• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
@e.k.t tak to gratuluju, Verča už k tomu taky spěla, byla sice s plínkou, ale suchou a přes den chodila krásně na záchod, ale minulý týden se mi 3x pokadila a 2x počůrala do kalhotek a od té doby chce plínku a odmítá chodit na záchod i nočník :frowning2:
13. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenula.b Pepíno také čůrá na záchod krásně, řekne si, už od léta :wink: jen problém s kakáním, to dělá do slipů, to už si trošku nevím rady....přes noc suchá plína, takže chcem zkusit dát igelit a bez plínky a jen dnes teda, se mi 3x počůral,,tak doufám, že to byl jen špatný den a nebude v tom pokračovat. Jinak na to kakání nemáte některá nějaký fígl? To dělá takhle asi 3měsíce a zatím nic nezabralo :unamused: :angry:
14. pro 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt taky gratuluju, já už se připravuju na přebalování obou dětiček :unamused: Saška má pořád plinku na spaní, jak odpo tak v noci, ale je fakt, že hodně pije a to už jí čaj vůbec nesladím, někdy dám jen čistou vodu :frowning2: ale třeba v jeslích zvládá i poobědové spinkání bez plíny... nechápu.
přes den je ale šikula, sama si řekne, svlíkne, vyčurá i vykadí do nočníku a zas se oblíkne, tak kolikrát ani nevím, že na nočníku byla :grinning:
14. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenula.b
Leni dnes po 5ti dnech o půlnoci menší havárka, mokrej spodek pyžámka a prostěradlo, to jsme převlíkli a do rána do 8 dál bez nehody, tak jen vydržet.

u vás to bude zase taky v pohodě, hodně chválit a bude zase dobře
15. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci

Irčo nám pomohlo malá čokoška nejlepší jsou těď ty adventní kalendáře za bobek v nočníku a super, přestala kadit do kalhotek
15. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32
Joli taky hodně pije a to i večer, prostě bez flašky s mlíkem neusne, to se nedá nic dělat, malá havárka dnes po 5ti dnech poprvé. jinak když měla plínu tak to byla durch co chvíla, takže jsem si řekla že tu pitomou neschopenku kvůli angíně zkusím zužitkovat a pokusím se odplínit a zdá se že se to povedlo
15. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus zeny,

tak u nas ma Mates plynu na spani, pije a porad ji ma jak balon, takze nehrozi mu ji sundat - asi na jare zkusim dat bavlnenou na noc,jestli mu to treba nezacne vadit....ale ted to jeste necham...
jinak pres den chodi sam curat a ted uz i kakat....cura ve stoje do velkyho zahoda jako tata :grinning: a na kakani si bud rekne a dame maly prkynko, nebo si prinese nocnik a sam si sedne a zahlasi ze uz je :wink: ale tomuhle vsemu predchazelo skoro 6 mesicu driny teda...s kakanim myslim, nejdriv jen do pleny, pak z brekem do nocniku, pak se vztekem do nocniku, pak do nocniku s asistenci a ted uz teda sam...takze Irco neves jeste hlavu podda se to :wink:
my zas budem dlouho mit plenu na noc :/ ale co....

gabi a to se po tom kakani i utre jo ? :grinning:
15. pro 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já tu Joli vychválila ale dnes měla nějaký havarózní den as večer byl bobek do kalhotek :stuck_out_tongue_closed_eyes: no stane se, co naděláme
15. pro 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám, že ho to kakání do slipů jednou přejde, ale úplně mě to vyčerpává, včera dvakrát bobek do slipů a když se ho zeptám, kam se má kakat, tak řekne do nočníku....tak nevim teda :unamused: Uplně vidím, jak si hledá místo, kde ho neuvidím a může tlačit a jakmile řeknu, pojď na nočník, tak je hysterickej a nejde pak klidně dva dny.
Evi, za bonbonky jsme to taky zkoušeli a nic :unamused: Asi je v bobkování pomalejší, aspoň že to čůrání zvládá....a dneska zkusíme premieru bez pleny na noc, tak jsem zvědavá :wink:
16. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to fakt děkuji za to že Ninuš je od července úplně bez plýn a ni nehody se nestavaji, jen občas si cvrkne že je kapička na kalhotkách a to už řve mamí čuratttt, na nočník jde sama jen občas, chce spíš na velkej záchod,že se tam dá to dětský prkýnko a na to ju musíme vysadit, jen teda občas když ji vyšlu samotnou na nočník a zapomenu že má bodyno, tak se vrátí s tím zadním koncem vymáchaným v nočníku :sweat_smile: , ale co každý dítko je iný, kámoška dávala dceře plýnku na noc do 4 let.
16. pro 2010 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď na to koukám, aby to nevyznělo blbě...díky bylo hlavně proto, že když se mi Nela dvakrát denně pokadí tak většinou z takovou razanci, že ji musím komplet převlíc a dost často i to na čem se zrovna vyvaluje takže už jsem byla nesčetněkrát pokajděná i já
16. pro 2010 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plechajda právě že ne :grinning: ale to většinou poznám po čuchu, nebo mi to hlásí, že je fůůůůůůůůůůůůůůjjj
u nás teda kakání na nočník naprosto v pohodě, sama se to naučila,bez drilu a s tou látkovkou na spaní to není špatný nápad, počkám jen co pošta přiveze nepropustný chránič matrace a zkusím jí dávat na odpoledne :slight_smile: to bych se na to podívala, když to jde v jeslích, že doma ne!
16. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, noc bez pleny super, ráno vstal, hezky se vyčůral na záchod a řekl, že je šikujka :grinning: Mám radost, že aspoň to čůrání mu jde :slight_smile:
17. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iri to je super viď

Dnes jsme poslali Joli nakupovat neštovice, bude tam do nedělního podvečera, a doufám že je koupí :wink:
17. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sikujka to je pekny :grinning: u nas rikame jen par slovicek a jedno s nich je Hatiti cili hasici :grinning: no nic, takova vsuvka :wink:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=K1qfgZ0j2s4

na ukazku jakej mame doma bordel :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i tady vám chceme holky popřát krásné Vánoce a plno radosti a v Novém roce hodně zdravíčka a splněných přání...... :slight_smile:
23. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný Vánoce Všem :slight_smile:
23. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé vánoce všem :dizzy_face:
24. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi no to si delas prcu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je hustyyy jdu to udelat taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak Vam chceme oznamit,ze nas bude o jednoho více :slight_smile:
6. led 2011 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka super, tak to konečně vyšlo, gratuluju a opatrujte se :dizzy_face:
6. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrkoc taky gratuluju a doufam, ze bude vse ok drzime palce :wink:

takze kdo nam tu ted bude rodit ??? Gabka ? :slight_smile:
6. led 2011 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Gabča už by snad měla každým dnem mít termín :wink:
7. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka gratulace!!

@laada to video fakt nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:

@plechajda jj pamět máš dobrou, už ve středu mě kuchnou :grinning: prcek je furt natočený zadečkem a i kvůli průběhu prvního porodu uznali, že takhle to bude lepší. tož nám držte palce. akorát furt nemáme vybrané jména, zase jsem začla váhat, achjo,
7. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúúú Gábi to je zvláštní vědět dopředu termín :wink: , jména to je někdy taky boj, my chtěli překvapení adspoň co se jména týká, pohlaví jsme řekli, jméno ne a na dorážku jsme konstatovali Jenovéfa, tak se jmenovala moje prababička as to bylo rodeo, máti prý ošklivé jméno atd atd tak jsem ji poslala do pekel horoucích aby neurážela jméno mé prababičky a pomohlo to, dala pokoj :grinning: :grinning:

Jaký máte favority ve jménech?
7. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jenovefa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nic proti prababicce ale jmeno to je teda husty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gabko tak to drzim palce at je sekce v pohode :wink: Svagrovka ji ma taky naplanovanou na 24.1 a presne ze stejnyho duvodu, dolu cuci zadek ; tak jsem taky zvedava jak dopadne...akorat oni vedi ze cekaj Tomaska, pokud na ne nevykoukne nejaka kacena :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Zdeni, pořád doléhala dorážela že Majda jména řekla a furt a furt až jsem se nasrala a byl klid, jako nedala bych to jméno, ale zbraň to byla super. Tchýně jaksi zapoměla že Majda neřekla že bude mít holku ale řekla že buď to bude Michal nebo Denisa, u druhé řekla buď Lucie nebo Michal, takže my řekli že budeme mít holku, ale jméno jsme nechtěli nikomu říct, aby bylo nějaké překvápko. ASle štvalo mne to že zneužívala psychické lability po 2 měsících v nemocnici, takže jsem si řekla že nejlepší obrana je útok, mm to kvitovasl s povděkem a okamžitě tu hru začal hrát taky :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t no to nám zas nikdo nevěří, že to nevíme a furt dorážejí, at si to necháme říct, že je to blbé to nevědět a jak tomu mají říkat.... hlavně tchýne prý vždycky před naší návštěvou prohlašuje, že to ze mě dostane :grinning: :grinning:
a jména jsme asi taky neměli říkat, hned si každý kohosi protivného toho jména vybaví, no škoda mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kámoška zas vyhrožovala příbuzným Hátou nebo Eusebiem :grinning: a je to Kubík :wink:

a favority jsou Daniel a Kateřina/Karolína/Daniela/Kristýna.... takže by to měl být kluk, at je klid :slight_smile:

a vědět termín je zvláštní, ale můžu se aspon v klidu připravit, zajistit hlídání, MM si naplánuje volno. akorát MM chtěl at se přimluvím za termín porodu 11.1.2011 ale mi už to přijde jako pokoušet osud, když dr.určil 12.1.
9. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek