madam to je jina liga 🙂 😃
rrk
17. únor 2010
Buď ráda aspoň tě pořádně vycucne a můžeš si dát i něco sladkýho 😃 . to Kája taky jenom tak aby se neřeklo a drží jí to dodnes.
e.k.t
17. únor 2010
Zdeni holt výrobna smetany, no tak aby jí chuť k jídlu nepřešla a nemuselas bojovat 😉
plechajdaautor
17. únor 2010
jojo vsak bojujem s jednim, tak mi to druhy snad vynahradi 🙂
e.k.t
17. únor 2010
no je to holka a ty snad jsou hodnější ne? teda naše lumpuša přes den nezavře ani oko ani pusu, ale jinak zlobí přiměřeně věku 😉
plechajdaautor
17. únor 2010
no zatim hodnejsi je a to ve vsech smerech, tak uvidime 🙂 u nas jsou jinak sami chlapi takze ja srovnani s nikym nemam 😉
panterka
17. únor 2010
jéééé, to náš Jáchymek byl úplně zlaťoučkej minimálně do roka 😃 😃 😃
e.k.t
17. únor 2010
No Oli to u nás nějak podobně, ale říkám moc nezlobí, ale testuje co projde a co ne, tak zafunguje když jí něco zakážeme stereo, to pak raději nezkouší, má smůlu, my jí dovolíme stejně, takže doufám že na to přijde brzo 😃
plechajdaautor
17. únor 2010
ty jo mates chce dneska zlomit rekord asi...jeste 15 minut a bude spat 4h 😃
plechajdaautor
17. únor 2010
Oli a o to vic ted zlobi co ? 🙂) 😉

dneska jdem pichnout nausnice, tak to bude neco teda :-|
plechajdaautor
17. únor 2010
ty jo jeste 2 mesice a mame tu prvni 2 narozeniny co ? 😎
panterka
17. únor 2010
naše dr. naušnice nastřeluje, ale nám je to prd platný 😃 😃

ani mi nemluv... zlobí jak čert, ale musím fakt říct, že už se to zlepšuje, je to znát každým dnem 😉 spíš mě trápí to jeho nemluvení :-|

no, oni byli oba kluci hodný miminka... Hynďovi to vydrželo donedávna, zato teď nám to vynahrazuje :-p fakt, ale fakt nechci vidět tu pubertu 8-( u Jáchymka pořád doufám,ž e si to vybral a bude už jenom zlatej 😃
irasek
17. únor 2010
týýjo Plechajda, 4 h? Jako po obědě? Neuvěřitelné 😃
Páťa je taky zlobivej v rámci věku, neřekla bych, že je nějaký extrémní ani na jednu stranu. Dneska jsme byli na Duplo dni (předvádění lega, možnost zakoupení...), byl úplně spokojený, spousta věcí na rozebírání a na koukání a +- stejně staré děti, takže byl vzorný. A já taky moc spokojená, seznámila jsem se se spoustou maminek od nás, takže už nebudu chodit ven sama 😉
A teď jsme u mamky a jak tady mu chutná...guláše snědl plný talířek, těstoviny k tomu, zapil to 300ml džusíku a šel spát. To jsem si zase vyslechla, co si stěžuju, že jí a pije výborně a že mu prý musim uvařit. Asi to taky znáte, co? :-p
plechajdaautor
17. únor 2010
Oli ja taky doufam ze to nastreli at to je co nejrychlejsi ale neptala jsem se jak to delaji, uvidime....nausnice mam v lihu, jsou po babicce tak snad vydrzej 😃

jako u nas se taky nemluvi od roka zadny zlepseni, vsemu rozumi tady pokroky jsou, ale nezopakuje ani prd....kazdej mi rika bud rada a vydrz se to zlomi ze dne na den, no tak to jsem zvedava co za den to bude... :-N

jinak jsme dneska byli u ty dr tak Mates se jim automaticky nakvartiroval do ordinace a ordinoval tam se sestrickou 😃 takze jsem o nem asi 30min co jsme cekali vubec nevedela 😃

irasek tak me taky zenou do vareni, jenze on mi to stejne nechce jist...aaa uz rve...cisty 4hodinky 🙂
panterka
17. únor 2010
my jsme taky teď vylezli😉 ale dali jsme jen 2hoďky, já bych ho ani dýl nenechala 😃 ale Matýsek byl vždycky spáč, tak nevím, na co si stěžuješ 😃 že trochu zlobí, prosím Tě 😃 všichni Ti toho spáče záviděli 😎
plechajdaautor
17. únor 2010
jojo spi dobre, ale to zlobeni to vynahrazuje teda ]-( Anezka nastesti taky spi, ani nevim jestli to mam psat :-N Ja ji nakojim treba v 21 a ona se mi vzbudi tak kolem 3 nebo dneska az ve 4 :-N 😉 😃
plechajdaautor
17. únor 2010
no nic, Mates mi vyrval ohryzek od jabka z ruky a zuzlaho tu a kruci mu v brise tak jdem neco pojist...teda ja ne,ja zeru za 10 porad 😃
panterka
17. únor 2010
tý jo, já už jsem tak ráda, že kluky nejpozději v osm zaženu a oni vylezou kolem sedmý ráno 😃 fuj, to člověk zpohodlní 😃 ale je fakt, že když jsme čekali Jáchymka, tak nám to tak nepřišlo, protože už jsme to zapomněli 😉 za to teď je to pro mě nepředstavitelný :-p ale stejně Ti spí krásně, když si vzpomenu na naše kluky...
e.k.t
17. únor 2010
tak Joli nedala ani minutu :-p

Začni psát odpověď...

Odešli