• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Dani, tak to ušel Domís uplnej maraton, je to teda šikula.

U nás teď byla krize. Uložila jsem do postýlky ve 20h a hned spustila šílenej ječák. Tak jsem dala teplý obklad na bříško, namazala zuby a doufala, že to přejde. Ale nic, řvala pořád. Tak jsem zkusila poslední možnost a to jídlo. Vypila na noc celkem 390 ml!! ale asi se 45 min. pauzou. Přes den ale moc jíst nechtěla, tak to asi musela dohnat. Pak jsem jí ukolébala a od 21h je klid :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás teda taky histerák jako prase, ani jsem ji nemohla udržet, dostala panadol a po 10 minutách klid a už snad spí :wink:
29. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,tak to je Dominiček šikulka,to Adam se jen postaví,a když natáhnu ruce ať jde,tak si sedne.Dani je to v p.....,s těma nemocema,tak ať se brzy uzdravíte,chuďátko malý.

Laduš,když prý bývá špatně,tak je to dobře,že je to na udržení.
29. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Norma mne předběhla, taky jsem chtěla Ladi napsat, že když je ti špatně tak je to DOBŘE!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Domík je šikula, je zlatej :dizzy_face: A myslím na Vás, ať je brzy zdyrvej!

Plechi - no jo, ale Mates si stojí, to Káča ani omylem :dizzy_face: , ale jinak je to šikula, v plazení je mistr, můžou se saškou dělat závody, hihi :grinning:
29. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter - teď jsem si prohlížela vaše fotky a to je fakt úlet, jak jsou ti vaši kluci po vás - Hyneček jako ty a Jáchymek jak tm :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš :grinning: :grinning: jenom barvu vlasů si prohodili :grinning:
30. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko mamky.tak dnes vstávačka v 5.15 tak ted zase chrní. mám dneska bradavky v jednom ohni,nevim,jak dlouho to kojení ještě vydržim,kouše jak čert.včera už mi večer vypil hami mlíčko,tak kojim jen v noci a ráno. holky už jste některá odstavovala? jak jste to měla s prsama? nechali jste si píchnout něco ,aby se přestalo dělat mlíko,bojim zánětu. jinak laadus gratuluji a dani teda domcuška je fakt šikulka.my teda jsme také pořád na nohách,ale bojí se pustit,pořád natahuje ruce,abysme ho drželi,ale nelezem teda a myslím,že některé děti to prostě přeskočí ,já také nelezla.
30. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno holky,

Evi jo tak to jsme na tom asi stejně, taky se bojím těch debilních zánětů.... takže zatím kojím večer po koupání a pak ráno když se vzbudí :wink:
30. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda kojím furt, ale ani nemyslím, že by pak byl problém odstavit, myslím, že tz prsa už jsou tak zvyklý, že si pak prostě zvyknou na ještě menší poptávku. Ale je fakt, že jsem měla naposled zánět někdy na podzim, tak nevím, no

Panter - to asi jo, ale jak jsem koukla, tak jsem fakt se musela úplně smát. Já zas tak často ty albíčka neprohlížím, jako už jsem si toho všimla dřív, jasně, ale včera mne to dostalo :dizzy_face: Hlavně Jáchymek, ten je snad táta čím dál víc, jestli to vůbec ještě jde :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
evcula, pistacia: A to máte pořád tak nalitá prsa, jako na začátku?
30. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni nn to ne, ale prostě se po těch problémech na začátku toho docela obávám :pensive: zažila jsem si toho s prsama fakt hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se obávám, aby se mi zase něco neudělalo, ale doufám, že to bude OK
30. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistacia: no, já tě chápu, ségra měla na začátku taky zánět každou chvíli. Ale teď už kojí jen symbolicky a na noc a žádné problémy s odstavením neměla. Tvorba mlíka se prostě přizpůsobuje potřebě miminka a když už má příkrmy, tak je ho pořád méně. Já myslím, že už to budeš mít v pohodě.
30. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni titido jakmile se odstaví,tak se prsa za den nekojení nalejou a já vim,co jsem zažila když jsme odstříkala,tu´díž v květnu jdu na gyndu,takže se s ním poradím,prý jsou na to náký prášky,aby se pak nedělalo,když se odstaví,pač to mlíko tam můžeš mít i půl roku po odstavení, nesmí se dráždit nic,takže myslím,že je lepší.když se na to něco vezme,aby se předešlo zánětu.
30. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to vyzjisti a dej mi pak vědět :sunglasses:
30. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

titi mates ze stoji jo ?? a kde ?? :grinning: neblazni....chodi jen za ruce a jeste ani nesmi...takze jen kdyz uz hodne rve a me tresti z neho hlava :wink: Ja myslim ze si s Kackou na srazu vyhrajou a jeste se Saskou, ale spis mu holky utecou...plizenim plazenim vpred u nas to plazeni jeste neni tak rychly :grinning:
30. dub 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska odjizdime do Pece p/Snezkou az do nedele, takze se tu mejte pekne....ja doufam ze i nam bude slunce opekat tvare :grinning:
30. dub 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni příjemné horování :wink:
30. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký odpolko :wink:

tak na to s tím odstavováním si teda taky počkám na info, teď kojíme 2-3x za den, a doufala jsem teda tajně že odstavení nebude nijakej velkej problém, ale teď jste mě teda nahlodaly :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

já jsem odstavovala, když Matějovi bylo přesně 9měsíců, kojila jsem cca 2-4x denně a odstavila jsem bez sebemenších problémů. Prsa se první den nalila, trochu jsem odstříkala ve sprše a další dny to bylo už v pohodě. Ale je fakt, že mlíko mám v prsou pořád a to je to měsíc co jsem přestala kojit
30. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead to neřeš, Joli se odstavila v lednu a mlíčko je pořád, no ale co nadělám, když dělá na prso bléééé že jo? aspoň zbylo na MM :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

jsem ostříhaná a jsem maximálně spokojená. Až přijde M. z práce, tak ho donutím, aby mě vyfotil a hodím sem pár fotek
:grinning:
30. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
taky se musim pochlubit!chodime kakat kazde rano na nocnicek!dneska dokonce i curala:slight_smile:..ma prdelka radost kdyz se vykaka:slight_smile:...vcera to teda i ochutnala,tak to byl hnus,ale dneska se vykakala a hned se zvedala a bya zvedava co udelala a smala se:grinning:..fakt sranda!tak snad uz nebudeme muset resit posrandeny plinky-ee:slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no supééér a fotečky moc pěkné
30. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile: :grinning:dopoledne
dneska jsem tu jen na skok,,pecu smazim no ani se nezastavim hihi,jinak volala jsem dr, a do kolektivu me teda nedoporucovala,takze jestli nebude ctvrtecni vyter ok tak domika nevezu ale jestli ano tak jedu urcite se prijedu podivat,bud v patek nebo v sobotu,ale spat tam nebudu ,protoze to moje male dite(civava)ze ji v noci ale kajdi a cura vsude kde se ji chce a nevim jestli by meli radosr s pocuraneho hotelu.a nebo pojedu jen s filipkem ale to se musim domluvit s MM.to jeste nevi ze to takhle planuju hahahaha

ewell no krasny fotky,Elenka je sikulka,ze chodi na nocnicek

jinak u nas uz se vicemene chodi po dvou !!po ctyrech uz ani moc ne,a nebo s natazenyma nohama v zadu :grinning:
1. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani všechno nej nej nej k Tvým narzeninám :wink:
1. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný první máj :slight_smile: pusa byla :sunglasses:

Jani, taky ještě jednou všechno nej k narozkám :wink:

jinak, jak to tak vypadá, tak pokud ještě někdo vypadne (třeba ta plechajda), tak na ten sraz nejedem :unamused: tím se dostáváme pod 20 osob
1. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky se přidávám ke gratulantům, vše nej nej :dizzy_face: :dizzy_face:

pusa taky byla :grinning: sice třešen už odkvetlá, ale počítá se vše :wink:

Oli na sraz určitě pojedte, přece neodpadne týden před termínem půlka lidí :angry:
1. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc dekuju holky mooc diky!!!

jinak kdyz se nic nevyvrbi tak jedu,sice tam nebudu spat,,ale jedu..prijedeme asi i se psem.no musim to nejak vymyslet..ale pojedu.domik uz je lepsi a verim ze do ct vyter bude ok
1. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to by fakt bylo super :wink:
1. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek