Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
pistacia
24. dub 2009
Dobré ráno holky,

teda nějak to tu uvadá 😉 Včera byla pěkná kosa, to se mi teda jako vůbec nelíbilo :-p

V noci jsem měli veselo, Nelinka se po 2 probudila a plakala, tak jsem nasadila nurofen, jinak bychom se nevyspaly ani jedna :-S jsem zvědavá co se z toho vyvrbí, který zub bude další

Dnes to je zase den D, ty pátky máme takový divný s tím plaváním, celý den je tak podivně rozhozený a ještě v tu blbou hodinu, tak se tu mějte a večer nakouknu, jestli tu někdo bude 🙂
plechajdaautor
24. dub 2009
Bry den 🙂

My za chviloi vyrazime na prvni rehabky, tak jsem zvedava co nam rekne.....mates se za posledni tyden zacal opirat na bok a trosku plazit, tak trebas aspon zaposilujem na ty jeho uvadly pazourky 😃

a pak se presouvam zas k nasim na zahradu.....takze preju pekny slunecny vikend a snad se nejak poctem 😎
swead
24. dub 2009
Ahoj,

Dneska vyrážíme za mamkou a budeme tam do zítra a celý víkend slavíme M. narozky, tak si dám vínečko a babičky budou hlídat, to je super.

Celý víkend se tu neukážu, tak si ho užijte a v neděli večer nebo pondělí ráno, paaaa
e.k.t
24. dub 2009
tak jak při pátku zalitém sluncem?
slavikovci
24. dub 2009
ahojky, tak jsem dneska byla konečně u nové zubařky a ejhle....mám jako asi pět kazů z toho dva velký, jsem se zděsila, protože ta dr ke který jsme donedávna chodili mi řekla, že kaz žádný nemám, pipina jedna....proto mě pořád bolí zuby a prd že mám zánět dásní, no ta mě tak vytočila kravka jedna, to jí ještě zavolám a zrušim to u ní.NO tak snad mi to tahle dá všechno za týden do kupy.....jinak koukám,že všichni mizíte na víkend pryč, my tentokrát budem doma, jen na celou sobotu jedeme k tchánovi, ale tam je to fajn....tak přeji teda všem krásný víkend plný sluníčka
lenula.b
24. dub 2009
ahoj holky, já teďka nějak nestíhám, verča je moooc živá a navíc jsme skoro pořád venku....

plechajdi všechno nej matýskovi k 10 měsícům 😃
slavikovci
24. dub 2009
no jo, vše nej Matýskovi 😉
e.k.t
24. dub 2009
Irčo, tak hlavně ať ti to dá dokupy a máš konečně klid 🙂 😉
e.k.t
24. dub 2009
Matýskovi vše nej nej nej 😉
lenula.b
24. dub 2009
ekt jsem Tě dneska předběhla s přáním, co se děje? =-) 😃
e.k.t
24. dub 2009
nejsem doma ale už skoro dva týdny jsem u rodičů u Brna 😉
lenula.b
24. dub 2009
jo taaak 😉 😃
vrkocka
24. dub 2009
jedna společná ted už budem Pardubandy 🙂
e.k.t
24. dub 2009
tak to je fajn, určitě se sejdeme 😉
panterka
24. dub 2009
holky, pls, hoďte mi nějakej dobrej, rychle, zaručenej recept na pangasiuse, abych to mohla dát po úpravě i Jáchymkovi 😉
e.k.t
24. dub 2009
porce dám na alobal, pokladu zeleninou, bylinkama a případně kořením, můžou se přidat na tenké plátky brambory a třeba i anglická zabalit, a 35 - 40 minut, může se poklást sýrem....
d.aniela1
24. dub 2009
Dobrý večer,jsem tu za ségru(dvojče Lenka) mám Vás moc pozdravovat.Ségra měla tragický den,její milovanou čivavu,přejelo auto a ona to viděla 😞 Nesla jí už mrtvou a byla celá od krve. 😞 Má prášky na uklidnění,a spí.
Tak prosím omluvte její nepřítomnost,jak bude lépe určitě se ukáže.Dík Lenka 🙂
panterka
24. dub 2009
Leni, to je mi moc líto 😞 😢 chudinka 😢 vyřiď Janičce, že na ní moc myslíme...
plechajdaautor
24. dub 2009
Bry vecer 🙂

Diky za prani, ja jsem si na to malem nevzpomela :-N
e.k.t
24. dub 2009
Dani drž se,bude líp, posíláme moc moc moc energie 😉
petrusam
24. dub 2009
Dobrý večer 🙂

D.ani - to mě hrozně moc mrzí, taky jsme takhle přišli o pejska, taky jsem to viděla, drž se, buď silná, myslíme na Tebe ..
ewelly
24. dub 2009
ahojky
Jani,taky me to moc mrzi,taky jsme to zazila a je to fakt mooc osklivy😞..at je ti brzy lip!
holky mala mi zmensila tu stranku a ja to neumim zvetsit,tak na vas mam pomalu lupu!fakt nevim co mi tady zmackla potvurka!jinak Elenka je sileny sidlo,fakt desnej cert,chvili neposedi!za den znici 4 lidi,porad chce chodit(za ruce),do mice cuta jak pravej fotbalista🙂..no proste silenej cert,tak me omluvte ze sem chodim tak nepravidelne,ale opravdu chodim spat max.v deset posledni dobou🙂..nikdy jsem nechtela hyperaktivni dite-nechtela-tak ho mam,a to ji je teprv deset mesicu😃.se zblaznim!ale obcas i spinka chvilku tak to jde🙂
papa
slavikovci
24. dub 2009
Dani to je mi hrozně líto, drž se a dej se rychle do kupy, myslíme na vás taky.....jinak nakouknu až v neděli,tak pa všem
lenula.b
24. dub 2009
Dani taky mě to moc mrzí 😞
plechajdaautor
25. dub 2009
jezis tedka to ctu, Dani to je mi lito co se udalo.....
quinny
25. dub 2009
Dani 😢 😢
quinny
25. dub 2009
jinak všem hezkou sobotu 🙂

my včera výletničili a utráceli 😃
a konečně máme autosedajdu x-) x-) x-)
dneska máme oslavičku u tchánů a počasí vypadá nádherně, takže budeme užívat sluníčko 😉
e.k.t
25. dub 2009
tak se Joli před chvílí probudila :-S

To zase bude noc :-p
pistacia
25. dub 2009
Dobrý podvečer,

Dani, jéjku to je mi moc a moc líto, tak ať je Ti brzy aspoň trochu lépe.... |-|

My dnes celý den výletovali, tak jsem nějaká vyštavená a před chvílí jsme se dozvěděli, že MM sestřenici se narodil Adámek, no jsem z toho taková na měkko teda x-)

Začni psát odpověď...

Odešli