• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
irasku tak mi pak dej navod jak to udelat aby dite zaclo jist, to me fakt zajima :wink: nas mates ma porad svych 10,5 kg tak jsem zvedava kdy zas trosku nabere teda, Agnes uz ma pres 5kg takze pocitam ze mu za chvili nafackuje :wink: :grinning:
12. bře 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajda- náš Páťa má taky 10,5kg :angry: , takže zas tak návody rozdávat fakt nemůžu :grinning: Ale je prostě nadšený z rajské polívky, já mu jí pořádně zahustím těstovinama, takže jí má prakticky obden. A dneska si vyžádal před spaním ještě přesnídávku (poprvé) a snědl jí celou. Koukala jsem jak blázen, páč před koupáním toho snědl taky dost. Doufám, že mu opravdu bude chutnat i nadále...už je potřeba, aby vyrostl :dizzy_face:
jo a taky začal konečně pořádně pít (cca přes 14 dní), včera dal rekordních 1300ml! Což ani to u nás nikdy nehrozilo...
13. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak s pitim u nas prave nebyl zas problem nikdy, ten litr da kazdej den.....ale to jidlo :confounded: to je porad dokola s nim...navic ted ma horecky takze to uz nechce ani to co jedl normalne, banan, presnidavky, jogurty - fakt to do nej rvu pod tlakem :angry: ale neco proste snist musi

jezis at uz ta Agnes vyroste a nauci ho jist - i kdyz se obavam, ze ani tohle neklapne :frowning2:
14. bře 2010 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak je plechajda??? co teploty?
chápu tě, ja taky rvu jídlo spíše pod tlakem, mám pocit, že on by snad vydržel prostě nejíst :angry:. včera opět bojkot, asi zase udělám rajskou... celý minulý týden jedl tak výborně, ach jo

včera Páťa uklouzl po svém bordelu a upadl a rozsekl si ret...vypadá, jak boxér :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to jídlo je snad přejde odmítat, to je zas nějaké období, Verča taky bojkotuje...
17. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vítejte v novém, zatím se mi to teda nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vítám v novém a zatím se rozkoukávám, zvykneme si. Za hodinu odjíždím na hory na celý týden! sama. Takže za týden ahoooj :grinning:
19. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
TRAMTADADAAAAAAAAAA

PISTACIA MÁ VČERA TJ 19.3. NAROZENOU SÁRINKU, VÁHA 2980G

GRATULUJIIIIIIIII A PŘEJI HODNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA :wink: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano narodila se kolem 4h rano,,,pry jsou v poradku,,ani v inkubatoru jako Nelinka nemusela byt...Moc garatujeme a vitame v nove podobe konika :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu gratuluju :wink: sem ani nevedela, ze uz byl termin :sweat_smile:
20. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna Sárinka a její Maminka
21. bře 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak termín byl na začátku dubna
21. bře 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulka i tady

Laadi termin jeste nebyl ten az skoro za mesic, holky od Pavlusi se proste vyloduji driv :sweat_smile:
21. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulka i tady :slight_smile:

Laadi termin jeste nebyl ten az skoro za mesic, holky od Pavlusi se proste vyloduji driv :sweat_smile:
21. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj ted je to tu 2x a samo jsem ani predtim nevidela co psala Evca :unamused:

Evi jinak termin byl 15.4. a za tu fotku by ti Pavli asi moc vdecna nebyla :sweat_smile:
21. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj až v polovině dubna byla nejak 37tt,,,,jinak mala je moc hezka,,fakt podobna na segru,,,,mela jsem moznost videt par fotek...tak se mejte
21. bře 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano :slight_smile:

A hele u pist uz jsou 4 tak i my se pridavame s gratulaci at Vam roste devcatko opet do krasy :slight_smile:

Jinak u nas ty teploty byly 39 a to 3 dny a pak nic....takze nejaka vyroza asi, ale nic k tomu nemel. Zato agnes ta uz ma druhou rymu :angry: desny to hnusny pocasi, snad ted uz bude lip.

A co delate zensky kde ste vsechny ?
22. bře 2010 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, gratuluju i tady :slight_smile:

jinak my máme doma králíka a prasečí uzenou hlavu, jsme vyhráli v sobotu na plese...hlavu sežere pes a králíka zatím máme v bedně a s Verunkou ho krmíme, ale tata ho chce zabít a sníst...no asi ho neubráníme
22. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla s Joli na ORL a má oboustranný zánět středouší s tím že jednou už prasklo, nějakýho bacila má v krku a jakýho zjistíme po výtěru, nafasovala antibiotika a antialergika na atopiský ekzem, no fujky
24. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak právě plácáme daně, když Joli vítězně odpadla, dokonce mm vyjde odpočet na mne jako manželku, hrubýho jsem za ten rok dala míň než těch 68000 hrubého :grinning:
28. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň nějaké dobré zprávy :dizzy_face:
a jak je Joli?
29. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Joli už skoro dobrý, ještě kapat vyplachovat a užívat kapky na alergii, zato moje ucho čím dál horší, v pátek na k, mám ab a dělá se mi za uchem uzlina a prý " o malou strach nemám, tam už se to jen dohojí, zato o vás mám strach co z té uzliny vyleze" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tady gratulujeme Pist.teeda na toho nového koně si asi nezvyknu,moc se mi to nelíbí :confounded:
30. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
moc se omlouvám že jsem tu tak strašně dlouho nebyla ale dodělavali jsme nové bydleníčko a pak se stěhovalo no hrůza a to ještě nemám všechny věci přestěhovany a musím ten můj bývali malí byteček opravit a uklidit a pronajmout pro zatím a to do toho ještě dělaji rekonstrukci panelaku takže tam musím dojíždět.Jinak mala mě tu teď marodi nechce jíst ani moc pít a teploty jsou tak na hraně,ale jinak je to zlatičko jak budu mit chvilku tak pošlu fotky.Tak se zatim mějte a doufam že se sem dostanu brzy.
30. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Titido a tigr moc gratuluji k těhulkování
30. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tady se těhulkuje o sto šest grautuluju :wink:
30. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr gratulujiiiii

layde tobe držím pěsti :wink:

Laadi 4 měsíce, to to letí :grinning:
30. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pist gratulace veliká!!! :wink: :wink:

Titido gratuluji k párečku, jak se bude klučina jmenovat?

a samo gratuluji všem těhulkám, at je nic netrápí a mimišci jsou zdraví :dizzy_face:

my snažilkujeme o 106, snad to brzy vyjde :grinning:
30. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi čauky tak i tobě držím pěsti aby bylo brzo naplánováno :wink:
30. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek