• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
u nás na hysterák působí jenom jídlo, když ho chci ošálit čajem, tak se většinou ještě vic rozjede :unamused: ale jinak chování taky zabírá, ale ne teda pevný :sweat_smile:
27. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem to konecne po deseti dnech zpozdeni dostala:slight_smile:
koukam tady se resi hysteraky:grinning:
27. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti vše nej ke svátku :wink:
27. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vidíš tak už je po strachu :grinning:
27. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme byli u dr, prý neštovice určitě ne, možná jen z těch horeček se mu to nějak zapařilo a udělaly se ty pupínky..už je dva dny bez teplot, jen tu rýmu má, tak snad jsme už zdravý,ale byly to nervy teda....jinak na výsledky výtěrů mám volat kolem druhé, tak snad budou ok....ráno je tam ještě neměla....tak jsme asi prodělali nějakou virozu, s jiným průběhem no....
27. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu zas nejak me to dneska pada,,a dlouho nevydrzim v jedne poloze ta blba orteza chjo no neda se nic delat bude tedka muj modetrrni doplnek,hihi

slaviku jestli je nemela tak to neco tam mel,,to je jak u nas my je rano nemeli protoze tam asi neco bylo a bylo,,kdyby to bylo ok si myslim tak by ti to uz rano rekla,,,tak snad Pepicek uz bude ok,
27. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ona tam právě ty výsledky ráno ještě neměla, tak kolem druhé uvidíme
27. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne tak prave proto,,tak uvidis dej vedet ,,,snad to bude ok,,ale pepicek uz to skoro pretpel sam
27. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem nasr..... ale úplně maximálně....doktorka mi řekla, ať tam zavolám ve dvě pět nebo deset, že výsledky jim chodí ve dvě a ona ve dvě končí,tak že tam ještě takhle bude a jako už mi to nikdo nezvedal, volala jsem tam asi třikrát, to jsou krávy, takže nic nevím a mám po náladě.....ale tak je v pohodě a bez teplot, tak snad nic....budu čekat do pondělka a budu na nervy :angry: :angry: :angry:
27. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slaviku to je teda dobra krava hele....ale treba kdyby tam neco mel tak ti zavola ne ?? Pocitam ze cislo na tebe ma, tak to nic vaznyho nebude :wink:
27. bře 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dylina fakt....no já v to doufám,že si to snad aspoň prohlídnou, když jim ty výsledky příjdou a kdyby tam něco bylo, tak by mi volala....ale když ve dvě končí,tak třeba na to ani nekoukne, hlavně že řekla, ať zavolám,že tam ještě bude......si nedovedeš představit, jakou zlost mám :angry:
27. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že máme zas nové téma. :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jen nakukuju, tak uz jsme batolatka.mě zkolil bacil cecil,teče mi z nosu no celkově nachcípana užbtřetí den,Ninuš se zatím drží ,ale je jen otázkou času kdy to ode mě dostane,a zítra nás čeká ještě 300km domů,ale hurááá už konečně domů,zalehnu a bude muset pečovat taťka a nosit mi ji jen na kojení.
Jo a novinka máme konečně auto:
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=7005641
srazili jsme cenu ještě o 15tis. tak mám radost, s tímhle už můžeme vy\razit v létě do chorvatska
27. bře 2009 v 16:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je maso ten hokej, asi mi praskne cévka v mozku :grinning:
27. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: uz se poprali ?
27. bře 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooooooooooo Slávieeeeeee, hurááááá :grinning:
27. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle tady nevykřikuj :rolling_eyes:
27. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když co mi je potom co ? mě praská cévka z politiky ale žě se na to taky nevyprdnu :grinning:
27. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajunko :wink: konečně pořádnej kočár co ? :grinning: hezký auti :wink:
27. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon za vypujčení kuku :grinning: ale von tetu Ladu zbožňuje ... je to nejlepší chlap se kterým chatuju :grinning:
27. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ladi, no jo no jo, se teď ukažte :grinning:
27. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sparta je v háji, varský věže jí pošlou do kytek :grinning: zopakuje se loňský finále :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo panter, moje řeč :grinning:
27. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata jďete si vycucat bonbonky slavie.. vono to tak sladký nebude ... :grinning:
27. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby hráli další zápas doma, tak věřím, že ho uhrajou, ale ve varech to budou mít hodně těžký a podle mě to tam vary dokonaj
jdu si uvařit čaj a koukat na TV se SLAVISTKAMA nekamarádím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Laduš, jako já fandím motoru a přece jen hokej už pár let sleduju, sparta má v playoff vždycky super formu, ale vary to podle mě dodělaj... mmch, já dneska fandila plzni :sunglasses: jsi trochu mimo, holka :grinning:
27. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky se nehádejte, Slavie je nejlepší a ukaž se zítra Spartičko :grinning: ale na jednu stranu, být finále Sparta Slavie, to by byl parádní hokej :wink:
27. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek