• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
kolik má vůbec Jáchymda teďka? a co dělají kluci vůbec :confused:
16. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hyneček si hraje v pokojíku, na třetí jdeme ven, je domluvenej s kamarádem ze školky na kola, Jáchymek spí, pak ho musím před třetí vzbudit, abysme mohli vyrazit... no, a já? :grinning: podržte se, já vařím večeři :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli snad néé :grinning:
16. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli neblázni ty vaříš jo? co prosímtě :astonished:
16. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Jáchymek měl asi před 14ti dny 10,7kg, tak doufám, že nebude mít zítra víc jak 11kg :sweat_smile: ale na prohlídku jdeme až příští čtvrtek
panter nee, ale neba mne to furt vypisovat, a vy víte, ne? :grinning:
Oli abych nezapomněla, nevím jak tu budu dneska ještě a zítra razím pryč, tak trošku předčasně...ale...
Jáchymkovi všechno nej k zítřejšímu ročku, uteklo to všechno neskutečně. Tak ať krásně roste dál a dělá vám jen samou radost a vy ho taky nezlobte, prdelku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám omáčku na špagety, to jee vrchol, co jsem v týdnu schopná vytvořit :grinning: ble, nesnáším vaření, ale o víkendu tomu opět neuniknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: už abysme začli taky jezdit na chalupu, pak se postará maminka :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, díky :dizzy_face: :dizzy_face:

uteklo to neskutečně, až je mi z toho fakt smutno, někdy bych chtěla zpátky to prťavoučký miminko :pensive: ale teď je s ním zase taková prča :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt to uteklo, úplně jsem si vzpomněla jak mi běhal mráz po zádech kdyžs odjela do porodky a myslela na vás ať jste vpořádku a jakej je z něj dneska chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, zrovna jsem chtěla psát, že na to nerada vzpomínám :pensive: když si to dneska představím, ty tři měsíce ležení a pak stejně porodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, jsem ráda, že to tak dopadlo a že jsme v pohodě :wink:

jako dneska mám spíš obavu, kdo to dítě bude živit, to je otřesnej otesánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to bude dobrý :slight_smile: mi přijde, že jak ty děti rostou, tak už pak nemají tolik řas a chuť jíst, teda aspoň sestřiny děti to tak mají, jako malí je to furt hama hama, ale jak vyrostou tak furt mají něco důležitějšího na práci :wink:
16. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to máš dobrý s mamčou :wink: vaření není ani moje hobby,a le znám i horší třeba žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
já naštěstí v týdnu nemusím, jen pro Honýska sem tam, ale toho dělám víc najednou to mi neva, já spíš nemám nápady co pořád vymýšlet. Teplé večeře máme jen vyjimečně, MM to díkybohu nepožaduje :grinning:

jj je s nima čím dál větší sranda, tak to člověku ani nepřijde, u tebe je to jiný že už máš druhý, tak je to o tom, že už to asi člověk mockrát nezažije jestli vůbec, ale vpodstatě to mám stejně, člověk neví co bude jednou, hlavní věc co je te´d :wink: musíme si to s těma našima koblihama pořádně užít :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nejhorší to bude, až budu mít doma jednoho dospěláka a dva puberťáky, to nakonec budu muset asi vařit i ty večeře :sweat_smile: abych tu bandu nakrmila.. už teď to nejde o víkendu bez buchty :sweat_smile:
ty jo, a špagety, to bych si dala, asi je udělám o víkendu, dnes mám pro MM játra a zítra přijede kdoví kdy

a jakou děláš omáčku?
uvidíme, jestli bude to třetí :sweat_smile: nejvíc mě mrzí, jak to člověk zapomene, kolikrát musím koukat na fotky a videa, abych viděla, že vlastně Hyneček byl to samý, jak ho mám furt před očima, tak už si to nepamatuju, jak to bylo... teď už je to prostě skoro školák :pensive:
16. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jj tolik chlapů hladovejch to tě naučí, takhle se naučila pořádně vařit moje babi, doma tři nenažraný chlapáky a věčně stála u sporáku :grinning:
16. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, hrozně složitou :grinning: cibulka, salám, kečup, česnek :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi to přijde čim dál lepší, už jsou to takoví človíčkové :dizzy_face:

MM to taky nějak nepožaduje, tak spíš tak sem tam nebo když vařím sobě tak udělám i jemu na večer

já teda vařím ráda, ale jen když je na to klid, ne tak z musu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sporák = moje noční můra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm špagety dobrej nápad, že by dneska k véče, no uvidíme co si vymyslí MM :sunglasses: necháme to na něm, když bude v dobré náladičce tak je může i sám uvařit :grinning:

DIty já rád játra, ty rád játra. To by si MM taky dal, ale má smolíka, protože já je nemůžu ani cejtit :sweat_smile: hold musí buď u maminky nebo v práci, popř. v hospě :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli teprve prvňák klíííd, co pak až bude maturovat :grinning:
fuj my máme letos 10 let od maturity, no nejsem já stará rašpl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak játra u nás taky jedou :wink: i Hyneček je miluje, to je takový vděčný jídlo
16. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, my taky :grinning: já jsem měla pětiletku, tak jsem končila v 19ti :sweat_smile: no jooooo, a třicítka na krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi z toho nějak smutno, když si to představím, přece jen už je to zase jiná fáze... :pensive: navíc teď nám nějak zklackovitěl, tak když si představím tu pubertu, tak nevím, to mě stopro odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já vařím ráda, ale ne pro sebe, spíš pro někoho :wink:
16. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Ty jsi ideální manželka :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity my od mé nematurity 15 a od maturity 8 :wink:
16. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu vzbudit zvířátko, spacifikovat Hynďu a vyrazíme do terénu :wink: mějte se tu krásně a já se zase přihlásím :grinning: papa
16. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zase je pro mne mor jakýkoli úklid :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek