• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli tak sito užijte :wink:
16. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli hezky si to užijte, :wink:
jo puberta našich dětí to nás asi povezou všechny počítám :grinning: ale naši to s náma taky povětšinou neměli lehký a kde jsme dneska žejo :grinning:
snažím se brát život jak jde :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda byla na zabití a žijuuuuu :grinning:
16. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi úúklid nenávidím už to slovo, ale nedá se nic dělat, někdy to je hold nezbytný, abysme neschnili ve špíně že :grinning:

tak já se jdu nachystat na cvíčo a za chvilku vyrazíme, dneska hlídá babi tak jí tam musím to háďátko dopravit :wink:
16. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVi copak ty, ale co rodičové a jejich psychické zdraví že :grinning:
16. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
co já, chudáci oni, jájim vypadla ve 14 z domu :sweat_smile:
16. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne holky,

ty bláho hlásím se snad po roce :grinning: vůbec nestíhám net, když je tak krásně tak lítáme po venku s Nelinkou a kámoškama. JInak taky mě dost zaměstnává MM, jelikož si natrhl vazy v koleni, takže tu mám dvě děti, super fakt že jo :astonished: takže když chci večer zasednou na PC, tak akorát MM držkuje, tak to nakonec zabalím jen mrknu, někdy dočtu a povětšinu času tu ted stejně nikdo večer není,tak zase jdu :wink:

Srazík se blíží mílovými kroky, tak snad se MM vykurýruje, jinak snad nepojedeme ach jo :confounded: :frowning2:
16. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, snad bude líp :wink:
16. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM játra může vždy a jakkoliv upravená, pro něj by na jídelníčku mohly být jen játra a smažák :grinning: tak je někdy dělám, taky to jím, ale zas ob den, to ne, jen když je hodnej :wink:

Pist, tak ať je to brzy dobrý!

a o ůklidu mi ani nemluvte, jsem myslela, že spáchám nějaký velký před velikonocema, ale nakonec vyhrálo sluníčko a pobyt venku :dizzy_face: tak snad až se udělá hůř, tak na to vlítnu, už by to chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to nevlítnu, z ložnice je skladiště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus zensky,

teda my dneska meli den silenej.....nejdriv plavani, tam to je klasika hektika :wink: pak rychle domu, tam jsem zas nasla souseda kterej uviznul ve vytahu tak jsem tam litala po schodech sem tama volala nejakyho chlapka co prijede ho vytahnout...pak pobalit a hura na metro, tam me odchytne zas "pribuzna" ktera hulaka na cely metro, takze pro zmenu zas ostuda..no des bes, tedka uz je aspon klid a doufam, ze bude i klidna noc jinak si dojdu nekam pro hysteps :grinning:
16. dub 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli po histeráku konečně usíná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrounoc :wink:
16. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer, koukám, že vše při starém, tak OK ..

hlasíme se z 10. měsíční kontroly - 8200 g a 75,5 cm ..

jinak na MK moc teď nechodím, od té doby, co je MM doma se zlomenou rukou, tak nějak není čas ..

blíží se Vám srazík, tak doufám, že dodáte hojný počet fotek ..
16. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nahodte darky pro prcky k 1 narozkam, ja tak nejak serfuju a koukam ale porad nevim :sweat_smile: :confused:
16. dub 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaký velký auto, ne?
16. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdár
ja padam za vlast nestiham,mazec ja byla vcera zas hrat volis a jedu na turnaj no to jsem co hahaha,ale mam bandaz a koleno si zatejpuju..
Vitám zpet,prichozi!!!!

ale hlavne zïtra tu nejsem jedu hrát

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
VSECHNO NEJ NASEMU :wink: jachymkovi :wink: k 1 ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hodne stestí,zdraví,hodne stesti zdravi
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
POSÍLAM MU VELKOU PUSU OD TETKY KONIKOVKY
16. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano :slight_smile:

titi auto ne, za prvy to neni kam dat a za druhy se mi to ani nelibi :wink: jestli myslis takovy ty velikansky jak hazela odkaz tigr...na to je nase 2+1 prilis malickate....
17. dub 2009 v 06:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HODNE STESTI ZDRAVIIIIIIIIIIIIII HODNE STESTI ZDRAVIIIIIIIIIIIII TRALALALA

TAKZE JACHYMKU UZ NEJSI MIMINKO, VITEJ DO SVETA DOSPELYCH :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 06:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
porad o tom premyslim jak nam to uteklo.....masakr
17. dub 2009 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko...

JÁCHYMKOVI VŠECHNO NEJLEPŠÍ, ŠTĚSTÍČKO ZDRAVÍČKO....

ani se mi nechce věřit, že už je to rok :confused:
17. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rááááánko,

JÁCHYMKOVI všechno nejlepší k dnešním prvním narozeninám, už je to velký chlapák :grinning: :grinning: :grinning:

Ty vado letí to jako blázen, za chvíli budeme slavit my :wink:
17. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

v Plzni je teda pěkně hnusně, prší a je zataženo.

Jáchymku, všechno nej nej nej k dnešním 1. narozeninám. Hodně zdravíčka, štěstíčka a ať jste celá rodina strašně moc šťastná a spokojená. Jo a taky spoustu dárečků :wink:
17. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:

tak naše uřváně všem moooooc děkuje za přáníčka :dizzy_face: akorát k narozkám mu začlo téct z nosíku :unamused:
17. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli dej mu kapesnik at se vysmrka ne ? Uz to je velikej kluk :grinning:
17. dub 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já si myslím, že to má zase k těm zubům... rostly mu jedničky dole, rýma, jedničky nahoře, rýma, dvojky nahoře už prosvítají a zase rýma :unamused:
17. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tetko plechajdo, to bylo načasovaný :grinning: dííííííííííííííííííííííííííííííík!!!! :dizzy_face:
17. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli :wink:
17. dub 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchymkovi,vše nej nej k dnešním 1.narozeninám,hodně štěstíčka,lásky a hlavně zdravíčko.Mamka,taťka a bráška,ať moc nezlobí.A kupu dárečků :slight_smile: .
17. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek