• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Dobré ráno holky,

teda nějak to tu uvadá :wink: Včera byla pěkná kosa, to se mi teda jako vůbec nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V noci jsem měli veselo, Nelinka se po 2 probudila a plakala, tak jsem nasadila nurofen, jinak bychom se nevyspaly ani jedna :confounded: jsem zvědavá co se z toho vyvrbí, který zub bude další

Dnes to je zase den D, ty pátky máme takový divný s tím plaváním, celý den je tak podivně rozhozený a ještě v tu blbou hodinu, tak se tu mějte a večer nakouknu, jestli tu někdo bude :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

My za chviloi vyrazime na prvni rehabky, tak jsem zvedava co nam rekne.....mates se za posledni tyden zacal opirat na bok a trosku plazit, tak trebas aspon zaposilujem na ty jeho uvadly pazourky :grinning:

a pak se presouvam zas k nasim na zahradu.....takze preju pekny slunecny vikend a snad se nejak poctem :sunglasses:
24. dub 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Dneska vyrážíme za mamkou a budeme tam do zítra a celý víkend slavíme M. narozky, tak si dám vínečko a babičky budou hlídat, to je super.

Celý víkend se tu neukážu, tak si ho užijte a v neděli večer nebo pondělí ráno, paaaa
24. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak při pátku zalitém sluncem?
24. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem dneska byla konečně u nové zubařky a ejhle....mám jako asi pět kazů z toho dva velký, jsem se zděsila, protože ta dr ke který jsme donedávna chodili mi řekla, že kaz žádný nemám, pipina jedna....proto mě pořád bolí zuby a prd že mám zánět dásní, no ta mě tak vytočila kravka jedna, to jí ještě zavolám a zrušim to u ní.NO tak snad mi to tahle dá všechno za týden do kupy.....jinak koukám,že všichni mizíte na víkend pryč, my tentokrát budem doma, jen na celou sobotu jedeme k tchánovi, ale tam je to fajn....tak přeji teda všem krásný víkend plný sluníčka
24. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já teďka nějak nestíhám, verča je moooc živá a navíc jsme skoro pořád venku....

plechajdi všechno nej matýskovi k 10 měsícům :grinning:
24. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, vše nej Matýskovi :wink:
24. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, tak hlavně ať ti to dá dokupy a máš konečně klid :slight_smile: :wink:
24. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýskovi vše nej nej nej :wink:
24. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt jsem Tě dneska předběhla s přáním, co se děje? :confused: :grinning:
24. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem doma ale už skoro dva týdny jsem u rodičů u Brna :wink:
24. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaak :wink: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna společná ted už budem Pardubandy :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, určitě se sejdeme :wink:
24. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pls, hoďte mi nějakej dobrej, rychle, zaručenej recept na pangasiuse, abych to mohla dát po úpravě i Jáchymkovi :wink:
24. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
porce dám na alobal, pokladu zeleninou, bylinkama a případně kořením, můžou se přidat na tenké plátky brambory a třeba i anglická zabalit, a 35 - 40 minut, může se poklást sýrem....
24. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,jsem tu za ségru(dvojče Lenka) mám Vás moc pozdravovat.Ségra měla tragický den,její milovanou čivavu,přejelo auto a ona to viděla :frowning2: Nesla jí už mrtvou a byla celá od krve. :frowning2: Má prášky na uklidnění,a spí.
Tak prosím omluvte její nepřítomnost,jak bude lépe určitě se ukáže.Dík Lenka :slight_smile:
24. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je mi moc líto :frowning2: :cry: chudinka :cry: vyřiď Janičce, že na ní moc myslíme...
24. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry vecer :slight_smile:

Diky za prani, ja jsem si na to malem nevzpomela :sweat_smile:
24. dub 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani drž se,bude líp, posíláme moc moc moc energie :wink:
24. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer :slight_smile:

D.ani - to mě hrozně moc mrzí, taky jsme takhle přišli o pejska, taky jsem to viděla, drž se, buď silná, myslíme na Tebe ..
24. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Jani,taky me to moc mrzi,taky jsme to zazila a je to fakt mooc osklivy:frowning2:..at je ti brzy lip!
holky mala mi zmensila tu stranku a ja to neumim zvetsit,tak na vas mam pomalu lupu!fakt nevim co mi tady zmackla potvurka!jinak Elenka je sileny sidlo,fakt desnej cert,chvili neposedi!za den znici 4 lidi,porad chce chodit(za ruce),do mice cuta jak pravej fotbalista:slight_smile:..no proste silenej cert,tak me omluvte ze sem chodim tak nepravidelne,ale opravdu chodim spat max.v deset posledni dobou:slight_smile:..nikdy jsem nechtela hyperaktivni dite-nechtela-tak ho mam,a to ji je teprv deset mesicu:grinning:.se zblaznim!ale obcas i spinka chvilku tak to jde:slight_smile:
papa
24. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je mi hrozně líto, drž se a dej se rychle do kupy, myslíme na vás taky.....jinak nakouknu až v neděli,tak pa všem
24. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani taky mě to moc mrzí :frowning2:
24. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis tedka to ctu, Dani to je mi lito co se udalo.....
25. dub 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani :cry: :cry:
25. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem hezkou sobotu :slight_smile:

my včera výletničili a utráceli :grinning:
a konečně máme autosedajdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska máme oslavičku u tchánů a počasí vypadá nádherně, takže budeme užívat sluníčko :wink:
25. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se Joli před chvílí probudila :confounded:

To zase bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý podvečer,

Dani, jéjku to je mi moc a moc líto, tak ať je Ti brzy aspoň trochu lépe.... :pensive:

My dnes celý den výletovali, tak jsem nějaká vyštavená a před chvílí jsme se dozvěděli, že MM sestřenici se narodil Adámek, no jsem z toho taková na měkko teda :dizzy_face:
25. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek