• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
a u vás se hokej nehraje, žee si musíš vypůjčovat pražskej klub? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem teda jihočeška srdcem i duší, jsou týmy, který jsou mi sympatičtější než jiný, ale vždycky na prvním místě budou budějce
27. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by se víc líbilo finále vary-plzeň, taky super derby :sunglasses:
27. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už konec o hokeji, mě málem praskla cévka v mozku :grinning:
27. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, já tu zase jásala, když plzeň dala gola v tý poslední vteřině :sunglasses: kvůli tomuhle stojí za to na tom hokeji být :dizzy_face: jestli mi to doma projde, tak příští rok odkroutím svojí 16. sezonu :sunglasses:
27. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter já vím, že ty seš fanatik :dizzy_face: já čoveče ani neznám pravidla hokeje, ale vítek tím žije ...ten ví o hokeji vše ... není vopravdu nic co by nevěděl tak můžete někdy hodit řeč :wink:
27. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem dobytek právě si namáčím jahody do cukru crystal s vanilkou :rolling_eyes: a to sem na dietě :confused:
27. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, laduš, chlapi nemaj rádi, když s nima diskutujou ženský :grinning: ale je fakt, že mě kámoši berou :wink:
27. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter vítek je ze Znojma teď byl na posledním utkání v Bolce a prej všichni buleli ...

Hele já jednou byla s ním v kotli a když si hokejsti vyměnili strany a letěl gol do té samé brány co všichni v první třetině křičeli tak sem začala řvát taky a všichni se na mě otáčeli a Vítek dělal že mě nezná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitomá blondýna :grinning:
27. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu koukat na Krause, snad tu pak budete :wink:
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Znojmáci to maj letos hodně smutný, když přišli o extraligu :frowning2: já se jen bojím, abysme takhle taky jednou nedopadli a celej blbej mountfield se nerozhodl licenci zpeněžit :frowning2:
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda panter ty máš fakt přehled tebe to tak baví?? :wink:
27. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
laduš, já jezdím na hokej a aktivně fandím od sezony 94/95 :wink: jeden čas jsem si doma dělala i motoráckou kroniku :sweat_smile: ještě jí mám schovanou...
27. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tak to já bych mohla založit kroniku kabelek vo těch mám přehled, aby taky ne když jich mám narvanou skříň :zipper_mouth: to je zase můj koníček :grinning:
27. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, no řekni, nehodí se ke mně to, že mám doma samý chlapy? :grinning: :grinning: i když manža je absolutní antihokejista :grinning:
27. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu do hajan :wink: mějte se tu krásně a krásně se vyspěte :slight_smile: dobrou noc :sunglasses:
27. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsme u našich na návštěvě, tak tu moc nejsem :slight_smile:

Fandili jsmetaky Plzni :zipper_mouth: :grinning:
28. bře 2009 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uuuuuuu tady to zilo :slight_smile:

holky uz treti den me boli skleble......kde se prodavaji nahradni ??? :frowning2:
28. bře 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já u Krause vytuhla :sweat_smile: Dávám tomu max. dva dny a bude nám cinkat šestý zub :grinning: plechi,tak si vem růžovýho kamaráda, já ho beru skoro každý den, protože mě vždycky rozbolí zuby :confounded:
28. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
brufík je účinný :wink:
28. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile:

Zdení tebe ta hlava ještě nepřešla ? :frowning2: by sis potřebovala pořádně odpočnout ... nekoukat do počítače nebo na tv a jen relaxovat, aby tě někdo obskakoval a ty měla na očích ty klapky co se rozdávájí v letadle když letíš víc jak 15 hodin :slight_smile:
28. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi jj to by bylo prima, ale to nehrozi :slight_smile: ale uz to preslo :wink: dala jsem si kafe
28. bře 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida :sunglasses:
28. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď zrovna holkám v připravujeme se píšu jaká sem vzorná žena :grinning:
28. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám naklizeno, uvařenou hovězí polívku s nudličkama, kuře na paprice, nachystanou Marlenku (ta je teda koupená ) koupila si sem si novej domácí oblek je uváděnej jako noční košile a nosím to napodoma http://www.luxusnipradlo.cz/nocni-kosilky/nocni-kosile-6216-vamp/ a čekám na svého MUŽE

TO JE MATRIX CO ?
28. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme něco nového??? :wink:
28. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ládi no to je fakt síla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek