Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
kaczka
21. únor 2011
Hoja holky,jdu vás po dlooooooooooooouuuuuuuuuuuhééééééé době pozdravut!! Všem maminkám moc gratuluju k dalším přírůstkům. x-) x-) x-) x-) Taky nás už je o jednoho víc 😉
sonik05
24. únor 2011
Ahoj holky, já jsem nějak zapomněla, že tahle stránka existuje 😉 Takže teď absolutně nemám přehled, která máte kolik dětiček, postupně tu koukám na profily a vidím,že v hodně případech se vaše rodinky již rozrostly. No, my zatím další mimi neplánujem, ale uvidíme...já jsem mezi mimčala stále, dělám kojenecké plavání a znakovou řeč pro batolata. Mějte se všichne moc krásně a ať Vám dětičky krásně rostou.
luciv
26. únor 2011
Tak holky hlasím se jako dvojnásobná mamina 🙂 Tomášek se nám narodil 22.2.2011 v 5.54 hod a má 3030g a 48 cm, mela jsem strach s porodu ale bolesti začali v 4 hod rano a tak jsme jeli do porodky behem chvilky kontrakce z 6 minut rychle klesaly níž a níž a v 5.10 jsme přijeli na příjem natočili srdíčko vypsali papíry ale ne bohužel všechny protože najednou byla hlavička už skoro venku tak šup šup na sál a za 6 minut byl na svete prcek takže jsem si užila prodního salu jen chviličku. No co víc jsem si mohla přát. Jak si představím že v pul šesté jsem jeste podepisovala papíry a za 25 min byl venku tak to byl mazec. Manžel malem nestihl dobehnout s chodby kde musel čekat než vše vypíšeme 😃DD
Nejvetší sranda byla že jsem si nemohla zvyknout že to je "ON" a pořád říkala ona myslela jsem si že to je Nicolka protože jako mimi vypadají hodne podobně
lenula.b
27. únor 2011
@luciv tak gratuluju a tiše závidím, snad se mi to taky povede tak rychle 😉
e.k.t
27. únor 2011
@luciv

GRATULUJI A PŘEJI MOC MOC MOC ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA
evcula
28. únor 2011
luciv gratulace veliká🙂
plechajdaautor
28. únor 2011
Jeee no tak gratulujem luciv, koukam ze druhy porod jsi mela zhruba stejne rychly jako ja 😃 😃 😃 Tak at Tomasek roste k svetu kdyz uz si vybral i takovy pekny datum 😉

petrusam
1. bře 2011
@luciv velká gratulace x-)
sonik05
1. bře 2011
Holky, všem maminkám gratuluju. Tak mám dojem, že tu za chvíli budu jediná, kdo ještě nemá druhé mimčo, nebo ho nečeká 🙂
vrkocka
1. bře 2011
@luciv taky gratulace,,,,krasne 🙂
layde
4. bře 2011
luciv velikanska gratulace a tichounce zavidim, je hezouckej at jste oba mooc zdravi 🙂

Jinak mi jsme zahajili dalsi pokus ivf tak doufam ze se nam to povede a brzy se objevi //
Nase mala princezna se ma k svetu a roste jak z vody.

Vsechny vas tu moc pozdravuji a vsem maminkam gratuluji k mimiskum 🙂
e.k.t
5. bře 2011
@sonik05

Nebudeš, já bohužel taky zůstávám při jednom
e.k.t
5. bře 2011
@layde

tak to držím všechny pěsti co doma máme 😉
petrusam
6. bře 2011
@layde moc držíme palečky 😉 x-)
layde
6. bře 2011
Děkuji moc všem a konečně jsem dala nějaké fotečky malé tak se můžete mrknout jak rosteme .
evcula
22. bře 2011
ahojky ženský, nevíte jakto je s rodičovským příspěvkem, když nastupuji o 2měsíce dřív do práce? jestli mi to automaticky ukončí,nebo mi to nechají dojet do června.díky moc.
kaczka
22. bře 2011
@evcula Pokud dáš malého do normoš školky musíš si jít rodičák zrušit 😉 Pokud ti ho bude hlídat například babička budeš normáš brát rodičák do konce 🙂
evcula
22. bře 2011
díky moc, tak to musím zajít na socku to zrušit, babičky jsou mladé a pracují a petula už jde v dubnu.
kaczka
22. bře 2011
@evcula ale soukromá školka neva,vadí vyloženě státní
evcula
22. bře 2011
kamarádka to právě má tak,že jí upravili smlouvu a rodičák dobírá do konce a malá chodí školky normálně, dnes je prý přivýdělek možný , ale nevim jestli jako brigáda. se musím,ještě optat
kaczka
22. bře 2011
@evcula No jako na roičáku si můžeš vydělat kolik chceš,ale nesmíš dát dítě do státní školky na celý den. Pár hodin povolených je,ale né moc
e.k.t
29. bře 2011
Evčo, tvoje práce nemá na rodičák vliv, já chodím už 1,5 roku a není to problém, ten by byl pokud bych využívala dotované kolektivní zařízení na více než 5 dni v měsíci celodenně nebo denně na víc než 4 hodiny. Jinak to vliv nemá. Důležité je to státem dotované, tj není to státní
e.k.t
29. bře 2011
Evčo, tvoje práce nemá na rodičák vliv, já chodím už 1,5 roku a není to problém, ten by byl pokud bych využívala dotované kolektivní zařízení na více než 5 dni v měsíci celodenně nebo denně na víc než 4 hodiny. Jinak to vliv nemá. Důležité je to státem dotované, tj není to soukromé a tudíž by byl příspěvek dítěti od státu dvakrát
vilo
29. bře 2011
Ahoj holky, tak se taky musím pochlubit 🙂 v pondělí 21.3. narodil v 20:28 hod Vojtíšek, 3220g a 50 cm.
e.k.t
31. bře 2011
@vilo

TAK TO OBROVSKÁ GRATULACE A HLAVNĚ HOOODNĚ ZDRAVÍČKA CELÉ RODINĚ
layde
2. dub 2011
@vilo veliká gratulace ať jste oba zdraví a Vojtíšek ť dělá jen a jen radost gratuluji 🙂
tigr211
5. dub 2011
ahojky,gratulujeme všem novým maminkám a miminkům.musím sse pochlubit,Niki už jezdí na kole bez koleček 😃 toto utíká,v květnu zápis do školky(doufám,že ho vezmou) a Neli má půl roku.škoda,že nebude 3mimi,páč čekat na to až budu babička se mi nechce

http://www.youtube.com/watch?v=cgUJMiTuuqo
e.k.t
5. kvě 2011
JUPÍÍÍÍ HURRRÁÁÁÁ PRÁVĚ PŘIŠLA JEDNA Z HEZČÍCH SMS "dostavte se prosím v pondělí 9.května k podpisu rozhodnutí o přijetí do mateřské školy" jůůůů a ani to nebolelo 😃

Přeji i vám ostatním úspěchy při umísťování 😉
e.k.t
8. kvě 2011
Všem prababičkám, babičkám i maminkám přeji usměvavý a šťastný sváteční den, buďte dnes s úsměvem jen, dnes svátek máme - není to sen 😉
bajunka
22. čer 2011
ty jo všechny prťatata tady vše nej nej k narozeninám 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli