• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
@d.aniela1 :grinning: :grinning: :grinning: a kdyby vlasy neměla, tak si vem s sebou i lepidlo :grinning:
23. zář 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci nemam strach ze by vlasy nemela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@d.aniela1 já bych jí v porodce hned berušku do vlásků vrazila :dizzy_face: :dizzy_face: ňuf ňuf ..
23. zář 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda berušky já tady mlsně slintám, ale moc vám přeju štěstíčko :wink:
26. zář 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1 doufám že holčička vyjde :wink: se směju, jak se rozplýváte nad culíky, panenkami.... Saša má vlasů jak na dvě hlavy, ale musíme stříhat skoro na kluka, jelikož nesnese žádnou gumku ani culík, panenky jsou u nás taky spíše omylem, nejvíce si hraje s vláčkama a motorkou :slight_smile:)) ale třeba to ještě přijde, ostatně sukýnku na sobě někdy snese :grinning: :wink:

a s překvápkem držím palce, my si taky pohlaví říct nenechali, brala jsem to tak, že bude-li druhá holka, tak už to známe a máme plno věcí po Sašce a pokud by byl kluk, tak by to byla příjemná změna. a navíc nikdo nevěřil, že to vydržíme, tak i proto. ale holky, pokud vám to opravdu není jedno, tak si to nechte říct.... manžel byl na 100% přesvědčen, že to bude kluk,z jeho rodiny ho v tom všichni podporovali.... jenže jak jsem ho viděla po porodu (u císaře se mnou nebyl, čekal venku) tak byl úplně mimo, bledý.... docela ho to vzalo,že se narodila zas holka. prý to bylo starostí o nás, jestli je vše ok, ale později přiznal, že přeci jen byl trochu zklamaný....
ted je samozřejmě štastný za dvě princezny, ale v první chvíli to tak nevypadalo... já bych si příště asi pohlaví říct nechala. ale pokud je to jedno vám i partnerovi, tak si myslím, že to je jedno z největších překvápek, co můžou být :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 Gábi - krásně jsi to napsala :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 hezký,,vsak jsem o tom mluvili,ja to zklamani uz zazila jednou ted uz si to necham rict co to je at jsem stim srovnana,,, :grinning: :grinning:
27. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době...vidím, diskuze kolem pohlaví, samozřejmě ať jsou všechny miminka hlavně zdravé, to je nejdůležitější, samo, že ty, které máme kluky, toužíme přirozeně po holčičce, a naopak, ale třeba něco úsměvného....velmi jsem ocenila, když jsem zapadla autem před domem, u kterého ještě nebyla zámková, ale úžasně rozmajdané blato, když mě ti moji kluci z toho blata vytáhli :grinning: A jinak je u nás stále veselo, zanedlouho začnu řešit s nejstarším co po gymplu a rok poté Tomášek do školy :grinning:
27. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,

tý jo tady to žije a já sem vůbec nechodím :astonished: Tak se sem budu muset chodit aspoň chvilkama dívat :wink:

Koukám diskuze kolem pohlaví, tak my máme zase 2 holčičky, MM je z nich vydřený už od narození. Prostě to s ním holky umí :grinning: Sama za sebe musím říct, že když jsem čekala první, tak sjem si strašně, ale fakt strašně přála holčičku, od dětstív jsem chtěla Nelinku, tak ji máme :sweat_smile: Pro mě to bylo úžasný vědět, že tam ta holčička je a MM byl taky moc rád, tak to bylo super. U druhého jsem váhala zda si to nechat říct, ale nakonec jsem u velkého UTZ si to nechala říct, MM tam nemohl být, tak jsem tam byla sama a pak jsem mu hned volala a říkám mu, tak co myslíš a MM " no určtě holka že?" a já říkám "jj je to holčička" tak se smál a říkal, že je moc rád. Holky miluje nade vše, ale věřím, že by si toho kluka přál. Já jsem za holčičky moc ráda, sice teda je to finanční pecka co si budeme říkat, protože Neli je teda typická holčička,miluje všechny ty "serepetičky" panenky, kočárky atd.... tepláky nesnáší, chce pořád šatičky nebo sukýnky a legínky atak, i když teď se školkou se to zlepšuje a dokonce dnes mi řekla, že do třídy chce tepláčky, že je nosí i Emička :grinning: Sárinka bude asi nemlich to samé, má to děsně okoukaný, takže ráno už stojí u zrcadla drží se za vlasy a maminka musí nutně udělat culíky i jí na ty její vlásečky :sweat_smile: Mimoto panenky a kočárky, to je prostě u nás top, Nejhorší že toho už doma máme jak v hračkárně, teď Vánoce a já nemám tucha jak to udělat. Zase si říkám, co jiného mám té Sárince koupit, když ona ty panenky fakt mluje, ale MM mě už asi uškrtí, protože jich tu máme plno :fearful:

@d.aniela1 Jani tobě bych mooooc přála tu holčičku, samo že zdravé miminko je nadevše, ale chápu tvou touhu, ta holčička se prostě daleko líp dá čančat, co si budeme povídat že :wink: ale předem fakt upozorňuju, že finančně je to teda masaker :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

My teď řešíme dost podstatné věci, tak jsem z toho celá nervozní už od jara, zítra bude hodně důležitý den :unamused: Kéž by vše dobře dopadlo a do budoucna, já i MM se třetímu miminku nebráníme, záleží ale prostě na dalších okolnostech, aby bylo možné "uživit" všechny a vůbec to nějak finančně utáhnout, když teď vidím tu moji almužnu 3800, tak je mi z toho na nic :confounded:
10. říj 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistacia no Ahojky vitej tu mezi nami ano zije to je moc dobre obcas vzpomínam dobre jsem si tu pokecali,bylo to moc fajn obdobi na fb uz to moc dobre nejde,,a tak sem obcas zajdu i kdyz ted uz casteji,,,moc ti dekuji ja tise doufam,tak uvidime co nosim pod srdickem.....

jinak byli jsem na NT screeningu a vse je jak ma byt,,,
pridavam fotecku omlouvam se za kvalitu,mobil to lepe neprefoti ...
10. říj 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 téda to už je kousek :grinning: stejně je tohle krásný, ráda bych si to ještě jednou zopakovala, i když teda jsem v břiše měla divočáky :slight_smile:
11. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
i nas je uz vice od 5.9.Ondrášek 3740g a 53cm
11. říj 2011 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No holky my byli včera v porodnici, kouknout se na miminko a je tak malinkatý :slight_smile: to už si vůbec člověk nepamatuje.....hrozně se těším na toho našeho broučka, až ho budu držet v náruči....jen tam teda na mě padla depka, všechno se mi tak nějak vrátilo a říkala jsem si, sakra, za chvíli tomu neuniknu a mám snad i strach :grinning: ale výsledek za to stojí....ale zas nevím, proč se bojím, když u Pepíka ten porod nebyl nijak děsivej :slight_smile: no prostě už vím, co mě čeká a nemine :grinning: a Pepík byl z miminka nadšený, pořád ho hladil a obdivoval malinkatý ručičky, tak snad to tak bude i u brášky :grinning:
12. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slavikovci Iru ja tu mela predvcirem holcicku 2300g masakr jako to byl drobek,,,uzasny,,uz to tak uteklo,,takze presne vim jak ti bylo,,a ta nostaligie ale v nemocnici by to na me asi padalo,, :frowning2:
12. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Přesně tak, jsem byla dobrá dobrá a najednou, když jsem viděla jednu pani, jak odfuňovala, asi byla krátce po porodu, seděla na tý podložce a nevěděla jak si sednout, tak to na mě padlo :slight_smile: :grinning:
12. říj 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Jo a Jani, ty jsi na neschopence nebo ještě pobíráš rodičák?Já jen, jestli ti už přišli peníze? Všichni to tu řeší. Já jsem na neschopence a nevím, jestli je to s tím spojený, asi jo, také mi pořád nic nepřišlo a už jsem z toho jako nervozní.....páč za chvíli musíme platit nájem a různý věci, tak aby na to jako bylo.....oni si můžou dávat na čas a až nezaplatíme, tak bude hned problém :confounded: :angry:
12. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci iRU ja jsem na rodicaku a ten me vcera prisel,,,takze uz jse m v pohode ale presne jak rikas nervozita stoupa kdyz neprijde vcas a nebo ma zpozdeni,,,, :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci Iru, mě přišla neschopenka dneska :wink:
12. říj 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Ty vogy, mě fůrt nic...už začínám být nervozní....doufám,že to ta účetní podělala, kvůli tomu, že nechtěli zrušit to neplac. volno v práci.....ale i tak, neschopenku mám platnou jakoby od září, i lístek na peníze jsem dávala...tak snad to tam ta blbka poslala.......jestli to nepříjde do konce týdne, tak jí zavolám..... :angry:
12. říj 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci jj, to určo urguj, mě chodí neschopenka od dubna nebo května myslím a každý měsíc jí mám 12tého na účtu ..
12. říj 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam to je bordel zase.....pořád nějaký problémy, už mě to drtí :angry:
12. říj 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam ahojky, tak jsem dnes volala na sociálku a řekla mi,že moje účetní poslala neschopenku k nim až pátého, teď je to u kontroly a příjdou peníze do konce příštího týdne.....to je fakt kravka, to snad není možný, hlavně,že mi říkala, že to pošle 30.9........no hlavně aby to pak přišlo :wink:
13. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavikovci no to je slepiceeeee, já si radši papír na peníze nosím na socku sama a mám klid :wink:
13. říj 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam no přemýšlím, že bych to pak taky takhle udělala....ke konci měsíce jí zavolám, kam spadám, že to tam budu nosit, že to bude asi jednodušší.....ooooo boooožeeee :slight_smile: tak jsem dneska poprvé udělala tu BeBe střechu, nedělala jsi to?vypadá to krásně, tak snad to bude dobré...až se to proleží, jdem do toho :grinning: dala jsem tam dva panáčky rumu :grinning:
13. říj 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dostali jsme k výročí svatby ten nejkrásnější dárek - jmenuje se Štěpánek, narodil se v 9,20 h, váží 3700 g a měří 51 cm.
20. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrusam gratulace i tady - Štěpánkovi do života jen to nej, hlavně zdravíčko a hodné lidičky kolem sebe :wink: a máte to dobré, aspon manžel na výročí jen tak nezapomene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ani vás nedočítám, ale všem novopečeným maminkám gratuluji. Já zatím zůstávám u jednoho dítěte. Druhé zatím neplánujem, možná tak za rok, dva. Já bych nedokázala být doma 6 let zavřená s dětmi. Takže pracuju, zase mezi dětmi (instruktorka kojeneckého plavání) a jsem docela spokojená, že dám malou do školky a mám taky chvíli bezstarostí.
Všem přeji hlavně hodně zdravíčka pro vás a vaše caparty!
20. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dodávám fotku,,mych kluku,,,a sebe velikouuu :slight_smile: :wink:
6. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@d.aniela1 moc vám to sluší :dizzy_face:
6. lis 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1

Jani mooooc vám to sluší, držím pěsti aby bylo vše v pohodě
6. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek