• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jdu za MM koukat na červenýho trpaslíka, zítra ráno jsem tu jak na koni, nejpozději v 7,00 :grinning: pa
20. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swead :grinning: drzim basu :grinning:
20. dub 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, pa :wink:

já koukám na poslední díl ošklivky a zítra tu nebudu :grinning:
20. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky, kdyz je to ten posledni dil :grinning:
20. dub 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak to vemte po zoo do MB :slight_smile: ja domluvim navstevu skodovky :grinning:
20. dub 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, přesně :grinning: jsem zvědavá :grinning:
20. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, nebo zimáku, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mnooo to uz hur ale mozna by to taky slo :grinning:
20. dub 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, a dostanu ve škodovce auťák jako dárek? :grinning:
20. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hadej :wink: ale myslim ze i jo .... sice bude mit asi 5cm ale to neva ne ? :grinning:
20. dub 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my bysme potřebovali pořádnou káru :grinning: to víš, už mám doma tři pořádný chlapy, tak bysme potřebovali větší vůz :sunglasses:
20. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co za to ? :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda dámy, že ten poslední díl ošklivky takto zazdili to je vrchol. řeší tam trable ušmudlanýho chlapce, kterej natluče Tomášovi a v závěru tam katka tak suveréně nakráčí, že si jí všichni všimnou až když se usadí ... :sweat_smile:

viděla sem asi tři díly a sem ráda, že už víc nebude :grinning:
20. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaa milostpani :wink:
20. dub 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja videla taky az tyhle posledni a je to teda fakt trapny :grinning:
20. dub 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
objednala jsem Matýskovi manducu http://www.mamaja.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=392&gclid=CIWs_emegJoCFQcSzAod5X_qEw už mě nebaví všude s sebou tahat kočár a na výlety bude ideální
20. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano :sunglasses:
21. dub 2009 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jsme vzhůru od 6,00 ale teď Matýsek dosnídal :slight_smile:
21. dub 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, Joli vstala prdkounapřed takže kníky kníky. Jinak Joli snídala před hodinou mlíkoa teď šrotuje rohlík, křupky a sušenky :sweat_smile:
21. dub 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates dostal chlebík namazanej máslem a k tomu dětský čajík a docela mu to jelo. :dizzy_face:
21. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunečný ránko :dizzy_face:

i když koukám jak kde, co Evi, jsme vám to dneska asi poslali, protože u nás dneska vyjimečná pohodička, teda vstával v 5,30 na mlíko, a pak jsem ho ještě odporoučela spát a pak mě vzbudilo až asi za hodinu povídání a vískání z postýlky jak dllouho už byl vzhůru netuším :sweat_smile:

Jani jů chlebík se máš, Honýs to moc nechce, resp. chce, ale vždycky se tím děsně dusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě moc nebaví to zkoušet. Uvažuju že skončím s kojem, nemáš pak takhle problem dostat do něj dost mlíka když snídá čajík, a símtě jakej čajík, u nás teda jen tak něco taky nejede, mám rozcapený dítě už takhle malý co :grinning:
21. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jíťo,
já s kojem přestala, když bylo Matějovi 9měsíců, dělal u toho spíš blbosti a spíš si s prsem hrál než že by pil.

U nás to vypadá s jídlem takhle:
4,00-5,00 210ml mlíka
7,00-8,00 chleba s máslem nebo gervais,... a čaj (dětský sáčkový od teekanne)
10,00 ovocná přesnídávka
13,00 masozeleninový příkrm
17,00 jogurt s ovocem, sušenkou nebo kaše s ovocem
19,30 210ml mlíka

Matěj může mlíko v jakýmkoli množství ale na krabici u UM (BEBA) je napsaný pro jeho věk 2x 210ml za den, zbytek musím dohnat jogurtem, kaší, sýrem, ...
21. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity taťka nechal mobil v obýváku a v 6 budík a to vzbudilo Joli, je nedospaná ale za chvíli jidám do kočárku a půjdemena dvorek pověsit vypranou deku a mikinu a třeba zabere :wink:
21. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu ráda když odpadne po svačině,aby bylasluníčko, máme dnes srazíka s Ditkou v Brně :wink:
21. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no budu mít podobnej důvod, dneska třeba v pohodě, ale včera mě okusoval a to už odmítám tolerovat, takže asi bude brzy fakt konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já myslela jak jsi psala, že jste v 6 vstávali, že jako hned snídá ten čajík, ale ten chlebík ti stejně pořád závidím, no budu to zkoušet jinak se to nenaučí nikdy :sweat_smile:
jinak jídelníček máte hodně podobnej kromě tý snídaně tedy a nevím jak to děláme asi máme otesánka (nevím teda kam to dává, když na váze to není poznat...) ale máme ještě o jedno jídlo víc :astonished: ten jogurt s ovocem nebo něco na ten způsob máme tak v 15-16, kolem 18 pak kaši a těsně před spaním to je tak o hodinu později to zapije mlíkem :grinning:
jinak manduca super věcička miluju :dizzy_face:
21. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s tím mobilem to je u nás klasika takhle vstává Honýs 5 dní v týdnu :sweat_smile: akorát dneska vstával V. ve 3 protože jel na zkoušku a o tom jsem teda vůbec nevěděla až jsem pak v polospánku zahlídla světlo na chodbě
21. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
objevím se kolem 10,00, jak už si Matěj všude stoupá, tak ho jedním okem pořád sleduju a nemám klid, takže až ho uložím ke spaní přijdu
21. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se zase loučím, dítko zatím spát nechce, tak se zbalíme a pojedeme na výlet :wink:
21. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děda ho pak hledal, ale pozdě, už tubyly kukadla, na naše mobily je zvyklá, to zaspí, ale tito uřvaní ftáci v debilu to nezná a tak to je boj, teď jsem ji vypakovala do kočárku na dvůr, už mne to nebavilo poslouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee ja myslela ze tu nikdo neni, tak jsme si delali prochazky po byte sem a tam...fakt zabava :sunglasses: no nic...dite spi jdu si dat kafe :wink:
21. dub 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek