Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
9. led 2011
oba datumy jsou pekny a navic na tom prece nezalezi 😉 Hlasuju pro Karolinu- krasny jmeno 😉
petrusam
9. led 2011
@gabka32 tak já hlasuji pro Danielu 😉
slavikovci
11. led 2011
@gabka32 a já hlasuju teda pro Kateřinu 🙂 a nebo i tu Danielu 🙂 a moc držím palce....
slavikovci
11. led 2011
@vrkocka gratuluju....
e.k.t
12. led 2011
@gabka32

Gábi termín neřeš, klavně zdraví, já se přiklíním Daniel - a a neřekla bych jim taky raději nic, na plodovku už by mne kvůli komplikacím, na které jsem po porodu málem umřela, nikdo nedostal, takže ani pohlaví bych už neřekla a jména taky ne
petrusam
12. led 2011
@gabka32 velikánská gratulace ke Kačence x-) x-)
plechajdaautor
12. led 2011
zkopceno z FB :

Sašce se dnes narodila sestřička 🙂 v 8.29, váží 3190g, měří 47cm, je zdravá a úžasná a jmenuje se Kateřina. Všem díky moc za podporu!
😉
bajunka
12. led 2011
Jééé moc gratuluju, Kateřinka je krásný jméno a má nesčetně variací. My ho máme jako křestní Nina Kateřina a Nela Marie,aby měly aspoň ty druhý tradiční 🙂
e.k.t
12. led 2011
I zde přeji hlavně to zdravíčko a štěstíčko oběma 😉
gabka32
20. led 2011
ahojte holky, díky za přání 😉

v porodnici v pohodě, po císaři jsem se zotavila celkem rychle, 5.den nás pouštěli. Katuška je zlatíčko a Saška starostlivá sestřička 😉
plechajdaautor
21. led 2011
Gabi krasny fotky, tak at holky rostou a jsou zdrave 😉

My cekame prirustek ted v pondeli, tak uz se tesim ze konecne bude z rodiny rodit nekdo jinej nez ja 😃
e.k.t
21. led 2011
Gábi nááádeherné fotečky 😉 tak hlavně aby bylo vše v pohodičce 😃
bajunka
21. led 2011
@gabka32 taky ještě jednou gratuju je nádherná, teď to vypadá, že budete mít jednu blondýnku a druhou tmavovlásku i když jestli jí to vydrží Nelda se narodila úplně černovlasa a teď to má hodně světlé skoro blond.
Každopádně hodně zdravíčka a časem i pevne nervy 🙂
gabka32
21. led 2011
holky díky 😉
@plechajda jejda já se lekla, že čekáte třetí a nic o tom nevím 😃 ale vlastně si psala o švagrové, tak at jí ta sekce taky dobře dopadne 😉

@bajunka no uvidíme, já jednu dobu jako batole byla taky blondýnka 😃 a Sašce už to tmavne a jak odrůstají vlásky, tak přichází o kudrlinky 😕 ale stejně odmítá culíky i sponky, tak půjde asi na jaře na krátko.
luciv
21. led 2011
ahojky holky po dlouhé době nakukuju a vidím že se to tu fakt rozrůsta 🙂 gratuluji všem co dosud porodily 🙂)) a přeji všem detičkám hodne zdravíčka. Mě to teprve čeka ale modlím se at bobek jeste par dnu či tydnu vydrží
pistacia
21. led 2011
@gabka32 Jéééé moc gratuluji ke Kačence a přeji hlavně hodně zdravíčka x-) Fotky jsou úžasný a sourozenecký mě nepřestanou dojímat 🙂 x-)
gabka32
22. led 2011
@luciv držíme palečky, at to dobře dopadne a mimi si ještě počká na rychlý a pohodový porod 😉 koukám, že taky nevíte pohlaví, pro nás teda byla holčička překvápko, mysleli jsme že to bude kluk 😃
luciv
22. led 2011
@gabka32 tobě gabi gratuluji k malé at vám obě dělají jen radost 🙂 no nám 4 dr řekli že to bude kluk i bříško mam jiné než u malé tak uvidíme. A snad ještě mimi v bříšku chviličku vydrží 🙂 at se hezky dopeče
gabka32
23. led 2011
@luciv tak my si to říct nenechali, ale těhu bylo trochu jiné, i chutě, bříško... a MM byl přesvědčený, že to kluk bude 😃 ale z Kačky jsme samozřejmě taky nadšení, aspon to bude s věcma jednodušší, máme po Sašce 🙂
e.k.t
23. led 2011
jj Gábi přesně tak 😉 dala bycg si taky říct, ale máme smolíka :-p no uvidíme asi za 3 roky 😉
luciv
24. led 2011
@gabka32 ja vím že každé těhu je jiné už jsem se hodně i přesvědčila a nedavala jsem na babské rady taky jsem mela jiné chute než u malé, bříško vypada i jinak jak u malé ale zatím si stále říkam i když to 4 dr potvrdili aby to nakonec nebyla holčička tak vymýšlíme nahradní jméno 😃. S tím oblečením máš pravdu, mě nejvíce mrzí že mam tolik oblečení po malé a je problém to prodat 😞 protože kluk pokud by vyšel mi určite nebude nosit růžové bundičky atd.
plechajdaautor
24. led 2011
luciv nahod nejaky novy fotky Nikolky 😉
gabka32
25. led 2011
@luciv jestli to máš potvrzené od 4 různých dr. tak to už je tutovka, ne? 😃 a oblečení můžeš prodat, a třeba růžové pyžamo zatím chlapečkovi vadit nebude 😃 :-p my stejně máme většinu věcí na novorozence letních, tak jsem musela něco dokoupit, něco půjčit i po synovci....
my si pohlaví říct nenechali, i když to prý vidět šlo dobře 🙂 sice ke konci už jsem byla taky zvědavá, ale když nám nikdo nevěřil že to vydržíme, chtěli jsme dokázat, že jo 😃 a překvápko to teda bylo 🙂
luciv
25. led 2011
@gabka32 tak růžové věcičky na doma nechavat určite budu ale v dnešní době je všude plno oblečení a nikdo to pomalu nechce ani za směšný peníz, nastestí miminkovské věci mam dost neutralní už po malé tak aspon tak. Obdivuju kdo to vydrží si to neříct , ja i když to tolik dr řeklo a navíc že u kluka to je většinou jistejší než u holky tak přesto ve mě něco je že si říkam aby to nebylo jinak 🙂

@plechajda večer jak prdelka usne tu nahažu určo fotečky chtela jsem už davno ale tak nejak jsem si šla radeji lehnout 🙂 a usla brzy
luciv
25. led 2011
tak jsem par foteček přidala 🙂
pistacia
1. únor 2011
Ahojda holky,

koukám, že tu bude kupa dalších miminek x-)

Já nějak nestačím zírat jak ten čas letí, sice mi přijde, že jsem si Sárinku užila víc jak Nelinku, ale zase to nějak rychle utíká |-| To abychom si pořídili ještě třetí :-N 😃

Co se týče pohlaví, tak já měla se Sárinkou úplně jiné těhu, nebylo mi tak špatně jako u Nelinky a bříško jsem u obou měla typicky klučičí, všichni byli přesvědčeni, že to bude kluk a i když jsme to věděli, tak jsme je v tom nechávali a to bylo pak překvapení :-N

Hm, chtěla jsem vložit sem fotky holčiček, ale nejde mi to, tak to zkusím jindy :-|
e.k.t
1. únor 2011
@pistacia

Pavli hlavně že si berušky pohodově užíváš i když s honičkou. Třetí? proč ne, když jsi zdravá
evcula
20. únor 2011
Ahojky maminy, tak zase chvilinka, to se nám to krásně rozrůstá, velká gratulace k miminkům🙂 my se máme dobře, zatim druhé neplánujeme, v červnu už nástup do práce. Gabčo, ta je úžasná Kačenka,gratuluji
layde
21. únor 2011
ahojky všem maminkám a nově narozeným miminkům posílám hóóódně velkou gratulaci a přeji hodně moc štěstíčka a zdravíčka