• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky, tak ten nález v moči na antibiotika není, ale musíme jít ještě na UTZ ledvin...
16. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda aby už byl od nemocí pokoj u všech, u nás zatím ťuk ťuk :wink:
16. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju moc jsem tu jen na skok

taky gratuluju novym tehulkam drzte se a setrete :slight_smile:

no snad bude lepe,uz no a tamten dotaz tu nebudu rozmazavat...snazi se...snazi vic nemuzu psat :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme se krasne venku provetrali skoro 2h :wink:

Jani :wink: tak at to dopadne jak si ty prejes :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se venku skvěle provětráváme, dopo i odpo, Páťa má vždycky červený nosík a já už od neděle chodím ven v oteplovákách :grinning: Páč my než někam dojdeme...a když už někam dojdeme, tak ho většinou domů už nesu. Všude rejpe tou lopatkou...
Včera u nás byla bezdětná kamarádka, to bylo úžasné: krmit, nosit, oblíkat i uspávat chtěla s nadšením ... :dizzy_face:

holky, nemáte ještě nějaký tip na pomazánku? Já mám pocit, že ty svačinky má pořád nějaký stejný.
16. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - tak fajn, že se snaží (?), držím palec :wink:

irasek - tak různý věci do lučiny/tvarohu (různou třeba zeleninu, nastrouhat), nebo luštěniny, pomixovat s cibulkou a tak (ale myslím, že těm dětem moc neva, že mají furt to stejné)
16. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida, díky a i s Tebou se vítám, já k Vám zabrousila nedávno :slight_smile:

taky mám pocit, že je mu to jedno, ale mě přijde fakt blbý, jak by pořád jedl: jogurt-houska-jogurt-houska... bojím se, že si sám ty ogurty znechutí. Žádný mléčný výrobky totiž nechce, myslím hlavně mlíko (pouze milostivě ráno max.150ml sunaru)
16. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenula, držim palce aby to nic nebylo.
irasek - včera jsem zkoušela droždovou pomazánku: na půlce cibule jsem rozvařila dvě kostky droždí, když se roztekli, tak jsem na to dala dvě vajíčka, přidala sušenou pažitku a když byly vajíčka hotový tak jsem to rozmixovala a měla jsem úspěch. :grinning:
16. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tip, už jsem si to opsala a opět zkusím. Dám vědět, jestli i já budu slavit úspěch...
17. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas taky jedem do to sami dokola - ja jsem rada ze ji aspon tohle :wink: jogurt - banan - presnidavka - chleba se syrem a tak nejak to stridame

jinak jsme dneska byli na ko v 6ti tydnech a pani nam pribrala skoro 700g za 14 dni takze super :grinning:
17. únor 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irasek - snad bude chutnat :wink:
Plechy - máš holt dobrý mlíčko :grinning:, to se pak přibírá samo
17. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rrk no nevim covece, s Matyskem to tak slavny nebylo ale on nechtel sam poradne jist - zato madam to je jina liga :slight_smile: :grinning:
17. únor 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď ráda aspoň tě pořádně vycucne a můžeš si dát i něco sladkýho :grinning: . to Kája taky jenom tak aby se neřeklo a drží jí to dodnes.
17. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni holt výrobna smetany, no tak aby jí chuť k jídlu nepřešla a nemuselas bojovat :wink:
17. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo vsak bojujem s jednim, tak mi to druhy snad vynahradi :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to holka a ty snad jsou hodnější ne? teda naše lumpuša přes den nezavře ani oko ani pusu, ale jinak zlobí přiměřeně věku :wink:
17. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zatim hodnejsi je a to ve vsech smerech, tak uvidime :slight_smile: u nas jsou jinak sami chlapi takze ja srovnani s nikym nemam :wink:
17. únor 2010 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, to náš Jáchymek byl úplně zlaťoučkej minimálně do roka :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Oli to u nás nějak podobně, ale říkám moc nezlobí, ale testuje co projde a co ne, tak zafunguje když jí něco zakážeme stereo, to pak raději nezkouší, má smůlu, my jí dovolíme stejně, takže doufám že na to přijde brzo :grinning:
17. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo mates chce dneska zlomit rekord asi...jeste 15 minut a bude spat 4h :grinning:
17. únor 2010 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a o to vic ted zlobi co ? :slight_smile:) :wink:

dneska jdem pichnout nausnice, tak to bude neco teda :unamused:
17. únor 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo jeste 2 mesice a mame tu prvni 2 narozeniny co ? :sunglasses:
17. únor 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dr. naušnice nastřeluje, ale nám je to prd platný :grinning: :grinning:

ani mi nemluv... zlobí jak čert, ale musím fakt říct, že už se to zlepšuje, je to znát každým dnem :wink: spíš mě trápí to jeho nemluvení :unamused:

no, oni byli oba kluci hodný miminka... Hynďovi to vydrželo donedávna, zato teď nám to vynahrazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt, ale fakt nechci vidět tu pubertu :rolling_eyes: u Jáchymka pořád doufám,ž e si to vybral a bude už jenom zlatej :grinning:
17. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýjo Plechajda, 4 h? Jako po obědě? Neuvěřitelné :grinning:
Páťa je taky zlobivej v rámci věku, neřekla bych, že je nějaký extrémní ani na jednu stranu. Dneska jsme byli na Duplo dni (předvádění lega, možnost zakoupení...), byl úplně spokojený, spousta věcí na rozebírání a na koukání a +- stejně staré děti, takže byl vzorný. A já taky moc spokojená, seznámila jsem se se spoustou maminek od nás, takže už nebudu chodit ven sama :wink:
A teď jsme u mamky a jak tady mu chutná...guláše snědl plný talířek, těstoviny k tomu, zapil to 300ml džusíku a šel spát. To jsem si zase vyslechla, co si stěžuju, že jí a pije výborně a že mu prý musim uvařit. Asi to taky znáte, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli ja taky doufam ze to nastreli at to je co nejrychlejsi ale neptala jsem se jak to delaji, uvidime....nausnice mam v lihu, jsou po babicce tak snad vydrzej :grinning:

jako u nas se taky nemluvi od roka zadny zlepseni, vsemu rozumi tady pokroky jsou, ale nezopakuje ani prd....kazdej mi rika bud rada a vydrz se to zlomi ze dne na den, no tak to jsem zvedava co za den to bude... :sweat_smile:

jinak jsme dneska byli u ty dr tak Mates se jim automaticky nakvartiroval do ordinace a ordinoval tam se sestrickou :grinning: takze jsem o nem asi 30min co jsme cekali vubec nevedela :grinning:

irasek tak me taky zenou do vareni, jenze on mi to stejne nechce jist...aaa uz rve...cisty 4hodinky :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky teď vylezli:wink: ale dali jsme jen 2hoďky, já bych ho ani dýl nenechala :grinning: ale Matýsek byl vždycky spáč, tak nevím, na co si stěžuješ :grinning: že trochu zlobí, prosím Tě :grinning: všichni Ti toho spáče záviděli :sunglasses:
17. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo spi dobre, ale to zlobeni to vynahrazuje teda :angry: Anezka nastesti taky spi, ani nevim jestli to mam psat :sweat_smile: Ja ji nakojim treba v 21 a ona se mi vzbudi tak kolem 3 nebo dneska az ve 4 :sweat_smile: :wink: :grinning:
17. únor 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic, Mates mi vyrval ohryzek od jabka z ruky a zuzlaho tu a kruci mu v brise tak jdem neco pojist...teda ja ne,ja zeru za 10 porad :grinning:
17. únor 2010 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, já už jsem tak ráda, že kluky nejpozději v osm zaženu a oni vylezou kolem sedmý ráno :grinning: fuj, to člověk zpohodlní :grinning: ale je fakt, že když jsme čekali Jáchymka, tak nám to tak nepřišlo, protože už jsme to zapomněli :wink: za to teď je to pro mě nepředstavitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně Ti spí krásně, když si vzpomenu na naše kluky...
17. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli nedala ani minutu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek