• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak jdu do vany a spát, dračice odpadla kolem 18 tak bude brzo vzhůru :wink:
1. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho to my jeste behali venku!my prisli domu az ve 20:00:slight_smile:
jdu ale uz spat,mam dost
tak papa
1. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko, tak už 2 hodiny vzhůru, ty zuby to je novodobej mor mi přijde :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kde se přišlo na těch 20 osob, koukám na ceník toho hotelu a tam je skupinová sleva nad 10 osob a pak teda nějaká další až nad 30 osob :wink:
2. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, Joli spala do půl osmé, to zírám, asi dotahuje ty dva týdny u našich, nebo že by jí 4 zuby stačily a byl by už na chvíli klid?
2. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity skupiny nad 20 osob jsou pro rodiče s dětmi, skupiny 10 a 30 osob jinak ale na 3 noci což nesplňujeme, takže proto těch 20
2. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewelly, zkus nahoře dát zobrazit - velikost textu
2. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Přidala jsem pár fotek.
Tak holky doufám,že vám ten sraz vyjde!!!Sice me mrzelo,že jsem nás nepřihlásila,ale teď jsem ráda,protože finančně by to prostě nešlo.
Jinak Zuzik si začala sama stoupat u nábytku a nejraději by stála pořád :grinning: .Vstává po šesté hodině,takže teď už zase spinká.
2. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no EVi vidíš to jak blbě čtu :sweat_smile:
to spaní vám závidíme teda, ale třeba se to taky někdy naučíme :sweat_smile:

Mel krásný fotečky :dizzy_face: ta michelinkovatá je sladká :dizzy_face: i ostatní, pěkná pincezna :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel o financích mi ani nemluv :zipper_mouth: jsme finančně v pr--- a do toho přišel další nečekanej výdaj-bezpečnostní dveře :pensive:
2. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No quinny my zvažujeme stěhování do levnějšího,ale stejně velkého.Jsem nasr..protože tady jsme rok a moc se mi tu líbí.Sice by to bylo jen o dvě ulice,ale té práce a tenhle krásný byteček :angry: :angry: :angry: Strašně zuřím,jen na to pomyslím,ale dluhy se kupí a situace je zoufalá :angry: :angry: :angry:
2. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel to známe, je to potom dostr nepříjemné, zvlášť když jsi přes týden sama a nemáš tudíž možnost přívýdělku :cry: držím pěsti ať se brzo srovnáte a už je to v pohodě :wink:
2. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel tak to mě moc mrzí, a to máte podnájem jo, pak to asi bude ale nejlepší řešení no :unamused: :frowning2:
snad to nějak vyřešíte ke spokojenosti všech, i když to bývá hodně těžký :pensive:
2. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se loučím, jdu nachystat háďátku sváču než se vzbudí a pojedeme výletit, venku je příliš krásně na sezení doma :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
2. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už sama nejsem,MP dělá jinou práci,protože do té Prahy jezdil za málo peněz,ale teď to nebude o nic lepší.Zrovna jsem tu narazila na diskuzi,jestli se dá vyjít s určitými penězi a jsem v šoku,jak jsem zkromná :angry: a jak je spousta lidí v pohodě a reší to.
2. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to téma rodinný rozpočet s malým miminkem :slight_smile: ani to nedočítám,protože by mě z toho kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a co teprve se dvěma dětma :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím starší dítě,tím větší nároky,samozřejmě.No je to boj,ale ty prďolky za ten boj stojí :wink: .Teď mi psla Anolka,že je s Honzíkem v nemocnici.Měl šílené horečky a nešlo to už srazit,tak zatím nevím víc :frowning2: .
2. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

taky doufám, že nás pojede co nejvíc, přeci jen nemáme to pár kiláků od baráku, tak ať tam nejsme sami. I když s mm jsme se domluvili, že bychom tam jeli stejně i kdyby se srazík nekonal, prostě bychom si udělali hodně výletů a užili si to tam.

Naštěstí nemusíme honit každou korunu, ale raději si necháváme nějakou rezervu,k dyby bylo potřeba zaplatit nějaký vyšěší mimořádný výdaj. Takže sleva na ubytování by byla fajn, pokud nebude tak tam pojedem stejně.
2. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter diky!konecne na to nemusim mzourat:slight_smile:
tak jsme se s MM domluvili.nejdriv jsme teda dostala pekne zjebano,ale musime to dat nejak financne do kupy!samozrejme pocitam s tou slevou!pokud nekdo ubyde a meli bychom to mit za plnou taxu,tak je to na nas potom moc!taky jsme ted museli hodne platit,tak to budeme mit jen tak tak!
2. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel diky za info drzime Honzikovi palecky at je to ok,,,a moc na ni myslime

ty brdo unas to voni delam knedlo vepro zelo :sweat_smile: mnam mnam to me bude zas tezko
2. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíčkovi a Anolce posíláme moc moc moc energie a štěstíčka ať to není vážné a jsou brzo v pohodě doma :wink:
2. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prejeme Honzickovi at je mu brzy lepe!taky jsme s tema horeckama skoncili v nemocnici na vysetreni!ted radi porad ty virozy,tak snad to taky bude jen ta viroza!
2. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak návštěva šla už domů, tak dobrou noc i vám :wink:
2. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak Anolka psala,že měl Honzík teplotu celý den okolo 38,5,sráželi to prý vším možným,výsledky odběru včera ještě nevěděli.Neurolog řekl,že to bylyfibrilní křeče v počáteční fázi,naštěstí bez následků.
3. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň že je to pod dohledem :wink:
3. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ....

tak u nas teda beze zmen...teploty porad 39 a v noci i 40 takze jsme davali zabaly...dneska pohotovost a nikde nic....takze pokud se nic neprida tak je to asi od tech zubu :angry: asi me jebne
3. kvě 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Matýsek si to taky nějak vyžírá, prďolka malej :wink:
3. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jdu vás pozdravit :slight_smile:

Zdení doufám, že ta teplota u malýho je už lepší ....
4. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
venku je pekna zima a me v noci zaclo bolet v krku tak,ze sotva mluvim!no to bych nebyla ja kdyby se mi tri dny pred odjezdem neco nepos..o! :angry:
4. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek