• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jo aha já si říkala,že pak už si to tamneměla:slight_smile:) a jak je co malá je nádherná :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dik :slight_smile: Leti to leti, dneska 5 mesicu- cestuje tu popodlaze jak diva a tlemi se nahlas jeste vic takze parada :wink: Jinak je zlata, krasne ji a dlouho spi, takze idealni kombinace :slight_smile: :grinning:
A do prace se mi teda jeste nechce, kdyz tak ctu tvuj prispevek ze uz pujdes.....fujky fujky prace pliv pliv pliv :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já tam jsem už hodně dlouho a není to tak zlý, Joli je v pohodě, dobře to zvládá, tak hlavně doufám že to nezakřiknu
3. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Plechi se ti nedivím, kam bych chodila do práce, když máš doma 2 mrňata :grinning:

já už se vrátila brzo, jak měla Saša 6měs tak jsem začla dělat na menší úvazek a od roku už chodím i na noční, penízky jsou třeba :unamused: za 2týdny končí rodičák, tak nevim co dál, jestli zvyšovat úvazek nebo vzít více víkendů :confounded:
Saška to zvládá dobře, když nejsem doma, dokonce jsem byla 10dní v Praze a hlídal MM a zvládli to oba :grinning:
4. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský, no já mám docela zlobidlo, tak se fakt těším do práce. ale jen doufám,že se do té doby naučí nanočník. Jste už někdo bez plen? u nás teda fakt bojujem. Já pracuji na úřadě,takže já se těším,odpracuji si své a jdu domu.sice 2xv v týdnu do pěti,ale to už mám zase babi i manžu doma.takže v pohodě.a penízky jsou opravdu třeba.chcem broučkovi udělat pokojíček. Zdeni,tak to ti závidím.vim,že si říkala,že ti spí i malej, u nás tak jednou týdně ,že o něm nevím,jinak se budí na čajík, že chce přikrýt nebo prostě ječí a já nevim proč
4. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evcu jj spi oba dobre, v noci uz vstavam jen jednou a to k agnes na jedno kojeni jinak mam padla :wink:
pleny u nas nehrozej, teda jako ze je mame porad...na noc kazdopadne,rano ji ma vzdycky jak balon a to treba ani nepije...a pres den zacnem odbouravat o prazdninach, bude trava a slunicko tak bude behat nahatej a nastane teror :wink: Ted si zacal rikat o curani sam nez jde vecer do sprchy nebo do vany, tak si pekne zacne rikat i pres den....teorie je dobra, praxe bude horsi :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Zdeni snad to v létě vyjde a naučí se to..asi na něj spěchám, každé dítě je jiné..no mě si třeba řekne,ale sedí tam a nic..ale jinak je moc šikovnej na povídání, teď mi povídal, že Peťa je moc unavenej.tak to mi vždycky překvapí co z něj vyleze:slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to Joli si taky řekne že nočník, ale po chcilce z něj zdrhne a vše na podlahu vrhne
4. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to vypadá na zlepšení vztahu Joli k nočníku, odpoledne se snažila sama a dokonce dobrovolně a zcela samostatně hodila bobana, tak doufám že jí to vydrží :wink:
6. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t.- super, tak jen tak dál.
my jsme museli učení na chvíli přerušit, páč má Páťa průjem a to fakt nejde chytat do nočníku :unamused:
7. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, kdo to tady psal o těšení se do práce, já tam jít vůbec NECHCI :grinning: To je tak príma, být doma...i s naším rošťákem :dizzy_face:
7. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy.tak u nás to je tak,že malej jakmile se ho zeptám,zda nechce nanočníknebo záchod.tak dělá,že mě neslyší.:slight_smile:
7. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evcula- tohle ohluchnutí moc dobře znám, sice ne u nočníku, ale u spoustu jeho zlobení, hlavně, když nemá na něco šahat, něco někam strkat a někam nejít :grinning:
7. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to u nás je podobné, ale toto si vyhrnula šaty a sedla si sama, ještě se zašila za komodu, abych se náhodou nekoukala
7. čer 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci včem červňátkům popřát vše nej, i když někomu opožděně, snad mi to prominou :dizzy_face:

Kač si dost říká, že chce čurat nebo kakat (akorát to moc nerozlišuje, význam těch slov), když nemá plínku. takže doma a v dosahu je bez plínky, nehody vyjímečně. když má plínku, tak si většinou řekne na kakání, ale čurá do plínky. A noc nehrozí vůbec. Ale i tohle se mi zdá zlepšení, ono to půjde.

ráda bych, aby byla bez plen než se narodí dvojka, no ale když nebude, tak se taky houby stane, že
9. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti taky se ti to krátí koukám, bajunka je měsíc před tebou a ani jedné ty horka nyní nezávidím, tak držím pěsti aby vše bylo v pohodě
9. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si po zimě stěžovali na vedra a teď si opět můžeme stěžovat, tentokrát opět na deště :grinning: Zlatý teplo, Páťa byl celý den na zahradě, domů se šel akorát vyspat...ale v tomhle dešti musíme být doma a to se mu vůbec nelíbí. :unamused:
Sláva, začal čůrat ve stoje a sám od sebe se najednou sebral a odešel k plotu. Akorát si občas počůral sandálky :dizzy_face: , ale úspěch to je.
14. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irasek
no to je supééérrr, no velkej chlap
14. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka byla s babičkou na chatě a naučila se tam čurat na travičku - musí být bez gatí nebo jí je někdo musí sundat, ale pak si sama čupne a vyčurá se. Takže dobrý pokrok :slight_smile:

Evi - krátí, krátí, uř jsem jak velryba a ty vedra mi teda dobře nedělají :slight_smile: takže dnešní počasí kolem 20 stupňů bylo ideál
14. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t -díky. Ale jak píše titida, taky musí být bez gatí, jinak nastávají problémy :grinning:
@titida - úplně chápu, jak se cítíš, pamatuji si jak bylo v květnu a červnu roku 2008 vedro,
já jsem byla taaaak oteklá, že jsem z toho porodila přečasně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nééé, ale nechci strašit, to se Ti nestane,
to určitě ne, jenom, že s Tebou soucítim. Já chci příště rodit nejpozději v dubnu :dizzy_face: (jestli vůbec k tomu dojde...)
14. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
irasek - no Kač šla o 3 týdny dřív, tak uvidím, co dvojka (vidím to, že budu 14 dní přenášet, hihi) :grinning:
musím říct, že jsem teď celkově rozlámanější než s Kač, ale to je asi normální, taky si nemůžu oddychnout kdy chci a tak, že jo, takže je to pochopitelné. Ale stejně to děsně utíká, takže myslím, že než se naděju, tak bude drobeček v náručí :dizzy_face:
15. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iri no super, to se časem doučí,
Diti to bude dobrý, ono už tak teplo být nemá :wink:

Jinak dnes ráno po probuzení Joli nafasovala kahotky a bez havárky dosud, dokonce vydržela bez nehody celou cestu do obchodu, nákup i cestu domů a dokonce i svačinu bez havárky, po svačině si dobrovolně sedla na nočník vytáhly jsme knihu o Ťapíkovi a zvládla kompletní potřebu bez potíží tak dostala čokošku a odpočívá v postýlce do níž se zamístila sama, sundala bačkory podkolenky a vlezla si tam, pak jen pustit Rumcajse a zakrýt :wink:
15. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t.- vždyť Tě ani nepotřebuje :grinning: Šikulka je to.
titida- méně odpočinku, to je jasné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to zase jo, taky přijde mazli mazli, ale jinak sama sama už odmalička :grinning:
15. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli dnes od rána bez plíny a havárka až teď jak žuchla z postele když dělala pitominky a lekla se, takže nafasovala dnes teprve druhé kalhotky, jinak se kompletně drží na nočníku, tak se to nepokazilo ani dvoudenním pobytem u mm rodičů, kde jí z pohodlnosti dávalůi plínky. a pozor, Joli usnula v té postýlce jak si tam sama po obídku vlezla tj po 11 a po víc než 2 hodinách suchá postýlka i kalhotky, šikulka jedna, no strach jsem měla, ale co, riskla jsem to a klaplo to, tak uvidíme
15. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t.- supeeer, je to opravdu šikulka, no jo, ženská :grinning:
Náš Páťa je děsně mazlivej a já jsem moc ráda, úplně zbožňuji, když se ke mě přitulí :dizzy_face: Asi tak před 10 dny jsme začali stim, že bude sám usínat v pokojíku (bývala jsem tam přes půl hodiny a neustále kontroloval, jestli náhodou neodcházim...). Má vždycky otevřené dveře a pidipolštářek, kdykoli zavolá, slyšíme ho a on slyší nás. No a včera si lehnul a udělal mi papapa, ať jako jdu :rolling_eyes: . A dneska po obědě taky. Tak asi si zvyká....
Jo a tomu ale předchází přečtení pohádky- frčí u nás Maxipes Fík. pak se odchází...
15. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem v poklusu..
dodatečně přejeme všem děťátkům vše nejlepší k narozeninám, a těm, co budou brzy mít taky, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a sluníčka.-))

hezký zbytek dne ze zamračené Moravy L.
16. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dítě u babi, auto u mm v práci, šéfové prý ani moc neprudili, koupená dálniční známka a za ni jsem na sebe pyšná, 12:36 jsme dojeli do Pardubic a vyběhla jsem na poštu, koupila 10ti denní známku a poklusem zpět na vlak a 12:44 jsem odjížděla, odměnou mi byl super oběd Taj - Mahal z kuřecích kousků a řecký salát. Před chvílí jsem se doploužila domů, ještě jsem koupila kočce stelivo. a vůůůbec se mi nechce, no dám bleskovou sprchu a převlíknu se do mundůru a šupem na nádro a na noční, pc si beru s sebou, tak večer dočtu, bude - li co
17. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatečně vše nej všem dětičkám. U nás tedy oslavičky teprve bude, pač dědové a babi immervere zaneprázdnění, takže fotečky vložím později. Budu se pokoušet o dort,tak doufám,že neskončí v popelnici:slight_smile:už mám udělané postavičky z naší oblíbené pohádky toopy a binoo,tak bude mít určo radost. jinak u nás záchod. úspěch,že tam vydržel dnes 10min sedět,pak zavolal mami péťa už vyčůranej. No ale prostě si neřekne sám, to raději vytlačí do plínky.musim posazovat já a někdy ho tam nedám ani za nic..jak se šponuje..holt brouček musí mít náladu na záchůdek. Ekt. to je jolanka moc šikovná.já doufám,že se taky brzy dočkám,že mě překvapí, jinak je na mluvení moc šikovnej, už umí i některé říkanky
24. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
titido tobě přeji ať vše dobře zvládnete, teď je počasí dobré vid.já ani horka nemusim,stačí mi do 20st. a co jméno máte už pro chlapečka?
24. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek