• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj Oli jak na chvilku??
4. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek Jani, jdu brzy do hajan, jsem ko :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to me povidej ,ale dneska jsem si chvily lehla po o s Domikem,,tak zatim to jde,,
4. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jni to znám, dnes to bylo v pohodě, Martin byl doma, ale jinak fakt až Joli usne a to bývá kolem 8 jdu teprve něco uvařit či ohřát :wink:
4. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to já jsem si nelehla, jsem hloupá, dneska spal Jáchymek po obědě od 12:15 do 16:15, i když jsem musela ve tři pro Hynečka, tak stejně by mi ty dvě hoďky bodly
4. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ale jinak to nejde,,protoze proste neni cas se v klidu najist,,

Oli ty ses jouda,,
4. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, no, kdybych já vždycky nebyla jak praštěná palicí, když si jdu po o lehnout, tak bych i šla, ale takhle se mi ani moc nechce :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, však už jsem zase na svých, jako před těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, tak já jdu do hajan, je tu mrtvo :wink:
dobrou noc
4. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon vzbudil se me Domik jsem tu na ne sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: a Oli uz sla skoda
4. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak paaaaaaaacek
4. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsme mluvila s MM tak prijedeme asi vsichni nejspis v sobotu to tak vidim at to sotji za to asi rano ,,no jeste to upresnim,jde o to jestli snama nekdo bude mluvit hihi kdyz nejsme,,spici v hotelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno po šílené noci :frowning2:
přestávám věřit, že zase někdy bude líp :unamused:
5. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
v krku boli porad desne ale na anginu to snad nevypada,zatim zabira Bioparox-nejlepsi vecicka kterou znam:slight_smile:..snad bude dobre do ctvrtka!nerada bych tam nekoho nakazila a nebo chcipala:wink:
5. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no to bude pěkná sbírka marodů :slight_smile: když tak se každý izoluje na pokoji a po večer se budem léčit něčím ostřejším :dizzy_face:

já zatím klepu, navlíkám Sašku, aby byla ok a ted se mi ani ven nechce, je pod mrakem, fouká, tak radeji ji nechám prudit doma.

Jíťo copak? další zuby? Saška se začla v noci opět budit kolem 2hod a klečí v postýlce, dožaduje se jídla. my to noční vstávání asi nikdy neodbouráme :unamused: na jednu stranu jsem ráda, protože v noci nejvíce vypije a dohání tak den ale zas bych se ráda vyspala celou noc :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
holky poraďte, jaký hračky mají vaši drobci? Chtěla bych Matýskovi nějaký zase dokoupit, ale nějaký aby ho to rozvíjelo. Nějak nevím co a tápu. :unamused:
5. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, noc u nás podobná, ve 2 alarm, ale naštěstí to bylo jak se skrčila v nohách postýlky, uf uf ale za půl hodiny řev tak dostala mlíko a dala 270ml :sweat_smile: to tu dlouho nebylo, že by nějaký spurt?
no pak po chvíli pobrekávání usnula ale já čumákovala do 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jinak dobrý, Joli mne vyprudila okolo 8 ale byla vzhůru dřív, jenže my teď spíme s Martinem v obýváku, aby byla ráno delší spící :grinning: :grinning: :grinning:

No ráno na kanapi dala 150 mlíka a potom mi připřebalování zdrhla a počurala a pokajdila kanape, no potah už se pere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Swead my teď pořídili chodítko aktivity a docela si s ním vyhraje :wink:
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem...hlásíme prvníííí zoubekkkk HURÁÁÁ už jsem myslela, že budeme bez zubů :grinning:
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Leni tak gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: . i když to asi znamená že jsme zas poslední :angry:
5. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi nejste, Matěj zubiska taky ještě nemá
5. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni supéééérrr gratulace :wink: doufám že aspoň ty dostaneš na šaty :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi netruchli, bude je mít déle zdravéééé :wink:
5. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi...jste o pět dní mladší..třeba to doženete :wink:
5. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt...jo jo už mám doma dvoje :grinning: (asi za zuby :wink:
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead Sašce jsme k ročku pořídili tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20977224&tab=4 moc se jí líbilo, ale zatím je schované v krabici. a docela si hraje ted s piankem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22954298&tab=1

noa z vánoc jsme vybalili tyč s kroužky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20453160&tab=2 tak tu zatím jen bourá :grinning:
5. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mladší a nejhubenější z celého června :grinning: :grinning:

se mi teda zdá jakobych něco bílého viděla, ale Saška nechce MM ukázat pusinu, tak nevěří :grinning:
5. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi..kolik má malá kilo? To nevím, jestli nejmenší a nejhubenější nejsme my...teda Tomík :grinning: já včera bílého viděla, ale lžička necinkala, to až dnes ráno, jsem si to hlídala :wink:
5. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni v 10měs 7,35kg :unamused: žádná sláva. ale jí pěkně - teda jen obědy a kaše, ovoce či jogurty furt bojkotuje. k tomu tak 500ml mlíka. ale ona se strašně hýbe :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..tak to jsme nejmenší my, v 10 měl 6,965, je drobnější, ale prospívá, je teda vcelku akční, dost se hýbe,jí pěkně, ale vzhledem k tomu, že měl 2,3 porodní, je to prý v pohodě a mně to taky nevadí, toho druhého jsem měla zase velkého, takže jsem si pěkně odrovnala nošením záda. A o oblečení s Tomíkem ani nemluvím, vynosí toho daleko více. Hlavně, že jsou dětičky v pohodě...
5. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi to taky nevadí, že není Saška cvalda, je fakt že nosit 7 a 10kg dítě je rozdíl. jen nám pomalu vyrůstá z malé sedačky a do větší ještě nemá zdaleka správnou váhu.

no holky, jdu uklízet a vařit, dneska přijde tchýně, dodatečně oslavit Saščin svátek, tak mizím.
5. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek