Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
20. dub 2009
dobrý večer 😉 tak se hlásím po výletu na kole :-p jeli jsme všichni, chlapi mě přinutili 😃 😃
swead
20. dub 2009
jsem ráda, že Vás tu mám a hlavně, že se za chvíli uvidíme na živo
quinny
20. dub 2009
Jani záleží na tom, zkus se na to podívat s odstupem, nedorozumnění...kdo měl nebo neměl pravdu a když píšeš, že je jaká je, tak jestli vůbec stojíš ještě vůbec o to se s ní vůbec vídat |-|
swead
20. dub 2009
tak a konec depkaření, jsem se trochu vypsala a spadlo to ze mě
panterka
20. dub 2009
jinak já to takhle mám taky s kámoškou ze základky 😞
quinny
20. dub 2009
Olí doufám že v tom nebylo hrubý nasilí 😃 jsi jela určitě ráda 😉

Jani to je super 😉
panterka
20. dub 2009
quinny, naštěstí Hynečkovo tempu ještě stačím 😃 a Jáchymka vozí taťka 😎
swead
20. dub 2009
Jíťo, právě, že pravdu jsem měla já s MM a ona se i omluvila, ale už to přátelství je jiný, prostě pochroumaný. Dáme tomu ještě čas a jak říkáš, buď se taky ozve sama, nebo na to prdím, taky nechci táhnout přátelství sama
quinny
20. dub 2009
koukám že sdílený neštěstí poloviční neštěstí, a když to tak vidím, že podobnou zkušenost máme všechny tak to je asi normální ne 😃
plechajdaautor
20. dub 2009
no koukam ze to je vsude stejny 8-( 😎

tak to hodime za hlavu....jeste jen napisu ze u nas se moje mila K vymlouva na praci atd no nesmysly, takze me to uz nezajima 😉

panter a co nohy ? 🙂
panterka
20. dub 2009
holky, já se hrozně těším zítra do tý prahy, sice pojedem od nás už v 6h, ale těším se 🙂 s kámoškou jsme se neviděly snad sto let :-N a hlavně to bude změna! 😉
panterka
20. dub 2009
Zdeni, zatím dobrý 😉 uvidíme zítra, ale já to v zoo rozchodím 😃
quinny
20. dub 2009
Oli tak to jsi borec, mě by asi Hynďa lehce urval :-N už jsem neseděla na kole nooo dost dlouho toje, teď ani kola nemáme, ale už jsme o tom mluvili, že pořídíme, jen teď na ně nějak není v rozpočtu :-p

Jani ono se to asi ani moc dobře nedá 😉 přeju ať to dopadne co nejlíp pro vás obě 😉
plechajdaautor
20. dub 2009
:-p ]-( ]-(
swead
20. dub 2009
Dneska poprvé Matěj spal jen 1x denně, od 10,15-13,15 a pak vydržel až do 19,00, dostal mlíko a spinká. Je to prdelinka moje
quinny
20. dub 2009
copak nohy ale co pldeeeeel 😃
plechajdaautor
20. dub 2009
ja jako nechapu ze tam musite jet zrovna kdyz tam nejsem :-p
panterka
20. dub 2009
Jituš, já mám kolo 12 let, koupilaa jsem si ho, když jsem začla chodit s manžou :-N on jezdil fakt hodně a má svoje kolo starý ještě víc 😉 akorát Hyneček má fungláč od ježíška a Jáchymek novou sedačku...
quinny
20. dub 2009
holky já se omluvuju, ale musím pustit na pc MM, a já musím zdolat další kus hory prádla na žehlení takže páček :-N
panterka
20. dub 2009
hele, kukačková, já to avizovala dlouho dopředu :-N
swead
20. dub 2009
jsme na tom jako Jíťa, kola ještě nemáme, ale už o nich uvažujeme, abychom mohli vyrazit na Šumavu, Krkonoš na prodloužené víkendy a dělat cyklo výlety
plechajdaautor
20. dub 2009
pffffffffffffffffffff
panterka
20. dub 2009
quinny, tak pááá 😉
plechajdaautor
20. dub 2009
quin cus
plechajdaautor
20. dub 2009
dneska bylo zas krasne, jsme byli s kamoskou v pizzerii a pak se sli projit ....5h venku a mam toho plny kecky 😃
quinny
20. dub 2009
my měli s MM každej svoje kolo, jenže když jsme pak byli v Praze tak moje začal používat můj taťka a i když na něm jezdí už jen sporadicky, tak je mi blbý si ho brát a navíc je to horák a já už chci asi spíš silnici, MM měl hodně dobrý kolo, ale ten ho ofiko nechal taťkovi takže smolík. časem pořídíme, pro ty děti je to super, i když letos si asi budeme muset vystačit jen s pěšíma výletama,

a teď už fakt letím pá
swead
20. dub 2009
Jituš, paaa
panterka
20. dub 2009
quinny, silniční kolo? s těma úzkýma gumama? nemyslíš spíš trekingový?
plechajdaautor
20. dub 2009
ja mam horsky....akorat tedka nevim kde je :-N
plechajdaautor
20. dub 2009
aha asi na chalupe.....mno to bude vypadat, jsme se spolu nevideli tak 4 roky :-N

Začni psát odpověď...

Odešli