• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
11. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha petru ja cekala kdy to prijde :wink: :grinning: Tak super gratulujem :slight_smile:

Laduso ty ses pruda vid ? :grinning: Treti ani omylem kamaradko, Agnes je jeste vetsi hysterka nez Mates, takze dekuji pekne ne :slight_smile: a ty si laskave porid druhy a pak budem debatit jo ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda vy si tady tehulite a my budem slavit za chvili rok :sweat_smile:
12. lis 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda vy rok a my tři a osm:grinning:
12. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jooo jenze az za dlouho :wink:
12. lis 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale těch 8 mě dost děsí :sweat_smile:
12. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to uz docela dost :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tady neco malo Anezky :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=cgQ4bUvGF48

Ladiii uka vitka taky :slight_smile:
12. lis 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam

peti gratuluji k budoucímu přírůstku
12. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Peti k těhotenství, hlavně ať je vše v pořádku :slight_smile:
17. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - díky :slight_smile:
@slavikovci - Irčo - díky a moc na Tebe myslím a na jaře se zas těším na Tvoje "tt" :wink: :wink:
17. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam :slight_smile: jsi hodná, díky...tak uvidíme, jak to všechno bude :wink:
17. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hola hou tak co za mesic vanoce, uz mate nakoupeno ? :slight_smile: :wink:
28. lis 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda vzhledem k tomu ,žeto nehodnám hrotit tak asi nakoupeno.něco bohatější vánoce plánuju až příští rok,to už si Niki i vymyslí něco sám a Nela je teď taky malá,ta z toho nebude mít vůbec nic...
2. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam gratulace k těhu, Lenuli taky, se to nějak rozrůstá :grinning: mi už zbývá 7týdnů a budem se opět těšit z malého křiklouna :grinning:

@plechajda tak napůl, naštestí jsme zrušili dárky pro dospělé, jen teda MM něco podaruju, tak řešíme jen děti a to většinu už mám, zbytek objednám po netu, konečně nám ho včera zapojili :grinning:
ale výzdobu tradičně nestíhám, napečeno taky nic není a i když se na to furt chystám a těším, nevím jak to pujde s pupkem realizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabko jeee mas stejny termin jak moje svagrovka, tak to si na tene vzpomenu :wink:

Preju rychly druhy porod, aspon jako u me :grinning:

Ja uz mam vsechno nakoupeno, dneska jsem jeste dokoupila pro Martina a muzu zacit balit, at to mam uz z krku :slight_smile:
3. pro 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi to jsi šikovná, já teda aspon dozdobila a do pečení se pustim zítra, Saška bude v jesličkách :slight_smile:

my si to se švagrovkou tentokrát vyměnily a ta porodila už v říjnu :slight_smile: a durhý porod nejspíš bude zase císařem, jednak jsem tomu byla více nakloněná, ale hlavně mimi se otočilo tak skvěle, že ne ani hlavou ani zadkem, ale nohama, tak pokud se ještě neumoudří, stejně mě to nemine.
5. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miminko to vzdalo, v pátek mě čeká revize ...
7. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam to je mi moc líto :cry: drž se a držím pěstičky at se brzy zadaří
7. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam :frowning2: moc mě to mrzí....hlavně hodně síly :frowning2:
7. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci Irčo, už vím, jak jsi se cítila a nikomu to nepřeju nikdy zažít ...
7. pro 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Je to hrozný, já vím, ale malej i velkej Pepík mi dodali hodně síly...uvidíš, že ti tvoji kluci pomůžou a budou tě opečovávat a bude zas dobře. Týden bylo krušno, teď už je to dobrý, ale občas nad tím přemýšlím a říkám si co kdyby....tak to je asi u každého. Neboj, bude zas dobře a taky doufám, že už to nebudu muset zažít. Moc na tebe myslím a držím palce.... :unamused: :wink:
7. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je mi to lito, ja to mam taky za sebou a tenkrat jsem jeste prcka nemela a o to to bylo horsi. :frowning2:
Ale mrknete ted, mam ty dva rarachy i po revizi. Chce to cas, priroda vi co dela, i kdyz nas to stoji hodne bolesti a vzpominani.

Peto jak pise Irca, dej tomu tyden a bude lip....ted to boli nejvic :pensive:
7. pro 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženský, tak říkám ,že jsem taky musím skočit poklábosit a vsadím se,že když jsem tu, tak tu nikdo nebude :unamused: jinak my marodíme, já i malej, takže nic moc, hlavně tu u nás řádí ve městě zápal plic,takže doufám,že tomu vyhneme, malej marodí opravdu málo, máme poprvé kašlík,jinak jsme měli nejvíc tak rýmičku, tak snad to přejde.Jinak co stíhám číst,tak koukám další těhulky, no teda ti chlapíci se činí, gratulace. :wink:
7. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda @slavikovci vím, že to chce čas, ale myšlenkám a pocitům neporučím .. MM je teď po operaci, tak ho budu mít až do konce prosince doma, tak jsem moc ráda .. jsou to moje zlata ..
7. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam To víš že jo, bude dobře a kluci se o tebe postarají, hlavně ať jsi rychle v pořádku a můžete se pak zase snažit, jako my :wink: Já už se na to těším, sice se budu strachovat, ale tentokrát to určitě vyjde :wink: Držím ti palce....
8. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj samé smutné zprávy :pensive: držte se je mi to moc líto :pensive:

Náš kluk začal už sám stát déle než 1 minutu :dizzy_face:
8. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laada Děkujeme.....No vidíš, jaký je Víteček šikulka, teď už ti to začne :grinning:
8. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ladi je šikulka, Gabčo tak ať ti to uteče tryskem, Joli je asi 3 dny zcela bez plínky a to i v noci, tak jsem ráda :wink:
13. pro 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek