• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
@panterka Oli, ten notebook pro Jáchymka kupujete toho Šikulu?
18. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni je v něm voda, takže suchý opravdu nebude a rybka/y? se mají vrtět a plavat, dětem to je zatím šumák, takže kýč vede, větší k tomu dostanou haldu oblečení a holky dokonce povlečení jedno bratru za 700 takže jako doplněk si myslím stačí
18. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo těm větším je 2,5, 3,5, 4,5 a 5,5 takže do školy zatím nechodí
18. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam Petruš, uvažovala jsem nad tímhle http://www.bscom.cz/alltoys-trojjazycny-super-notebook-slim_d71636, ale ještě nevím...

Zdeni, u nás teda už jedem čísla nad deset :grinning: a písmena taky trošku začly... ale neví písmena jako takový, ale když vidí M, tak řekne mamka, T - taťka, H - Hyneček, J - Jáchymek, D - děda, B - babča, S - Stelinka, V - Věrka, A - auto ... nezná teda všechny...

jako náš školák školu zvládá naprosto v pohodě, ale psát s ním domácí úkoly, to je nadlidskej úkol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My mame notebook z tesca a prijde mi super...je v cestine a je tam toho hodne a prave na nem si Mates treba tu abecedu hodne trebuje,ono to ukazuje pismenka a ty je mas pak mackat, nebo pro ty vetsi je jen rekne a ty je maj zas zmacknout atd, to sami je tam s hudbou, cislama i nejaky hry tamjsou hodiny, takze s tim jsem spokojena a stal myslim 300? nebo tak nejak...

jinak povleceni chci taky nejaky,kdyz uz chrni v ty veliky posteli a ma i velkou perinu, malou si strci jen pod hlavu :slight_smile:)) :grinning:
18. říj 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci velikánská gratulace i tady :slight_smile:)))
19. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam moc děkujeme :slight_smile:

Tak to napíšu i sem, ČEKÁME DRUHÉ MIMINKO a když to půjde dobře, tak bude další červňátko :wink: :slight_smile:
19. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak Pepíček bude mít sourozence :wink: gratuluju :slight_smile:
Holky já vás obdivuju ... že to zvládáte... mě stačí náš čert :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
19. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@laada moc děkujeme :slight_smile: Ale já to teď moc nezvládám, je mi zle, u Pepíka jsem tohle neměla, jen doufám, že to přejde brzo :wink: Taky bys to zvládla neboj :slight_smile:
19. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ladi kdybych se mela ridit podle toho jaky je Matej, tak bysme druhy taky nemeli :wink: Hajzlik jeden :grinning:
19. říj 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci gratuluju :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@plechajda Zdeni, nemůžu uvěřit tomu, že by byl Matěj hajzlík :slight_smile: I když teda musím říct, že z Pepči se stává pěkný vztekloun, kolikrát mi ujedou nervy :slight_smile: No jsem pak zvědavá, jak přijme sourozence a jak se bude chovat :slight_smile:
Leni, děkujeme :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Venku andilek, zato doma to je pero :wink:

Anezka se konecne rozlezla a uz to vypada ze bude konecne i na 4. Pokud se to nekomu zda pozde, tak pozde ale prece :slight_smile:)) :grinning: a navic od Matyska jsem zvykla na hodne veci, ale na 4 nebyl nikdy :wink: Tak mam aspon malou radost.
Jen je fakt zvlastni ze vy si tady tehulite a mojemu druhymu prckovi uz bude pomalu rok a pul az budete mit ty miminka :sweat_smile: neskutecny....leti to leti to.....Matysek chodi do skolky, ne pravidelne ale kazdy tyden jeden az dva dny a o tom se mi tak pred 3mesicema jeste taky ani nesnilo :wink:

Nejvic me desi ze budu muset za chvili zpatky do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: me se nechceeeeeeeee
19. říj 2010 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
za chvili jakoze za 2 roky, ale utece to :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2010 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Zdeni, přesně tak, venku jak andílek a doma na zbláznění, prostě se holt doma nudí no :slight_smile: Ale teď je mi tak zle, že ani moc ven nechodíme, jen se psem, tak to se mnou chudáček musí ještě chvíli vydržet....
Zdeni, bylo ti u Anežky špatně? To druhý těhotenství tedy pro mě začíná mnohem hůř, ale snad to kolem toho 12tt přejde...to je ještě doba :unamused:

Taky chci Pepíka v březnu přihlásit do školky, ale obávám se, že to nevyjde, ale kdyby to šlo aspoň jako u vás, to by bylo super, aby si zvykal, je teď hrozný mamánek.
20. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci moje druhý těhotenství je taky daleko horší než první, takhle zle mi u Verči nebylo ani náhodou...
20. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak me nebylo spatne ani u jednoho :sweat_smile: ale zas jsem musela cca od 26tt nasadit klidovej rezim kvuli zkracovani cipku, ale to bylo jen kvuli tomu ze clovek makal s prvnim prckem, jinak to byla pohoda tehotenstvi....

No nam klasicka skolka taky asi nevyjde, pac je tady desne natriskano....tak to resim aspon takhle. Obavam se, ze to budem muset resit soukromou, ale ty prachy se mi do toho fakt davat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Matej mamanek neni v zadnym pripade, ale dneska uz delak trosku caviky kdyz jsem odchazela...on vzdycky jak ma pauzu tak se tam tesi, ale chodit kazdej den to asi jeste ne :wink: taky tam pujde zas az v utery, tak se snad zas bude tesit :slight_smile: Maji tam neskutecne milou a hodou ucitelku a hlavne je jich tam tak 5-6 a jedna holcicka je nase sousedka takze se znaji. Rano ho capla a Matysku pojd se mnou na svacinku :grinning: :grinning: :grinning: no moc se mu nechtelo teda :slight_smile:) :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a dneska jsem u mudry poznala nejakou mistni pani a zabrousili jsme na tema zakladni skola, tak mam od ni dobry tip a navic je ona ucitelka tak se v tom snad vyzna, takze Matej uz ma vybranou zakladku kam bude chodit :slight_smile:)))
20. říj 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavikovci GRATULUJEME K DALŠÍMU TĚHU,TAK AŤ TI JE BRZO LÉPE! :wink:
20. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, tak v tom Lenulo nejsem sama teda....a už je ti lépe?Já doufám, že to fakt přejde, už dvě kámošky mě strašily, že druhé těhotenství, jim bylo celé špatně, to bych asi nezvládla.

Zdeni, my tady právě máme dvě školky, kde je taky dost natřískáno, tak jsem zvědavá, platit soukromou se mi nechce taky, no kdyžtak s náma bude doma a zkusím to na těch pár dní aspoň. Uvidíme, hrozně to letí ty jo....a Mates už má vybranou i základku, tak to je dobrý :grinning:

Tigr, děkujeme :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo jak kdy, už si myslím, že to přešlo, pár dní je klid a dneska zas jsem ráno myslela, že půjde ven všechno co jsem za poslední dny snědla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
berušky myslím na vás, a přeju vám aby bylo po nevolnostech a už jste si to pořádně užívaly :wink:
20. říj 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@plechajda Zdeni, co u Tebe, Ty máš do práce ještě čas, ale já už to mám za pár:grinning:

jinak všem posílám velikou gratulaci k těhu:slight_smile:
21. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, hlavně když je kam se vrátit, to je důležité :wink:
21. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no, to právě není :sweat_smile:
21. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja taky nemam kam, a uz ted si rikam ze to bude mazec...ty mas neco v planu kam jit ? Pocitam ze myslis pul uvazku ne ?
21. říj 2010 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj tak to je mazec, no já nejít tak brzo tak mám od ledna taky smolíka, je tu vlana propouštění a to bych holt utřela papulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, zatím nemám, Jáchymajda půjde do školky až od září, dřív mi ho stejně nevezmou, takže nemá cenu v týhle situaci rok dopředu něco řešit... ale je fakt, že na celej úvazek si to vůbec nedokážu představit, je to záhul, i když jsem doma :unamused:
22. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj znam to....skoncim nekde u mekace uz to vidim :frowning2:

hele jak na zelenou rymu ?? U nas nikdy nebyla a mam pocit, ze Mates zacina mit zeleny nudle....navic ma teda 38 :angry:
22. říj 2010 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni nebul si k tobě přijedu na jablečnou taštičku :sunglasses:

tady se těhulkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: věříte, že vám nezávidím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
22. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek