• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak držím pěsti :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no co hlavně zdraví :wink:
30. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky chcem,ale prave kdyz na to clovek hodne mysli nejde to
30. zář 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka nezoufej, jak vidíš, tak to jde...když jsem na testu měla slabou čárečku, tak mi manžel řekl, že ji tam nevidí, že já ji tam jen chci vidět, ale druhej den už tam byla a viděl ji i on...všechno má svůj čas a i vám se zadaří :wink:
30. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no čas nás právě lehce tlačí a pak to je ten duvod k tomu ze to nejde :frowning2:
30. zář 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky jsem to chtěla stihnout, abych navázala mateřskou...člověk se té myšlence neubrání, ale i tak se to povede, uvidíš :wink:
30. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, také ti moc gratuluju....i my se snažíme, tak uvidíme :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci je koukam ze se taky snazite,,,ja myslela taky ze to pujde v pohode a :frowning2:
6. říj 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nakukuji, co je tu nového?
6. říj 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka Neboj půjde to....
7. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci @vrkocka držím Vám palečky :dizzy_face:
7. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci no kez by,,tento mesic by byl super,,,,by to hezky vyslo,ale kdyz to prave clovek moc chce,tak to nejde+resime furt financni situaci
7. říj 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:
tady se plánuje a znovou těhulkuje :wink:

Vím, že je to tady poslední dobou dost prázdný, proto píšu s předstihem poradíte co mám koupit Vítečkovi k 1.NAROZENINÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už je to za dveřma :sunglasses:

Děkuju :wink:
7. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam No a Petru, co vy? :wink:
8. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@laada Ahoj Laduš, ty jo, no jo, Vítečkovi už bude rok, to to uteklo viď?! :slight_smile: Je to šikulka krásnej. A co nějaké odrážedlo, to Pepča miluje od začátku...nebo nějaký větší auto- tatrovku, klasiku :slight_smile: Jsem zvědavá co vyberete, dej vědět. pa
8. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci Irčo, taky se snažíme, na navázání rodičáku to už bohužel nestíháme, zaměstnavatele už nemám, tak to bude veselý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no já bych ještě stíhala, mám na čtyři roky, do práce chodím, ale nějak se mm nechce, doufám že jen zatím
10. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

Koukam tady je snazeni v plnem proudu ... tak ze bych se taky pridala ?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Si nejak vzpominam ze kdyz bylo Matejovi tolik, co ted Anezce tak jsem byla zas tehotna...tak abysme nevysli ze cviku :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni budeš mastka tatramatka? :grinning: :grinning: :grinning:

pokud to zvládáš v pohodě, proč ne? Joli je diblík, tak je to vše složitější :wink:
11. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za rady, asi pořídíme tatru .... odrážedlo máme v podobě vozítka od chica nějaké quatro nebo jak se to jmenuje. Taky už přituhuje tak bylo na čase prosadit si fusak Lodger Bunker :grinning:

Zdení takže do třetice??? A vezou tě k chocholouškovi né? :grinning:
12. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to byla samozrejme legrace :slight_smile:

Co to je za fusak zas nejaka imigovka ne ? :wink: Hele ja mam Agnes ve fusaku 30let starymve kterym jsem chrupala ja i muj bracha a jak je spokojena :slight_smile:
12. říj 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@plechajda Zdeni, jojo, legrace, to známe :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@plechajda hahaha, už to vidím, Ty budeš mít tři děti dřív než já dvě :grinning:
12. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no je fakt ze na MS cekam a ta mrcha zatim nikde, ale ona prijde....pevne verim :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Zdeni nestraš :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@plechajda škoda, že k tomu Tvému příspěvku nemůžu dát "to se mi líbí" :slight_smile:))
13. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nene nic nebude, to by se Vam libilo co ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Sice zatim nic, ale porad jeste kojim tak to budu svadet na to :sunglasses:
14. říj 2010 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
TÝÝÝÝ fole a je tu třetí mimi :grinning: Zdeni to budou tentokrát dvojčata :sunglasses:
14. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Ladi ty přeješ krásné věci, poslyš, nebo to máš přej a bude ti přáno? :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek