• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
dneska jsem na roční prohlídku, tak pak písnu :wink:
23. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi nn nepřebaluje, on tvrdí že nepřebaloval ani mě (což teda myslím že kecá) tak se do toho od začátku nepouštěl a teď je to čím dál těžší protože Honýse přebalit to chce velkej cvik a nezamotat si u toho ruce :grinning:
u vás asi stejný, jen u nás ten dědeček prostě není vycvičenej. hlídá ho vždycky max. ty 2 hoďky a bobís zatím neměli tak to vždycky nějak zmákli :wink: jinak děděčka miluje, takže na maminku myslím ani nepomyslí :grinning:

panter tak to máš štěstí, my byli minule u mojí babči a byl tam strejda a začal mu cpát čokoládovou trubičku, tak jsem na něj houkla aby s tím přestal, absolutně dělal, že mě neslyší a to ještě dvakrát až jsem tam musela naběhnout a malýmu to z tý huby vyrvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: strejda mě pěkně krknul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter jste ještě šunku nedávali?
23. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter to bych úplně netvrdila s těma pohybovejma aktivitama u nás :sweat_smile:
23. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já já vždycky koupím, že mu jí jako už dám, na chleba nebo s bramborovou kaší, ale nikdy na to nakonec nedojde... nakonec jí sním já nebo manža, Hyneček uzeniny vůbec není (kromě bambiny párečků) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc je drahá jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny, ale vždyť si Honzulka stoupá :wink: my taky :grinning: zatím nic víc, jenom ťape za ruce a už pomalinku začíná i za jednu, ale to opravdu pozvolna :wink:
23. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať máte na roční všechno ok, není důvod aby ne, že jo
a nějakou pěknou váhu, i když vy vážíte doma tak asi víš,kolik máte
23. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně času dost, Hyneček byl celkově rychlejší a taky začal sám chodit až skoro ve 14ti měsících, takže máme ještě fůru času :wink: neuroložce na konci května stačí, když bude obcházet nábytek, což už zvládá v pohodě :sunglasses:
23. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, necelých 11kg, jsem spíš zvědavá na to měření :wink:
23. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj stoupá, ale to je celá jinak ani pořádně neleze ani nesedí, a hlavně se neumí z toho stoje dostat nějak normálně zase zpátky na zem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
super neuroložka bude spokojená a už vás nechá na pokoji ne :wink:
23. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto měření a měřila jsi ho doma?
já ho tenkrát přeměřila a mě vychází 75, oproti 73 u dr :wink:
23. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš, prostě se sekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, já jsem naa to zvědavá, jedna holčina na plavání říkala, že jí chlapečka v roce měřili tak, že ho postavili k metru, co maj na zdi :sweat_smile: prej: Ráďo, a stůj :grinning: :sweat_smile:
23. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
né nesekla, my máme prostě každá jinej metr, mě se ten jejich zdá od začátku podezřelej, nějakej reklamní šunt si nejsou schopný pořídit ani pořádný měřidlo, bůhví jak jim váží ta váha :grinning: ale asi dobře i doma na velký váze mi tak přibližně už odpovídá.
ho schválně zkusím přeměřit až půjdu do práce se stavím na dětským a přeměřím si ho tam, ta jejich míra vypadá že za něco stojí jen jestli se tam ještě vleze, když to mají na novoše :grinning:
23. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a minule vám ho měřila taky ona? nebo sis ho měřila doma? protože jinak je divný, že by na tom samým metru naměřila teď míň, než předtím :astonished:
23. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je výborný měření u zdi na roce, tomu bych hodně věřila :grinning:
i když oni to podle mě asi nehrotí, prostě přibližně a stačí, hlavně že roste a nezmenšuje se že jo :grinning:
23. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my letíme :wink: pak se ozvu, pááááá
23. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááá :wink:
23. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám ho vždycky taky zváží a změří míň než naměříme doma, fakt to nechápu teda :frowning2: papapapa
23. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli je něřená vkorýtku a myslím že to odpovídá :wink:
23. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako korýtko beru že je fajn, se tam nemůžou tak mrskat, ale tu stupnici pouťovou co u toho mají u naší mudry tý teda opravdu nevěřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

slavi no každá váha váží malilinko jinak, ale divný to je si to taky říkám :grinning:
23. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepíno taky v korýtku a už tam byl jen tak tak :slight_smile: jako mě na tý poště ser... jsem jim tam včera volala, že mám u ních dva balíčky a chci, aby mi je znova doručili a prý že dneska je přinesou a pořád nic....hlavně že vždycky chodí dopoledne....jestli nepříjde, tak tam volám znovu a budu nepříjemná......navíc musím se psem,tak zas mám strach, abych jí neprošvihla, ach jo
23. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo přesně, to měřítko u toho korýtka je šílený...jak po tom vždycky jede prstem a počítá :grinning:
23. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše mudra ho má zachovalé
23. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi to je blbý s tou poštou, no jo monopol, taky čekám balíček a poád nejde, zase dorazí až tu budu mít řvoucí dítě na ruce je mi to jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak aspoň víš v čem to je s tím korýtkem,
naše mudra zase má nějaký reklamní, teď nevím tu značku ale je to tam tak ledabyle natištěný a ten jeden stupínek má podle mě, do 1cm vážně daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mi je to jedno, jen aby pak nebylo děsnýho divění až ho budou měřit u něčeho jinýho že najednou děsně vyroste :grinning: :pensive:
23. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak další dvě skleničky s jídlem vyhozené :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka mineřekla že má přeplněnou lednici a tak jídlo skončilo ve sklepě, ale jak bylo teplo tak se to zvrzlo :angry:
23. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bre odpoledne :slight_smile:)

Tak hlasim ze se nam ty vrchni zuby nejak ztratily :slight_smile: :sweat_smile: a to uz byla videt jedna ploska a u druhyho kousek, asi to ma dost natekly nebo nevim :slight_smile:

Konecne se zacal takovym podivnym zpusobem plazit, rukama se natahuje jen dopredu a posunuje se jen nohama, no lepsi nez nic ze jo :slight_smile:

Oli nezkousela jsi tedka davat ten pici hrnek ?? Ja ho dneska po delsi dobe zas vytahla a pohoda z neho krasne pije tak to mozna chtelo cas :slight_smile: :wink:
23. dub 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :wink:

takže roční prohlídku máme za sebou :sunglasses: dr. navážila 11kg a naměřila 80cm, ale měřila nás, jak jsem psala ve stoje u metru na stěně :sweat_smile: takže jsme si prcka doma přeměřili a vychází nám teda přesný míry 10,9kg a 81cm :wink: jinak je šikula, dr. byla spokojená :slight_smile: Zdeni, takže jako ofiko míry ber ty naše měřený doma :wink:

Zdeni, hrníček nezkoušíme, máme tu flašku, jak se dá držet a ta nám momentálně maximálně vyhovuje, Jáchymajda z ní chlastá jak protrženej, vypije tak 3 denně a navíc je poslední dobou zvyklej pít v posteli před usnutím, takže vím, že mi to tam nezlije :wink:

jinak mu kontrolovala pindíka, báli jsme se, že mu nepůjde přetáhnout, tak říkala, že prý to půjde, máme začít pomalu přetahovat a kdyby to nepovolilo, tak by nám pak napsala nějakou mastičku, ale prý do 5ti let času dost, tak mě trochu uklidnila, protože Hynečkovi to šlo už touhle dobou pěkně :sweat_smile:

jo, a stojíme pěkně, posledně se jí nelíbilo, že jde trochu na špičky, tak si to zkontrolovala dneska a paráda, stojíme krásně na celých ploskách :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Oli tak to je super zprávička

Dobrou noc, jsem jeětě u našich a nemůžuokupovat PC :wink:
23. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek