• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
akorat se mu to teda pres noc rozlezlo po celych zadech a po celym brichu..jen na nohach nic nema
6. kvě 2009 v 06:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi tak jestli Dr. dovolí sbal sebe a Matesa a přijedte sami, když TM nechce :wink: možná změna prostředí malému prospěje. Jsem se těšila na závody v plazení Sašky, Kačky a Kukajdy a bude prd :unamused: :grinning:
6. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni držíme pěsti, aby bylo Matymu líp, a když tak si klidně vezmu noční aby ses vyspala :grinning: :grinning: :grinning: já to moc neznám, Beruška ještě chrupčí a to odpadla v 18.30 a v noci se nevzbudila :wink:
6. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jasný že Matyho nebudeš ohrožovat to všechny chápeme :wink:
6. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojky
plechi to je sesta nemoc to je jen na brichu a na zadech uvidis bude to ok on do toho ma mozna jeste zuby,,
6. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak my dorazime asi v sobotu ,,prekecala jsem MM aby jel snama a cekam na ctvrtecni vysledky Domcioviho vyteru :grinning: a hnedka dam pak vedet vubec nevim kde co ale nekde budeme snad se k nama nekdo prihlasi :grinning:
6. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani no ty zuby to ma recht, ty jednicky se snad uz prorizly, nevim jednou uz je venku mel a pak zas ne a tedka me nenecha sahnout takze vim prdlacky...muzu to pozorovat jen kdyz se smeje a to uz 4 dny nedelan jak mu je mizerne... :unamused:
6. kvě 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jasne chapu ,ale neboj bude lepe,uvidis zuby jsou mrchy a on k tomu mel i tu sestou nemo asi si mylsim
6. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak me uz boli v krku mene,takze uz me trapi jen ta ryma pitoma!Elenka mela vcera vecer teplotu,ale dnes uz zase radi,tak to bude doufam ok!tak nakonec jedeme taky az v patek brzy rano,aby jsme se vyhli zacpe v Praze!
6. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: teda jak kde, žejo, ale to už nechávám bez komentáře :sweat_smile:

ewell tak snad bude brzo i po rýmě, znáš to 7 dní nebo týden :wink: ale s tou zácpou nevím nevím, nejjistější by to bylo počítám tak kolem půlnoci, když jsem sledovala co se tam dělo minulý prodl. víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi těšíme se mooocccc :wink:
6. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Renospondu psali že se na nás těší :grinning: no nevim jestli se nebudou více těšit až odjedem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a opuštění pokoje v neděli je už v 10 :unamused: ale mohli bychom pak ještěna výlet, jestli prcci dovolí.
6. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my holt budeme muset nejdýl kolem poledne domů, Martin má noční tu neměl kdo udělat, ale těšíme se moc moc moc, i když ty 400 navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak jdu nakouknout a popřát vám krásný srazík, doufám, že budete fotit, ať se aspoň pokochám :wink:

Plechi, no tak přeji Matýskovi rychlé uzdravení, je to na palici,ale neboj už bude líp, když se osypal :wink:

Ewellly, mě to taky mrzí, že nejedeme,a le co nadělám :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se dovolala Dr.....nejen ze jsme prej porad infekcni, ale prej muze mit i spalu atd atd a mam mu davat panadol nebo paralen preventivne...e zblaznila ne ?? do nej nic rvat nebudu kdyz nema teplotu na to ji teda pekne kaslu...zir auz ma zastup zas jina a prej se ji mame prijit ukazat, zvlastni ze me tahle videt nechtela a prehodila nas k ty dalsi, asi nechce abysme ji to tam "zadelali" no nasrala me co vam budu povidat...prej kupte fenystil a dejte mu par kapek a kdyz to neprejde tak to neni 6ta nemoc....jako co to je za kravinu ? prece ta 6ta neni zadna alergie abych mu davala fenystil..... :angry: :angry: :angry: boze jsem vytocena
6. kvě 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak já se na sraz hrozně těším, dorazíme teda nějak kolem té druhé a v neděli musíme odjíždět tak kolem třetí....v šest musíme být se psem na vyndání stehů....snad si všichni padnem do oka :grinning: Zdeni, jen pojeďte...už mu určo bude lépe....držíme palce
6. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pist vy jste to uz taky meli vid ? Byla mala protivna ?? Me z neho slehne....red den rve v noci rve :angry: :unamused: by me zajimalo jak dlouho tohle jeste vydrzim
6. kvě 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
porad ziva, ale kdyz ho dam spat tak ani omylem a zas jen rve ..... bleeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slavi no jestli bude proad takovejhle to byste z nas meli radost teda :angry:
6. kvě 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni cože?to je nějaká kráva ne?co to je za nesmysl?tak se zeptej pist co na to dávali, vždyť malá to snad měla taky, jestli si dobře pamatuju.....no to je fakt síla....to je doktorka jak u nás fakt na dvě věci :angry:
6. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a nechceš tam prostě rovnou zajít?co kdyby to nakonec byla ta spála....ta je úplně pitomá teda že vás nechce vůbec vidět.... :angry:
6. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz se osype tak uz se nedava nic
6. kvě 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem se přebalit a nasvačit, hned jsem zpět :wink:
6. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spala to neni....tolik osypanej neni a horecky uz taky nema.....navic se spalou je spojenej i krk a ten ma cistej....a krev taky
6. kvě 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu my jsem ji meli taky Domča ji mel teda a nemel teploty jak se osype tak uz to bylo ok,, no ja cumim co ty dr vyvádeji

Irčo vse nej nej nej nej k dnešním narozeninam,hodne zdraví stestí,,ale znas to vse nej nej
6. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je za dr?? :confused: :rolling_eyes:
6. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani moc děkuju za přání :grinning:
6. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi, no to je teda doktorka, že vás nechce ani vidět... no Nelinka měla asi 3 nebo 4 dny teploty a když ji teploty zmizely, tak se osypala.. no byla protivná, spíš byla úplně vyřízená z těch teplot, takže pořád jsem ji chovala na rukách a ona na mě ležela jak hadrová a byla vyřízená, ještě mi do toho zvracela, takže chudák ani nic jíst moc nemohla, takže to bylo veselý no :frowning2: držím palce, ať se brzy Matýsek z toho dostane :wink:
6. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo a i já přeji vše nej nej nej, bliká mi tu ICQ :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist děkuju :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek