• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jolina taky zaloomila v kočárku na dvorku :wink:
21. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala Matěje spinkat o hoďku dřív, byl úplně odrovnanej, mudlal si očička i ouška a už spinká
21. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,

Zdeni, je to sranda co jak ťapkají pěkně za ručky :sweat_smile:

Nelinka si tu teď hraje a je tady krásně tak pofrčíme ven, nějak mě ten komp nebere, když vidím jak za okny svítí sluníčko... :grinning: si toho musíme užít třeba v květnu bude hnusně :fearful: ale to snad ne, doufám, že na Neluščinu garden party bude jako teď, moc se na to těším jak ji to vyzdobím :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, třeba to vyjde, my teda nemáme kde co venku dělat, ale stejně je fajn když je sluníčko
21. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je krásně, taky vyrazíme ven až mi dopere pračka.
swead: já jsem koukala na ten váš jídelníček a teda valím oči, že ti Maýtsek vydrží po zelenině tak dlouho bez jídla. Nebo mu mezi tím dáváš nějaké sušenky, rohlík atd.?

Jo, nevím, jestli jsem se na to už neptala, ale když se Dádulce klubou zuby, tak mi jí míň. Nepozorovaly jste to taky u svých prcků?
21. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t.: přeji Jolance k 11ti měsícům vše nej a ať hezky roste.
21. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soniku, někdy to vydrží a někdy dáme křupku, sušenku, ...
21. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: přidala jsem nějaké aktuální fotky a pošlu jednu Plechajdě do společného alba.Jinak sem moc nejdu,protože je venku krásně,tak couráme po vycházkách.Leze nám třetí a čtvrtý zub,ve čtvrtek jdeme na ko,tak dodám váhu.Určo to bude přes deset kilo.Zuzik je těžká a mamánek,tak jsem někdy ko :grinning: .
21. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead: tak to jo, křupkama se taky na chvíli zaplácne. Ale když to i vydrží, tak je teda dobrej, já sama bych už šilhala hlady :grinning:
21. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
soniku, když on jídlo zbaští hrozně rychle a pak už leze dělat něco jinýho a nemá na jídlo čas a pak si zase vzpomene třeba po 3hodinách :grinning: proto je to takovej luntík
21. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Task to já Zuzi asi překrmuji :grinning:
ráno kolem 7 kojim
9-10 hod půl přesnídávky se třemi piškoty a dokojit
v poledne půl skleničky masozeleninový oběd a dokojit,
odpoledne jogurt a dokojit(většinou venku)
pak doma kojím
večer 180 mléka a kojím
jíme po třech hodinách a mezitím rohlík,křupky,ovoce,cokoli :grinning:
21. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
melany, já bych řekla, že jí nepřekrmuješ, Matěj zdlábne většinou celý skleničky a třeba po tom mu dám ještě křupku, nebo na sváču dostane celý banán + celý jablko a když dostává mlíko tak 210ml
21. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
melanykol: a co dávat přesnídávky bez kojení? Nestačilo by jí to?
Dádulka má jídelníček následující:
cca 7-8h: 210 ml mlíka (ale poslední dva dny dávám kaši ze 120ml vody)
cca 11-12h: 190g masozeleninového příkrmu (ale, jak jí rostou zuby, sní třeba jen půlku)
cca 14:30h: 100g jogurtu (víc si nevezme)
cca 17h: půl skleničky ovoce
19:30h: 240 ml mlíka

Někdy mezi jídlem má sušenky či křupky, záleží, jestli sní celou zeleninu, nebo ne. Myslím, že jí akorát a stejně je baculatá :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si říkám,dokud to jde,tak raději kojit,tak jíto dávám takhle napůl :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Mel to by mel mates na dva dny co ma zuzka na jeden :slight_smile: ma teda pekny stehynka to se musi nechat...proc ji po kazdym jidle davas dokojit ???
21. dub 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárek
21. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono jde o to, jestli ci cucne jen prsa na žízeň nebo se dokonale zazdí
21. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čágo ..

Zdeni - včera jsi mě v Pictures nepoznala, neviděla, dělala že neznáš či nevidíš? Já na Tebe furt civěla a Ty nic :confused:
21. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi super fotky nejak nestiham ty brdo

panter no Jachymda to je kousek,,no ale neco malo jsem taky fotila,,a tak pak neco dodam,,hihi jinak nas borec udelal 5 krkoku sam,pak zjistil ze jde a radsi se posadil,,musim vybrat, nejaky botky na ven ma jen na doma,,ty by byli
21. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Vy to jídlo nějak moc řešíte .. já už nekojím, Maty UM nepije a je v pohodě ..

Mel - taky už bych Zuzku takhle nedokojovala ..
21. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fuj ted se mates zdelal tak ze mi smrdi i ty dva metry co je ode me :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petru ty jsi byla v pictures ??? :confused: ja videla jen spoustu zenskych s kocarkama, to sem netusila ze tam sedi nekdo znamej....proc ses neprihlasila ?? :sunglasses:
21. dub 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani no cuuuuuuuuuus ze se taky ukazes :wink:
21. dub 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - jj, seděla jsem tam s kámoškama .. Mates pěkně chodil s Tebou, jsme s holkama koukaly :grinning:
21. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jdu pověsit prádlo a vyrazíme taky ven. Mějte se hezky.
21. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorác my jsem porad venku a vecer padam za vlast,hahahha a nesla nam pracka a mam tu snad 10 varek me jebne,,,

petru ty mu nedavas zadny mliko???
21. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, já jídlo právě moc neřeším, jen jsem vypsala, co prcek jí. :wink:
21. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
D.ani - ne, nechce ho, tak má jogurty, kaše, sýry atd .. Dr. říkal, že pohoda ..
21. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petru no tak to je skoda zes nehoukla, ja fakt nekoukala kdo tam sedi. Jen jsme s kamoskou zkonstatovali ze nikdo jinej tam nesedel nez matky na matersky :grinning:

jj mates je des, jak si ho dam na klid tak se hned zene dolu a tapat....snad nabere stabilitu poradne a pak se bude hodit s Domisem :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
on by stejně nejraději jedlo to co mi, pořád se natahuje po našem jídle.
21. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek