Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
petrusam
7. lis 2011
@d.aniela1 Jani, jsi krásná mamina x-) x-)
d.aniela1
23. lis 2011
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. JA UMRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tady je utz.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja budu mit podle Doktorky na 99%holcicku,,,,,,,,,,,,,,,,,,
gabka32
23. lis 2011
@d.aniela1 tak to je supééééér 😃 😃 😃 😃 moc ti to přeju, aby to byla holka i po porodu 😃 ale podle UZ je to kávové zrno pipky jak vyšité 😃
d.aniela1
23. lis 2011
@gabka32 tady mam jeste jednu
petrusam
23. lis 2011
@d.aniela1 Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, to je superrrr, já Ti tolik přálaaaaaaaaaaaaaaaa, gratulaceeeeeeeeeeeeeeee x-) x-)
d.aniela1
23. lis 2011
@petrusam moc dekuji jeste tomu sama nemuzu verit ,,,dekuji moooooooooooooooooc
slavikovci
24. lis 2011
@d.aniela1 tak i tady gratulace mamino 😃
pistacia
25. lis 2011
@d.aniela1 Ježkovy oči Jani, já ti to tááááááááááááááááááááááááák přeji a pevně věřím, že to opravdu i po porodu ta holčička bude, strašně moc gratuluji x-) x-) to je mazec, ty už jsi 22tt =-)
d.aniela1
25. lis 2011
@pistacia dekuji moc.,.,moc ,.,. 🙂 😃
@slavikovci dekujiiiiiiiiiiiiiiiii
e.k.t
25. lis 2011
@d.aniela1

Jani to je parádas, tak držím pěsti všechny co mám aby to tak dopadlo 😉
d.aniela1
27. lis 2011
@e.k.t Zajela jsem si na jiny utz abych mela jisto,protoze svemu dr neverim po tom co bylo s Domikem,,takze ,,ji verim a podle fotky utz,,to je proste tak..kde nic tu nic
e.k.t
28. lis 2011
Jasně Jani, vím jaké bylo tvé prvotní zklamání, které samo sebou napravilo to je je Domísek zdravej 😉
e.k.t
2. bře 2012
Tak Janince se to krátí a zaměstnané maminy už nemají na kníka čas. U nás vše při starým, takže relativně pohoda 😉
d.aniela1
5. bře 2012
jjj mame CS3 ale jsem koncem panevnim tak uvidime,,jak to pujde,,ale krati se nam to,,
e.k.t
6. bře 2012
Jani držím pěsti aby vše proběhlo v pořádku a pookud možno bez komplikací 😉
e.k.t
7. dub 2012
@d.aniela1
Jani gratulace k vytoužené princezničce 😉 teď zbývá popřát oběma hoooodně zdraví
gabka32
28. kvě 2013
ahojte holky, jak válčíte? tady to moc nejede, co? děcka už slaví první půlkulatiny, tak co přidat aktuální fotečky dětí? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli