Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
slavikovci
23. dub 2009
ahoj holky...tak jsme včera byli s psíkem na kontrole na veterině a v úterý jde na operaci- na kastraci..to bude den, chudáček....jinak z Pepíka se stává pěkný šídlo, na to jak bylo tichý a hodný 😃 jinak plechi, míry ti dodám až dnes večer,včera už jsem ani nezapínala počítač...mám pořád nějaký trable se žaludkem, tak jsem nějaká vyřízená....a co nového?taky jdu nahlásit zubáka 😉
plechajdaautor
23. dub 2009
bry rano 🙂

tak mam za sebou dalsi navstevu zubare :-p si s nim za chvili asi zacnu tykat jak tam jsem casto...mm hlidal, podotykam ze asi jen 45 minut....prisla jsem, orzslapnutej obraz a mates prej posvacil indulonu...mno tak co na to rict ze ]-( 😎

neco pouklidim a jdem plavat, takze tady asi zas moc nebudem....

slaviku ok ok ok......zaludek jo ?? a jak ti bylo pri prvnim tehu ? 😃 😃 😃
e.k.t
23. dub 2009
ahojky,

tak indulona je asi nejlepší mazání na chlebík 😃 😃 😃

Joli si dala poprvé loupák a celkem šmakoval 😃
slavikovci
23. dub 2009
plechi to je dobrý, posvačil indulonu 😃 nene těhu opravdu být nemůžu 😃 ale jak mě asi tři týdny berou zuby, tak jím pořád brufeny a asi jsem si tím úplně rozhodila žaludek, tak je mi pořád blbě a na zvracení a o víkendu jsem prozvracela celou noc, naštěstí už jdu zítra také k zubařce a to je snad poprvé, co se tam těším....
e.k.t
23. dub 2009
Irčo tak snad už bude líp 😉
slavikovci
23. dub 2009
no já doufám,že se mi to zas upraví, je to hnus....ale zase docela dobrá dieta
e.k.t
23. dub 2009
to snad raději neeeee, jsoui lepšííí
plechajdaautor
23. dub 2009
ja chci taky dietu....zacnu zrat ibuprofeny 🙂 😃
titida
23. dub 2009
indulona dobrá 😃
já včera čapla Kačku, jak cumlá větrový bonbon s výrazem totální spokojenosti 🙂
titida
23. dub 2009
jo a včera měla poprvé kornout (kazí ji tety s většími dětmi) a to byla spokojená
titida
23. dub 2009
já snad bych nezhubla ani pči měsíční střevní viróze, fakt myslím, že tloustnu jen jak na jídlo pomyslím, grrrrr

no ale Irčo nezávidím ti to, hrozně nesnáším zvracení :-p
slavikovci
23. dub 2009
plechi raději ne, je to fakt hnus...hlavně aby se to dalo zase pořádně do kupy....taky nenávidím zvracení, jsem u toho úplně brečela, hrůza.....titido, Pepča měl taky kornoutek a zblajznul ho celej a hned, taky mu šmakoval 😃 já mu většinou vyndavám z pusy papírový kapesníčky....
plechajdaautor
23. dub 2009
titi to jsme na tom stejne, me staci se na to jidlo podivat 😃

u nas jsou v kurzu zatim jen ty nozicky od kornoutu, na vrsek jeste nikdy nedoslo 😃
quinny
23. dub 2009
brý dopolko 🙂
¨
hlásíme 6tý zubisko, ale zatím jen špičíčka a dává nám tedy pěkně počudit :-p
quinny
23. dub 2009
nenažranost našeho dítěte nebudu komentovat :-p
dneska poprvé snídal chleba s máslem a jako bylo to dávej mámo a rychlejc, a já minulej týden tvrdila dr. na poradně jak on chleba néé že se s ním dáví, tak zřejmě s máslem to líp klouže. no snad se s tím nějak poperou jeho střívka :-N :-N
e.k.t
23. dub 2009
teda Joli chleba pouze suchej a mírně zatvrdlej 😃 😃 😃
e.k.t
23. dub 2009
jo a šlehačku klasickou ze smetany šlehanou dusíkem už taky ochutnala 😉 a vanilkovou zmrzlinku taky trošku
quinny
23. dub 2009
Evi tak to je dobrá, mírně zatvrdlej byl teda i u nás, čerstvej bych neriskla hned na poprvé 😃
no suchej už po zkušenostech taky ne, sice mu vcelku jel i když kuckal, ale vzápětí vyhodil snad i 2 jídla předtím, ale cpala ho tím babi, takže ten ohozenej koberec jí patřil :-p 😃
quinny
23. dub 2009
a střeva vydržely říkáš 😃 😃
e.k.t
23. dub 2009
jov pohodě, dnes snídala loupák a zatím dobrý 😃
slavikovci
23. dub 2009
no holky, Pepíno už ochutnal i čokoládu, kyselou okurku a tak lehce všechno a střeva dobrý,tak nebojte 😃
e.k.t
23. dub 2009
no Joli mi taky občas něco uzme v talíři, takže už zmákla i hranolky 😃
slavikovci
23. dub 2009
ekt taky dobrý 😃 nehledě na to,že když šel s MM koledovat, tak prý ochutnal i beránka, nádivku a různé dobroty......ale on je jedlík, jemu všechno šmakuje, hned se po tom natahuje a otvírá pusinu....nejhorší, když jíme my, to je hned u nás a kouká nám tak do pusy,že neodolám a dám mu ochutnat.... 😃
panterka
23. dub 2009
koukám, že ač nejstarší, tak s jídlem oproti ostatním moc daleko nejsme 😃 my máme teda dítě buchtový, když maminka upeče, tak se dítě může zbláznit 😃
e.k.t
23. dub 2009
tak domácí pečivo bude asi dortík, jestli se moje líná prdela dokope 😃 😃 😃
quinny
23. dub 2009
Irčo dík za uklidnění, odpoledne mi ho hlídá děda, tak aby neměli nějakou nehodu on ho totiž zásadně nepřebaluje, takže kdyby musel být 2hodiny v naditý plíně tak nevím nevím 😃
slavikovci
23. dub 2009
panter ahoj....no to já moc nepeču, jen někdy za delší čas...nějak mě to nebaví....a k roku mu asi i objednám, to by to dopadlo, kdybych zkoušela já....
quinn nepřebaluje?chudák Honýs, to se musí těšit na maminku jako blázen až ho vysvobodí 😃
quinny
23. dub 2009
Oli no jo, ale my vás musíme dohnat, váhově pohybově atak 😉
my buchtu ještě neměli, asi že teď moc nepeču nebo co, nějak v tom teple nebyla chuť, ale už se MM ozýval tak budu muset asi zase začít 😃
jinak tchýně by mu nacpala ledacos, ale na tu já jsem tvrdá a MM naštěstí taky :-p
panterka
23. dub 2009
tak u nás si nikdo nic nedovolí mu dát bez mýho souhlasu, jen švagrová a tu vidí jednou zauherák :-N jo, dneska jsem opět koupila dětskou šunku, tak uvidíme, jestli už mu jí konečně zkusím dát :-N
panterka
23. dub 2009
quinny, vždyť pohybově nás už skoro máte 😃

Začni psát odpověď...

Odešli