• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Hoja holky,jdu vás po dlooooooooooooouuuuuuuuuuuhééééééé době pozdravut!! Všem maminkám moc gratuluju k dalším přírůstkům. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky nás už je o jednoho víc :wink:
21. únor 2011 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem nějak zapomněla, že tahle stránka existuje :wink: Takže teď absolutně nemám přehled, která máte kolik dětiček, postupně tu koukám na profily a vidím,že v hodně případech se vaše rodinky již rozrostly. No, my zatím další mimi neplánujem, ale uvidíme...já jsem mezi mimčala stále, dělám kojenecké plavání a znakovou řeč pro batolata. Mějte se všichne moc krásně a ať Vám dětičky krásně rostou.
24. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlasím se jako dvojnásobná mamina :slight_smile: Tomášek se nám narodil 22.2.2011 v 5.54 hod a má 3030g a 48 cm, mela jsem strach s porodu ale bolesti začali v 4 hod rano a tak jsme jeli do porodky behem chvilky kontrakce z 6 minut rychle klesaly níž a níž a v 5.10 jsme přijeli na příjem natočili srdíčko vypsali papíry ale ne bohužel všechny protože najednou byla hlavička už skoro venku tak šup šup na sál a za 6 minut byl na svete prcek takže jsem si užila prodního salu jen chviličku. No co víc jsem si mohla přát. Jak si představím že v pul šesté jsem jeste podepisovala papíry a za 25 min byl venku tak to byl mazec. Manžel malem nestihl dobehnout s chodby kde musel čekat než vše vypíšeme :grinning:DD
Nejvetší sranda byla že jsem si nemohla zvyknout že to je "ON" a pořád říkala ona myslela jsem si že to je Nicolka protože jako mimi vypadají hodne podobně
26. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv tak gratuluju a tiše závidím, snad se mi to taky povede tak rychle :wink:
27. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv

GRATULUJI A PŘEJI MOC MOC MOC ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA
27. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciv gratulace veliká:slight_smile:
28. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee no tak gratulujem luciv, koukam ze druhy porod jsi mela zhruba stejne rychly jako ja :grinning: :grinning: :grinning: Tak at Tomasek roste k svetu kdyz uz si vybral i takovy pekny datum :wink:

28. únor 2011 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv velká gratulace :dizzy_face:
1. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem maminkám gratuluju. Tak mám dojem, že tu za chvíli budu jediná, kdo ještě nemá druhé mimčo, nebo ho nečeká :slight_smile:
1. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciv taky gratulace,,,,krasne :slight_smile:
1. bře 2011 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciv velikanska gratulace a tichounce zavidim, je hezouckej at jste oba mooc zdravi :slight_smile:

Jinak mi jsme zahajili dalsi pokus ivf tak doufam ze se nam to povede a brzy se objevi //
Nase mala princezna se ma k svetu a roste jak z vody.

Vsechny vas tu moc pozdravuji a vsem maminkam gratuluji k mimiskum :slight_smile:
4. bře 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik05

Nebudeš, já bohužel taky zůstávám při jednom
5. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@layde

tak to držím všechny pěsti co doma máme :wink:
5. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@layde moc držíme palečky :wink: :dizzy_face:
6. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc všem a konečně jsem dala nějaké fotečky malé tak se můžete mrknout jak rosteme .
6. bře 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženský, nevíte jakto je s rodičovským příspěvkem, když nastupuji o 2měsíce dřív do práce? jestli mi to automaticky ukončí,nebo mi to nechají dojet do června.díky moc.
22. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcula Pokud dáš malého do normoš školky musíš si jít rodičák zrušit :wink: Pokud ti ho bude hlídat například babička budeš normáš brát rodičák do konce :slight_smile:
22. bře 2011 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, tak to musím zajít na socku to zrušit, babičky jsou mladé a pracují a petula už jde v dubnu.
22. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcula ale soukromá školka neva,vadí vyloženě státní
22. bře 2011 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka to právě má tak,že jí upravili smlouvu a rodičák dobírá do konce a malá chodí školky normálně, dnes je prý přivýdělek možný , ale nevim jestli jako brigáda. se musím,ještě optat
22. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcula No jako na roičáku si můžeš vydělat kolik chceš,ale nesmíš dát dítě do státní školky na celý den. Pár hodin povolených je,ale né moc
22. bře 2011 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo, tvoje práce nemá na rodičák vliv, já chodím už 1,5 roku a není to problém, ten by byl pokud bych využívala dotované kolektivní zařízení na více než 5 dni v měsíci celodenně nebo denně na víc než 4 hodiny. Jinak to vliv nemá. Důležité je to státem dotované, tj není to státní
29. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo, tvoje práce nemá na rodičák vliv, já chodím už 1,5 roku a není to problém, ten by byl pokud bych využívala dotované kolektivní zařízení na více než 5 dni v měsíci celodenně nebo denně na víc než 4 hodiny. Jinak to vliv nemá. Důležité je to státem dotované, tj není to soukromé a tudíž by byl příspěvek dítěti od státu dvakrát
29. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky musím pochlubit :slight_smile: v pondělí 21.3. narodil v 20:28 hod Vojtíšek, 3220g a 50 cm.
29. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilo

TAK TO OBROVSKÁ GRATULACE A HLAVNĚ HOOODNĚ ZDRAVÍČKA CELÉ RODINĚ
31. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilo veliká gratulace ať jste oba zdraví a Vojtíšek ť dělá jen a jen radost gratuluji :slight_smile:
2. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,gratulujeme všem novým maminkám a miminkům.musím sse pochlubit,Niki už jezdí na kole bez koleček :grinning: toto utíká,v květnu zápis do školky(doufám,že ho vezmou) a Neli má půl roku.škoda,že nebude 3mimi,páč čekat na to až budu babička se mi nechce

http://www.youtube.com/watch?v=cgUJMiTuuqo
5. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JUPÍÍÍÍ HURRRÁÁÁÁ PRÁVĚ PŘIŠLA JEDNA Z HEZČÍCH SMS "dostavte se prosím v pondělí 9.května k podpisu rozhodnutí o přijetí do mateřské školy" jůůůů a ani to nebolelo :grinning:

Přeji i vám ostatním úspěchy při umísťování :wink:
5. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem prababičkám, babičkám i maminkám přeji usměvavý a šťastný sváteční den, buďte dnes s úsměvem jen, dnes svátek máme - není to sen :wink:
8. kvě 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo všechny prťatata tady vše nej nej k narozeninám :slight_smile:
22. čer 2011 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek