• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
my vozíme Tomču ve velké, ale proto,že chicco už mu byla malá a ve velké v pohodě. Já taky pádím, dneska jdu do práce, kolegyně má narozky, tak se tam jdu na chvíli podívat hezký den ..
5. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon jsem pořešila trošku fotky, když jste se tvářily že tu nejste :sweat_smile:

Gabi ani nevím, já už v ten zub přestávám věřit, se zase naučil vstávat 2x za noc a nakonec stejně dýl jak do 5,15 nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus fialovej je to, už jsem si úplně odvykla, když k němu v noci vstávám tak skoro lezu po 4ech :grinning:

Swead tak to ti fakt neporadím, já už to teď moc neřeším, on hračky stejně jen vyjimečně spíš ho zajímá všechno okolo, jen ty hračky ne. Vyjma návštěvy kde jsme byli tam ho kámošovi hračky děsně zajímaly, skoro ho k nim nechtěl pustit :wink: :grinning:

Leni gratulka k zubisku :dizzy_face:

holky zubky neřešte buďte rády, že nemusíte zatím čistit, to jsou boje u nás občas na život a na smrt :grinning:
5. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste mezitím zase zdrhly, no neva, dítko vstává a já se jdu nachystat, odpoledne manža hlídá a já razím do víru velkoměsta, škoda že budu u toho zavřená v přednáškový místnosti, ale aspoň po cestě pokecám s kolegyní a hlavně bude relax pro moji skoroupadnuvší hlavu od dítka :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bry rano..

tak noc naprosto udesna teda.....kazdych 45min vzhuru a rev, vypadam jak zombie.....teplota nikde a na hlave nejaky cerveny pupinky - hladky, sem tam nic velikyho....tak jsem teda zvedava co z toho jeste bude....
5. kvě 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno takze po aktalnim prebaleni hlasim pupinky uz i na brise a hlavu zacina mit kazdou chvili vic a vic kropenatou....tim padem pro nas sraz asi pada, pac pochybuju ze byste od nas chteli chytnout 6tou nemoc :angry:
5. kvě 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen mi prijde divny ze to neni krupicka jak jsem vsude cetla, ale hladky cerveny flicky
5. kvě 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je zvláštní, ale jestli je to 6tá nemoc tak při vyrážce už není nakažlivá, je to kapénková infekce, takže když už je výsev, tak je po nemoci a do pár dní bude čistý a hladký.
No uvidíš, do pátku je ještě dlouho
5. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime, se snazim dovolat dr, ale nase ma dovolenou a zasup to zatim nebere
5. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jej jsem se prozradila :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - :grinning: tak to by mě zajímalo pod kolika jménama jsi tu přihlášená :grinning:
5. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech kde ty porad klabosis! :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím, že jsme včera byly na kontrole. Dádulka zase nabrala už na 9120g a má 71,5 cm. Moč měla v pořádku, ale protože se mi zdá stále nastydlá, byla jsem s ní ráno na krvi. Výsledky budou zítra. Tak jsem zvědavá, jestli má v pohodě imunitu, ale snad jo. Já na sobě taky cítím, že nejsem uplně ok.
To už máte srazík tenhle víkend? Tak se budu těšit na fotky a držím palce, ať vám vyjde počasí.
5. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni vidíš co činíš :grinning: :grinning: :grinning:

Soniku, tak to snad bude dobrééé :wink:
5. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni,Dadulka nevypada,ze je mensi jak Eli:slight_smile:...ta mela v 10m 10.25 a 77cm...no jo,ale podle fotecek se to ridit neda:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewelly: no, ona nevypadá, ale opravdu je takhle kraťoučká, proto taky vypadá oplácaně. Mít při téhle váze těch 77 cm, tak je krásná hubeňoura. Ale mě se baculatá líbí :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mooooooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, plechi teda, tak aspoň, že už víš, co mu je teda.....a jdete k dr?No musíte jet, ať je Kukačáček hned v pořádku a jedete........
5. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, prosím Tě, nemohla bys prosím Tě v tom hotelu zjistit, jestli se do tý 20ti člený skupiny rodičů s dětmi počítají i ty mimča? jestli ne, tak nám ta sleva padá :unamused:
5. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli sleva pada tak jsme pekne v pr....!!!! :angry:
5. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli dnes zcela nepochopitelně usnula už v 18.30 :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda jedem i bez slevy, i když upřímně řečeno vadí mi to teda, ale pojedeme
5. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dr jsem se nedovolala, zkusim jeste zitra.....prozatim mam info od svagrove - zd.sestra na detskym.....ze bysme mezi lidi aspon tyden nemeli... :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no uvidíš, nějak to dopadne :wink:
5. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to se to teda nějak hroutí, se na to vyprdnu.... :frowning2: Jinak se chci k tomu srazu ještě zeptat, v kolik se tam tak začneme sjíždět?Zrovna řešíme jak pojedeme, kudy, v kolik vyrazíme, kde dáme obídek, tak abych tak orientačně věděla co a jak.....teda jestli to nepadne :confounded: Jinak kdyby to bylo bez té slevy, tak by to i pro nás bylo dost, to bysme pak museli promyslet a to už by asi ani naše účast nebyla stoprocentní :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když zase teď na to koukám, že bez té slevy bysme to měli o 400-500,- kč dražší, tak to už asi není zas až tak moc, to by se i dalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nas by to vyslo bez slevy na 5500kc i s benzinem :unamused:
5. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme na tom líp, že to není daleko
5. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že tam pojedeme cca na 16 hodin
5. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nás to vyjde teda levněji o trochu....ekt já myslela, že se tam budem scházet třeba kolem druhé...takže je jedno kdo tam v kolik bude?to bysme tam byli asi dřív, do těch dvou počítám
5. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky . hlásím nejnovější zprávy z Renospondu :grinning:

tak v pátek ofiko ubytování možné od 14hod, ale pokud si pokojské pospíší a uklidí dříve, tak bychom mohli po 12h ale to nezaručí.

a koli lidí určitě nejede? vím o Pist a Dani - ta teda jenom přes den, ale ubytko padá. Bohužel zálohy jsou tědkom už nevratné a byli by rádi, kdybychom jim dali vědět kdo přesně nepojede, že můžou ubytovat další hosty. možná pak přimhouří oko i když nás nebude dvacet :wink:
5. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek