Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
27. bře 2009
a u vás se hokej nehraje, žee si musíš vypůjčovat pražskej klub? 😃 :-p já jsem teda jihočeška srdcem i duší, jsou týmy, který jsou mi sympatičtější než jiný, ale vždycky na prvním místě budou budějce
panterka
27. bře 2009
mně by se víc líbilo finále vary-plzeň, taky super derby 😎
slavikovci
27. bře 2009
už konec o hokeji, mě málem praskla cévka v mozku 😃
panterka
27. bře 2009
Irčo, já tu zase jásala, když plzeň dala gola v tý poslední vteřině 😎 kvůli tomuhle stojí za to na tom hokeji být x-) jestli mi to doma projde, tak příští rok odkroutím svojí 16. sezonu 😎
laada
27. bře 2009
panter já vím, že ty seš fanatik x-) já čoveče ani neznám pravidla hokeje, ale vítek tím žije ...ten ví o hokeji vše ... není vopravdu nic co by nevěděl tak můžete někdy hodit řeč 😉
laada
27. bře 2009
já sem dobytek právě si namáčím jahody do cukru crystal s vanilkou 8-( a to sem na dietě =-)
panterka
27. bře 2009
jo, laduš, chlapi nemaj rádi, když s nima diskutujou ženský 😃 ale je fakt, že mě kámoši berou 😉
laada
27. bře 2009
panter vítek je ze Znojma teď byl na posledním utkání v Bolce a prej všichni buleli ...

Hele já jednou byla s ním v kotli a když si hokejsti vyměnili strany a letěl gol do té samé brány co všichni v první třetině křičeli tak sem začala řvát taky a všichni se na mě otáčeli a Vítek dělal že mě nezná 😃 😃 😃 😃
laada
27. bře 2009
pitomá blondýna 😃
slavikovci
27. bře 2009
holky, jdu koukat na Krause, snad tu pak budete 😉
panterka
27. bře 2009
tak Znojmáci to maj letos hodně smutný, když přišli o extraligu 😞 já se jen bojím, abysme takhle taky jednou nedopadli a celej blbej mountfield se nerozhodl licenci zpeněžit 😞
laada
27. bře 2009
Téééda panter ty máš fakt přehled tebe to tak baví?? 😉
panterka
27. bře 2009
laduš, já jezdím na hokej a aktivně fandím od sezony 94/95 😉 jeden čas jsem si doma dělala i motoráckou kroniku :-N ještě jí mám schovanou...
laada
27. bře 2009
jůůů tak to já bych mohla založit kroniku kabelek vo těch mám přehled, aby taky ne když jich mám narvanou skříň :-x to je zase můj koníček 😃
panterka
27. bře 2009
Laduš, no řekni, nehodí se ke mně to, že mám doma samý chlapy? 😃 😃 i když manža je absolutní antihokejista 😃
laada
27. bře 2009
😃 😃
panterka
27. bře 2009
tak já jdu do hajan 😉 mějte se tu krásně a krásně se vyspěte 🙂 dobrou noc 😎
laada
27. bře 2009
pa pa 🙂
e.k.t
28. bře 2009
Ahojky jsme u našich na návštěvě, tak tu moc nejsem 🙂

Fandili jsmetaky Plzni :-x 😃
plechajdaautor
28. bře 2009
Uuuuuuu tady to zilo 🙂

holky uz treti den me boli skleble......kde se prodavaji nahradni ??? 😞
slavikovci
28. bře 2009
ahoj, tak já u Krause vytuhla :-N Dávám tomu max. dva dny a bude nám cinkat šestý zub 😃 plechi,tak si vem růžovýho kamaráda, já ho beru skoro každý den, protože mě vždycky rozbolí zuby :-S
e.k.t
28. bře 2009
brufík je účinný 😉
laada
28. bře 2009
ahoj ženy 🙂

Zdení tebe ta hlava ještě nepřešla ? 😞 by sis potřebovala pořádně odpočnout ... nekoukat do počítače nebo na tv a jen relaxovat, aby tě někdo obskakoval a ty měla na očích ty klapky co se rozdávájí v letadle když letíš víc jak 15 hodin 🙂
plechajdaautor
28. bře 2009
ladi jj to by bylo prima, ale to nehrozi 🙂 ale uz to preslo 😉 dala jsem si kafe
laada
28. bře 2009
no vida 😎
laada
28. bře 2009
teď zrovna holkám v připravujeme se píšu jaká sem vzorná žena 😃
laada
28. bře 2009
já mám naklizeno, uvařenou hovězí polívku s nudličkama, kuře na paprice, nachystanou Marlenku (ta je teda koupená ) koupila si sem si novej domácí oblek je uváděnej jako noční košile a nosím to napodoma http://www.luxusnipradlo.cz/nocni-kosilky/nocni... a čekám na svého MUŽE

TO JE MATRIX CO ?
laada
28. bře 2009
máme něco nového??? 😉
laada
28. bře 2009
e.k.t
28. bře 2009
Ládi no to je fakt síla 😃 😃 😃 😃