• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Plech,ne Natálka šla zarecitovat básničku :wink: .

Laadi,náš Áďa měl zub ve 4měsících,takže je to možný,že to zoubek bude.
22. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kde to vázne? se oteplilo, tak jste všechny vylezly z děr ? :grinning:
24. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se oteplilo, ale všude je děsnýho bláta a louží...a ty bohužel Páťu přitahují jak magnet :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravim zas po dlouhe dobe porad nejaky ,problemy s netem...desny jinak \dominik yl taky nwmocnej tak jsem meli o zabavu postarana ale dobira antibiotika,,ja mela nejakyho streptokoka,,tak super,,ale dobry zati mto nejak valcime,,,
25. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelikoz nemam tak nejak porad pristup na net cislo na me mate,a obcas kuknu na facebook..drzte se
25. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, jen jsem nakukla.,....

jé Lenulo.b mě ani nenapadlo, že jsi z června a přitom na FB tě mám :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mám pidichvíli tak opět nakukuju :wink:
25. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabko :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nakukuju :slight_smile:

irasku to me teda docela dostalo s tim zubem, moje kamaradka se taky s jednim narodila a rozhodne ji ho nevytrhavali, a po nem ji vyrost uz trvaly, takze kdyby ji ho vytrhli tak asi az do skoly by byla bez zoubku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O nulce zubu slysim poprve v zivote cimz nerikam ze to neexistuje, ale je to teda fakt zajimavy :sweat_smile:
28. únor 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak koukám, že zoubek fakt zaujal :grinning: . A jak já jsem tomu něvěřila a jak jsme to s jinou kámoškou probíraly, že je to blbost... Až se opět uvidím s tou, která si to u malýho sama zažila, tak se pořádně přeptám a dám vědět :dizzy_face:

Ještě o zubech: manžel má kamaráda a ten má stále jedničky a to je mu přes 40let! Jde o tři jedničky dole. A to jsem viděla i na vlastní oči, na horách nám to všem ukazoval: prostě mezi normálníma velkýma zubama se krčily tři malé jedničky... Takže možný je asi opravdu vše. Zuby, to je prostě pohroma huby :angry:
28. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁÁÁÁÁ HURÁÁÁÁÁÁ

tak mám úspěšně za sebou obě zkoušky a jsem dirigující dispečer, teda ve funkci výpravčího, ale už mám vyšší kvalifikaci než mm hi hi, nějak smutně mi to dnes povídal :wink:

a za odměnu mám dneska noční a vedoucí si chuudák myslel že ještě jedu pod dozorem a já už jedu sama hi hi hi teda zase přišel na nějaké prozkoušení z obsluhy zabezpečovacího zařízení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t. gratuluji ke zkoušce. Jo to chlapi těžce nesou když mají ženský větší kvalifikaci :grinning:
Holky jak jste na tom se zoubkama, máte už špičáky? My pořád nic, s těma zubama strašně meškáme :unamused:
2. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Anežce k svátečku vše nej nej nej

jinak u nás taky špičáky nejsou v kurzu :wink:

Děkuji za gratulaci :grinning:
2. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, špičáky taky nemáme, ale už jsou nalité a Verča už 2 dny fňuká nad vším, takže třeba už vylezou....

Anežce taky vše nej :wink:

a ekt gratuluju :wink:
2. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuju :wink:
2. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,

diky za prani :wink: vse vyridim..

my uz mame vsechny zuby i spicaky a ted uz jen ty petky nas cekaj... :wink:
2. bře 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdem s Verčou na ten UTZ ledvin, tak nám držte palce...
3. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenula, tak jak jste dopadly na utz? Doufam, že dobře, teď jsem tu dlouho nebyla tak ani nevim co vám nakonec bylo? Byl to zánět ledvin?
4. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne zánět se nepotvrdil, tak proto jsme šly na ten UTZ, ale ten je naštěstí bez nálezu, tak jsem ráda :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že to dopadlo dobře :wink:
4. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dva špičáky jsem našla teprve v úterý :grinning: Jde o ty nahoře, dole to má taky nalitý a taky kňuhrá :frowning2:
rkk- vůbec nemeškáte...
5. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá kdy nám vylezou, protivná je pořád a zatim nic :unamused: .
9. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli taky protiví a špičáky nikde, no dnes ji asi kousla moucha tse tse, ještě chrní a to ani v noci nijak neprudila, tak fakt nevím :confused:
11. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, u nás se vstává každý den kolem 6,3Oh :angry:...
11. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je dobrý čas ten mi vyhovuje, Joli jinak první pokus poo 4té :stuck_out_tongue_closed_eyes: a usíná až po 21 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irasku u nás je to taky tak v 6:30, vydrží do těch 7, ale pak už moc nadává tak jí raději vyndavam z postýlky :grinning:
Ekt, tak to je brutus, to si neumim představit :angry:
11. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem tu jen na skok a pisu ze svedska je tu teda hrozna kosa,,a taky klavesnice to je docela mazec tak kdyztak omluvte moje chyby predem se omlouvam.evi moc gratuluju k vzsledku jsi sikovna holka,,teda,,teda jinak irasku my vstavame sice kolem pul osme ale v noci se vzbudime nekolikrat za noc coz je nekdy fakt narocny,ale clovek stim nic neudela
krom toho ted minuly tyden byl dominik nemocnej opet mel abginu tak jsem mu nechala udelat vyter a nejakou krev,,protoze to uz nebylo nernamlni porad se mu to opakovalo to uz bylo docela na vetvy,ale vzysledky bzli ok,,jinak ja mela strevajznu ale je to prca,,jako vedet kam drvi strilet to je mazec,,ale dost steyovani to by bylo na dlouho tak se tu holky dryte pochumlujte svoje milacky,,,,mej te tu krasne a opatruj te se papa
11. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
d.aniela- ve Švédsku? Tam je krásně, byla jsem tam na dovče, až nahoře v Laponsku, takže záááávidim :grinning:

u nás se sice brzy vstává (vždycky se vstávalo), ale usíná do 21h a celou noc ani nepípne (nikdy moc v noci nepípal :dizzy_face: ). Takže si myslím, že vstává brzo, protože on je krásně vyspaný...a kdybych toho uměla využít a chodila s ním včas spát...ale to já neee

musím Páťu pochválit, konečně mu chutná, až extrémně. Ten toho teď sní!!! A úplně nejvíc nadšený je z rajské polévky. Kéž by mu to vydrželo a konečně povyrostl a přibral :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani moc se s Domim opatrujte, hlavně to zdravíčko :wink:
12. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Joli už má 12,4 kg :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek