• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Zdeni, nám? nám to může být fuk, jestli si pořídíte třetího sviště:grinning: vy budete mít doma školku:grinning::grinning:
14. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi u nás ani nápad jeden švihák stačí

Olí u vás taky ještě bude holka ještě vo tom nevíš :grinning:
14. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi uvidíš časem, třeba dojde ke změně názoru, ale chápu, že cesta k Víťulkovi byla trním a slzama lemovaná, tak zatím nespěcháš :wink: u nás je to podobné, s Joli jsem 2 měsíce ležela v nemocnici a po Joli ještě měsíc a stejně jsem mohla umřít, bylo k tomu už jen malý kousek, taklže představa opakování nás nutí nespěchat, Joli už musí být opravdu samostatná, ale nechceme aby zůstala sama
14. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laada mmmmmmmm:slight_smile:
15. říj 2010 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda .... mmmmmmmmm je ale na starého Víta viď? :grinning:
16. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laada no a sem snad pedofil ?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda no pedofil sem nemyslela spíš jako reakci na tu bundu nééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty seš péro :grinning: :sunglasses:
16. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laada Myslis tu malyho Vitka ? No mas ho zas vystajlovanyho no.....co vic k tomu rict ? Za mesic ti z toho vyroste a me by bylo lito penez :wink:
17. říj 2010 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda Zdeni dar od strejdy (švagra) z Ámeriky :wink:
Dlouho si nepřidala nové fotky baráčku :wink: vlož na střechu :wink:
17. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laada myslis ze probela nejaka zmena na baraku ? Jakoze treba nova fasada ? :slight_smile:)

nejsem doma, tak az budu, vzpomenu si, budu mit cas, budu mit chut atd tak snad neco vlozim :grinning:

mile damy, vekovy rozdil 1,5 let zacina byt opravdu masakr...na dnesek jsem spala 3h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to seš luxusně vyspaná viď? :sunglasses:
Já byla v pátek poprvé na drinku dala sem si třetího gina a objednávám 4tého a telefon, že Víteček brečí ...asi zuby :sweat_smile: tak sem pelášila domů :rolling_eyes: jen co mě Víteček viděl obrovská radost a do minuty spal ... závisláček :dizzy_face:
17. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
z těch fotek čekám třeba ložnici, pokoj Matýska a tááák :wink: to je pohoda v baráku viď? :slight_smile:
17. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, tak si udělej výlet:wink: my jsme u Zdeni nocovali a bylo to moooc fajn :slight_smile: mají to tam moc pěkný!
17. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
úúú takže z koně jste přesedlaly rovnou na návštěvy :wink: no já se tam chystám.....i s Vítečkama :sunglasses:
17. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víteček chce pořád u všeho stát tak za ním lezu po 4 a přidržuju ho, aby si neotloukl hlavu protože už asi 5 :slight_smile: x byl karambol....jak to děláte s vícero dětma teda nechápu :zipper_mouth:
17. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda Zdeni to ti opravdu věřím, ale časem budeš ráda že mají děti podobné zájmy a aktivity, my co možná budeme mít jedno dítě nebo mooožná druhý po letech :frowning2: tudíž vlastně dva jedináčky, kteří si spolu nevyshrajou ti to pak budeme závidět. Jsi ale šikulka a zvládneš to, pokud ti to pomůže posílám moc moc energie :wink:
17. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi Joli sice byla kaskadér taky už od 11 měsíců řádila, ale padala bez potíží a bezpečně :wink:
17. říj 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laada ja nechapu, jaktoze Vitecek uz nema na hlave tohle ?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11493547&tab=0

:wink:
17. říj 2010 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem ted objednala uz teda novou autosedacku pac agnes uz ma hlavu u kraje :angry: , zlaty vajicko...ted nas po ceste uz budou buzerovat voba :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2010 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi nahod co mas vybrany pro vitka k vanocum, porad nevim co pro agnes, krome panenky....
17. říj 2010 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda Zdení na tu hlemu sem koukala ale zase mi přijde, že bude hooodně zapařená hlavička :sweat_smile:
k vánocům bude lego (interspar má z toho věrnostní program) :wink: , dřevěný sáně s opěrkou (ty asi dostane k narozeninám), tento domeček http://www.toyplanet.cz/blog/domecek-plny-zabavy/?pg=73, toto http://www.easytoys.cz/fisher-price-houpaci-a-otaceci-se-zebra-p-12634.html, houpačku, skládací kužely na tyčku ze dřeva a tím asi končíme... myslím, že zatím z toho nebude mít rozum :slight_smile:
18. říj 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Víťa si nejvíc vyhraje se zpívajícím stolečkem od Fisher price ...dokonce když k nám přijel Vojtík (ségry 5ti letý syn) tak u toho hodinu ležel, ono to i mluví anglicky :wink:
To možná už máte taky :slight_smile:
18. říj 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi proč paní píše, že budete z akvárka v šoku ? :slight_smile:
18. říj 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná chtěla víc upoutat, asi jako hodně moc překvapení, ještě to dnes zaplatím a asi příští týden to dojde. sama nevím, rovnou to zabalím aby si toho Joli nevšimla, to už začíná být špion :wink: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych potřebovala radu, co koupit k vánocům druhákovi:grinning: Jáchymka máme vyřešenýho, dostane Dupolo Hru s čísly a dětskej notebook :wink:
18. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý joo to letí, že by zase nějaká stavebnice? co třeba merkur? to už by se mohlo líbit
18. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Merkuru už máme doma asi tři sady včetně elektrickýho :grinning: on dostane elektronickou stavebnici Boffin, už jednu sadu dostal k narozkám, ale potřebuje náhradní díly:grinning: no, a jediný, co si přeje, když se ho zeptáme, je noťas, tak asi nakonec dostane ten... větší kolo dostal k narozkám, takže fakt nevím... oni už ho ty hračky tak moc neberou :sweat_smile:

ale pokud by chtěl někdo tip, tak tohle je výborný:wink:
http://www.megahracky.cz/smart-hry-anti-virus/
http://www.megahracky.cz/smart-hry-na-ledove-kre
http://www.megahracky.cz/smart-hry-safari-schovej-a-najdi

ale to je pro větší děti a dospělí si s tím taky vyhrajou:wink: pro ty menší by za chvíli bylo tak tohle http://www.megahracky.cz/smart-hry-zahadny-hrad

jo, a taky bych mu chtěla pořídit nějaký noty na akordeon, ale ono nic moc pro tyhle malý není...
18. říj 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Oli to víš, já se plácát v mrňatech, tak to je jiný :wink: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus Oli :slight_smile:)

Ten hrad je peknej o tom asi zauvazuju bud pro nas, nebo pro malyho Honzika to je pekny....
Jachymek a cisla no to asi netreba komentovat po tom, co jsem u nas videla :grinning: :grinning: hele Mates je zas uchyl na pismenka, uz umi A, B, C, D, S, U, O, P, M, T a ty ostatni mele svym jazykem :grinning: jestli ten se nekdy rozmluvi to jsem teda fakt zvedava....

ja musim rovnou premysleti co k prvnim narozkam pro Agnes, mame to tak pekne pohromade :rolling_eyes: kamoska me navedla na nejaky maly golface, ze se o ne muze i opirat kdyz bude zacinat chodit, ale to se mi nezda, vzdyt to musi podjizdet ne ? No uvidime :wink:

Evi ta prvni hracka je pekna, ale asi by mi doma neprosla....a to akvarko je takovy suchy ne ? Kdyby treba aspon svitilo :slight_smile:)
18. říj 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek