• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
Gabi dobrou :sunglasses:
1. kvě 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi mam hahahaha to vis kveten!!! :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi jen si dejte pa
ja jsem doma sama,,se tremi detmi hahaha
1. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem zase jen s Joli, právě jsem dovařila svíčkovou, a zítra budeme dělat řízky, bude tu návštěva :wink:
1. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabko, ovšem u mě je ten problém, že sama nedojedu, takže moje účast je podmíněna účastí MM
1. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holt nemůžu za to, že jsem řidička naprd
1. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli proč naprd, ale takov ou dálku a s dětma bych taky nejela, kdybych nemusela, tak se nepodceňuj, s jedním asi i pohoda, ale se dvěma?...
1. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se loucim jdu se pejskem a spinkat mejte se krasne dobrou noc paaaaaaaaaaaaa
1. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Jani :wink:
1. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ale já bych to nedala ani s jedním, můj maximální výkon je cesta čk-čb nebo čk-muckov, což mám naučený a je to 25km, těch víc jak 200km to je pro mě nepředstavitelný :unamused: prostě já jsem jenom žena v domácnosti, která doveze děti na kroužky, max. vyrazí na nákupy do budějc :sweat_smile:

no, a pak ještě k těm penězům... mě už pěkně dlouho manža prostě živí, já se za to nestydím, vyhovuje mi to, prostě já jsem doma s dětma a manža vydělává, a já jsem ráda, že že vydělává dost, abych já doma být mohla, protože bych broučky takhle brzy neopustila... ale zas si nemůžu moc vyskakovat, že jo :unamused: a víc jak 600Kč navíc za víkend, to není zrovna malá častka, zvlášť když k tomu připočtu tu původní cenu a ještě benzin :unamused: mám to prostě odsouhlasený v tý levnější variantě
1. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně to chápu a doufám že nejen já, taky nebudu nadšená když to bude víc, u nás je teda peněz málo a to tak, že já musím už delší dobu pracovat taky, a horší že mi to moc nejde, zatím, no ale když vydržím bude líp, ono poradenství není jednoduché, když se má dělat poctivě a výhodně pro klienty :wink:
1. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když jedu za klientem nebo k našim sama tak se bojím aby se s Joli něco během jízdy nestalo, tím že je takový zázrak tak se o ni prostě moc bojím a to mi na jistotě při řízení rozhodně nepřidá, takže to moc nevyhledávám, ale když je potřeba tak jedu
1. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pardon Mates hejkal....chjo zabit toho kdo ty zuby vymyslel :rolling_eyes:
1. kvě 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze se vracim dani k ty tvy fotce jeste, ja kdych se tedka vyfotila tak je videt pres celej vobrazek jeden velkej bedar :angry: :angry:
1. kvě 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, musím Ti říct, že Jáchymek tu housenku od Tebe zbožňuje :slight_smile: vypadá to na nejlepší dárek k narozenám :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ctu,ze se srazik zacina nejak bortit!kazdopadne,ja jsem na tom stejne jako Oli,taky potrebuju slevu!stradam na to korunky a modlim se at s enic neprihodi!kazdopadne jet chceme,tak jdu potvrdit ucast do "sraziku":slight_smile:
1. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsme z toho mimon!kdy se tam ma jet??nemuzu to nikde najit jak to tu mam zmenseny tak jsem rada ze vidim aspon neco!..jsem dobra co?mam jet na sraz 230km a nevim kdy! :grinning: ..mela jsme za to ze to je az 22.5!
1. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak uz jsem to nasla!ja nevim proc jsme mela celou dobu za to ze to je az 22.5!pred materskou!ouuu
1. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell, nee, je to příští týden :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave!ted cumim jak umim!a budim manzu ze jsme v soku,ze jsme debil,ze mame jet uz ve ctvrtek(mame to na tri noci) a on mi rekl,ze ted nebude nic resit,tak budu muset pockat az se probere!
1. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam fakt dost!! :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi to je dobrýýýýýýýýý :sweat_smile:

tak to snad zmáknete :wink: nás zachraňují vrácené daně, tak hrrrrr na ně :wink:
1. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell jeste ze mas hnedy vlasy hele :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak to me tesi :wink: :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se nedavno ptala evky na icq a mam za to ze ta mi psala 22:slight_smile:..nebo jsme si to proste nejak vsugerovala a ted tady faaakt prd vidim co mi to Elenka namackala na uplne pidi stranku a ja to neumim dat zpet!! :angry:
plech jak vidis,ani tmavy vlasy me nezachranily! :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell zkus v pravo dole nad casem bys mela mit lupu a v procentech zvetseni obrazu..mas tam 100% ?
1. kvě 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já mám v pravým dolním rohu procenta tak tam nastavit 100 :wink:
1. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mě předběhla :grinning: :grinning: :grinning: no to mám z toho že nahrávám fotky na facebooku :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takovyho tu nic nemam:frowning2:...mam to jen na konikovi,jinak je vse ok!ona je talent na tyhle veci!to uz je podruhy,co mi to provedla!minule to bylo ale neco s pismem :angry:
1. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek