Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
1. kvě 2009
Gabi dobrou 😎
d.aniela1
1. kvě 2009
plechi mam hahahaha to vis kveten!!! 😃 😃
d.aniela1
1. kvě 2009
gabi jen si dejte pa
ja jsem doma sama,,se tremi detmi hahaha
e.k.t
1. kvě 2009
tak to já jsem zase jen s Joli, právě jsem dovařila svíčkovou, a zítra budeme dělat řízky, bude tu návštěva 😉
panterka
1. kvě 2009
gabko, ovšem u mě je ten problém, že sama nedojedu, takže moje účast je podmíněna účastí MM
panterka
1. kvě 2009
holt nemůžu za to, že jsem řidička naprd
e.k.t
1. kvě 2009
Oli proč naprd, ale takov ou dálku a s dětma bych taky nejela, kdybych nemusela, tak se nepodceňuj, s jedním asi i pohoda, ale se dvěma?...
d.aniela1
1. kvě 2009
ja se loucim jdu se pejskem a spinkat mejte se krasne dobrou noc paaaaaaaaaaaaa
e.k.t
1. kvě 2009
Dobrou Jani 😉
panterka
1. kvě 2009
Evi, ale já bych to nedala ani s jedním, můj maximální výkon je cesta čk-čb nebo čk-muckov, což mám naučený a je to 25km, těch víc jak 200km to je pro mě nepředstavitelný :-| prostě já jsem jenom žena v domácnosti, která doveze děti na kroužky, max. vyrazí na nákupy do budějc :-N

no, a pak ještě k těm penězům... mě už pěkně dlouho manža prostě živí, já se za to nestydím, vyhovuje mi to, prostě já jsem doma s dětma a manža vydělává, a já jsem ráda, že že vydělává dost, abych já doma být mohla, protože bych broučky takhle brzy neopustila... ale zas si nemůžu moc vyskakovat, že jo :-| a víc jak 600Kč navíc za víkend, to není zrovna malá častka, zvlášť když k tomu připočtu tu původní cenu a ještě benzin :-| mám to prostě odsouhlasený v tý levnější variantě
e.k.t
1. kvě 2009
Jasně to chápu a doufám že nejen já, taky nebudu nadšená když to bude víc, u nás je teda peněz málo a to tak, že já musím už delší dobu pracovat taky, a horší že mi to moc nejde, zatím, no ale když vydržím bude líp, ono poradenství není jednoduché, když se má dělat poctivě a výhodně pro klienty 😉
e.k.t
1. kvě 2009
a když jedu za klientem nebo k našim sama tak se bojím aby se s Joli něco během jízdy nestalo, tím že je takový zázrak tak se o ni prostě moc bojím a to mi na jistotě při řízení rozhodně nepřidá, takže to moc nevyhledávám, ale když je potřeba tak jedu
plechajdaautor
1. kvě 2009
Pardon Mates hejkal....chjo zabit toho kdo ty zuby vymyslel 8-(
plechajdaautor
1. kvě 2009
ze se vracim dani k ty tvy fotce jeste, ja kdych se tedka vyfotila tak je videt pres celej vobrazek jeden velkej bedar ]-( ]-(
panterka
1. kvě 2009
Zdeni, musím Ti říct, že Jáchymek tu housenku od Tebe zbožňuje 🙂 vypadá to na nejlepší dárek k narozenám x-)
ewelly
1. kvě 2009
holky tak ctu,ze se srazik zacina nejak bortit!kazdopadne,ja jsem na tom stejne jako Oli,taky potrebuju slevu!stradam na to korunky a modlim se at s enic neprihodi!kazdopadne jet chceme,tak jdu potvrdit ucast do "sraziku"🙂
ewelly
1. kvě 2009
holky ja jsme z toho mimon!kdy se tam ma jet??nemuzu to nikde najit jak to tu mam zmenseny tak jsem rada ze vidim aspon neco!..jsem dobra co?mam jet na sraz 230km a nevim kdy! 😃 ..mela jsme za to ze to je az 22.5!
ewelly
1. kvě 2009
aha tak uz jsem to nasla!ja nevim proc jsme mela celou dobu za to ze to je az 22.5!pred materskou!ouuu
panterka
1. kvě 2009
ewell, nee, je to příští týden :-N
ewelly
1. kvě 2009
no prave!ted cumim jak umim!a budim manzu ze jsme v soku,ze jsme debil,ze mame jet uz ve ctvrtek(mame to na tri noci) a on mi rekl,ze ted nebude nic resit,tak budu muset pockat az se probere!
ewelly
1. kvě 2009
no ja mam fakt dost!! 😃
e.k.t
1. kvě 2009
No Evi to je dobrýýýýýýýýý :-N

tak to snad zmáknete 😉 nás zachraňují vrácené daně, tak hrrrrr na ně 😉
plechajdaautor
1. kvě 2009
ewell jeste ze mas hnedy vlasy hele 😃
plechajdaautor
1. kvě 2009
Oli tak to me tesi 😉 😃
ewelly
1. kvě 2009
ja se nedavno ptala evky na icq a mam za to ze ta mi psala 22🙂..nebo jsme si to proste nejak vsugerovala a ted tady faaakt prd vidim co mi to Elenka namackala na uplne pidi stranku a ja to neumim dat zpet!! ]-(
plech jak vidis,ani tmavy vlasy me nezachranily! 😃
plechajdaautor
1. kvě 2009
ewell zkus v pravo dole nad casem bys mela mit lupu a v procentech zvetseni obrazu..mas tam 100% ?
e.k.t
1. kvě 2009
evi já mám v pravým dolním rohu procenta tak tam nastavit 100 😉
e.k.t
1. kvě 2009
zdeni mě předběhla 😃 😃 😃 no to mám z toho že nahrávám fotky na facebooku 😃
ewelly
1. kvě 2009
tak takovyho tu nic nemam😞...mam to jen na konikovi,jinak je vse ok!ona je talent na tyhle veci!to uz je podruhy,co mi to provedla!minule to bylo ale neco s pismem ]-(