• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj,

prodloužený víkend byl super, maximálně jsme si ho celá rodina užili. Už se těšíme na tenhle víkend, jen doufám, že nás něco neskolí nebo něco podobného.

Zdeni, tak to jsou dost hnusné horečky, je to zvláštní, ale mě doktorka říkala, že takhle vysoké teploty být k zubům nemůžou. Ale třeba jste výjimka.

Ewelly, snad se z toho vyhrabeš než bude pátek :wink:
4. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavně se na srazu foťte ať si vás můžu prohlídnout jo ??? :wink:
4. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: u nás víkend taky celkem v klidu, v pátek jsem dostala kytici růží - jen tak :dizzy_face: jsem koukala :grinning: a pak pusa pod třešní, sice ne rozkvetlou, ale ty už snad nebyly ani na Petříně :grinning:
v sobotu teda první "velká" služba v práci, to zas teda nic moc, ale v neděli ráno jsem se vrátila a byla nachystaná snídaně, MM uvařil oběd, odpo procházka, večer film a vínečko, akorát na romantiku nezbyly síly :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Plechi no já nevím, podle mě i 40ky můžou být na vrub zubů když nikde nic... Saška měla ty teploty 3dny a samo to přešlo, vyrážka nikde. no zub taky ne, jen se mi včera zdálo že už něco někde hluboko v dásni vidím.... :sweat_smile:
a 6.nemoc jste už měli? synovec měl horečky 5dní, než se osypal.

tak holky už se jen 4x vyspíme :grinning: :grinning: doufájm, že vás dorazí co nejvíc.

Oli já to nemyslela tak, že přijedu úplně sama, i když já zas řídím strašně ráda i daleko, ale že bychom dojeli oba s MM když už je záloha zapl. a je volný víkend, domluvené hlídání psa.... jen by mě to mrzelo, protože najít hotel pro tolik lidí aby byl po chuti všem a měl volno fakt nebylo jednoduché :unamused:
ale je jasné že zdraví je přednější :wink:
4. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoukla jsem znova stránky renospondu a když bude hnusně, zajdu si tam na solárko, pak je tam i nabídka perličkové koupele, masáží a podobných blbůstek, tak to pojmu jako relaxační víkend :grinning:
4. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my se taky těšíme, vždyť jsme kvůli víkendu měnili auto, aby nás staré bnevypeklo :grinning:
4. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to je mm kabrňák, jak si tě opečovává :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead asi myslíš MM ne TM - toho ještě neznám :grinning:

nj ten můj se snaží, jsem zvědavaá jak to bude 10 let po svatbě třeba :dizzy_face:

a vlastně prvního nás ještě potěšila Saška - poprvé se sama postavila :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nO gÁBI VIDÍŠ JAK TO MÁ NAJEDNOU SPÁD :wink:
4. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning: tvůj manžel je kabrňák. Teda ten můj taky, ale reagovala jsem na ty dárky pro tebe
4. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den
ty brdo plechi chuderka kukacik teda snad to bude od tech zubu..
jinak porad resim jak to s MM udelam,jestli jet vsichni na cely den i se psem bude to teda masark,,samozrejme kdyz bude mit Domik ok,ten vyter,,a nebo jen ja s domisem,a fidou,a MM doma se psem,no no porad nevim.

no ono jde o ten vyter,ale desne chci jet ,,jen porad hledam nejakou rozumnou variantu
4. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak pojedte všichni, však to nemáš daleko, kdyby to nešlo, tak by třeba sTM jel s pejskem dom a večer si tě vyzvedl :wink:
4. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead nejhorsi je ze my jedeme uz ve ctvrtek brzy rano!uz mam i teplotu!ja se fakt pos...!
4. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajdi jestli nema taky tu virozu!nam ted lezou jednicky nahore a zase prohuci pulku noci,nastesti bez teplot!
4. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi no nejak to vymyslim,a urcite jedu!"akorat to spani nedopadne kvuli pejskovi,to je jediny, :frowning2: ale jedu. doufam ze domik bude ok,at vam predvede jak chodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, budem rádi že tě uvidíme :wink: aspon přes den.

Saška dostala od Dr.za úkol odkoukat hlavně papkání ovoce :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewelly a domlouvala ses v tom hotelu, že přijedeš dříve? nebo tam mám raději napsat?
4. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak víkend ušel až na trochu nepříjemný konec, ale snad se na sraz dostavíme....hrozně chci...
4. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus zensky,

tak u nas teploty o neco min, ale tedka uz zas 38 tak ma cipek a je prostivej fakt desne...ale chapu to, jen mi asi prdne v kebuli za chvili z toho... :unamused:
4. kvě 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi nevim jestli viroza, nesmrka nekasle, jen ma teplotu a votekly dasne....a sem tam si zasrajdi, takze i to patri k zubum a vysokym teplotam.... :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :sunglasses: je tu někdo na pokec? :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu občas jsem, ale jak strašně fučí tak padá net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
před chvílí i proud :angry:
4. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, prší a prší, berou mě ledviny, tak jsem zvědavá, co z toho bude :frowning2:

u nás tu u dětí řádí spálový bacil, vysoké teploty a nic jiného .. kámošky holčičky to má, měla 2 dny vysoké horečky, moc neklesaly, tak u Dr. výtěry, odběry krve atd., měla zvýšenou sedimentaci a bacil v krku, tak má na 8 dní antibiotika ..
4. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pečti to je fakt nepříjemné, tak čajíček, brusinky, teploučko a relax a bude dobře :wink:
4. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak já jsem vás prošvihla :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu zase, Joli si chvilku hraje sama :wink:
4. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no kde jste je fakt ze ja bud litam za Domikem jak lita nebo hlidam ps aby ho Domca nezaslap hihi no je to mazec jako,,,

plechi no snad uz to bude ok...a konecne teploty spadnou
4. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to musí být sranda ty tvý 4 děti doma :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no me povidej celej den toho moc nesnim a vecer nevim co bych vsechno sezrala to je prca,,,hihiale mame doma veselo
4. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer :wink: na chvilku jsem tu
4. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek