• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahojky,nakukuju po dlouhé době
Taky gratuluju všem maminkám k druhému prckovi a přeju hodně zdravíčka pro mimča :wink:
Jinak Elí je taky už delší dobu úplně bez plen a povídáme si už krásně ve větách...Jinak je to pěkný šídlo!:wink:
8. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to mi povídej, jeden exemplář mi tu žvaní za zády a já nemůžu ani sprostit, nejde mi nainstalovat nová tiskárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sašula taky mluví v celých větách, ale jen tou svou řečí :grinning: :grinning: ale jde to kupředu :wink:
přes den jakž takž nočníkujem, ale v noci vypije i litr čaje, tak to bez plínky nejde :frowning2: ale aspon jsme bez dudla, jupí!
10. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elí se na čurání vzbudí,tak jsem ráda,pak si zaleze vždycky k nám do postele a tam je až do rána,potvůrka :grinning:

My se zas nezbavíme toho dudla pitomýho!! :wink:
11. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to Saša se vzbudí, a donese nám prázdnou flašku, že chce ještě čaj :wink:
a dudla jsme postupně stříhali a Saša kousala, tak byl už takový ožužlaný a nakonec ho v sobotu slavnostně vyhodila tchýni do koše :grinning: a když ho chce, řeknem, že vyhodila a je klid, nebrečí po něm.
11. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi Joli teda dudan vyřešila už dáááávno, plínka i na odpolední spaní, jak říkáš hrooozně pije, ale co lepší než kdyby nechtěla pít, tak ji snad taky někdy odplínkujeme, jinak přes den plína nehrozí na ani na nákup jí ji nedávám, když potřebuje tak ji vezmu na kanál nebo na travičku :wink:
11. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elenka taky furt lemtá,ale to je dobře,jen ať pijou a to víš že je někdy odbouráte Evi :wink:
Gábi,to neni špatnej nápad,ustřihnout dudla,ale ona se zblázní,jakej dostane záchvat,hysteria jedna :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky věřím, že do školy s plínama nepujde :grinning:

a Evi¨my odstřihli jen jeden dudel, nechali jsme jí druhý, ale ten už si stějně prokousala a nakonec ztratila u dědy na zahadě, takže vzala zavděk i ustřiženým :grinning:
11. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky téééda tady je těhulek :slight_smile: a dvojmaminek ...gratuluju :dizzy_face:

Víteček se mi ze dne na den odstavil s kojením tak sem to trochu ořvala... nevím proč mlíka mám na rozdávání a takovej střih v 8 měsících a 1 týdnu ...nevím nevím :sweat_smile: Dost toho za den spořádá takže s váhou si myslím, že nepokulháváme v 8,5 měsíci má 11 kilo :sunglasses:

Jinak nemám facebook ... už mě krapet otravoval tak sem si zrušila účet :sunglasses:
11. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamky,tak to asi taky vyzkoušíme s tim dudlíkem ustřihnout. my už ho měli jen na spaní a ted pořád hrabe i přes den,když se nudí a hledá ho,tak pak ječí,že nemá nunýnka, tak mu totiž říká. Tak mu včera povídám, tak hodíme nunýnka ptáčkům, ti jsou malincí a ty už si velikej, tak ochotně přikývnul, já otevřela okno a ten řev, když jsem ho chtěla vyhodit, pak si ho hlídal. No holky, ale kdybyste viděli co s nim dělá, nevim teda jestli je vhodné to tady psát, ale postaví si pindu a dává si dudlíka na něj za to držátko a má z toho neuvěřitelný výtlem..no co mu na to máte říct, říkám to se nedělá,ale broučka to jaksi asi baví či co:slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Evčo šikulka ví jak se zabavit :grinning:
12. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt.no to teda, kolikrát se člověk diví, co ty dětičky napadne:slight_smile:
14. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda :grinning: :grinning:
14. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ppo dlouhé době, nefungoval mi pc a stejně jsem přes léto pořád někde :wink:
Řešil se dudlík, já jsem ho Páťovi ustříhla a fakt to zabralo (cca ve 14m), ze dne na den ho nechtěl. Dvě noci si teda pofňukával, ale "šmejda" už do pusy nevzal :grinning:
U nás je to s nočníkem na dobré cestě. Ufff, ale těch pročůraných tepláků teda bylo a asi ještě občas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@evcula - to mě pobavilo a jestli Tě potěšim, tak Páťa si s pinďourkem taky hraje...

Mějte se všichni krásně, doužívejte léta :sunglasses:
18. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, po noční vyspinkáno napapáno a nakoupeno a hurá na galeje, teda ještě si s váma dám kafčo :grinning:

nám pro Joli došla lampička beruška a plazma koule lampa, tak až to zprovozníme uvidíme jaká bude odezva. teď mne čekajá dvě denní a pak uvidím jestli hned ještě 2 noční a nebo týden dovolené :wink:
24. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj červnovky a spol.:wink:
koukám, jak to tu žije:grinning: nakukuju a koukám, jak se to tu rozrůstá :dizzy_face: gratuluju k miminkům a všem těhulkám :slight_smile: letí to jak blázen, za rok do školky a do práce :sweat_smile: já se těším, jak si ten poslední rok v klídku užiju, Jáchymajda je teď tak správnej a navíc už mám po škole, takže pohodička :sunglasses: do práce se těším-netěším... záleží na tom, jestli se mi podaří něco slušnýho sehnat :sweat_smile: no, a se školkou to u nás bude dobrý raso, doufám, že mi ho vezmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
užívejte si dětiček, utíká to fakt hrozně a ten čas už nikdo nevrátí...
tak já zas nakouknu, jak to tu vypadá :grinning:
6. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj červnovky a spol.:wink:
koukám, jak to tu žije:grinning: nakukuju a koukám, jak se to tu rozrůstá :dizzy_face: gratuluju k miminkům a všem těhulkám :slight_smile: letí to jak blázen, za rok do školky a do práce :sweat_smile: já se těším, jak si ten poslední rok v klídku užiju, Jáchymajda je teď tak správnej a navíc už mám po škole, takže pohodička :sunglasses: do práce se těším-netěším... záleží na tom, jestli se mi podaří něco slušnýho sehnat :sweat_smile: no, a se školkou to u nás bude dobrý raso, doufám, že mi ho vezmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
užívejte si dětiček, utíká to fakt hrozně a ten čas už nikdo nevrátí...
tak já zas nakouknu, jak to tu vypadá :grinning:
6. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá, tak malá technická chyba :sweat_smile: omlouvám se za dvojitej příspěvek :wink:

@laada jo, Laduš, bohužel se sporťákem neporadím...
6. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí už je vyřešeno :wink: objednala sem jetou emmaljungu ve výborném stavu a prostornou :dizzy_face:
takže třetí mimi do party už nechcete? :grinning:
7. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško, deeeej mi pokoj :grinning: mně ty dva dávají tak zabrat, že toho mám fakt dost... ale koukám, že vám se roček blíží:wink: nepřemýšlíte o sourozenci?
7. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí nám jeden bohatě stačí :slight_smile: :dizzy_face:
15. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laada Laduš, nikdy neříkej nikdy:wink: ještě tu holčičku:slight_smile:
16. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak taky po sto letec nakukuju i sem, no moc toho casu s capartama není :slight_smile:, jeste se dala na dalsi vzdelávání takže toho je fakt hodně, Ninula je už naštěstí docela dlouho komplet bez plín i na noc a sama si říka,že chce čurat nebo bobek, včera byla s babičkou venku a ta na ní že už musí domu, že se jí chce čůrat, tak Ninuška ji ukazala na kanál a říká, babi na kanal se vyčurej :slight_smile: samozřejmě okolo chodili lidi, nebo jednou udělala mažovi trapas v obchodě když na celé kolo zařvala táta prdí a že teda řvát umí... Nelinku miluje je na ni moc hodna,ale jinak je čert, dost řádí, mluví krasně ve větách,ale když se něčoho dožaduje tak bych ji tu pusu nejradši zalepila jak je ukecana a teď asi měsíc má období že trucuje tak že sebou švihne na zem a brečí,vůbec nevím jak na to reagovat zatím ji prostě ignoruju,ale už sebou takhle švihla na zem v obchodě, a to jsem se docela styděla...My zatím máme plán stale stejnej třetí dítko ano,ale až za par let, chvilka oddychu,naštěstí Nelinka je neskutečně hodný děťátko a anrozdíl od Niny v noci i spinka třeba 6 hodin v kuse... tak zatím papa a užívejte dětiček
17. zář 2010 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě chci poděkovat zpětně za gratulace k Nelince,ale fakt druhej porod naprostá pohoda :dizzy_face: , ...
17. zář 2010 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka ahojky to vztekání je všude stejný, Joli to taky zkouší, tak ji nechám, schovám se za regál a během chvilky maminko už nebudu už budu hodná :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to nějak nežije, nebo jsem zaspala dobu a jsme na jiných stránkách? :frowning2:
27. zář 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak hlásím, že taky čekáme druhé mimčo :wink:
29. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni gratuluji a přeji jen to nejlepší :wink: , vychází ti to pěkně po třech letech, to je pěkné :wink:
30. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t díky, to byl tak trochu záměr :wink: všichni mi říkali, že jsem blázen, že se to nedá naplánovat a ejhle, snad se zadařilo a všechno proběhne jak má :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to super, to já mám ještě na 9 měsíců léky a mezi tím se snad podaří zkrotit cukr, a teprve pak se můžeme o něčem bavit takže je to naprd
30. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek