• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
jinak moje ucast tu bude dost sporadicka asi az na vecery, pac dneska jsme provedli prvni kop do pozemku a uz se hrnou problemy, od rana jen resime co nemame, co nefunguje atd...klasika, ale to se dalo cekat ....

takze se mejte a uzivejte slunicka :wink:
27. dub 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dani moooc roztomilé štěňátko :wink:
27. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamky.tak zdravím opět po dlouhé době,nějak neni s tím mým torpédem čas a když tu chvilku chrní tak uklízim nebo pracuju,našla jsem si práci na doma,ale dělám to jen po večerech.plechy došla ti ta fotka? je to sice z 10měsíců,ale my byli v 8 a pak až v 10 takže jsem poslala tuhle.
27. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Dani to je fajn,ze uz je ti lip!TM je sikulka,hezkej pejsacek:slight_smile:
ty blaho holky,srazik uz je taaak blizko a ja mam cim dal tim vetsi strach,ze tam s tim nasim keplem nedojedem! :confounded:
27. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vždyt vy máte ten srazík.škoda,že nemůžeme.tak si to moc užíte.jinak my asi nepolezem.jsme pěkně lenivý,na bříšku chvili a pak hned na nohy.lítá jak čert za ruce
27. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evcul tak to jsou na tom ty nase deticky uplne stejne:slight_smile:..a dr uz ji chce zase rozcvicovat kvuli tomu,ze neleze!! :angry: ...jak kdyby musela a potrebovala to k zivotu!ja taky nelezla a ziju a ted lezt umim!dneska se vsechno tak proziva,ze mam dost!...musim se objednat na neurologii,ale tam ma vzdy plno tak pocitam,ze pujdeme tak v roce ato uz snad bude chodit a zadne lezeni po nas chtit nbudou!!
pujdeme ven tak se mejte hezky!papa
27. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem...dani roztomilý pejsek, a hlavně, že už je ti lépe..my pořád nemáme zoubek, plazí se, zvedá se u všeho, čeho se dá jen trochu chytnout, za ruky valí jak o závod, i za jednu ručku to vcelku jde, ale protože je menší, tak se to moc nedá, bo bych byla jak paragraf :grinning:
27. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech..pevné nervy, taky jsme stavěli domeček, ale na uklidněnou...stojí to za to, ted už si to jen užíváme :wink: , tak snad i vy budete brzy užívat
27. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!

plechi: a můžu se zeptat, kde stavíte? Asi někde kousek za Prahou, že? Já také sním o domečku, ale pořád se mi ty pozemky zdají dost drahé a manža stejně za Prahu nechce. Ale třeba časem změní názor :wink:

ewelly: mě fyzioterapeutka říkala, že lezení je hodně důležité a je to to nejlepší pro mimčo, aby si posílilo záda a za 20 let je nebolela. Jestli už umí druhé vzpřímení (na natežených rukou), tak si chytni Elenku pod hrudníčkem, nožky jí dej pod sebe (aby se lýtka dotýkala stehýnek a špičky točit k sobě), klekni si k ní, abys svýma nohama zabránila tomu, aby se její rozjížděly, jisti pod hrudníčkem a houpej jí dopředu a dozadu i do stran. Uvidíš, že se jí to bude líbit a za čas to začne zkoušet sama až udělá první "krůčky lezmo". U nás to takhle taky probíhalo a teď leze, jak o život. :grinning:
27. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniel: to je krásný štěňátko, to je čivava, nebo něco jiného? Ale nádherný, hned by si ho vzala domů :wink:
27. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky my taky nelezem a za ruce chodi jak pan kral...naneurologii nas teda nezene, protoze jediny co nedela je to lezeni, ale rehabky uz nam predepsala....tak ve stredu jdem tak uvidime :wink: rozhodne mu to asi neublizi....

Leni no to doufam, ze to za ty nervy bude stat za to :slight_smile:

Petul fotka dosla, ale jestli jsem ji tam jeste nedala tak nestiham :sunglasses:

Soniku stavime v pze-vychod Libeznice....je tam toho tedka spousta novyho

a zas jdu makat :wink: tak paa
27. dub 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka :dizzy_face:

hlásím se jako 2v1 :dizzy_face:

Dnes sem dostala na UTZ krásnej obrázek jsme 7+6 (fíha zítra druhý měsíc), měříme 1,6 cm a moc si přejeme ať to doklepeme a k Mikuláši dostaneme krásnej uzlíček v zavinovačce :dizzy_face:
27. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
laado gratuluju a držím pěsti :wink:
27. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi :grinning: tak uka obrazek a hod si to do profilu ne ? :grinning:
27. dub 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení já ho musím nejdřív vyfotit :grinning:

taky sem si dneska ublinkla na parkovišti :grinning:
27. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada: tak moc gratuluju a držím palce, ať to dotáhnete do konce
27. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :dizzy_face:
27. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobre ze to vime, ze jsi se s nama o to podelila :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Zdení zrovna u tebe sem myslela, že to "oceníš" když to bylo v Mladé Boleslavi a tvůj muž se tam narodil :grinning:
27. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lááádiiii tak držímmmm pěěěssttííííí jako o život, tak už to snad konečně dopadne a budeš nějšťastnější mamina pod sluncem :wink:
27. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé moc pěkné a moc ti to přeju, už se těším jak nám budeš vše prožité připomínat :wink:

a až budeš mít termín tak já třeba budu mít //, protože se na podzim začneme snažit o druhý :wink:
27. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem ráda, že vás mám, protože za váma budu chodit pro rady ... :dizzy_face:
27. dub 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neboj, moc jich potřebovat nebudeš, ale určitě se rády podělíme o zkušenosti :wink:
27. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha pak bych vám mohla zase radit já s druhýma... si to nebudete pamatovat :grinning:
Dneska sem nechtěla na tu kontrolu jít sem si říkala počkám ještě měsíc .. no ono by to dopadlo že bych asi čekala do porodu :sweat_smile:
27. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bys snad poznala dřív ne? :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

no to jsou zprávy!!!! Ladi, obrovská gratulace a držím všechno, co mám. Určitě bude těhu v poho a před Vánoci dostanete nejkrásnější dáreček
27. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :wink: Ladi moc gratuluju, to je super zprávička, tak držím palce ať to v pořádku dotáhnete do konce, moc ti to přeju a už se těším, jak budeš fotit těhu bříško :grinning: :wink:
27. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dani gratuluju k dalšímu přírustku do rodiny, je to rozkošná čivavka, boží, hned bych si jí vzala taky :grinning: JInak na nás zítra myslete, jdeme s tím naším psíkem na tu kastraci,tak ať to zvládne a nejsou komplikace :frowning2:
27. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi ale muj manza se tam nenarodil vime ? :slight_smile: von je z prahe :grinning:
27. dub 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek