• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
Bry vecer,

tak s pokadenou hlavou od drzyho kosa, co maji nasi na zahrade, se spalenym ksichtem a rukama si s vama jdu psat a nikdo nikde ?? :wink:

Ja chci taky Adamka :grinning:
25. dub 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je super takový prtě a našim lumpíkům už bude rok :sweat_smile:
25. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jak kterym :wink:
25. dub 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi si dovolil co pták jeden :grinning:

No jsem z toho taková rozněžnělá teda :dizzy_face:
25. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mi povidej, si sedim na lavicce opaluju se a najednou mi neco vleti do vlasu....tak si tam hrabnu v domeni ze to je vosa ci vcela a vono prdlajs... :angry: :sunglasses:
25. dub 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krááásné zjištění :sweat_smile:

Já se fakt omlouvám, ale úplně tu tuhnu az PC, tak půjdu zalehnout k TV :wink:
25. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pohoda, ja jdu vecer a koukat na hokej takze paaa a nekdy zase vsichni...sejdeme se jako obvykle ...tralalala :sunglasses:
25. dub 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na hokej se prý bude dívat děda, ale bolí ho břuch, tak pospává :wink:
25. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani - to je mi moc líto, ať to rychle přebolí :cry:
25. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka má teplotu, ale jinak nic. Tak jsme šly chvíli na prochajdu a ona byla nějaká nevrlá, tak jsem zkoušela rohlík, jablko, křupku, pak už i frutapuru a pak jsem ji vytáhla z kočáru a ona totálně prosraná. Tak jsme to řešili v hospodě na zahrádce, kalhoty i body jsem musela svlíknout ale nový jsem neměla, tak měla jen tričko, mikinu a na nohy moji mikinu a vzala jsem ji do Erga, no mazec, doma nechtěla večeři, tak jen napít a to hned vyhodila, tak jsem zvědavá, co z toho bude :unamused:
25. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
diti to vypadá na rotavirus :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý to po brně řádí :frowning2:
25. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak zase nakukuji (s lupou:grinning:),co noveho a vidim ze zatim nic:slight_smile:..Elenka mela vcera ve dvamact v noci takovej hysterak silenej jako nikdy!fakt takhle jeste nervala a neslo ji utisit!kdyz jsme ji vzala z postylky,tak to bylo jeste horsi!tak nakonec jsem vytahla nurofen,pak jeste pul hodinky jemne knourala a nakonec usnula!ale fakt sila!dneska byla cely den hodna,byli jsme u nasich na zahrade a bylo fajn,ale vecer kdyz jsme ji vykoupala,prebalila,nakrmila tak se jako naschval posrajdila!sla jsme ji prebalit a nas nervak se zacal vztekat a chtela me mlatit!holky poprve dostala flakanec na holou!a jak uz pak prestala maminku mlatit!ja ji dam potvore:slight_smile:!no roste nam z ni peknej cert!jinak musim doplnit tabulky.holky pokud budete tak hodne a prectete si to tady:slight_smile:: 10m KO-10,25kg a 77cm a
3 zub-dvojka vpravo nahore 13.4 a
4 zub-dvojka vlevo nahore 22.4
takze mame pekny cikcak zubiska:slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi nestraš, to by mne šlehlo
teplotu má furt, ale jinak vypadá v poho, tak nevím no, uvidíme
26. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se todověděla jak jsem byla s mamkou u kadeřnice :frowning2:
26. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ještě jsem unašich, ale možná už zítra jedeme domůůů

Vrkočko, pokud nechceš přímo na Dukle, ještě je dobrá ve Svítkově tj. 14kou na Svítkov Kostnická a u pošty po pravé straně bílá vila chodí tam švagrová s oběma dcerama a pohoda, MUDra se jmenuje Sýkorová
26. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký foukací den ..

Maty spí, já dělám oběd -> uzenou se zelím a bram knedlík ..

odpol chcem jít ven, ale uvidíme, co vítr ..
26. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli kuřecí plátek gratinovaný šunkou a sýrem se sázeným vejcem a brambory
26. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, po delší odmlce se zas hlásím, postivě jsem dočetla :wink: ale už nevím na co vše reagovat takže raději na nic

včera jsme se vrátili z týdenní "dovolené" v Praze - MM a Saška se dovolovali u strejdy a tety, kde je teda královský servis, hlavně co se jídla týče, vaří úžasně :dizzy_face: no a já stážovala. a po stáži jsme odpol.vyráželi po PRaze, tak jsme docela uchození, ale bylo krásně, stihli jsme snad vše hlavní, i v zoo jsme byli, Sašuli se líbila hlavně žirafa, protože byla hned za sklem :grinning: cesta ok, Saška šikovná, tak polovinu vždycky prospala.

no a dneska jsme byli u našich pro pejsku - je nějaká smutná a co je blbé, že není někdy schopná vyskočit na gauč, což dříve zvládala s přehledem, přitom nekulhá, jen jak se jí na gauč pomůže tak sem tam kvikne doufám že je to jen oslabení jak měla minulý týden docela drsný průjem, prý i krvavý, tak ted už žere ok, jen teda ty nohy, snad to bude dobré
26. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdem na 10-ti měs. kontrolu, pak pisnu údaje a vyhrabnu nějakou fotku ještě z 9-ti měs. akorát teda zubisko žádné :unamused: v Praze se Saška naučila krásně sedět, je moc šikovná, péruje na čtyřech pokouší se stavět a plazí se fakt rychlostí blesku.

už se těším na srazík. berete někdo krom dětí a manželů jiné zvířátko? :confused:
26. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda eee myslím že stačí Martin a Joli :wink:
27. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda taky ne, psa už nemáme a kočka, to by asi nešlo :slight_smile: ty dvě zbývající zviřátka bohatě stačí :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen kdybyste náhodou měly některá pejska, že tu naši taky vezmu, ale asi jí bude líp u našich než s hordou lezoucích dětiček :grinning:
27. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

jdu dočíst, co jste napovídaly za víkend :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže,

Dani, je mi moc líto, že ti zajeli hafíka :cry:

Gábi, my jdem zítra taky na 10ti měsíční prohlídku, ze zubů si nic nedělej, Matěj taky nemá ještě ani jeden. A snad konečně zítra dostane 3.hexu, od ledna bylo pořád něco, že se pořád odkládala.

Víkend byl fajn, užili jsme si sluníčko, oslavičky a Matýsek byl suprovej. A jak jsme poprvé spali mimo domov, tak to nebyl žádný problém a počítám, že i Renospond bude dobrý, bez hysteráků.

Taky už jsme ozkoušeli Manducu a to je opravdu blaho na záda a ruce, jako kdybych nic nenesla. Určitě ji budu využívat hodně často.
27. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to muselobýt super swead, jé užjen 2 týdnyyyy se těším jak malá holka :grinning:
27. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani promin, ted mi to došlo :confounded: si tu píšu o zvířatech a..... :pensive: :cry: je mi to moc líto, vím jak to bolí, ještě když je to tak nečekané :pensive: čas to zahojí a zas bude líp :pensive: drž se!
27. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den
tak jsem tu po nejaky dobe,uz jsem v poradu MOC VAM VSEM dekuju z slova utechy,jsem byla uplne v haji
ale Mm my udelal nejvetsi radost,,kterou mohl,,,jelikoz budu mit narozeniny privezl me darek o neco drive

tu je:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2688494&vReferer=

je to 8tydeni miminko civavy,a dostala jmeno po me civavce ,CHERRY
jsem stastna mam tedy doma psika a Domika skoro jak dvojcata porad jen neco delam pomalu se nezastavim..ale jsem stastna

jinak jednu smutno zpravu preci jenom mam na sraZ SAMOZREJMNE jedu ale nebudu tam spat,,,,vzdycky jen na den a v noci domu kvuli psikovi,,,takze timto uvolnuji nekomu misto v hotelu..kdyby mel nekdo zajem,..ale jedu ..i s detma mam jich ted 3 hihii
doufam,ze me neodsoudite a pochopite...
27. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - ta je sladká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a bereš ji sebou?
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani ta je super, takovej malej netopyrek :grinning: s tim spanim to je pochopitelny...i kdyz jak pise titi by tam mohla spat s vama ne ? takovej prcek utahanej by mohl usnout v pohode zatim kdekoliv ?

a pokud teda nebudete tam spat na tuty, chapu to tak ze dorazite kazdej den ???
27. dub 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida diky,no zalezi na poctu ockovani,,kolik jich za sebou bude mit
27. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek