• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
@d.aniela1 Jůůů, moc gratuluju a snad ta holčička klapne.....u nás pořád doufám, ale většina říká, že to bude další kluk, mě klepne :grinning: Né, hlavně, že je vše v pořádku a snad i nadále bude. Držím ti palce :wink:
30. srp 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo máš pravdu, zdraví je to nejdůležitější, ostatní si koupíme :wink:
30. srp 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@e.k.t Přesně, jak říkáš.....držím ti s tím zdravím palce, ať už máš vše ok :wink:
30. srp 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to není nic vážného, sama to tipuju na rozjíždějící se zánět průdušek. až bude po něm uděláme kontrolní odběr crp a uvidíme :wink:
30. srp 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci dekuji moc,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,snad ano muj sen hlavni je at je malicky prirustek zdravy
31. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní prvozářijové momentky :wink:
1. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
můj první vyšitý výtvor myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: dle mého návrhu :grinning:
1. zář 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme doma, při vyzvedávání byl tačúd, ale než stihla natáhnout tak jsem ji nalákala na pohár a tak to prošlo bez bekotu. zítra jde po obědě, páč ji povezu na odpoledne k mm rodičům, pojede se sestřenkama na lanové centrum a večer po denní si ji mm vyzvedne

tak a momentky z odpoledne
1. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás i dnes s úsměvem :wink:
2. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@e.k.t Jolanka je teda šikulka, super že nepláče :wink:
2. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, vždy byla děsně samostatná, a jsou tam parťáci, to jí doma nedáme, tak je šťastná :wink:
2. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sašce se první den moc nechtělo, ale druhý den už se těšila a odpoledne jsem ji tahala dom s pláčem :confounded: :grinning:
3. zář 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gabka32

gábi oraqnžové ručníčky? Joli má zelené :grinning: tahat domů je taky boj ale do školky se fááákt těší :grinning:
3. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jednu stranu vám ale závidím holky, Pepču nevzali a je mi líto, že bude ochuzenej o ty školkový povinnosti a kamarády atd. Je to citlivka a mamánek, bylo by super, kdyby si zvykal být i jinde. :slight_smile: Tak snad za rok, i když s mimčem doma asi zase nic. To už vaše dětičky budou ve školce mazáci :grinning:
4. zář 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo to je fakt, ale zase bude mít doma mladšího sourozence a to je taky fajn, to Joli může jen závidět
5. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodavam sveho medvidka,,,
odpovídame 10tt,,tak snad to pres ten 12tt doklepe,.mame 2,5cm
7. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jani supeeer, držím pěsti pro štěstí

my dnes jedeme do Rychnova podepsat kupní smlouvu na zahrádku v Chocni. Tak se sen stává taky skutečností :wink:
8. zář 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak už máme koupeno a podán návrh na vložení do katastru, takže jsme nyní oficiálně majitelé. uf uf to je příjemný pocit :wink:
8. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
http://www.zahradni-domy.cz/zahradni-domek-martina.html

tak tohle si nejspíš postavíme na zahrádku :wink:
9. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
utz pred screningem,,,milacek,,tak snad to bude vse ok,.
22. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1 ahojky, určitě bude, tohle je bombová fotka, jak je krásně vidět :slight_smile: já jdu v pondělí na ko a v úterý na druhý velký utz do porodnice i s klukama, tak se hrozně těším a zároveň mám strach, snad to bude taky ok.... :wink:
23. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci a vy chcete prekvapeni???ze nechcete vedet pohlaví,,teda mate muj velky obdiv jestli jo...
ja si na utz o pohlavi jedu do specializovane kliniky,protoze tomu memu dr,,uz tu holku neverim,,,s DOMIKEM to pro me byl sok ,,radsi mel drzet pusu :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1 no já bych i pohlaví vědět chtěla, ale MM chce překvápko, chtěl to i u Pepči, ale já si to vynutila :grinning: teď si ale říkám, že proč se nenechat překvapit, musí to být u porodu hezký pocit....ať to bude kluk nebo holka....takže se už nějak připravuju na to,že si to říct nenecháme a zatím mi to nějak extra nevadí, tak uvidíme v úterý :wink:
23. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 @slavikovci my se necháme příště taky překvapit :grinning: :grinning:
23. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slavikovci tak to vam fandim,,,ja z duvodu spatneho tipu uz ne,,,

@petrusam jeeeeeeeeeeee tak do tretice vseho dobreho..(at zijou pindici)vsak deticky jsou radost..
23. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 no jasně, i pinďu berem, když to bude aspoň trošku možné, tak do toho půjdem :dizzy_face:
23. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam mate muj obdiv,,,, :slight_smile: ja stale verim,ale i pindika beru zivot je nevyspytalny,,,
23. zář 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 moc bych Ti to přála .. culíčky, tuničky, elasťáčky, šatičky ... já bych se vyřádila :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1
@petrusam Jé a já?! já bych řádila jak divá....copánky, šatičky, kabelčičky, kočárky s panenkama, holčičí nákupy......atd atd...... :grinning: tak uvidíme, jestli MM umí i holky nebo ne :grinning: kdyžtak do třetice :grinning:
23. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci
@petrusam holky to jste hodny,,ani nelze popsat slovy,,co by to pro me bylo,,,ale nadeje umira posledni...Filipek by si ji taky pral,tak uvidime,,,,a jak bych radila ,,vám rikam jeste v porodnici kdyby mela vlasy uz by mela gumicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek