• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
ty ses dylina :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se to tady koukam seklo na takovym peknym prispevku :grinning:
29. říj 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se to tady koukam seklo na takovym peknym prispevku :grinning:
29. říj 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, zato teď se to povedlo hned dvakrát :wink:
30. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus někdo další těhotnej? :wink: @plechajda ? :grinning: :wink:
3. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ha ha ha ha ha :grinning: nic vtipnejsiho nemas ? :slight_smile:

Uz 3 dny nekojim o vikendu se po 3 letech ozeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ha ha ha ha ha :grinning: nic vtipnejsiho nemas ? :slight_smile:

Uz 3 dny nekojim o vikendu se po 3 letech ozeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele proc jako jenom me se prispevky pridavaj 2x ? Jsem nejaka VIP ci co ? :grinning:
3. lis 2010 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsi VIP jen máš vykojenej mozek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :wink:
3. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš jak to bejvá ... mejdan, ožíračka a za necelej měsíc // :grinning: :sunglasses:
3. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rikas ze o tom vis svoje jo ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi hi dva prispevky po sto letech a ja se bavim :grinning: :grinning:
Uz pisu z pelechu, protoze si me mlady pan zada do velke postele a drzi se me jako kliste :dizzy_face: a ja ho tak miluju, ze udelam cokoliv.

Zdeni a Agnes uz nechutna prso? Vydrzela ale dlouho holka sikovna :slight_smile:
3. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, Vitulka je mazanek a mama mu bude utirat prdelku jeste ve 30 vid ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Agnes uz pila jen v noci a to jen tak zuzlala trosku cucla a usla....takze na ocumlavani tu mame jine zdroje :grinning: :grinning: takze konec smidra fidra, kozeny ani neprotestujou takze pohodicka a ja mam relativne uz klid a muzu svoji rymu a kasel lecit aspon normalne :wink:
4. lis 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak si to tashiti pěkně a zvesela užij :wink:
4. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni je to moje láska a když bude potřeba tak i ve 30ti :grinning: :sunglasses:

Nějaké novinky, drby? :sunglasses: :grinning:
4. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,cpu se tady i když mezi vás nepatřím,malý se narodil v červenci 2008.Chtěla jsem se zeptat-našla jsem malému na krku na levé i na pravé straně,tak nějak pod ušima a v tříslech takové malé bouličky velikosti hrášku.Setkaly jste se s tím některá??Mám docela obavy,k dr si zajdeme,ale stejně jsem se chtěla zeptat.
5. lis 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luczinek to jsou všechno mizní zliny a může být hodně důvodu proč jsou zvětšené, určitě k doktorce zajděte :wink:
5. lis 2010 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka

ahojky jak se fvede a jak stíháš?
5. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Ahojky no někdy je to na zbláznění,ale naštěstí Nelinka je opravdu neskutečně hodné miminko, Ninuš je proti ni šilenej drak,ale miluje ji, takže mezi nima nedochází k žádným konfliktům, ale občas mi dává Ninule zabrat, je tvrdohlava jak mezek a jak už ma svuj rozum a dokaze to i rict tak to jsou opravdu diskuze,obcas i kdyz se jedná o neco vaznyho se rozchcechtam, protože nechapu kam na ty výrazy chodí, poslední dobou neříká,že chce,ale, že potřebuju...maminko potřebuju čokoladu...ne Ninuško nedostaneš čokoládku není zdravá a byla bys tlustá...ne,ne maminko dej mi čokoládu ja jsem krásná princezna a pro mě je čokoláda zdravá.
Nelinka má od úterka naušničky, tak už je poznat že je to holčička,i když i před tím byla skoro furt v růžové :slight_smile:...
A co se mě týče v neděli jsem dokončila dvouměsíční rekvalifikační kurz na maséra,abych si občas mohla přivydělat nějakou kačku, bylo to docela náročný,ale začlo mě to bavit, tak, že chci od příštího roku studovat i čínskou medicínu, do toho mám tenhle víkend a ten další fotit dvě rodiny tak to bude taky sranda,ale aspoň se nenudíme :slight_smile:
Chlap už to z holkama perfektně zvládá, koneckonců když jsem na víkend odjela do Brna do školy tak se o ně staral sám, jsem poctivě nasyslila mlíko, a bylo,naštěstí jsem ho měla a mám fakt dost, no ono je to čím víc člověk odstříkává tím víc ho je...to zas až přestanu taku budu mít prsa jak kokršpaněl uši :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju no to jsou samé super zprávičky a taky je štěstí že máš taky šikovnýho a ochotnýho muže, to je výhra a vím o čem mluvím. Tak si vše užívejte a drž se moc moc moc myslím. Joli je na víkend u mm rodičů, včera jsdme měli oba den, dnes oba noc a já ještě jednu noc zítra :wink: ale jde to
6. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:)

Baju mas to doma krasne zarizeny, me bohuzel nezbyva nez jen zavidet, ale co...jaky si to udelas takovy to mas ze :wink:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/plechajda/album/profi-foceni-listopad-2010/

tady neco malo fotek z foceni, at vidite jak jsme zas poporostli :wink:
10. lis 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni fakt paráda ..krásný fotky :slight_smile: jen mi tam prostě chybí to třetí mimi do party :sunglasses:

10. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavík a lenula neví co mají v bříšku??? Mimi to je jasný :wink: ale víte jak to myslím :wink:

Naše sousedka dnes porodila tak sem celý den byla jako na trní máme přes dveře kamaráda Františka :dizzy_face: tak si ho poňuchnám má 2,8 takovej drobnínek a přesně v termínu :wink: ale sousedka má taky dvacet kilo i s pelechem :sunglasses:
10. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laada ahojky, nevím, na screeningu mi to paní doktorka neřekla, když jsem se ptala, tak mi odvětila, že není tipařka, takže musím počkat do 20. tt, snad se nám tam ukáže
10. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenula.b jo jo to se taky divím, když tady píšou holky v 10tt že to je jasnej kluk, když sem byla v Praze u Břešťaka tak sem se ani neodvažovala zeptat, protože jsem v jeho disusi na porodnice.cz četla odpověď na dotaz :zipper_mouth: prý to není možné a je to pouze typ. Pohlavní orgány se vyvíjí zřetelně pro lidské oko na UTZ od 15tt pouze v případě, že má mimi roztažené nohy přímo na obrazovku :grinning:jinak do toho 15tt vše vypadá jako kluk :slight_smile: ted teda nechci kecat, protože už je to dva roky co jsem to četla, ale dotaz té paní rychle smetl "ze stolu" :zipper_mouth:

a přejete si kluka? Hlavně zdravé mimi vid? :dizzy_face:
10. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych brala jakékoliv, ale jaksi zatím není vhodná doba :frowning2: ještě není dořešený cukr a tlak, tak musím být trpělivá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla do třetího s fleku :sweat_smile: ,ale nemám jistotu, že t bude tak zlate mimi jako Nelča, takže fakt počkame až holčičky poporostou,ale momentálně jsem ve fázi, kdy třetí ještě určitě jo... :dizzy_face:
11. lis 2010 v 07:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju, když byl Jáchymek takhle malej jako Nelinka, tak jsem taky byla přesvědčená, že chci jednou třetí:grinning: za rok mě malej teda vyvedl z tohohle velkýho omylu :grinning: mít dva Hynečky, tak do toho klidně jdu:wink:
11. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laada no my chcem hlavně zdravé mimčo...a upřímně nepotřebujem páreček, manžel se těší na Terezku :grinning: jen tcháni furt mluví jen o bratříčkovi, tak Verunka je toho bohužel plná :confounded:
11. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam gratuluju :wink:
11. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek