Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
slavikovci
29. srp 2011
@d.aniela1 Jůůů, moc gratuluju a snad ta holčička klapne.....u nás pořád doufám, ale většina říká, že to bude další kluk, mě klepne 😃 Né, hlavně, že je vše v pořádku a snad i nadále bude. Držím ti palce 😉
e.k.t
30. srp 2011
Irčo máš pravdu, zdraví je to nejdůležitější, ostatní si koupíme 😉
slavikovci
30. srp 2011
@e.k.t Přesně, jak říkáš.....držím ti s tím zdravím palce, ať už máš vše ok 😉
e.k.t
30. srp 2011
no snad to není nic vážného, sama to tipuju na rozjíždějící se zánět průdušek. až bude po něm uděláme kontrolní odběr crp a uvidíme 😉
d.aniela1
31. srp 2011
@slavikovci dekuji moc,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,snad ano muj sen hlavni je at je malicky prirustek zdravy
e.k.t
1. zář 2011
Dnešní prvozářijové momentky 😉
e.k.t
1. zář 2011
můj první vyšitý výtvor myš :-p dle mého návrhu 😃
e.k.t
1. zář 2011
tak my jsme doma, při vyzvedávání byl tačúd, ale než stihla natáhnout tak jsem ji nalákala na pohár a tak to prošlo bez bekotu. zítra jde po obědě, páč ji povezu na odpoledne k mm rodičům, pojede se sestřenkama na lanové centrum a večer po denní si ji mm vyzvedne

tak a momentky z odpoledne
e.k.t
2. zář 2011
tak u nás i dnes s úsměvem 😉
slavikovci
2. zář 2011
@e.k.t Jolanka je teda šikulka, super že nepláče 😉
e.k.t
2. zář 2011
no to víš, vždy byla děsně samostatná, a jsou tam parťáci, to jí doma nedáme, tak je šťastná 😉
gabka32
3. zář 2011
Sašce se první den moc nechtělo, ale druhý den už se těšila a odpoledne jsem ji tahala dom s pláčem :-S 😃
e.k.t
3. zář 2011
@gabka32

gábi oraqnžové ručníčky? Joli má zelené 😃 tahat domů je taky boj ale do školky se fááákt těší 😃
slavikovci
4. zář 2011
Na jednu stranu vám ale závidím holky, Pepču nevzali a je mi líto, že bude ochuzenej o ty školkový povinnosti a kamarády atd. Je to citlivka a mamánek, bylo by super, kdyby si zvykal být i jinde. 🙂 Tak snad za rok, i když s mimčem doma asi zase nic. To už vaše dětičky budou ve školce mazáci 😃
e.k.t
5. zář 2011
Irčo to je fakt, ale zase bude mít doma mladšího sourozence a to je taky fajn, to Joli může jen závidět
d.aniela1
7. zář 2011
dodavam sveho medvidka,,,
odpovídame 10tt,,tak snad to pres ten 12tt doklepe,.mame 2,5cm
e.k.t
8. zář 2011
Jani supeeer, držím pěsti pro štěstí

my dnes jedeme do Rychnova podepsat kupní smlouvu na zahrádku v Chocni. Tak se sen stává taky skutečností 😉
e.k.t
8. zář 2011
Tak už máme koupeno a podán návrh na vložení do katastru, takže jsme nyní oficiálně majitelé. uf uf to je příjemný pocit 😉
e.k.t
9. zář 2011
http://www.zahradni-domy.cz/zahradni-domek-mart...

tak tohle si nejspíš postavíme na zahrádku 😉
d.aniela1
22. zář 2011
utz pred screningem,,,milacek,,tak snad to bude vse ok,.
slavikovci
23. zář 2011
@d.aniela1 ahojky, určitě bude, tohle je bombová fotka, jak je krásně vidět 🙂 já jdu v pondělí na ko a v úterý na druhý velký utz do porodnice i s klukama, tak se hrozně těším a zároveň mám strach, snad to bude taky ok.... 😉
d.aniela1
23. zář 2011
@slavikovci a vy chcete prekvapeni???ze nechcete vedet pohlaví,,teda mate muj velky obdiv jestli jo...
ja si na utz o pohlavi jedu do specializovane kliniky,protoze tomu memu dr,,uz tu holku neverim,,,s DOMIKEM to pro me byl sok ,,radsi mel drzet pusu 🙂 🙂
slavikovci
23. zář 2011
@d.aniela1 no já bych i pohlaví vědět chtěla, ale MM chce překvápko, chtěl to i u Pepči, ale já si to vynutila 😃 teď si ale říkám, že proč se nenechat překvapit, musí to být u porodu hezký pocit....ať to bude kluk nebo holka....takže se už nějak připravuju na to,že si to říct nenecháme a zatím mi to nějak extra nevadí, tak uvidíme v úterý 😉
petrusam
23. zář 2011
@d.aniela1 @slavikovci my se necháme příště taky překvapit 😃 😃
d.aniela1
23. zář 2011
@slavikovci tak to vam fandim,,,ja z duvodu spatneho tipu uz ne,,,

@petrusam jeeeeeeeeeeee tak do tretice vseho dobreho..(at zijou pindici)vsak deticky jsou radost..
petrusam
23. zář 2011
@d.aniela1 no jasně, i pinďu berem, když to bude aspoň trošku možné, tak do toho půjdem x-)
d.aniela1
23. zář 2011
@petrusam mate muj obdiv,,,, 🙂 ja stale verim,ale i pindika beru zivot je nevyspytalny,,,
petrusam
23. zář 2011
@d.aniela1 moc bych Ti to přála .. culíčky, tuničky, elasťáčky, šatičky ... já bych se vyřádila x-) x-)
slavikovci
23. zář 2011
@d.aniela1
@petrusam Jé a já?! já bych řádila jak divá....copánky, šatičky, kabelčičky, kočárky s panenkama, holčičí nákupy......atd atd...... 😃 tak uvidíme, jestli MM umí i holky nebo ne 😃 kdyžtak do třetice 😃
d.aniela1
23. zář 2011
@slavikovci
@petrusam holky to jste hodny,,ani nelze popsat slovy,,co by to pro me bylo,,,ale nadeje umira posledni...Filipek by si ji taky pral,tak uvidime,,,,a jak bych radila ,,vám rikam jeste v porodnici kdyby mela vlasy uz by mela gumicku 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli