Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
21. dub 2009
plechi vidis to porad jsi na nej nadavala a podivej jakej to je siula
petrusam
21. dub 2009
Maty taky za ruce chodí, je to sranda 😃 ale prý by za ruce moc chodit neměli, tak víc trénuje okolo nábytku :-N
petrusam
21. dub 2009
Swead - jj, Maty s náma už taky spoustu jídel jí, Dr. říkal, že v 10. měsících, už se jeho strava skoro blíží k dospělácký .. takže pohoda ..
swead
21. dub 2009
uááá, já jsem debil, mělo tam být MY
plechajdaautor
21. dub 2009
dani ja jsem na nej nikdy nenadaval, ja jsem jen rikala ze je linej a to porad plati 😃 😎
melanykol
21. dub 2009
Tak když si dá půl skleničky masozeleninové(teď ji vařím,ale dávám stejné množství)tak potom asi pět minut kojím a dokud to jde,tak určitě budu i po jídle,jen jí budu dávat větší porci,až bude mít hlad a když jsme venku,tak už dávám jen ten jogurt a pak ovoce,teď už se v parku špatně kojí,všude je moc lidí :-p
d.aniela1
21. dub 2009
plechi no a,,tak je linej,on na to jde spis jinak ,,haha ma jiny praktiky,, 😃 😃
swead
21. dub 2009
náš Mates jede podle tabulek, nejdřív se plazil, pak si sedl, teď leze a stojí. Počítám, že roku uteče. On už je takl velkej :-N , já normálně jeho první narozeniny ořvu, jak rychle to letí
swead
21. dub 2009
už je vzhůru,jdu za ním, papa
petrusam
21. dub 2009
Swead - jj, náš Maty jede jako Váš Mates .. taky myslím, že se do dvou měsíců sám rozchodí .. no uvidíme .. oslavičku už mu v hlavě plánuji a moc se na ní těším x-)
d.aniela1
21. dub 2009
tak ja se loucim jdu zehlit aby jsem mohli ven papanek vecer se snad ukazu
petrusam
21. dub 2009
D.ani - papa, já žehlila včera večer :-x
e.k.t
21. dub 2009
tak za hodinu a kus raíme na rande s Ditkou a Kačkou, už se těšímmm 😉
slavikovci
21. dub 2009
ahoj holky, taky nějak už nemám čas sem chodit, jak si stoupá, tak musím hlídat a když usnul,tak jsem si zdřímla taky 😃 Na první oslavičku už se taky těším a určitě to ořvu,uteklo to hrozně....Pepča už jí taky skoro všechno a pořád, otesánek....plechi večer dodám váhu, míru 😉 ta dr ho zas vážila nějak podivně....se mi zdá divný,že tady doma má víc než u ní na váze, no uvidíme
slavikovci
21. dub 2009
jinak za 3 týdny už máme srazík, jsem zvědavá 😎
e.k.t
21. dub 2009
se těším, dnes minisrazík s Ditkou a Kačkou supééérrrr 😉
e.k.t
21. dub 2009
fotky jsou v albíku Jolanka 1 a 4 😉
titida
21. dub 2009
srazík s Evkou a Joli byl skvělý, Kačka vytuhla v Ergu a spala asi skoro do sedmi, tak usla až skoro v devět, asi plná zážitků
titida
21. dub 2009
a Mel to kojení ti chválím 🙂 já už teda moc nedokojuju, spíš kojím tak mezi a veřer a v noci a ráno, někdy jen cucne na žízeň, někdy chlemtá jak o život x-)
titida
21. dub 2009
Swead - manduca je super (mám teda konkurenční Ergo, ale to je totéž), ale na delší dobu se už dost pronesou 🙂
e.k.t
21. dub 2009
Diti došlo? jinak v albu Jolanka 1 a 4
titida
21. dub 2009
jo Evi, moc díky x-)
plechajdaautor
22. dub 2009
Byr rano 😉

tak jsem si vcera zasla na mm koncert, deda hlidal.....no kdyz jsem prisla tak Mates urvanej a deda ho choval, tak nevim co se tu delo 😎 ale dobry, behem 5ti minut vytuh a spal az do 6.....a ja taky 😃

dneska uz konecne presun domu, tak po tydnu uz se snad i tesim 😉
plechajdaautor
22. dub 2009
oli tak jaka byla Zoo ? 😃
d.aniela1
22. dub 2009
ajooj jsem teda nasrana jak prase
volam dr,ze domik ma porad tu moucnivku a aftiky,,a co jako na to ze jsem davali tyden gencialku a ted davam lactobacilus,,a ona at pokracuju ze to je na dlouho trat,,
ty vole to jako neni nic jineho??,
teda ta me nasrala
d.aniela1
22. dub 2009
ekt no moc pekny fotecky,,moc vam to sluselo holky Jolca s Kackou si udelali soukromej mejdan 😃 😃
e.k.t
22. dub 2009
no jasně Dani, do ústí se třeba rozjedeme taky, pokud je kam s dětma 😉
d.aniela1
22. dub 2009
ekt no prave tu je problem jit nekam s detma tu to neni moc prispusobeno :-|

holk kdyby jste mel nekdo radu ohledne te moucnivky,,pisnete ja uz na ni kaslu zkusim neco sama!!§
e.k.t
22. dub 2009
Dani tomoc neporadím, ale přijde mi divné žemá radu jen genciálku :-p
d.aniela1
22. dub 2009
ekt no a lactobacilus joale ten uz davam tyden a beze zmeny,,stve me to

Začni psát odpověď...

Odešli