• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
mates chodi spat v 7 a vstava kolem pul sedmy takze dobry :wink:
17. únor 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen aby mu to vydrželo :wink:
17. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Verča spala dneska 3 hoďky, ale večer teda chodí až po deváté...ráno spí minimálně do osmi, jen vyjímečně vstává dřív...
17. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tomu mluvení, Verča taky donedávna nic moc neříkala, ale teď už zopakuje skoro všechno, takže musíme začít dávat pozor co řeknem...
17. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, promiňte, že vám se lezu. s holkama z března 2009 plánujeme sraz a nemohly jsme najít hotel, tak jsem koukala do diskuzí ze srazu a zaujal nas ten Respond jak jste byly. mohly byste nám dát nějaký reference? jako jestli je to tam vhodný, nekuřácký, čisto apod. díky moc :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady mate naseho "negramotka"

http://www.youtube.com/watch?v=R3204MEAxHc

proste ani slovo, tak aspon pro pobaveni :wink:

Laterno ja bych i dala reference, ale nakonec jsme tam nejeli...ale co vim, tak si nikdo nestezoval a vsichni byli spokojeny :wink:
17. únor 2010 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
video miloučké, je kouzelnej :wink:
17. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Zdeni,to je pěkný video,Matýsek by si rozuměl s Adámkem,on taky mluví tou svou řečí :grinning: .
18. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak aspon ze v tom nejsme sami :slight_smile: Tady kazdej jen pise jak jim deticky vsechno opakujou, tak z toho mam askorat deprese :slight_smile: :grinning:
18. únor 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Verča opakuje, ale do telefonu prdolí stejně jak Matýsek :wink:
18. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj jdu taky po roce nakouknout :sunglasses:

Zdení Mates je bourák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda že Víta není holka brala bych ho jako ženicha :wink:
Nějak není čas dočítat psát... náš mladý pán už má krásnej režim (ťuk ťuk) už tolik neřeme a je s ním sranda

Musím ho taky natočit na video protože "mluví" :astonished: :grinning: opakuje : BALŮŮŮ a MAM MAM :grinning: asi bude pěkná keliška po mě a po starém Vítovi :grinning:

nějaké novinky?
19. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů nikde nikdo a já jdu pro radu :confused:

Myslíte, že Vítečkovi už můžou růst zuby???? :astonished: Furt slintí rve si do pusy celou pěst (hračku zatím neudrží :rolling_eyes: ) a dole na dásni má dvě bouličky jako "malý opary" :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
20. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ladi, neteřinka má zoubek od 3 měsíců
20. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, Plechi, Matýsek je super, to jeho žvatlání, jsem se nasmála :grinning: Pepča už slova říká, i se snaží opakovat, ale moc mu to nejde...snaží se opakovat Dobrý den, to je prča....tak uvidíme, jak mu to půjde dál :slight_smile: Jinak Ladi, se zoubkama neporadím, Pepínovi začly až někdy kolem 8mého měsíce....
21. únor 2010 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,

ja myslim Ladi ze by i mohli, nektery ty deti maji zuby fakt brzy...u nas sice zacli v 6 mesici....ale takhle brzy se to asi nevylucuje :slight_smile:
21. únor 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

Zdeni je takovej otrávenej ...dnes sem to ukazovala holkám tak mi to taky potvrdily že to vypadá na dva zoubky ..chuděra jen co ho přejdou prdy tak najedeme rovnou na zuby
21. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heled u nas byl problem treba jen s vrchnima jednickama a spodnima dvojkama, jinak o dalsich jsme ani nevedeli...tak treba bude mrzutej jen ted, zas to budete mit aspon odbyty...jinak muzu doporucit ten hladivy gel - ted si nevzpomenu jak se jmenuje, ale matesovi zabral....a jestli je vita jen nerudnej tak to je jeste dobra reakce, hlavne kdyz nebude mit teploty a prujem atd :wink:
21. únor 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Páťovi narostl první zub (vlastně dva najednou) až skoro v deseti měsících, ale kámoščinýmu klukovi opravdu ve 4.m, takže je to možné. A zas jiný kámošce se narodil kluk už se zubem :grinning: , v porodnici si to všichni fotili, ale ještě tam mu ho nějaký odborník musel vytrhnout.

plechajda, jakej negramotek, vždyť je úžasnej :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irasek a proc mu ho musel vytrnout ?? :confused:
22. únor 2010 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ladi, nechci te strasit,ale taky jsem si myslela u Ninus,ze jsou to zuby, zacla strasne slinit misty byla mrzuta fakt furt si cpala rucku do pusy, tak jsme si mysleli zuby no a prvni se nam nakonec vyklubal az za 5 mesicu.
22. únor 2010 v 07:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis baju uz 22 jo ?? toto leti :slight_smile:)
22. únor 2010 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zub musel ven ze dvou důvodů: hned by kousal při kojení, ale důležitější bylo, že hrozilo, že by mohl vypadnout (byl to zub "nulka", teď má regulerní jedničku) a mohl by jí sníst nebo dokonce vdechnout...
22. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zitra jdu na velky utz tak se tesim, jen Ninus je ted nemocna zas ma anginu,ale doufam ze do konce tydne uz bude v poho zitra dobere antibiotika, tak uz by mela. Ted ji zrovna dodelavame pokojicek, uz jen nalepit borduru povesit zaclony a nastehovat nabytek kterej ma dojit koncem tydne, uz i rozeznava ctyri barvy a ted chce vsechno zluty...
A co jak se to da zvladnout se dvema prtatama je to hodne narocny?Ninus vypada ze se zatim tesi, furt chce koukat na obrazky miminek a kdyz vidi nejake na zivo tak je fascinovana, hladi je dava jim dudu...ale bojim se ze bude zarlit je to takovej maman.
22. únor 2010 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mageID=3829772&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D
22. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď je to správně,se omlouvám,včerejší karneval.
22. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irasku 0? teeeda to fakt slysim poprve teda :slight_smile: Ze by se jako narodil s jednickou uz vylezlou bych snad jeste pochopila :sweat_smile: :grinning:

Baju a nechate si rict co to bude ? A co jmena ?
jinak jako zahul mi to zatim neprijde, mala je pres den fakt hodna, nakojim polozim a prakticky o ni nevim....sice vecer kdyz usne mates kolem 19 tak naopak ona zacne radit tak na 2h, ale to se da :slight_smile: V noci se vzbudi jednou, ona mi tu prvni pulku noci spi i 6hodin :sweat_smile: takze s nedostatkem spanku se zatim nevyporadavam :slight_smile: Hlavne kdyz neblbne pres den kdyz se venuju Matesovi :slight_smile: On nezrali, porad ji jen hladi kdyz je u ni a dava pusinky...ted uz ji dokonce zacal cpat dudlik do jeji pusy a ne do jeho :grinning: a min ji chtel krmit piskotama a pak houskou, no tak nastesti jsme to videli :wink: piskot ji tam rval teda celej ale ty housky jen takovej drobecicek :grinning: Nejhorsi jsou zatim prochazky, to je fakt mazec - mates totalne neposloucha a zdrha takze ho nahanim s kocarem :angry: :sunglasses: kdyz teda nejedu zrovna s doublem...ale zvladnout se to da a hlavne ti nic jinyho nezbyde :slight_smile:

Normi je ten je bozi :slight_smile: a Natalka to konferovala jo ? :grinning:
U nas mame ted v sobotu karneval, masku teda nemame ale podivat se mozna zajdem...uvidime :wink:
22. únor 2010 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nechame, zatim to vypada na holcicku, a asi vyhraje Nelinka, ale jeste porad to nema jisty, kdyby kluk tak Daniel,libí se mi i Daniela, u holek se mi libi hrozne moc jmen,ale narazi to na nevuli manzi a nebo kvuli prijmeni nechceme dlouhe jmeno a bez R. No Ninuli uz budou 2 az se male narodi, tak snad to nejak zvladnu, blbybude kdyz zas manza bude muset byt treba 10 dnu mimo, ted odjel na tyden, pak bude doma zas 3 dny a zas fici do prace na tri dny no a pak ma tydenni jazykový kurz ve vyskove, kurzy mu konci v cervnu,jenze se rozhodl, ze bude jeste studovat a prihlasil se na prava tak jsem zvedava, jestli pak z deticek nezesedivim :slight_smile:
Ninus je hrozne hodna, dokaze si i sama vyhrat,ale neni mocspava, takze se desim hlavne te unavy
22. únor 2010 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je fakt ze me Mates pres den spi ty 3h v kuse, min tyden dokonce 4 :sweat_smile: takze aspo na chvili muzu vypnout...docela casto se zadari ze chrnej oba najednou a ja mam tak 2h klid :sunglasses:

Nam tatka odjede v 7:30 a vraci se v 18 - takze je na to clovek stejne sam...ale aspon si mam vecer komu postezovat :wink:
22. únor 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajda- já kdybych neviděla tu fotku s tim zoubkem, tak tomu taky nevěřím :grinning:

U nás tatínek taky odjíždí cca kolem 8h ráno a večer se vrací kolem 19h a někdy i ve 20h. Je to blbý, ale někdo vydělávat musí :sweat_smile: . Teď už mi ani tak smutno neni, našla jsem si konečně spoustu kamarádek a tak se chodí 2x denně na procházku. (my jsme se totiž přestěhovali před Vánocema a nikoho jsem tu neznala). Zase v 15h máme srazík...
22. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek