• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Nás do školky nevzali, kvuli tomu,že máme Nelinku, tak aspoň jako přivydělek trochu fotím,ale s oběma doam je to docela záhul. Jinak Ninuš je šikulka velika co se mluvení a malování týče,ale kolo ji třeba nic neříka a zlobidlo je to opravdu velky, no a Nelinka ta užod 9 měsíců sama chodí, takže se opravdu nenudím :slight_smile:
22. čer 2011 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajunka Baju, Tvoje fotky jsou nádherný! kdyby to nebylo přes celou republiku, tak bysme využili Tvých služeb:wink:
23. čer 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak berušky jak se daří, děti už se nám z batolat přehouply do další kategorie, pokroky jso vidět každý den. Jak se vám vrací do práce? nějaké přírůstky?

U nás zatím ze zdravotních důvodů nelze :cry:

V práci dobrý jen děsný pruzení a buzerace, ale co už naděláme, my co se snažíme poctivě to pociťujeme jako zbytečnou búzu, ale flákači to mají jako damoklův meč. jenže těch flinků už ani moc není, buď odešli nebo pochopili, takže je to teď náročnější.

Joli je v pohodě, zdraví pohoda, samostatná a do školky se tak těší, že o tom všem povídá a nejde rozlišit jestli teprve nastoupí, nebo jestli už chodí :grinning:
15. črc 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky omlouvám se vsme pritomnym ze jsem tu dlouho nebyla ale bohuzel jsem resila rozvod,,a vse kolem :frowning2: takze to nebylo jednoduche.,ale uz je dobre
chci vsem novým maminkam popráááád hodne zdravicka,,,a detickam takzes a tem co cekaji krasne tehotenstvi...at nas je jeste vic hihi ,,,ted uz bych tu mela bejt i casteji... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo to uz je samá skolka,,to je mazec kde jsou ty casy,,kdy jsem resili briska pohyby,,atd,,to je fakt vostrý....
4. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 jé, Jani, koukám, že jste ve fázi snaženíčka:wink: tak moc držím palce!
4. srp 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli do třetice vseho dobreho a zleho:slight_smile:proc ne vid.....hihi a dekuji ti
4. srp 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1 také moc držím palečky :slight_smile:
4. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru moc dekuji uvidime jak to pujde haha,spatneho uz bylo dost tak ted uz neco radostnejsiho by mohlo prijit,
a koukam u tebe,,,to leti taky jak blazen za chvily budes mit maleho doma,,,tak rychly a bezproblemovy porod ti preju:slight_smile:))
5. srp 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1

Jani držím pěstičky :wink:
5. srp 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi moc dekuji,,chce to jen cas...
5. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Jani moooooc a mooooc držím palečky, aby to co nejdřív vyšlo a hlavně aby jsi už měla jen a jen to dobré v životě :dizzy_face:
5. srp 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišel mi odkaz tak po dlouhé době čučím na MK...
@d.aniela1 to je mazec, takže princ na bílém koni se koná, to ráda slyším. :dizzy_face: tak ať se brzo zadaří. Kde se schánějí? potřebuju jednoho pro kámošku a to dost nutně :sweat_smile:

Jinak u nás pohoda, školka snad taky bude. Druhé bylo dřív než jsme se začli snažit, ale před odjezdem na dovolenou to vzdalo, tak třeba se zadaří až budeme opravdu chtít :wink:
5. srp 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistacia dekuji moc holky,no doufam....moc si toho vazim,,,vsak muzu jen tise zavidet ty tvoje nadherny holcicky hihih
5. srp 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@quinny hihi ahojky je dekuji ano prijel na bilem koni ne,,ale prijel a kde jsem ho nasla na netu haha...no jo asi nahoda po tom vsem,,,ale s bývalim jsem v pohode rekla bych se vic v pohode nez jako manzele...hihi asi to tam ma byt,,,ted jsou u neho na tyden a ja si uzivam samoty je to nezvyk,,kdyz se to doma nerve a je tu ticho.... quinny to me je lito,,doufam ze se zadari jak rikas az opravdu budete chtit,,,,:slight_smile: :wink: :slight_smile:

JInak Domik musim prasknout je desnej lenoch na mluveni nechce se mu a kdyz jo tak jenom jeho zkratky,,,ale zas vsechny se to naucili tak i on,,,ale Filipek jde uz do druhe tridy ten mamince zas dela radost ve skole,,,ale jsou to milacci,,,ktery me rostou pred ocima.....
5. srp 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Jani drzim palce ve snazeni.quiny,to je mi lito, brzy to vyjde zase.jinak ja jsem ted stastna,vsichni se tesime na miminko.snad bude vsechno dal v poradku,po tom minulem.uzivejte leta a zase nakouknu
6. srp 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@quinny

Jity tak držím pěstičky aby už bylo vše jen nej :wink: teď máte pohnojenou zahrádku, tak to se bude dobře sázet :wink:
6. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci

Irčo tobě taky držím všechny pěsti co mám :wink:
6. srp 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Irco tobe taky drzim palecky,,,jen tak dal....:slight_smile:)
dneska se me po tydnu vraceji kluci ja se na ne taaak tesim tady bylo takovy ticho to snad neni ani mozny,,,
juuuu fakt mam radost..
7. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Moc děkuju, snad to teď klapne, moc se těšíme.
7. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Taky děkuji :wink:
7. srp 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda to nas ale zas bude!!!hahaa
8. srp 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 superrrr, bombaaaaa, mám za Tebe velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať vše dobře dopadne :wink: :wink:
10. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru moc dekuji je to teprv zacatek tak snad bude vse ok,,,,dekuji moc,,
11. srp 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Jani, paráda! moc gratuluju a moc držím palečky, ať je to všechno ok a ať je to konečně ta holkaaaa!!! :slight_smile:
12. srp 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli dekuji no tak je to muj sen ale po Dominickovi uz tomu neverim ,,,hihi takze ,,nepremyslim nad holkou hihi :slight_smile:
15. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 musíš doufat a věřit .. já budu pak do třetice taky doufat a věřit :grinning: :grinning:
15. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak moooc držím pěsti pro štěstí :wink:
16. srp 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1 juuu co to vidim:slight_smile:gratulka
16. srp 2011 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusam nepovidej pujdes zkusit stesti do tretice??
16. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek