• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no je to blbé, nejde se bránit a než se děcko dostane do patřičné péče, tak je většinou už pozdě :pensive:
27. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to moc smutné, na meningokoka B umřel i náš kolega, bylo mu 26 a měl jít Martinovi za svědka :frowning2:
27. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laaaaaaaadiiiiiiiiiiiii - moc moc moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face:

D.ani - úžasný pejsek :wink: krásnější dárek jsi dostat nemohla, TM je super :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK PERU PŘEDPOSLEDNÍ DÁVKU, jsem vyvaněná :wink:
taky jdu hajat, dobrou noc :wink:
27. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak Joli ještě spinká, prádlo mám pověšené a čekám na příchod MM z práce :wink:
28. dub 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aukro.cz/item614413698_nove_kvalitni_nositko_krosna_na_noseni_deti.html

toto jsme objednali Joli k ročku abych mohla jezdit po návštěvách i bez auta :wink:
28. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

odpoledne jdu s Matějem na 10ti měsíční prohlídku, tak sem pak hodím míry a plechy pošlu info na e--mail. :wink:
28. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano :slight_smile:

My jdem dneska taky na KO min tyden jsme to nestihli.... :wink:
28. dub 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme z 10 měsíční KO doma, Verunka má 8180 g a 74 cm, plechi znamenáš si? nebo to mám poslat mailem?
28. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča je pěkná kočka :wink: my jdeme za 2 týdny na roční :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky ekt, no to my až 23.6. :grinning:
takhle teď prďola usnula http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2694036&vReferer= :grinning:
28. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky super výtuh :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle vytuhla poprvé :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenul mam to, jezis ta spinka teda :slight_smile:) aby ji neboleli zada :grinning:

my jsme taky zpet 8450g a 74cm o vaze teda silne pochybuju, dle myho ma min...ale budiz.....rehabky prej nevi proc nam minle napsala, ale mame si je zkusit....taky dobracka....prej je sikovnej a lezeni vzdavame :grinning:

ted mi tu smradoch ozira nabijecky....vzdykcy ho odsunu a von se dotuleni az k tomu zas :angry:

a my mame rocni 22. tak jsem zvedava jestli treba uz nepujde po svych, ale to bych mu moc fandila :grinning:
28. dub 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za ruku třeba jo :wink:
28. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vzhůru a následky to na ní asi nemá :grinning:

plechi dobrá doktorka :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tys ji tak nechala jo ? to jsi dobra...me by to nedalo ja bych mela porad endence ho narovnat :wink:
28. dub 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jeste pockame na swead a pak to tam hodim :sunglasses:
28. dub 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi nechala, jsem ji nechtěla budit...ona by už pak neusnula
28. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme tu, takže v 10ti měsících Matěj měří 74,5cm a váží 8930g, no a dostal 3. hexu, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká reakce.
28. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem o 10kg lehci,se chlubim,ze,ale cloveku to udela radost.
28. dub 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
podívejtew se do alba naše Eli jako vojanda :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem krávaaaa
Kačka mi spadla z postele, bych si nafackovala
kojila jsem ji a asi jsem u toho usla a ona ne (v noci jsem skoro nespala, bylo mi děsně zle) a najednou řacha a ona chuděra dole, má bouli na čele, tak nevím, co dělat, jak plakala, tak pak usnula, tak snad bude v pohodě, řvu tady jak želva, doufám, že jí nic není
28. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale moooc gratuluji Ladušce, budeme na tebe moc myslet :dizzy_face:
ale určo bude včechno OK
28. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrkoč gratuluji k úspěchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych potřebovala, ale ne deset ale nejmín 20kg dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dito neboj, bude to ok. jestli máš obavy tak neváhej a jdi k Dr. ale pokud je Kačka ok, má jen bouli a nezvrací, má stejně velké zorničky, není spavá a nic jí neteče z uší, tak by to nemělo být nic vážného.
já se Sašou taky nešla, když mi zhučela z gauče a nejspíš se bouchla o hranu stolu, ale po týdnu když boule nemizela, tak jsem přeci jen šla :unamused: tak sleduj i bouli :wink:
28. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKY
tak nejak postupne

LADENCE MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!SUPER ZPRAVA,,MOC TI TO PREJU ZASLOUZIS SI TO A NEBOJ VSE BUDE OK...........

HOLKY diky moc no dava me to dost zabrat,mam to jak dvojcata musim hlidt Domcucha a i cherry je to mazec,,,

titida no tak pro me taky spadl Domcuch titi sleduj ji a obcas jibud pokud bude nejaka slaba,nebo by porad spala,,nebo blinkala chtelo by to k dr,,ale snad to bude ok,,,jen ji ted vic hlidej

vrkocka no krasne jis schodila jak jsi to udelala???
28. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dve miminka uz spinkaji,,hihi to je prca,,ale litAM tu jako debil,,celej den,,
28. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nikdo deti me spinkaji, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde to me mrzi tak dobrou noc a zas nekdy pá
28. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek