• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
oba datumy jsou pekny a navic na tom prece nezalezi :wink: Hlasuju pro Karolinu- krasny jmeno :wink:
9. led 2011 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 tak já hlasuji pro Danielu :wink:
9. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 a já hlasuju teda pro Kateřinu :slight_smile: a nebo i tu Danielu :slight_smile: a moc držím palce....
12. led 2011 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka gratuluju....
12. led 2011 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32

Gábi termín neřeš, klavně zdraví, já se přiklíním Daniel - a a neřekla bych jim taky raději nic, na plodovku už by mne kvůli komplikacím, na které jsem po porodu málem umřela, nikdo nedostal, takže ani pohlaví bych už neřekla a jména taky ne
12. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 velikánská gratulace ke Kačence :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zkopceno z FB :

Sašce se dnes narodila sestřička :slight_smile: v 8.29, váží 3190g, měří 47cm, je zdravá a úžasná a jmenuje se Kateřina. Všem díky moc za podporu!
:wink:
12. led 2011 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé moc gratuluju, Kateřinka je krásný jméno a má nesčetně variací. My ho máme jako křestní Nina Kateřina a Nela Marie,aby měly aspoň ty druhý tradiční :slight_smile:
12. led 2011 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
I zde přeji hlavně to zdravíčko a štěstíčko oběma :wink:
12. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, díky za přání :wink:

v porodnici v pohodě, po císaři jsem se zotavila celkem rychle, 5.den nás pouštěli. Katuška je zlatíčko a Saška starostlivá sestřička :wink:
20. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi krasny fotky, tak at holky rostou a jsou zdrave :wink:

My cekame prirustek ted v pondeli, tak uz se tesim ze konecne bude z rodiny rodit nekdo jinej nez ja :grinning:
21. led 2011 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi nááádeherné fotečky :wink: tak hlavně aby bylo vše v pohodičce :grinning:
21. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 taky ještě jednou gratuju je nádherná, teď to vypadá, že budete mít jednu blondýnku a druhou tmavovlásku i když jestli jí to vydrží Nelda se narodila úplně černovlasa a teď to má hodně světlé skoro blond.
Každopádně hodně zdravíčka a časem i pevne nervy :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :wink:
@plechajda jejda já se lekla, že čekáte třetí a nic o tom nevím :grinning: ale vlastně si psala o švagrové, tak at jí ta sekce taky dobře dopadne :wink:

@bajunka no uvidíme, já jednu dobu jako batole byla taky blondýnka :grinning: a Sašce už to tmavne a jak odrůstají vlásky, tak přichází o kudrlinky :fearful: ale stejně odmítá culíky i sponky, tak půjde asi na jaře na krátko.
21. led 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky po dlouhé době nakukuju a vidím že se to tu fakt rozrůsta :slight_smile: gratuluji všem co dosud porodily :slight_smile:)) a přeji všem detičkám hodne zdravíčka. Mě to teprve čeka ale modlím se at bobek jeste par dnu či tydnu vydrží
21. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 Jéééé moc gratuluji ke Kačence a přeji hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: Fotky jsou úžasný a sourozenecký mě nepřestanou dojímat :slight_smile: :dizzy_face:
21. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv držíme palečky, at to dobře dopadne a mimi si ještě počká na rychlý a pohodový porod :wink: koukám, že taky nevíte pohlaví, pro nás teda byla holčička překvápko, mysleli jsme že to bude kluk :grinning:
22. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 tobě gabi gratuluji k malé at vám obě dělají jen radost :slight_smile: no nám 4 dr řekli že to bude kluk i bříško mam jiné než u malé tak uvidíme. A snad ještě mimi v bříšku chviličku vydrží :slight_smile: at se hezky dopeče
22. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv tak my si to říct nenechali, ale těhu bylo trochu jiné, i chutě, bříško... a MM byl přesvědčený, že to kluk bude :grinning: ale z Kačky jsme samozřejmě taky nadšení, aspon to bude s věcma jednodušší, máme po Sašce :slight_smile:
23. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Gábi přesně tak :wink: dala bycg si taky říct, ale máme smolíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme asi za 3 roky :wink:
23. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 ja vím že každé těhu je jiné už jsem se hodně i přesvědčila a nedavala jsem na babské rady taky jsem mela jiné chute než u malé, bříško vypada i jinak jak u malé ale zatím si stále říkam i když to 4 dr potvrdili aby to nakonec nebyla holčička tak vymýšlíme nahradní jméno :grinning:. S tím oblečením máš pravdu, mě nejvíce mrzí že mam tolik oblečení po malé a je problém to prodat :frowning2: protože kluk pokud by vyšel mi určite nebude nosit růžové bundičky atd.
24. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luciv nahod nejaky novy fotky Nikolky :wink:
24. led 2011 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv jestli to máš potvrzené od 4 různých dr. tak to už je tutovka, ne? :grinning: a oblečení můžeš prodat, a třeba růžové pyžamo zatím chlapečkovi vadit nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my stejně máme většinu věcí na novorozence letních, tak jsem musela něco dokoupit, něco půjčit i po synovci....
my si pohlaví říct nenechali, i když to prý vidět šlo dobře :slight_smile: sice ke konci už jsem byla taky zvědavá, ale když nám nikdo nevěřil že to vydržíme, chtěli jsme dokázat, že jo :grinning: a překvápko to teda bylo :slight_smile:
25. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 tak růžové věcičky na doma nechavat určite budu ale v dnešní době je všude plno oblečení a nikdo to pomalu nechce ani za směšný peníz, nastestí miminkovské věci mam dost neutralní už po malé tak aspon tak. Obdivuju kdo to vydrží si to neříct , ja i když to tolik dr řeklo a navíc že u kluka to je většinou jistejší než u holky tak přesto ve mě něco je že si říkam aby to nebylo jinak :slight_smile:

@plechajda večer jak prdelka usne tu nahažu určo fotečky chtela jsem už davno ale tak nejak jsem si šla radeji lehnout :slight_smile: a usla brzy
25. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem par foteček přidala :slight_smile:
25. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

koukám, že tu bude kupa dalších miminek :dizzy_face:

Já nějak nestačím zírat jak ten čas letí, sice mi přijde, že jsem si Sárinku užila víc jak Nelinku, ale zase to nějak rychle utíká :pensive: To abychom si pořídili ještě třetí :sweat_smile: :grinning:

Co se týče pohlaví, tak já měla se Sárinkou úplně jiné těhu, nebylo mi tak špatně jako u Nelinky a bříško jsem u obou měla typicky klučičí, všichni byli přesvědčeni, že to bude kluk a i když jsme to věděli, tak jsme je v tom nechávali a to bylo pak překvapení :sweat_smile:

Hm, chtěla jsem vložit sem fotky holčiček, ale nejde mi to, tak to zkusím jindy :unamused:
1. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistacia

Pavli hlavně že si berušky pohodově užíváš i když s honičkou. Třetí? proč ne, když jsi zdravá
1. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, tak zase chvilinka, to se nám to krásně rozrůstá, velká gratulace k miminkům:slight_smile: my se máme dobře, zatim druhé neplánujeme, v červnu už nástup do práce. Gabčo, ta je úžasná Kačenka,gratuluji
20. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem maminkám a nově narozeným miminkům posílám hóóódně velkou gratulaci a přeji hodně moc štěstíčka a zdravíčka
21. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek