• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj holky...tak jsme včera byli s psíkem na kontrole na veterině a v úterý jde na operaci- na kastraci..to bude den, chudáček....jinak z Pepíka se stává pěkný šídlo, na to jak bylo tichý a hodný :grinning: jinak plechi, míry ti dodám až dnes večer,včera už jsem ani nezapínala počítač...mám pořád nějaký trable se žaludkem, tak jsem nějaká vyřízená....a co nového?taky jdu nahlásit zubáka :wink:
23. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bry rano :slight_smile:

tak mam za sebou dalsi navstevu zubare :stuck_out_tongue_closed_eyes: si s nim za chvili asi zacnu tykat jak tam jsem casto...mm hlidal, podotykam ze asi jen 45 minut....prisla jsem, orzslapnutej obraz a mates prej posvacil indulonu...mno tak co na to rict ze :angry: :sunglasses:

neco pouklidim a jdem plavat, takze tady asi zas moc nebudem....

slaviku ok ok ok......zaludek jo ?? a jak ti bylo pri prvnim tehu ? :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak indulona je asi nejlepší mazání na chlebík :grinning: :grinning: :grinning:

Joli si dala poprvé loupák a celkem šmakoval :grinning:
23. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi to je dobrý, posvačil indulonu :grinning: nene těhu opravdu být nemůžu :grinning: ale jak mě asi tři týdny berou zuby, tak jím pořád brufeny a asi jsem si tím úplně rozhodila žaludek, tak je mi pořád blbě a na zvracení a o víkendu jsem prozvracela celou noc, naštěstí už jdu zítra také k zubařce a to je snad poprvé, co se tam těším....
23. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo tak snad už bude líp :wink:
23. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám,že se mi to zas upraví, je to hnus....ale zase docela dobrá dieta
23. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to snad raději neeeee, jsoui lepšííí
23. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chci taky dietu....zacnu zrat ibuprofeny :slight_smile: :grinning:
23. dub 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
indulona dobrá :grinning:
já včera čapla Kačku, jak cumlá větrový bonbon s výrazem totální spokojenosti :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a včera měla poprvé kornout (kazí ji tety s většími dětmi) a to byla spokojená
23. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já snad bych nezhubla ani pči měsíční střevní viróze, fakt myslím, že tloustnu jen jak na jídlo pomyslím, grrrrr

no ale Irčo nezávidím ti to, hrozně nesnáším zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi raději ne, je to fakt hnus...hlavně aby se to dalo zase pořádně do kupy....taky nenávidím zvracení, jsem u toho úplně brečela, hrůza.....titido, Pepča měl taky kornoutek a zblajznul ho celej a hned, taky mu šmakoval :grinning: já mu většinou vyndavám z pusy papírový kapesníčky....
23. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
titi to jsme na tom stejne, me staci se na to jidlo podivat :grinning:

u nas jsou v kurzu zatim jen ty nozicky od kornoutu, na vrsek jeste nikdy nedoslo :grinning:
23. dub 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý dopolko :slight_smile:
¨
hlásíme 6tý zubisko, ale zatím jen špičíčka a dává nám tedy pěkně počudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenažranost našeho dítěte nebudu komentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska poprvé snídal chleba s máslem a jako bylo to dávej mámo a rychlejc, a já minulej týden tvrdila dr. na poradně jak on chleba néé že se s ním dáví, tak zřejmě s máslem to líp klouže. no snad se s tím nějak poperou jeho střívka :sweat_smile: :sweat_smile:
23. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Joli chleba pouze suchej a mírně zatvrdlej :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a šlehačku klasickou ze smetany šlehanou dusíkem už taky ochutnala :wink: a vanilkovou zmrzlinku taky trošku
23. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to je dobrá, mírně zatvrdlej byl teda i u nás, čerstvej bych neriskla hned na poprvé :grinning:
no suchej už po zkušenostech taky ne, sice mu vcelku jel i když kuckal, ale vzápětí vyhodil snad i 2 jídla předtím, ale cpala ho tím babi, takže ten ohozenej koberec jí patřil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a střeva vydržely říkáš :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jov pohodě, dnes snídala loupák a zatím dobrý :grinning:
23. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, Pepíno už ochutnal i čokoládu, kyselou okurku a tak lehce všechno a střeva dobrý,tak nebojte :grinning:
23. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Joli mi taky občas něco uzme v talíři, takže už zmákla i hranolky :grinning:
23. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt taky dobrý :grinning: nehledě na to,že když šel s MM koledovat, tak prý ochutnal i beránka, nádivku a různé dobroty......ale on je jedlík, jemu všechno šmakuje, hned se po tom natahuje a otvírá pusinu....nejhorší, když jíme my, to je hned u nás a kouká nám tak do pusy,že neodolám a dám mu ochutnat.... :grinning:
23. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že ač nejstarší, tak s jídlem oproti ostatním moc daleko nejsme :grinning: my máme teda dítě buchtový, když maminka upeče, tak se dítě může zbláznit :grinning:
23. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak domácí pečivo bude asi dortík, jestli se moje líná prdela dokope :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo dík za uklidnění, odpoledne mi ho hlídá děda, tak aby neměli nějakou nehodu on ho totiž zásadně nepřebaluje, takže kdyby musel být 2hodiny v naditý plíně tak nevím nevím :grinning:
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter ahoj....no to já moc nepeču, jen někdy za delší čas...nějak mě to nebaví....a k roku mu asi i objednám, to by to dopadlo, kdybych zkoušela já....
quinn nepřebaluje?chudák Honýs, to se musí těšit na maminku jako blázen až ho vysvobodí :grinning:
23. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no jo, ale my vás musíme dohnat, váhově pohybově atak :wink:
my buchtu ještě neměli, asi že teď moc nepeču nebo co, nějak v tom teple nebyla chuť, ale už se MM ozýval tak budu muset asi zase začít :grinning:
jinak tchýně by mu nacpala ledacos, ale na tu já jsem tvrdá a MM naštěstí taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás si nikdo nic nedovolí mu dát bez mýho souhlasu, jen švagrová a tu vidí jednou zauherák :sweat_smile: jo, dneska jsem opět koupila dětskou šunku, tak uvidíme, jestli už mu jí konečně zkusím dát :sweat_smile:
23. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny, vždyť pohybově nás už skoro máte :grinning:
23. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek