• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
plechi: já si to nepamatuju, kdo odkud jste :wink: mateřská demence
20. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásíme z chaty doma....a hned dodatečně přejeme Jáchymkovi všechno nejlepší k ročku, hodně zdravíčka, lásky rodičů a brášky a štěstíčko!!!!!!!!!!
Snad jste si oslavu pořádně užili....
Na chatě bylo fajn,ale doma je doma...nějak jsem se tam za celou dobu nevyspala....taky počasí nevyšlo...jinak Pepča už si stoupá úplně u všeho tak už musím být pořádně ve střehu....
Zdeni, video je super, jak Kukačáček cupitá....paráda....
Soniku, zapíšeš nám šestý zub 8.4.? Moc děkuju
20. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Irčo, to musela být pohoda
20. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt to jo, pohoda byla, ale to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já byla o víkendu poprvé na squashi a nějak mě to chytlo, takže se teď nemůžu vůbec hýbat,ale chtěla bych chodit pravidelně....a něco se sebou konečně dělat, ať se mě na srazu neleknete :grinning:
20. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teeda slaviku jak ma pepula ty zuby uz venku vrchni to je super :slight_smile: Mates ma porad jen spicicky ty spodni vylezly rychleji teda, peknej zubatec je ten pepula :slight_smile:)) :grinning:
20. dub 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jolina slintá tak se obávám že zubatění pokračuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi děkuju...no je to hrozně roztomilý, když se usměje, tak jak mu ty zubiska koukají.... :grinning:
20. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zatím žádný další zub nevidím, ani bouličku tak máme asi na chvíli oddech :grinning:
20. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se mate nam vykoukly nahore ty 1 a boule nahore na 2 takze cekam zas perny noce :angry:
20. dub 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vubec se tu neukazu.Od ledna resime jen stehovani tak konecne to dopadlo a do 3 tydnu jdem do Pardubec.Mala roste jak z vody vazi 9.300g a 74cm.Derou se nam 2 zuby nahore,ale asi spicaky a dost ji to boli.Jinak lozime,stavime se a jsme hodne hovorni-asi po mamince.Ted jsme dlouho marodily serednej kasel+ryma-podle me do toho i ty zuby.Co jinak,jak se mame.Ja uz mam s toho stresu 9 kilo dole,ale to vubec neni dobry :frowning2: papa
20. dub 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to je rozhodnuto, tak to se pak určitě domluvíme a sejdeme se :wink:
20. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky mám dotaz a prosbu, pokud byste věděli o někom, kdo shání sedačku, konferenční stole, ledničku, myčku, ..... dejte mi pls vědět. Kvůli rekonstrukci tohle všechno budeme měnit, tak se to pokusíme prodat, všechno je starý max. 2roky. Kdyžtak mi písněte do IP :wink: díky
20. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swead to hod na aukro
20. dub 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky swead nejlepší asi bude dát to někam na inet nebo do místních novin, tohle spíš koupí někdo v okolí než že by si proto jel z druhýho konce republiky :wink:
20. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi, jj k tomu se chystám, plus ještě další stránky.
ahoj Jíťo, popravdě jsem překvapená, ale tchýně takhle prodala a koupila věci a fakt si pro to lidi z jiný části republiky přijely
autor
zalezi za kolik to chces strelit, nekdo si je schpnej pro hodne dobrou nabidku dojet a pritom projede benzin :grinning:
20. dub 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je pravda, děda takhle prodával hoodně starou lednici a přijeli si lidičky přes půl republiky, fakt to nechápu, za to co projeli mohli mít něco lepšího v místě, no každej svýho štěstí :sweat_smile:
20. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jj, uvidíme, hlavně aby to bylo prodaný než začneme rekonstruovat, ptz jinak budeme potřebovat stěhováky
20. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když to hodíš na to aukro tak je to jednoduchý, tak každej vidí odkud jsi tak hned může zvážit jestli se mu to vyplatí nebo ne :wink:
20. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nějakou blbou náladu, tak nějak vyprchalo kamarádství s holčinou, která mi šla za svědka a jsem z toho docela přejetá :pensive:
20. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak tydýt samý tak tak tak, no nic bolí mě palice jak střep, tak to tak berte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a čím to? jste daleko od sebe, resp. třeba je to jen přechodný a zase bude líp ne :unamused:
20. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swead mno to jsme na tom podobne.....ale ja uz jsemn to nejak zkousla :rolling_eyes:
20. dub 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas to je o tom, ze kdyz se neozvu jak tak je ticho po pesine.....totalni nezajem, takze takovy lidi kolem fakt nepotrebuju :pensive:
20. dub 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hold asi přátelé přicházejí a odcházejí, někdy je to hodně smutný, ale asi je to tak.
já horko těžko rezdejchávám jak jsme si teď daleko s nejlepší kámoškou ze střední, a to bylo nějaký kamarádství, prostě sejde z očí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :cry:
20. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ještě před tím než se narodil Matýsek, tak jsme měly velký nedorozumění a rozepři a po narození se v podstatě ani neozve a vůbec jí nezajímáme. Prostě mě to mrzí. Jíťo, bydlíme ve stejným městě, takže o vzdálenosti to není, spíš o tom, že si našla jiný kamarády, .... ona je prostě svá, docela dost egoistická, takže potřebuje chválit, chválit, chválit a já už nejsem tak blbá, abych myslela jen na ní.
20. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni takhle to mám teď se svojí svědkyní, ale má malý mimi, tak tomu nechávám volnej průběh, už se občas i ozve sama, tak uvidíme, rozhodla jsem se to nehrotit, a rozhodně nemíním být ten, kdo to pořád potáhne sám a bude rozdýchávat k životu. pokud nebude mít zájem tak to asi časem hodně ořvu, ale nenadělám nic že :pensive:
20. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swead si to tak neber, jak pise quinny....holt to je zivot, kdyby to byla opravdu kamaradka s tim velkym K tak to vydrzi
20. dub 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jj taky takový lidi kolem sebe nepotřebuju.
20. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek