• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Leni, tomík je ale šikulínek :wink:
4. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, opravdu je to šikuka. Náš Páťa zase zásadně nečůrá do plínky, ta je vždy suchá a jak mu dám slipy, tak mu to utíká. A kakat vždycky zahlásí "bobík" a běží se schovat za gauč, nebo pod stůl... :wink: A když je na nočníku, tak mě odhání, ať se nedívám. Uvidíme, jak mu to půjde, až bude venku opravdu teploučko a on bude běhat jenom v tričku.
4. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pořad to nevíme a tak jsme si řekli, že už se nechame překvapit na další KO jdu 17.5 a to mi stejne nebude delat UTZ, no ja bych radsi zas holcicku :slight_smile: , tatka asi spis kluka,aby doma nebyl jedinej chlap. Ted jsme koupili v Ikei takovej uloznej box za199 a udelame Ninuli piskoviste na balkone, kdyz bude venku prset tak at si muze placat babovicky tam.Uz je moc sikovna sklada cele vety(teda musi se ji chtit) a je strasne roztomila kdyz se snazi zpivat nejoblibenejsi je kolo kolo mlynsky a skakal pes, samo nektere slova jsou nahrazeny detskou hatmatilkou, ale i tak u toho poskakuje, je to takovej malej general,ale myslim ze to s miminkem zvladneme, uz si hodne vyhraje sama rada maluje sklada puzzle atd. no proste uz se zabavi. asi pred mesicem ji manza naucil cislice, tak ted uz krom zakladnich barev rozezna i vsechny cislice, tak kdyz nekde jdeme tak vzdycky vyvolava jedna, nula...
V sobotu jsme byli vsichni na vylete v prazske ZOO a moc se ji tam libilo,rozhodne z toho mela vic nez pred rokem, ted tam krmila kozicky a nejvic se ji asi liibil tygr akorat hned chtela mimi a mamuta(ma rada dobu ledovou)Pridam par fotek a pujdeme na prochazku dokud neprsi
5. kvě 2010 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju to vypadá na suprový výlet, Ninuš je taky šikulinka, u nás frčí skákal pes, kolo mlýnský a travička zelená
5. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajunka, e.k.t.- to jsou malé moc šikovné, holt ženský :grinning: . Náš Páťa si taky vyhraje sám, ale zpívat a tancovat ani náhodou. Skládá si kratičké věty a mezi slovama dělá ještě pauzu. takže než se dozvím, co chtěl, to je doba...ale je to moc srandovní :dizzy_face:
Já bych nevydržela to nevědět, já bych tam neustále na tom ultrazvuku šmírovala. U Páti to bylo tak jednoznačně vidět, že když se dr.zeptala, jestli to teda chceme vědět, tak jsem jí říkala, že už to vidim sama. Tak se smála. Jenom manžel nic neviděl :wink:
10. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase po delší době se hlásím, že ještě žijeme :slight_smile: Pročítala jsem tu poslední dvě stránky a koukám, že někteří jsou moc šikovní. Dádulka hodně opakuje, ale nedá se říci, že by mluvila ve větách. S nočníkem tak trochu zápasíme, když je nahatá, doběhne si na něj sama, ale jak má plenu, nikdy si neřekne. Poslední dva dny ani nechce být bez pleny, rovnou mi je nosí, že je chce obléci. No, tak nevím, snad to nějak zmáknem přes léto natrénovat.
Mějte se všechny moc hezky a ať máte zdravá miminka. A maminkám těhulkám přeji ať mají co nejsnažší porod :wink: My se na druhé mimčo zatím nechystáme.
13. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Dádi je taky šikulka, to u nás ani nahatě ne na nočník,lépe do bačkor
14. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jak je tu živo. Holt nás zlatíčka zaměstnávají. Všem oslavencům vše nej nej nej.
20. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ještě nezačalo pravé oslavování, čekáme až návštěvy dorazí, ale dáreček jsme dostali my, Joli vylezla z postýlky a to tak že několikrát i to mám na kameře a aby toho nebylo málo tak řekla čistě roztomilá a sama si obula a zapla sandálkové bačkorky, takže nějaký zlom
22. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ekt velké gratulace Joli k 2.narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vše nejlepší, už je to malá slečna :grinning:
22. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo díky, zatím je to fajn
22. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak postupně přežíváte oslavy druhých narozenin? koukám že je tu silně mrtvo, zdá se že nastalletní provoz
28. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ještě nijak, ted šrotím na zkoušku :unamused: ale příští týden začnem plánovat a hlavně vymýšlet co za dárek :confused: nemáte tipy???
28. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi budu držet pěsti pro štěsttí

Joli dostala to kolo odrážedlo, cyklossedačku, spoustu knih, zvonkohru, rumbakoule, magnetickou tabulku a nějaké oblečení no fakt spoustu věcí ale největší radost jí udělaly knihy zvonkouhra rumbakoule a tabulka
28. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všem dětičkám vše nejlepší k druhým narozeninám :slight_smile: .
My se máme dobře, Aný je šikula, mluví už ve větách, plenky vůbec nemá a dělá nám jen radost. Je docela živá a má teď období, že rodiče ignoruje když něco po ní chceme, ale hlavně že je zdravá, alespoň víme že jí máme. Umí počítat do dvanácti a zaspívá už několik písniček sama, jako prší prší, kolo mlýnský, skákal pes :grinning: . každým dnem mi překvapuje, na co přijde, tuhle když jsem řídila, tak mi říká, maminko jeť opatrně, nebo když lezla na židly a já jí říkám, Aničko opatrně, tak ona na mě, neboj maminko nespadnu, tak se musím vždycky začít smát :grinning: .
Jinak co se dárku k narozkám týče, tak od nás dostane takové to kolo - odrážedlo a pak pár drobností, ještě dostane kuchyňku a asi nějaký duplo s tím si ráda hraje, to ale už od rodičů a tetiček a strýčků :slight_smile: .
Tak se mějte holky hezky a dávejte na sebe pozor.
28. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dík. Saši nevím, asi manget.tabulku, páč tu z vánoc už sithla rozbít :confounded: ale taky knížky a přemýšlím nad plastovým domečkem, na zahradu k našim nebo klouzajdu, at má zábavu i venku :wink:

Mijo tak to je Anička fakt šikula!!! super :wink: ty hlášky jsou nejlepší, už se na ně taky těším :slight_smile:

Saška je sluníčko, ale taky vztekloun, s mluvením nic moc, teda pusa jí jede furt, ale rozumět jí není, používá na všechno jen počáteční slabiky. čísla ani písničky, kdepak! a nočník totálně ignoruje :unamused: začli jsme ji dávat do jeslí, končí mi MD a moc dobře to nenese, vždycky po mě pláče, jak odcházím, ale pak prý je šikovná, čím dál více se zapojuje, krásně se nají sama, jí všechno a hlavně tam prý chodí na nočník :angry: :angry: což jako nechápu že to doma nejde :angry:
29. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,,take po dlouhe dobe zdravime,,,a vsem detickam vse nej do zivota ke 2.rockum :slight_smile:
31. kvě 2010 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Ela taky hovori,,normoska se s ni domluvime,,,ted je to tyden co jsme zrusily pliny pres den,,tak uvidime.... :slight_smile: :wink:
31. kvě 2010 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi super že v jeslích to jde a víš proč? protože ostatní to dělají taky, Joli u babi ve Svítkově když je tam Luci nebo Deni nebo obě taky nehysterčí, ale doma sleze z nočníku a okamžitě počurá podlahu :angry:

Mijo super šikulka, u nás nenočníkování je důsledek mého hodně ranného dělení se o péči Joli, protože ostatním je pohodlnější plínka, hlavně když se hodně cestuje, protože hlídat musíme vozit, no ale do školy s púlínou stejně nepůjde, jen jsem myslela že květen bude jako obvykle teplý a slunný a půjde do naha a přitom obnovili topoení, páč je kosa jako v březnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi Eli je takové torpédo jako Joli a jsem ráda že si společně rozuměly, sejití určo zopákneme, Joli potřebuje dětskou společnost, my už jsme okoukaní, ale včera zrovinka když jsem se vrátila z práce byla tak sladká a mazlivá až mi vhrkly slzičky do očí :wink:
31. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem a všem hned přeji k 2. narozkám vše NEJ. My je máme až ke konci června, ale dárky už jsou rozmyšlené: klouzačka na zahradu (už mu tam stojí a je z ní nadšený) a domek na zahradu (ten je zatim v krabici). Od babičky "tescovláčky", nevim, jak to líp nazvat, polštář ve tvaru bagru a od švagra tušíme odrážedlo, páč se nějak moc zajímal (děti nemá). Od druhé babičky bazének s kuličkama, trakař a nějaké důležité zahradní nářadí :grinning:... A pak drobnůstky, které nakupuji já mooooc ráda :dizzy_face: .
Jinak u nás se s odplenkováváním stále bojuje, do plíny nic neudělá, ale chce jí...vždycky jí sundá, vyčurá se, nebo vykaká a pak si jí nandá...fakt nechápu. A to jsem mu nakoupila slipy, ale ty chce přes tu plenu :unamused:
31. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
irčo to je taky obr šikulka, Joli na nočníku vykřikuje pínečku
31. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t.- díky. já si v klidu počkám na léto...ono mi nic jiného nezbyde. Už jste zkoušeli to odrážedlo?
Nevíte, od kdy tak kluci čurají vestoje? Páťa u toho chce zásadně sedět, i venku :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někteří už od 18 měsíců, pokud vyhovuje stání tak bych nenutila k sedění, no léto bude-li jaké bude dobré, dnes už je pročůráno 4x kalhotky s teplákama, ale pračka umí 30 minut program na 30°C a vodu dle hmotnosti úprádla, tak to zase večer přeperu a pověsím
31. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jsem to na první pokus nepochopila, i obráceně asi bych ke stání u čurání nenutila, na to taky přijde sám, jako na plínku
31. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes přeji vám i dětem,
svátek jejich letí světem
těm co dárky nedostanou,
smutek ať přejde stranou.
přeji hlavně štěstí zdraví,
vše se jistě časem spraví
1. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
všem červňátkům vše nejlepší k narozeninkám, hlavně zdravíčko a stále úsměv na tváři :slight_smile:

my máme pořád plínu, nechce chodit vůbec na nočník
krásně teda mluví - nechávám ho doma bez plíny a přijde "Jája počual, mokej, učít".... ale prostě do nočníku se nevyčurá a většinou si ani nechce sednout
my koloodrážedlo už máme asi měsíc a jezdí na něm cca 14 dní, taky k tomu musel dozrát, předtím neuměl držet rovnováhu a před 14 dni jsem ho na to dala a najednou to šlo hned samo, tak snad se mu rozsvítí i ohledně toho nočníkování
1. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je s odrážedlem šikulka, Joli zatím opavuju a točí kolečky a tak podobně
1. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,tak říkám, musim sem taky zajít. konečně mám noťase, tak jsem připojená od rána, tak tu s vámi budu moct kecat častěji.i kdyžjsem asi dost mimo.kdo tu má druhé vím jen o Zdeňce. Jinak my rosteme jak z vody, zlobíme taky řádně, ale teda bojujeme se záchodem, koupila jsem prkýnko s autíčkem i stupínek, chvíli to zabralo a stejně si moc neříká.:frowning2: druhé zatím neplánujeme, příští rok pošvihám do práce
3. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nestačím zírat . plechy vy čekáte třetí, opožděně ale fakt gratulace! :wink:
3. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: to byl omyl, jedny znami jsem jen pocitala vkolikatym je tt a zadala si to k sobe...3 fakt neplanujem a asi by me vodvezli rovnou do bohnic :wink:
3. čer 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek