• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Gábi řežu se tafdy smíchy při téé vizualizaci :grinning: :grinning: :grinning:
kolegyně jen kouká co se děje :grinning: :grinning: :grinning:
aaa už je připo... taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky ikdyž sem nechodím mezi Vás tak máme také červnovou holčičku a moc bych Vás chtěla všechny požádat o hlásek Děkuji moc a krásné léto přeji.Hlasujte prosím pro fotku se jménem Šárka Kejkrtová.http://www.ceskatelevize.cz/program/10274470705-25.06.2010-02:30-2-dobre-rano.html?deid=4125
6. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda po dlouhé době nakukuju a koukám, že nic :grinning: letní provoz co ? :sunglasses:
9. črc 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi že váháš, no nekdo má děti nekdo chalupou někdo práci a táááák jako každoročně touto dobou, to je hřích dřepět u pc :wink:
9. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Evi a někdo všechno, žejo :grinning: :grinning: děcka, práci, chalupu.... :grinning: aspon že v práci je klima, jinak bych se roztopila :unamused:
ale Saša je vidět, že je letní mimi, lítá venku celý den, horko nehorko....
14. črc 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32

Gábi Joli je taky taková teplo - vodo milka, teda jak mívám na mm rodiče připomínky tak tentokrát veskrze pozitivní, budiž jim chálou že Joli naučili milovat písáky, tak uvidíme jak se jí bude líbit rybník kousek za Holicema, dostupný i na kole :wink: a takyx má písečný břeh, jinak bazének taky zbožňuje a hlavně sestřenky to nejvíc. Je pravda o prázdninách je u babi skoro pořád ani ne tak že my potřebujeme, ale proto že si to s 5 a 3 letýma sestřenkama fakt užívá :wink:
14. črc 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky strašně dlouho jsem tu nebyla a vidím že plechajda už má další miminko tak to dodatečně gratuluji kdo jeste další už je dvojnásobná maminka :slight_smile:))
14. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv
Ještě taky pistacia ta má sárinku, bajunka má taky holčičku a je tu pár čekatelek titida, gabka a možná ještě někdo, nějak to nestíháme sledovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahoj e.k.t. tak to je parada tak to my už taky čekame :slight_smile: ale je to čerstvé 6 tydnu terpve prohlídka ok ale prukaz až 12.8. pokud bude dal vše ok
15. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to budu držet pěsti ať je to štěstí :wink:
15. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t děkuji mockrát pořád nakukuji zda se tu jeste stále nějak schazíte nebo ne ale přes leto je to asi slabota a holčiny co mají dvě detičky tak na to asi moc času není :slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně prší, už jsme si říkali kdy užm konečně a je to tady :grinning:
18. črc 2010 v 05:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak hlásím,že čeká HOLČIČKUUU!!!!
teď to bude pro mě dost těžké období,v sobotu bráchovi umřela snoubenka po cca roce boje s rakovinou.bylo jí jen 28 jako mě.skoro pořád brečím.

luciv gratulace k těhu :wink:
19. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
k párečku gratuluji, posílám hooodně energie abys vše zvládla :wink:
19. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr211: moc gratuluji k parečku a je mi líto snoubenky od bratra je to hrozné jak umírají čím dal více mladší lidé. kamaradka 32 let rakovina tlustého střeva 3 deti no nářez naštestí to vypada že se s toho dostala a bude vše ok
19. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci taky držím pěsti aby to zvládla :wink:
19. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky potřebuji poradit. malej už mi 3den chraptí a nevim co na to. dávám med do čaje,ale zatimnic. určitě se nachladil z tý klimatizace v autě..-(
21. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na netu jsem našla uvařti cibuli s majoránkou a česnekem 15min a pak přidat med atrošku olivového oleje.no to chci vidět zda mi to malej vypije.aspon lžičku:frowning2:
21. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to Evi nevím, my klimku s Joli v autě používáme jen na zchlazení do 28°C pak jen větrákujeme, jinak může se dát aromalampa s mátou kasdeřavou :wink:
21. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt. my to nemáme v autě na stupně,jen 1,2,3 takže se to špatně reguluje, ale dnes jsem volala dr.pač ráno se probudil a skoro už nemluvil, můžete to být i z těch změn počasí, jak se pak hned prudce ochladí nebo ofouknout. tak nám doporučila vincentku sirup,kaloba kapky a calcium c. tak uvidíme.snad to zabere
22. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je taky možné to se máme o víkendu na co těšit, já taky chraptím a pokašlávám po té změně teploty, ale vincentku kvůli tlaku nesmím má mmoc solí, ale dostala jsem propolisové pastilky a taky dobrý, ale nějak tomu dávám volný průběh, nic mne nebolí, tak to neřeším, jen v práci po telefonu ze mne mají švandu, ale to už vůbec neřeším :grinning:
22. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se chci pochlubit, že už máme Bartoloměje, narodil se 28.7. ráno, 51 cm/ 3750 g :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@titida
Dituško gratuluji a přeji jen a jen zdravíčko a štěstíčko :wink:
2. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dětičky....omlouvám se,ale skoro vůbec už na koníka nechodím...ted jsem spíše na facebooku..koukám,že se tu rodilo a jsou některé maminy v očekávání....My už to taky zvažujem a začali jsme na tom lehce pracovat...Ela je ale furt strašnej čertík je to živel,ale na druhou stranu šikovná(mluví už normálně ve větách je jí rozumět,nemáme dudel,už skoro ani plíny).A asi fakt měla být kluk,jak nám nejdřív říkali,protože se tak i chová :slight_smile: Tak se mějte a užívejte a dětičky at Vás nezlobí a prospívají
3. srp 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t děkuji :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 03:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dito moc gratulujeme!!! tak už se durhé kolo rozrůstá :grinning: a jak se Ti daří, vše v pohodě? a co Kačka, jak přijala brášku?
at se vám všem daří, hlavně zdravíčko a pohodičku :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
titi moc velka gratulace a teda hodne neobvykly jmeno jste vybrali :wink: tak ted at Vam prcek roste k radosti a Kacka at pekne pomaha :slight_smile:
6. srp 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak gratulace maminán k dalšímu početí a dalším miminkům co už jsou narozené. my se musíme pochlubit, už jsme bez pleneček, aj v noci. tak jsem moc ráda.:slight_smile:ještě toho dudlu odbourat na spinkání.-)
8. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je Péťa šikulka, u nás na spaní i po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek