• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
plechi vidis to porad jsi na nej nadavala a podivej jakej to je siula
21. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maty taky za ruce chodí, je to sranda :grinning: ale prý by za ruce moc chodit neměli, tak víc trénuje okolo nábytku :sweat_smile:
21. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Swead - jj, Maty s náma už taky spoustu jídel jí, Dr. říkal, že v 10. měsících, už se jeho strava skoro blíží k dospělácký .. takže pohoda ..
21. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
uááá, já jsem debil, mělo tam být MY
21. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani ja jsem na nej nikdy nenadaval, ja jsem jen rikala ze je linej a to porad plati :grinning: :sunglasses:
21. dub 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když si dá půl skleničky masozeleninové(teď ji vařím,ale dávám stejné množství)tak potom asi pět minut kojím a dokud to jde,tak určitě budu i po jídle,jen jí budu dávat větší porci,až bude mít hlad a když jsme venku,tak už dávám jen ten jogurt a pak ovoce,teď už se v parku špatně kojí,všude je moc lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no a,,tak je linej,on na to jde spis jinak ,,haha ma jiny praktiky,, :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Mates jede podle tabulek, nejdřív se plazil, pak si sedl, teď leze a stojí. Počítám, že roku uteče. On už je takl velkej :sweat_smile: , já normálně jeho první narozeniny ořvu, jak rychle to letí
21. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vzhůru,jdu za ním, papa
21. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Swead - jj, náš Maty jede jako Váš Mates .. taky myslím, že se do dvou měsíců sám rozchodí .. no uvidíme .. oslavičku už mu v hlavě plánuji a moc se na ní těším :dizzy_face:
21. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se loucim jdu zehlit aby jsem mohli ven papanek vecer se snad ukazu
21. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
D.ani - papa, já žehlila včera večer :zipper_mouth:
21. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za hodinu a kus raíme na rande s Ditkou a Kačkou, už se těšímmm :wink:
21. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky nějak už nemám čas sem chodit, jak si stoupá, tak musím hlídat a když usnul,tak jsem si zdřímla taky :grinning: Na první oslavičku už se taky těším a určitě to ořvu,uteklo to hrozně....Pepča už jí taky skoro všechno a pořád, otesánek....plechi večer dodám váhu, míru :wink: ta dr ho zas vážila nějak podivně....se mi zdá divný,že tady doma má víc než u ní na váze, no uvidíme
21. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak za 3 týdny už máme srazík, jsem zvědavá :sunglasses:
21. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
se těším, dnes minisrazík s Ditkou a Kačkou supééérrrr :wink:
21. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky jsou v albíku Jolanka 1 a 4 :wink:
21. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík s Evkou a Joli byl skvělý, Kačka vytuhla v Ergu a spala asi skoro do sedmi, tak usla až skoro v devět, asi plná zážitků
21. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Mel to kojení ti chválím :slight_smile: já už teda moc nedokojuju, spíš kojím tak mezi a veřer a v noci a ráno, někdy jen cucne na žízeň, někdy chlemtá jak o život :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Swead - manduca je super (mám teda konkurenční Ergo, ale to je totéž), ale na delší dobu se už dost pronesou :slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti došlo? jinak v albu Jolanka 1 a 4
21. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Evi, moc díky :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byr rano :wink:

tak jsem si vcera zasla na mm koncert, deda hlidal.....no kdyz jsem prisla tak Mates urvanej a deda ho choval, tak nevim co se tu delo :sunglasses: ale dobry, behem 5ti minut vytuh a spal az do 6.....a ja taky :grinning:

dneska uz konecne presun domu, tak po tydnu uz se snad i tesim :wink:
22. dub 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli tak jaka byla Zoo ? :grinning:
22. dub 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajooj jsem teda nasrana jak prase
volam dr,ze domik ma porad tu moucnivku a aftiky,,a co jako na to ze jsem davali tyden gencialku a ted davam lactobacilus,,a ona at pokracuju ze to je na dlouho trat,,
ty vole to jako neni nic jineho??,
teda ta me nasrala
22. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt no moc pekny fotecky,,moc vam to sluselo holky Jolca s Kackou si udelali soukromej mejdan :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně Dani, do ústí se třeba rozjedeme taky, pokud je kam s dětma :wink:
22. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt no prave tu je problem jit nekam s detma tu to neni moc prispusobeno :unamused:

holk kdyby jste mel nekdo radu ohledne te moucnivky,,pisnete ja uz na ni kaslu zkusim neco sama!!§
22. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tomoc neporadím, ale přijde mi divné žemá radu jen genciálku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt no a lactobacilus joale ten uz davam tyden a beze zmeny,,stve me to
22. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek