Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
12. bře 2010
irasku tak mi pak dej navod jak to udelat aby dite zaclo jist, to me fakt zajima 😉 nas mates ma porad svych 10,5 kg tak jsem zvedava kdy zas trosku nabere teda, Agnes uz ma pres 5kg takze pocitam ze mu za chvili nafackuje 😉 😃
irasek
13. bře 2010
plechajda- náš Páťa má taky 10,5kg ]-( , takže zas tak návody rozdávat fakt nemůžu 😃 Ale je prostě nadšený z rajské polívky, já mu jí pořádně zahustím těstovinama, takže jí má prakticky obden. A dneska si vyžádal před spaním ještě přesnídávku (poprvé) a snědl jí celou. Koukala jsem jak blázen, páč před koupáním toho snědl taky dost. Doufám, že mu opravdu bude chutnat i nadále...už je potřeba, aby vyrostl x-)
jo a taky začal konečně pořádně pít (cca přes 14 dní), včera dal rekordních 1300ml! Což ani to u nás nikdy nehrozilo...
plechajdaautor
14. bře 2010
Tak s pitim u nas prave nebyl zas problem nikdy, ten litr da kazdej den.....ale to jidlo :-S to je porad dokola s nim...navic ted ma horecky takze to uz nechce ani to co jedl normalne, banan, presnidavky, jogurty - fakt to do nej rvu pod tlakem ]-( ale neco proste snist musi

jezis at uz ta Agnes vyroste a nauci ho jist - i kdyz se obavam, ze ani tohle neklapne 😞
irasek
17. bře 2010
tak jak je plechajda??? co teploty?
chápu tě, ja taky rvu jídlo spíše pod tlakem, mám pocit, že on by snad vydržel prostě nejíst ]-(. včera opět bojkot, asi zase udělám rajskou... celý minulý týden jedl tak výborně, ach jo

včera Páťa uklouzl po svém bordelu a upadl a rozsekl si ret...vypadá, jak boxér :-p
lenula.b
17. bře 2010
ahojky, to jídlo je snad přejde odmítat, to je zas nějaké období, Verča taky bojkotuje...
lenula.b
19. bře 2010
tak vítejte v novém, zatím se mi to teda nelíbí :-p
irasek
19. bře 2010
taky vítám v novém a zatím se rozkoukávám, zvykneme si. Za hodinu odjíždím na hory na celý týden! sama. Takže za týden ahoooj 😃
e.k.t
20. bře 2010
TRAMTADADAAAAAAAAAA

PISTACIA MÁ VČERA TJ 19.3. NAROZENOU SÁRINKU, VÁHA 2980G

GRATULUJIIIIIIIII A PŘEJI HODNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA 😉 😃 😃
vrkocka
20. bře 2010
ano narodila se kolem 4h rano,,,pry jsou v poradku,,ani v inkubatoru jako Nelinka nemusela byt...Moc garatujeme a vitame v nove podobe konika 🙂
laada
20. bře 2010
Juuu gratuluju 😉 sem ani nevedela, ze uz byl termin :-N
titida
20. bře 2010
super, gratuluji x-) x-) x-)
e.k.t
21. bře 2010
jedna Sárinka a její Maminka
e.k.t
21. bře 2010
jinak termín byl na začátku dubna
quinny
21. bře 2010
gratulka i tady

Laadi termin jeste nebyl ten az skoro za mesic, holky od Pavlusi se proste vyloduji driv :-N
quinny
21. bře 2010
gratulka i tady 🙂

Laadi termin jeste nebyl ten az skoro za mesic, holky od Pavlusi se proste vyloduji driv :-N
quinny
21. bře 2010
fuj ted je to tu 2x a samo jsem ani predtim nevidela co psala Evca :-|

Evi jinak termin byl 15.4. a za tu fotku by ti Pavli asi moc vdecna nebyla :-N
vrkocka
21. bře 2010
jjj až v polovině dubna byla nejak 37tt,,,,jinak mala je moc hezka,,fakt podobna na segru,,,,mela jsem moznost videt par fotek...tak se mejte
plechajdaautor
22. bře 2010
Dobre rano 🙂

A hele u pist uz jsou 4 tak i my se pridavame s gratulaci at Vam roste devcatko opet do krasy 🙂

Jinak u nas ty teploty byly 39 a to 3 dny a pak nic....takze nejaka vyroza asi, ale nic k tomu nemel. Zato agnes ta uz ma druhou rymu ]-( desny to hnusny pocasi, snad ted uz bude lip.

A co delate zensky kde ste vsechny ?
lenula.b
22. bře 2010
ahojky, gratuluju i tady 🙂

jinak my máme doma králíka a prasečí uzenou hlavu, jsme vyhráli v sobotu na plese...hlavu sežere pes a králíka zatím máme v bedně a s Verunkou ho krmíme, ale tata ho chce zabít a sníst...no asi ho neubráníme
e.k.t
24. bře 2010
Ahojky, tak jsem byla s Joli na ORL a má oboustranný zánět středouší s tím že jednou už prasklo, nějakýho bacila má v krku a jakýho zjistíme po výtěru, nafasovala antibiotika a antialergika na atopiský ekzem, no fujky
e.k.t
28. bře 2010
tak právě plácáme daně, když Joli vítězně odpadla, dokonce mm vyjde odpočet na mne jako manželku, hrubýho jsem za ten rok dala míň než těch 68000 hrubého 😃
titida
29. bře 2010
tak aspoň nějaké dobré zprávy x-)
a jak je Joli?
e.k.t
29. bře 2010
no Joli už skoro dobrý, ještě kapat vyplachovat a užívat kapky na alergii, zato moje ucho čím dál horší, v pátek na k, mám ab a dělá se mi za uchem uzlina a prý " o malou strach nemám, tam už se to jen dohojí, zato o vás mám strach co z té uzliny vyleze" :-p :-p
tigr211
30. bře 2010
no my tady gratulujeme Pist.teeda na toho nového koně si asi nezvyknu,moc se mi to nelíbí :-S
layde
30. bře 2010
Ahoj holky
moc se omlouvám že jsem tu tak strašně dlouho nebyla ale dodělavali jsme nové bydleníčko a pak se stěhovalo no hrůza a to ještě nemám všechny věci přestěhovany a musím ten můj bývali malí byteček opravit a uklidit a pronajmout pro zatím a to do toho ještě dělaji rekonstrukci panelaku takže tam musím dojíždět.Jinak mala mě tu teď marodi nechce jíst ani moc pít a teploty jsou tak na hraně,ale jinak je to zlatičko jak budu mit chvilku tak pošlu fotky.Tak se zatim mějte a doufam že se sem dostanu brzy.
layde
30. bře 2010
jo a Titido a tigr moc gratuluji k těhulkování
laada
30. bře 2010
jůůů tady se těhulkuje o sto šest grautuluju 😉
e.k.t
30. bře 2010
tigr gratulujiiiii

layde tobe držím pěsti 😉

Laadi 4 měsíce, to to letí 😃
gabka32
30. bře 2010
Pist gratulace veliká!!! 😉 😉

Titido gratuluji k párečku, jak se bude klučina jmenovat?

a samo gratuluji všem těhulkám, at je nic netrápí a mimišci jsou zdraví x-)

my snažilkujeme o 106, snad to brzy vyjde 😃
e.k.t
30. bře 2010
Gábi čauky tak i tobě držím pěsti aby bylo brzo naplánováno 😉

Začni psát odpověď...

Odešli