• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj holky ani nevim jak to slo dolu,trochu upravenej jidelnicek,ale ted stres a to jde samo,ale pak to pujde nahoru.Dnes cestujem vlakem sami s malou do Pardubic,tak na nas myslete.Velka krosna na zadech a mala v kočíku,snad nam nekdo pomuze :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase po delší době hezký ránko, dočítat nestíhám, jen jsem to prolítla a to se přehlídnout nadalo

LAAAAAAAAAAAADI KOČKO GRATULATION největší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tfuj tfuj, pěsti pro štěstí a na mikuláše se těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, pomůže, neboj, myslím na tebe
29. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

připojujeme se k OBROVSKÝM GRATULACÍM LAAAADI a držíme pěstičky moc mocccc.....jééé jsem z toho jakási naměkkoo... :wink:
29. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, už od včera :wink:
29. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

dneska moc nebudu, máme reakci na očkování, ráno dostal Matěj čípek a jinak je hrozně ofrněnej, unavenej a s blbou náladou. Takže se mu věnuju, co to dá. Snad už bude zítra líp
29. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nějak nestíhám,tak Vás po dlouhé době zdravím.LAAAADUŠ MOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCC GRATULUJI A DRŽÍME PĚSTI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
29. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se jdu pochlubit, že to moje "opožděný" zlatíčko už konečně usí sedět a taky se už zvládne postavit, když se něčeho čapne. Takže to vypadá, že do roka a půl snad chodit bude :grinning:
29. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to jistý, už jsme nejposlednější :grinning: Kačka už taky sedí (i když sama si sedne opravdu zřídka), ale nestojí teda ani omylem :slight_smile: ale i tak ji máme rádi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY MOC DĚKUJU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moc se tu nezdržuju, protože většínu času trávím na wc v předklonu .... je mi pekelně špatně.

Už bych potřebovala další kontrolu .. ať vím že je vše o.k. :dizzy_face:
29. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
titi kde jsi prisla na to ze jste posledni ?? to bych se nasmala :grinning:

mates si sam nesed nikdy, po 4 neleze....jen se zacal tulenim zpusobem plazit, to je vse tak jsme v tom s vami a myslim ze Kacka je sikovnejsi :wink:
29. dub 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dito u nás taky ještě zdaleka nestojíme a ani nelezeme. Asi jiným prostředím se Saška naučila krásně sedět a houpat na kolínkách (což ovšem někteří ďáblíci tady zvládli už ve 4 měsících :grinning: :grinning: ) ale plazením vpřed je asi její motto :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Laadi no je to blbé, ale když Ti je takhle hnusně, tak si určitě v tom :grinning: :grinning: a kdy jdeš na kontrolu?
29. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer

musim se pochlubit

http://www.youtube.com/watch?v=C1oQqqRGySM

no je to sikula,jako moje mala princezna,,dodam jeste nejaky fotky,,
jinak hlasim ze Domis ma opet hemofila,dr nas asi posle nekam protoze to je oslabeni organizmu,,asi,,to vypada ma chudera zas antibiotika :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je me lito,,ale neboj bude lepe,,uvidis drz se
29. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani muhehe to je dobry a jak se mu na konci ty nohy rozkejvou to je bozi :slight_smile: :grinning:

hele s tim hemofilem, vylecite to do srazu ???? Bych si nerada neco privezla domu co s nama neodjizdelo....vis jak to myslim :sweat_smile: :wink:
29. dub 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer ..

D.ani - Domík je šikula .. Maty zatím "chodí" jen mezí stolkem a gaučem, což jsou 2-3 kroky :grinning:
29. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je fakt divné, ale neboj atb zaberou za chvilku bude líp, ale je to fakt divný :frowning2:
29. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda dani ten Domís je roztomilej, krásně cupitá....jinak ať je brzy zdravý, tohle už je hrozný teda...
29. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jasne ze te chapu antibiotika mame od dneska vyter bude za tyden a vysledky v patek tak to bude hnedka jasne,,,urcite bych ho nebrala,,kdyby nebyl ok to bohuzel,,
29. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :wink: jsem tu na skok... koukám na hokej, jsem doma s klukama sama a ještě musím jít pověsit prádlo :sweat_smile: a to jsem teď várku vyžehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dani, teda Domík je šikulka, koukám, že jedou s malou tý mojí kámošky skoro nastejno :wink: však jsou narozený ve stejnej den :grinning: Anička už taky skoro 14 dní pěkně ťape :wink: s tím hemofilem mě to mrzí :frowning2: prosím Tě, kde to ten Domík může chytat? vždyť to už není možný :unamused:
29. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooj
panter ona rikala ze to je ve vzduchu a ze on je asi na to nejak haklivej,,a tech bacilu je jak prase a ze jich maji vsichni kolem hodne jen to nekdo nemusi ani pocit ze ho ma a normalne snim chodi a nic mu neni ma ho jako v sobe je to bacilonosic ale my to nejsem vyter jsem si delali,,,

holky moc diky ale toho hlidani
29. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, a doporučila vám teda něco na posílení imunity?
29. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nemáš volejbal? :astonished: je středa, ne?
29. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim ne mam si prej zavolat po vikendu ze se domluvime co a jak,,,tak uvidim
29. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je přestávka, já si skočím pověsit to prádlo a za nějakých 15minut jsem tu zpět :sunglasses:
29. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
OLI nemam ja uz skocnila letos uz konec budeme chodit ven
29. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tu povidame sami s OLi
29. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :wink:
takže chodíte ven na kurty?
29. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek