Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
gabka32
27. dub 2009
no je to blbé, nejde se bránit a než se děcko dostane do patřičné péče, tak je většinou už pozdě |-|
e.k.t
27. dub 2009
no je to moc smutné, na meningokoka B umřel i náš kolega, bylo mu 26 a měl jít Martinovi za svědka 😞
petrusam
27. dub 2009
Laaaaaaaadiiiiiiiiiiiii - moc moc moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-)

D.ani - úžasný pejsek 😉 krásnější dárek jsi dostat nemohla, TM je super x-)
e.k.t
27. dub 2009
TAK PERU PŘEDPOSLEDNÍ DÁVKU, jsem vyvaněná 😉
taky jdu hajat, dobrou noc 😉
e.k.t
28. dub 2009
dobré ráno, tak Joli ještě spinká, prádlo mám pověšené a čekám na příchod MM z práce 😉
e.k.t
28. dub 2009
http://www.aukro.cz/item614413698_nove_kvalitni...

toto jsme objednali Joli k ročku abych mohla jezdit po návštěvách i bez auta 😉
swead
28. dub 2009
dobré ráno,

odpoledne jdu s Matějem na 10ti měsíční prohlídku, tak sem pak hodím míry a plechy pošlu info na e--mail. 😉
plechajdaautor
28. dub 2009
Bry rano 🙂

My jdem dneska taky na KO min tyden jsme to nestihli.... 😉
lenula.b
28. dub 2009
ahoj holky, tak my jsme z 10 měsíční KO doma, Verunka má 8180 g a 74 cm, plechi znamenáš si? nebo to mám poslat mailem?
e.k.t
28. dub 2009
Verča je pěkná kočka 😉 my jdeme za 2 týdny na roční :-N
lenula.b
28. dub 2009
díky ekt, no to my až 23.6. 😃
takhle teď prďola usnula http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI... 😃
e.k.t
28. dub 2009
to je taky super výtuh 😃 😃 😃
lenula.b
28. dub 2009
takhle vytuhla poprvé :-N
plechajdaautor
28. dub 2009
Lenul mam to, jezis ta spinka teda 🙂) aby ji neboleli zada 😃

my jsme taky zpet 8450g a 74cm o vaze teda silne pochybuju, dle myho ma min...ale budiz.....rehabky prej nevi proc nam minle napsala, ale mame si je zkusit....taky dobracka....prej je sikovnej a lezeni vzdavame 😃

ted mi tu smradoch ozira nabijecky....vzdykcy ho odsunu a von se dotuleni az k tomu zas ]-(

a my mame rocni 22. tak jsem zvedava jestli treba uz nepujde po svych, ale to bych mu moc fandila 😃
e.k.t
28. dub 2009
tak za ruku třeba jo 😉
lenula.b
28. dub 2009
už je vzhůru a následky to na ní asi nemá 😃

plechi dobrá doktorka :-N
plechajdaautor
28. dub 2009
tys ji tak nechala jo ? to jsi dobra...me by to nedalo ja bych mela porad endence ho narovnat 😉
plechajdaautor
28. dub 2009
tak jeste pockame na swead a pak to tam hodim 😎
lenula.b
28. dub 2009
plechi nechala, jsem ji nechtěla budit...ona by už pak neusnula
swead
28. dub 2009
jsme tu, takže v 10ti měsících Matěj měří 74,5cm a váží 8930g, no a dostal 3. hexu, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká reakce.
vrkocka
28. dub 2009
tak ja jsem o 10kg lehci,se chlubim,ze,ale cloveku to udela radost.
vrkocka
28. dub 2009
podívejtew se do alba naše Eli jako vojanda 🙂
titida
28. dub 2009
holky já jsem krávaaaa
Kačka mi spadla z postele, bych si nafackovala
kojila jsem ji a asi jsem u toho usla a ona ne (v noci jsem skoro nespala, bylo mi děsně zle) a najednou řacha a ona chuděra dole, má bouli na čele, tak nevím, co dělat, jak plakala, tak pak usnula, tak snad bude v pohodě, řvu tady jak želva, doufám, že jí nic není
titida
28. dub 2009
ale moooc gratuluji Ladušce, budeme na tebe moc myslet x-)
ale určo bude včechno OK
gabka32
28. dub 2009
Vrkoč gratuluji k úspěchu x-) x-) x-) taky bych potřebovala, ale ne deset ale nejmín 20kg dole :-p

Dito neboj, bude to ok. jestli máš obavy tak neváhej a jdi k Dr. ale pokud je Kačka ok, má jen bouli a nezvrací, má stejně velké zorničky, není spavá a nic jí neteče z uší, tak by to nemělo být nic vážného.
já se Sašou taky nešla, když mi zhučela z gauče a nejspíš se bouchla o hranu stolu, ale po týdnu když boule nemizela, tak jsem přeci jen šla :-| tak sleduj i bouli 😉
d.aniela1
28. dub 2009
aHOJKY
tak nejak postupne

LADENCE MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!SUPER ZPRAVA,,MOC TI TO PREJU ZASLOUZIS SI TO A NEBOJ VSE BUDE OK...........

HOLKY diky moc no dava me to dost zabrat,mam to jak dvojcata musim hlidt Domcucha a i cherry je to mazec,,,

titida no tak pro me taky spadl Domcuch titi sleduj ji a obcas jibud pokud bude nejaka slaba,nebo by porad spala,,nebo blinkala chtelo by to k dr,,ale snad to bude ok,,,jen ji ted vic hlidej

vrkocka no krasne jis schodila jak jsi to udelala???
d.aniela1
28. dub 2009
u nas dve miminka uz spinkaji,,hihi to je prca,,ale litAM tu jako debil,,celej den,,
d.aniela1
28. dub 2009
dneska nikdo deti me spinkaji, 😃 😃 😃 😃
d.aniela1
28. dub 2009
nikdo nikde to me mrzi tak dobrou noc a zas nekdy pá

Začni psát odpověď...

Odešli