• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
spásáme dort :sunglasses: dítě se tu po mě sápe, dávám moc pomalu :sweat_smile:

hele u nás jsou na chalupě všude kolem krávy a taky na ně pořád křičíme: holkyyyy! :grinning:
20. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe :slight_smile:ty my mame jen na kopci a jeste jen obcas kdyz je vyzenou...ale ty ovce a kozy jsou bozi :grinning: a jak makali k plotu kdyz jsem mela v ruce pampelice to bylo dobry ty jehnata si malem zlamaly nozicky jak makali :slight_smile:))) :grinning:

nojo jsem prazak no :wink:
20. dub 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vydrenej z koz, hus a ovci ..... kravy ty si fotim kdyz jdu kolem :grinning:
20. dub 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, asi po mě budeš chtít fotku z roku, co? :sweat_smile:
20. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasna paka :slight_smile:

prave jsem zjistila ze mame 4 zub, druha jednicka nahore, takze vsechny 1 uz mame za sebou, ale teda nasel ho vcera deda a ja mu neverila :sunglasses:
20. dub 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a taky jak je vysokej teda....zmerila jsi ho nakonec ?
20. dub 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jsme se k tomu nedostali :sweat_smile:

jedničky už máme všechny venku, ale teď lezou dvojky nahoře a máme tu rýmu, určitě jí máme k tomu, protože s každýma zubama přijde rýma, jinak ne :unamused: :rolling_eyes:
20. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz aby je meli venku vsechny, bude klid na chvili :wink:
20. dub 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád si říkám, jak Hynečkovi rostly jeden po druhým po 14ti dnech, v roce jich měl 8 a vůbec jsme o nich nevěděli :unamused: kdybys viděla tu dnešní noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl děs... od tří přes hodinu řval a řval a řval...
20. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, super fotky :wink: co říkal taťka na dárek?
20. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no moc se libil :slight_smile: akorat tedka budeme muset vydumat kam to povesit provizorne :wink:
20. dub 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas mates vysiloval od deseti do pulnoci kazdou pulhodku a pak uz byl zas klid....ja nevim ze ty zuby nevyrostou u vsech bez tehle silenosti kolem
20. dub 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že je to všude stejný, jak rostou zuby. U nás taky hrůza, hlavně to usínání a v noci se taky několikrát budí. Holt to musíme vydržet.
20. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolodne holky :grinning:

nějak nevzládám poslední dobou net, pořád někde lítáme po venku s Nelinkou a včera jsem našla 4 zub, druhou jedničku nahoře, takže jedničky jsou venku :wink:

Plechi, téééééda to je fakt nádherná fotka co dostal TM k narozkám, suprácká :dizzy_face: byli jste u fotografky nebo to je domácí tvorba?
20. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
víkend byl super, snad i u vás.

Plechi, video úplně suprový, Mates je jak vojáček, pochoduje :grinning:

Panter, je fajn, že jste si oslavičku užili a zubáci snad vylezou co nejdřív.
20. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme stále bez zubu :grinning: :grinning: :grinning: snad si nadělí alespoň nějaký k 1.narozeninám
20. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead no ono není kam spěchat s těma zubama buď ráda :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Zdeni to bylo super video, jak motorová myš, Joli ťape kolem nábytku i zdi, ale zaruce neudělá anikrok :sweat_smile:
Zuby má venku všechny 4,čtvrtá vylezla v pátek :wink:
20. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
swed: do narozenin jich bude mít určitě víc :wink: Mě se nejvíc líbí, že v článcích o jídle pro mimina píší, že v roce by mělo být jídlo ve stejné konzistenci, jako pro dospělého. Tak jsem si říkala, čím by to asi kousala, když v 9ti měsících měla jen 2 zuby. Nakonec to vypadá, že jich bude mít minimálně 6.
20. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus zensky :slight_smile:

tak tabulky a fotky doplneny....

Pist je to od fotografky...mam tech fotek vic, ale uz nejsou kam sem davat :slight_smile: ja se fotit nechtela ale ukecala me aspon na par, jinak je to jen o matesovi....

swead sice bez zubu, ale zas leze :wink:
20. dub 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manza dostal ty fotky veliky tri a zbytek jako leporelo...hodim do alba jen ty dve co jsem jeste nechala zvetsit..
20. dub 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi: a kde jsi se nechávala fotit, já plánuju zajít k fotografce, až bude Dádulce rok. Taky chci nějakou hezkou profi fotku a koukám, že jsi taky z Prahy.
20. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No plechi fakt nádhera, moc se povedli a je dobře, že tě fotografka překecala, moc vám to tam sluší :dizzy_face:

Já chci zajít taky teď v roce k fotografce, u nás dělají retro fota, tak jsem na to zvědavá :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no duž jídlo nesekám, ale krájím na kousky, sní toho míň ale kousat se snaží :wink:
20. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Soniku to jsi si vsimla az ted ze jsem z prahy jo ? :wink:

hledla jsem na netu nejakou fotografku z phy 7 abych to mela co nejbliz a pak jsem se jen dotazala na cenu, aby to nebyla nejaka silena palka.....jak pise pist nekdo dela retro, takze to pak uz zalezi jen na tobe co chces a koho si vyberes...
20. dub 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ja byla u fotolida.cz tak se na to muzes mrknout, ale vcelku na tech strankach nic neni
20. dub 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych raději taky klasiku, ale tu nikdo poblíž nedělá, takže budu muset do retro nejspíš :confused:
20. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zas je divny ze by te nanafotila jen tak...vzdyt to pro ni musi byt castecne i pohodlnejsi, vezmes jen svoje obleceni a ona jen cvaka a nemusi davat zadny propriety....ale treba se ji to zda moc nudny :sunglasses:
20. dub 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm je to divný no, ona to má prostě retro ateliér, takže fotí jen retro, jako docela mě to mrzí, ty retro jsou taky pěkný, ale raději bych klasiku no, ale co no, uvidíme jak to bude ještě...

ted jsem doloupala brambory a dala dítko spát, je nějaká rozmrzelá, tak šla do pelechu :grinning:

odpo jedu za tetou, učím se háčkovat ty čepičky, strašně se mi líbí, ale dávat za to ty prachy mě taky neba, takže jsem si našla že to zas tak složitý není a dala se jako samouk na to a jako jde to fajnově, akorát teda dělám někde nějakou chybičku, tak se jedu poradit s tetou, která háčkuje, ať mi řekne, jak to teda je.... jako ono se jim to tam do těch návodů píše tak jednoduše, ale když člověk v životě neháčkoval, tak je lepší to vidět na živo no :sweat_smile:
20. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek